Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

29 хвилин тому, Nokian сказано:

Чи довіряєш ти своєму куму більше, ніж президенту?

не розумію твоєї логіки... По-перше, з чого ти взяв, що я президенту хоч якось довіряю, не кажучи вже про "більше/менше"?

По-друге, якщо вже так думати, то "хочеш зробити добре - зроби це сам" - то що, мені все самому робити? І в президенти піти? :) 

 

Незамінних людей нема. Головне обрати Людину, а не гниду чи пацюка.

А хто в тієї Людини є в знайомих - це друга справа. І чим більше в неї тих знайомих, тим краще. Не обов'язково, якщо серед тих знайомих є нехороші люди, то і цей "кум" теж автоматично теж гівнюк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
19 хвилин тому, jack74 сказано:

чого ти взяв, що я президенту хоч якось довіряю, не кажучи вже про "більше/менше"?

Тобто своєму куму ти довіряєш  таки більше, іж президенту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довіряю ЩО?

Жінку? - нікому не довіряю.

Дітей? - теж нікому, але мушу школі довіряти і ВНЗ...

Своє життя? - Богу, але мушу і лікарям (от котрих хоч трішки, але вже можу обирати), мушу і президенту, бо нікуди не дінусь (хіба за бугор звалю)...

 

Куму? - а хто такий "кум"? Це якесь особливе звання? Наукова степінь? Посада? Покликання? Божий дар?

Довіра тут ні до чого. Куми теж різні є, потрібно дивитись по людині, а не по "лейбі" на лобі.

 

Ти запитуєш фігню. Кажи вже, ЩО ти хочеш сказати, і не виламуйся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, yu2007 сказано:

А хто що думає про "Тітушок по-новому" (пікетування кварталу у Львові) і креативні львівські біг-морди?

он цирк продовжується - ліплять виправдовування, "чому саме проти..."

АКЦІЯ ПРОТЕСТУ ПРОТИ «КЛОУНІВ» В ПРЕЗИДЕНТСЬКІЙ КАМПАНІЇ В УКРАЇНІ. ЧОГО ВИМАГАЮТЬ АКТИВІСТИ?! Наживо

Спойлер

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Натрапив на цікаву статтю:

 

Під час Майдану Гриценко постійно повторював, що якби йому дали очолити спротив, він зніс би Віктора Януковича за 5 хвилин. Коли на початку 2014–го у центрі столиці виникли найбільш запеклі сутички, Анатолій Степанович закликав простих українців «брати зброю і йти захищати революцію». Натомість сам на початку зими 2014 року полетів… відпочивати в Італію.

На одному з телеканалів нещодавно його запитали, чи їздив він кататися на лижах у розпал Майдану? На це Анатолій Степанович по–геройськи заперечив: «Ви що, я на лижах не вмію стояти». А потім все ж додав, що в Італії таки «був на курорті, бо йому знадобився звичайний психологічний відпочинок». Яка, запитаєте різниця, заради чого український полковник втік з місця бою, де вирішувалася доля країни — заради лиж чи заради «психологічного відпочинку»?

Приблизно у ці дні на Майдані був убитий Михайло Жизневський і Сергій Нігоян, викрадено Юрія Вербицького. Хлопці гинули, поки політик, що кликав до зброї, дременув за кордон і «звичайно психологічно відпочивав», фактично виступивши у ролі «попа Гапона».

Дані Державної прикордонної служби свідчать, що Гриценко чотири рази залишав країну, коли від кожного залежало — переможе Майдан чи банда Януковича. Повернувшись в Україну, він пішов зовсім не на Майдан чи на Грушевського, а написав заяву на вихід із фракції Об’єднаної опозиції, яка була тоді останнім політичним окопом у війні проти зграї Януковича.

Росія–ТБ?

Гриценко — постійний гість

на телеканалах, які належать куму Володимира Путіна — скандальному Віктору Медведчуку. І хоч на публіці він використовує патріотичну риторику, виникає питання — чому йому надають трибуну телеканали «NewsOne» і «112 Україна», які займають відверто проросійську позицію? Не гребує він і з’являтися в ефірі олігарха, зятя екс–президента Кучми.

 

https://www.volyn.com.ua/news/115167-anatolii-hrytsenko-portret-na-tli-viiny-ta-revoliutsii

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і не дякуйте... ;)

(так можна "проголосувати" за кількох і збрити з них бабулєси )) )

 

51786591_764134090629811_222093482578149

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ручка з стержнем, що стирається звичайною гумкою для олівця, теж недорого коштує :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, justice777 сказано:

Російські телеканали підтримали кандидата ЗЕ

мабуть він агент кремля

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правила кандидатства Юлии Тимошенко

http://project.liga.net/projects/timoshenko_rules/

 

Уже в марте 2016-го Тимошенко впервые возглавила рейтинги наиболее популярных политиков. С тех пор оппоненты все чаще пытались поймать ее на связях с олигархами. Так было в марте 2017-го, когда поездку Абдуллина в Женеву подсветил народный депутат от БПП Владимир Арьев. По информации депутата, соратник Тимошенко летел из Женевы на чартере партнера Коломойского Игоря Палицы. А договаривались они якобы о досрочных парламентских выборах. 

Неизвестный журналист Богдан Кузьмич весной 2018 года напишет о встрече Тимошенко с Коломойским в Варшаве, добавив фото обоих из одного отеля. Потом о поездке Тимошенко в Женеву и Тель-Авив якобы к Коломойскому писал Тарас Чорновил

В октябре программа "Схемы" выпустит сюжет о тайных встречах с еще одним бизнесменом – Виктором Пинчуком

И Коломойский, и Пинчук давали Тимошенко эфирное время на своих телеканалах. Но других доказательств их помощи "Батькивщине" журналистам добыть не удалось. 

Кроме отечественных олигархов команда президента старалась плотно привязать Тимошенко к Медведчуку, а через него – к президенту РФ Владимиру Путину. Даже Виктор Ющенко в интервью вспомнил, как Юлия Владимировна в 2005-м хотела сделать Медведчука вице-премьером. Только годы перепутал – такой разговор был в 2009-м.

Но лидера "Батькивщины", похоже, мало волновали недоказуемые намеки оппонентов, куда больше ее беспокоил высокий рейтинг Святослава Вакарчука. Весной 2018 года в кулуарах Верховной Рады депутаты разных фракций наперебой пересказывали слух, что, напуганная рейтингом певца Тимошенко, попросила Игоря Коломойского выдвинуть в президенты Владимира Зеленского. Никто из потенциальных участников разговора, конечно же, не подтверждает его существования. Но год спустя Зеленский таки выдвинулся в президенты. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бойовий комбат назвав критерії майбутнього Верховного головнокомандувача ЗСУ

Цитувати

Президент України, який є Верховний головнокомандувачем Збройних сил, насамперед повинен бути патріотом України, непохитним у своїй боротьбі з російським агресором. Тому слід пам’ятати, що 31 березня громадяни України обиратимуть не тільки Президента України, а й воєначальника, який має виграти війну з Росією на Донбасі.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук полковник ЗСУ В’ячеслав Власенко («Філін») — командир 46-го окремого штурмового батальйону ЗСУ «Донбас-Україна», який зараз воює на передовій Донбасу.

«Президентом країни має бути безкомпромісний до ворога, чесний та непідкупний патріот України», —  коротко сформулював критерії майбутнього Верховного головнокомандувача ЗСУ комбат.

Саме за такого кандидата з такими рисами і голосуватимуть 31 березня як за майбутнього президента і Верховного головнокомандувача ЗСУ українські військові, впевнений полковник Власенко.

Як повідомляла ІА «7 Днів-Україна», раніше комбат Власенко сформулював основні тези кандидатів у президенти України, з висловлювань яких уже зараз можна зрозуміти, що воювати з Росією до переможного кінця вони не будуть, а швидко почнуть домовлятись із Путіним, зраджуючи Україну.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

17 minutes ago, Basil said:

 

Під ці критерії підходить безкомпромісний до ворога, чесний та непідкупний патріот України і кандидат в президенти України Тимошенко Ю. В.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, halcogen said:

При чому підходять обидва Тимошенка - і Юля і Юрій )))

 

Ні, я чітко написав "патріот", а не "патріотка".

Quote

Громадсько-політична діяльність

...

Член Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».[2]

Нардеп, як він сам говорить, небагата людина, але за 2 роки діяльності народного депутата з своєю невеликою зарплатою спромігся купити для дружини офіс-магазин 174,4 кв. м. Коломия та добудувати свій будинок.

І радить всім балотуватись в народні депутати України, оскільки це здійснює всі мрії, оскільки не офіційна плата за входження в коаліцію забезпечить життя не тільки вам але й вашим онукам.

Звідси

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви будете здивовані:

Кошкіна: на дні народження Коломойського назвали ім’я «майбутнього прем’єра»

Спойлер

Святкування дня народження розтягнулося на два дні - Кошкіна
День народження Ігоря Коломойського 13 лютого відзначився великою кількістю впливових українців. Про це з посиланням на джерела повідомила журналістка Соня Кошкіна.
За її інформацією, святкування розтягнулося на два дні.
«У перший до іменинника прибуло чимало гостей. Загальною кількістю близько 130. І навіть Сергій Льовочкін … Очно вони востаннє давненько так спілкувалися - ще до всього, мало не в 2013-му. І ось приїзд Тетяни Бахтєєвої мене ще здивував», - написала вона у своєму Телеграмі.
Кошкіна стверджує, що другий день гуляли в Тель-Авіві, в узбецькому ресторані.
«Відразу два моїх джерела з числа гостей стверджують, що чули тости на честь майбутнього прем'єр-міністра ... Ігоря Палиці. Але сам Ігор Валерійович говорить, що це не так. Ок. Ну, хто я, щоб не вірити імениннику?» - відзначила вона.
Крім того, на питання у Facebook чи виступав на святі кандидат у президенти Володимир Зеленський, вона відповіла так: «З трьох разів здогадайтеся».

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, Basil said:

Ви будете здивовані:

Кошкіна: на дні народження Коломойського назвали ім’я «майбутнього прем’єра»

  Reveal hidden contents

Святкування дня народження розтягнулося на два дні - Кошкіна
День народження Ігоря Коломойського 13 лютого відзначився великою кількістю впливових українців. Про це з посиланням на джерела повідомила журналістка Соня Кошкіна.
За її інформацією, святкування розтягнулося на два дні.
«У перший до іменинника прибуло чимало гостей. Загальною кількістю близько 130. І навіть Сергій Льовочкін … Очно вони востаннє давненько так спілкувалися - ще до всього, мало не в 2013-му. І ось приїзд Тетяни Бахтєєвої мене ще здивував», - написала вона у своєму Телеграмі.
Кошкіна стверджує, що другий день гуляли в Тель-Авіві, в узбецькому ресторані.
«Відразу два моїх джерела з числа гостей стверджують, що чули тости на честь майбутнього прем'єр-міністра ... Ігоря Палиці. Але сам Ігор Валерійович говорить, що це не так. Ок. Ну, хто я, щоб не вірити імениннику?» - відзначила вона.
Крім того, на питання у Facebook чи виступав на святі кандидат у президенти Володимир Зеленський, вона відповіла так: «З трьох разів здогадайтеся».

 

Нічому дивуватися. Це природній кругообіг регіональних еліт на печерських пагорбах. Були дніпровські, донецькі, зараз вінницькі. Тепер є реальний шанс і для волинських. Всі, хто бажає розквіту Волині в найближчі місяці, голосуйте за Володимира Зеленського! Не проєдіть цей історичний шанс вивести наш край на передові позиції української державності! Let's make Галицько-волинське князівство great again!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, yu2007 сказано:

Всі, хто бажає розквіту Волині в найближчі місяці

Воно й видно як Волинь та особливо Луцьк "розцвіли"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походу Палицько-Волинське  князівство вже досягло апогею.

Щось його агітатори тут не сильно хочуть засвітити свої фейси.

А прийдеться рано,чи пізно.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Basil сказано:

Воно й видно як Волинь та особливо Луцьк "розцвіли"...

якщо щось не розцвіло, то війна винна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Nokian сказал:

Походу Палицько-Волинське  князівство вже досягло апогею.

Щось його агітатори тут не сильно хочуть засвітити свої фейси.

А прийдеться рано,чи пізно.

 

Щось я не бачив щоб ти своїм фейсом на Борді торгував. Чи будь-хто. Як завжди несеш брєд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як завжди підло брешеш.

Півборди мене знає в обличчя.І навіть ти знаєш ,як мене звати.

А хтось  бачив Дуала?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Nokian сказал:

Як завжди підло брешеш.

Півборди мене знає в обличчя.І навіть ти знаєш ,як мене звати.

А хтось  бачив Дуала?

Мене також знають і бачили. Ні разу не уникав зустрічі, якщо хтось просив.

Я бачив Дуала, він живе в сусідньому будинку на ДПЗ. І що?

То хто з нас бреше?

Ти на Борду в аватарку постав своє фото, тоді будеш іншим закидувати анонімність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

Карамбу теж знаєш?

Може й знаю, в нього стільки ніків вже було, що можливо з якимось і зустрічався.

То ти своє фото коли засвітиш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...