Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
1 година тому, Poison сказано:

Так і буде ,єдине не хочеться це бачити на свої власні очі і казати потім дурням ,ну що догрались з своїм клоуном!  

https://www.radiosvoboda.org/a/press-review/29780734.html

Читати пробував ту херню що постиш?
От тобі перл з статті, далі можна не читати того "експерта" який писав цей висер.
" По-друге, олігархи скористаються недосвідченістю Зеленського і його неспроможністю керувати складними урядовими структурами України, щоб повернутися до влади, і те саме зроблять і корупціонери всіх рівнів. "

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, Dima4s сказал:

Читати пробував ту херню що постиш?
От тобі перл з статті, далі можна не читати того "експерта" який писав цей висер.
" По-друге, олігархи скористаються недосвідченістю Зеленського і його неспроможністю керувати складними урядовими структурами України, щоб повернутися до влади, і те саме зроблять і корупціонери всіх рівнів. "

 

Тобто Коломойский вже став не олігархом і не він просуває і надає охорону і змі  клоуну?

Dv1Wy07WkAEGtK7.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Poison сказано:

Тобто Коломойский вже став не олігархом і не він просуває і надає охорону і змі  клоуну?


Тобто Фірташ, Ахметов, Порошенко, Медведчук вже не олігархи? То не вони ціни на газ і електрику нам піднімають видуманими термокомпенсаціями і ротердам +? Чи то не порошенко з допомогою СБУ допомыг медведчуку пыджати пыд себе ринок газу?  Чи канал прямий який був в януковича...став різко хвалити порошенка, ну і змінив власника на дружбана порошенка?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Poison сказано:

Тобто Коломойский вже став не олігархом і не він просуває і надає охорону і змі  клоуну?

я вже запитував - маєш якісь хоч більш-менш серйозні докази цієї байки? Чи просто "бо всі так кажуть і мені так хочеться думати"?

 

А за "надає охорону" - ну смішно читати :) навіть встрягати не хтів, коли не так давно це обсмоктували :) Тобто, якщо є охоронець (чи охоронна фірма), то вона тепер навічно присягла одному "тєлу" і більше ніколи нікого? А якщо тільки "ще когось", знач то те "єдінствєнноє тєло" пріказало? :) ну смііішно :) 

Пацани мають гроші, наймають собі в охорону тих, кого хочуть. І не дивно, що наймають професіоналів, котрі вже охороняли непростих людей і, відповідно, мають репутацію. Чи може Зеленський мав собі в охорону пластунів попросити? Чи ДСО?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Президент Польши Александр Квасьневский (1995-2005) рассказал, что избрание Владимира Зеленского - "страшный выбор для него самого", а Украину не возьмут в НАТО и ЕС из-за российско-украинской войны.

 

- Вопрос о Владимире Зеленском. Как вы считаете, следует переживать о безопасности, если его изберут? Мол, человек без опыта может возглавить страну.

 

- Мир сегодня именно такой. Зеленский не первый и не последний юморист, который пошел в политику. ... Если вы хотите знать мое мнение, то быть президентом без политического опыта - это страшно. Не только для страны, но и для самого человека, которому нужно создать сильное окружение. Это то, чем ты никогда не занимался. Вот, например, я никогда не был космонавтом. И мне сказали, что завтра вы полетите на луну. Я, как реалист, отказался бы.

https://www.liga.net/politics/interview/u-putina-dve-tseli-pervaya---dostignuta-intervyu-s-kvasnevskim
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Volyniaka сказал:

52661061_1018987111645569_72402852156612

"Долар буде коштувати не більше 10" 

"АТО буде тривати години, солдат буде отримувати 1000 грн в день"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, justice777 сказал:

Президент Польши Александр Квасьневский (1995-2005) рассказал, что избрание Владимира Зеленского - "страшный выбор для него самого", а Украину не возьмут в НАТО и ЕС из-за российско-украинской войны.

 

- Вопрос о Владимире Зеленском. Как вы считаете, следует переживать о безопасности, если его изберут? Мол, человек без опыта может возглавить страну.

 

- Мир сегодня именно такой. Зеленский не первый и не последний юморист, который пошел в политику. ... Если вы хотите знать мое мнение, то быть президентом без политического опыта - это страшно. Не только для страны, но и для самого человека, которому нужно создать сильное окружение. Это то, чем ты никогда не занимался. Вот, например, я никогда не был космонавтом. И мне сказали, что завтра вы полетите на луну. Я, как реалист, отказался бы.

https://www.liga.net/politics/interview/u-putina-dve-tseli-pervaya---dostignuta-intervyu-s-kvasnevskim
 

То не треба взагалі нічого міняти?

Ті люди, що керують країною вже майже 30 років нехай і далі керують?

А далі їх діти? То може нам монархію треба?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що ж на сьогодні в Україні треба,аби дійсно щось змінити?

Що в першу чергу треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

А що ж на сьогодні в Україні треба,аби дійсно щось змінити?

Що в першу чергу треба?

Явно не залишити на наступні 5 років як є

Позитивних змін я особисто не побачив.

 

Точніше не так. Я на зміни не дивлюсь, я маю голову, маю в голові і мені при любому президентові живеться нормально.

 

Але маю батьків, тещу, тестя, їм жити за останні 5 років краще не стало. Тещі/тестю навіть субсидії не дали за останній рік, хоча вони реально 2 інваліда і не живуть а виживають.

От вони хочуть голосувати за Ю. А чого? Бо вона ціну на газ знизить вдвічі. І вони їй вірять. І нікого не слухають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, WebTraveller сказал:

Явно не залишити на наступні 5 років як є

Позитивних змін я особисто не побачив.

 

Точніше не так. Я на зміни не дивлюсь, я маю голову, маю в голові і мені при любому президентові живеться нормально.

 

Але маю батьків, тещу, тестя, їм жити за останні 5 років краще не стало. Тещі/тестю навіть субсидії не дали за останній рік, хоча вони реально 2 інваліда і не живуть а виживають.

От вони хочуть голосувати за Ю. А чого? Бо вона ціну на газ знизить вдвічі. І вони їй вірять. І нікого не слухають

Зараз він твоїй тещі і тестю анафему оголосить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, nickel сказал:

Зараз він твоїй тещі і тестю анафему оголосить.

Можу дати адресу Нокіану))

Нехай проведе профілактичну бесіду.

А вони йому розкажуть і про нові тарифи на все, в тому числі про ціни на газ, про субсидії, про безкоштовну медицину і ще багато чого 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11.02.2019 at 18:51, yu2007 сказано:

А хто що думає про "Тітушок по-новому" (пікетування кварталу у Львові) і креативні львівські біг-морди?

On 11.02.2019 at 19:11, yu2007 сказано:

Під "тітушками по-новому" я взагалі-то мав на увазі учасників протестної акції проти ЗЕ!2019. 

 

On 11.02.2019 at 20:19, jack74 сказано:

бридко було дивитись. Їх не цікавили відповіді, їх цікавило лише срати-кричати.

 

Одні покричали на камери дебільні дитячі завчені "запитання"? - от і інші, знач, мають право висловитись

«Торнадо» стал на защиту Зеленского | Ситуация во Львове с проплаченными АТОшниками!

Спойлер

 

Я з Торнадівцями в цьому повністю погоджуюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Nokian сказал:

Ну так хтось,відповість на пряме питання-що потрібно для змін?

На волинських новинах колись один коментатор розумний залишив таке повідомлення про проблеми країни: першою проблемою я б написав некомпетентність і безвідповідальність влади. другою - безправність людей, відсутність демократії. третьою - тотальна корупція. далі - наслідки перших трьох проблем.

Так ось, той  хто зможе організувати вертикаль влади для вирішення цих трьох проблем,  той і потрібен на чолі України. Ось такі зміни необхідні.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, jack74 сказал:

 

 

Одні покричали на камери дебільні дитячі завчені "запитання"? - от і інші, знач, мають право висловитись

«Торнадо» стал на защиту Зеленского | Ситуация во Львове с проплаченными АТОшниками!

  Скрыть контент

 

Я з Торнадівцями в цьому повністю погоджуюсь

Я б з всіма торнадівцями  на твому місці не погоджувався ,а то там і педофіли є і гряземеси. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Poison сказано:

Я б з всіма торнадівцями  на твому місці не погоджувався ,а то там і педофіли є і гряземеси. )))

Ото зОстриииив... :sm110:

А де ти побачив в мене слово "всіма"?

Чи може то серед тих, що на відео, з котрими я й погоджуюсь (суто в межах сказаного в відео!) є такі, як ти написав? А ти і їм про це сказав би в лице? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти ж не написав торнадо встав на захист зельонкіна ,окрім (і перечислюєш). Може і серед тих хто і на відео такі є,я їм свічку не тримав. Але гордитись захистом батальону який в спів вляпатись в всі тяжкі я б на твоєму місці не став. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну давайте почнемо постити скріни фіг-зна-кого з їхніми "отоМеніЗараВголовуРозумнаМисляПрийшла"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Poison сказано:

Ти ж не написав торнадо встав на захист зельонкіна ,окрім (і перечислюєш). Може і серед тих хто і на відео такі є,я їм свічку не тримав. Але гордитись захистом батальону який в спів вляпатись в всі тяжкі я б на твоєму місці не став. 

я щось виклав, і після того щось написав, так? Значить те, що я написав, стосується того, що перед коментарем виклав. Не всього, що існує на світі і пов'язане з почутими (прочитаними) тобою словами, а лише того, що я виклав. 

Але в тебе, бачу, проблеми з адекватним сприйняттям того, що ти бачиш і читаєш, тому якщо ти і це "розжовування" не зрозумієш, то сенсу щось тобі далі пояснювати, не бачу.

"...деколи краще жувати..."© - подумай над цим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...