Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, zaHARE сказал:

 Истинными признаками про­летария являются не бедность и не низкое происхождение, а постоянное чувство неудовлетворенности, вызываемое тем, что у него нет твердого места в обществе, что он никому не нужен и никто не собирается о нем заботиться.

Арнольд Тойнби

“Міжнародні експерти констатують, що Україна тримає світове “лідерство” із виїзду людей на заробітки. Прогнозують, цього року ми втратимо ще 1,5 відсотка робітників, обігнавши за кількістю трудових мігрантів усіх сусідів – Молдову, Білорусь, Росію. На жаль, через бездіяльність уряду українці перетворюються на «націю заробітчан». 
Сергій Шахов
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
4 хвилин тому, zaHARE сказано:

Ну то ти теж продай якусь кузню  і нарости свої доходи))))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, Nokian сказал:

Які є підстави вірити тобі про ріст статків Порошенка,якщо ти не наводив доказів?

 

Нагадай-но, ти вже навів докази існування фур з айфонами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 18.02.2019 at 15:41, Nokian сказано:

 

Коли я говорив про публічність дописувачів ,малось на увазі не фото,адреса,чи розмір трусів.

Малась на увазі звичайна публічність,коли в людини є справжнє ім'я ,коли відомо,чим вона заробляє на життя- тоді її слова критики та претензій чогось варті,а не просто створюють  інфошум  з метою спотворення дійсності.

 

 

 

 

 

Ось твій однодумець, публічна людина, відомо чим заробляє на життя.Не викликає легкого дискомфорту така компанія?Логічно що таке нічтожество являється прихильником нічтожества(знайшов цензурне слово для характеристики.Вийшло по русскі, бо в українській мові не знайшов щоб так повно відображало).Во ще один гідний, патріот з великих літер.Любітєль Чапліна, дєпутат бпп.

має бути:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво, чи Діфото не соромно, що Нокіан в одній з ним команді ? :) не є бажання задуматись, що якщо тези збігаются з відвертим ........*генієм*, то тут може щось не так ? :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мав я з ним кілька разів справу в магазині, справив тільки позитивні враження.Може просто політика то не його.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, iiron сказал:

Мав я з ним кілька разів справу в магазині, справив тільки позитивні враження.Може просто політика то не його.

сагласєн )) хай краще курс долара прогнозує ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ThK13SMF_bigger.jpgМоні Кабелуччі @Moni_Kabelucci
ЧитатьЧитать @Moni_Kabelucci
Еще

Не розумію, що заважає #Зеленський поїхати до Пу ,домовитися "десь посередині" прямо зараз і вийти до виборців з готовим результатом,щоб люди хоч були в курсі, де ж та середина- чи не в їхньому городі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто згадаємо сьогоднішній хайп за Зеленського через рік.

Можу поставити гроші,що з ним буде те що і з Ляшком і Савченко,і сьогоднішні прихильники клястимуть його останніми словами.

А тих,хто ще віритиме паяцу,називатимуть Зеботами.

Ті ж самі,хто так люто топить за нього сьогодні 

Хомячок може вийти зі стада,але стадо з хомячка ніколи.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця проблема мінливості та непостійності між іншим і є  справжньою причиною революцій .

І тут є два шляхи,або мала кров постійно, або велика час від часу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все-таки ці вибори нарешті покажуть кого в нас більше - хіхлятини чи українців.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, halcogen сказал:

Поважайте вибір пересічниx. Ви ж сповідуєте демократичні принципи? )))

Коли пукан підгорає, то не до демократії. Подивись, що з Нокіаном стало за останні два місяці. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Volyniaka сказано:
ThK13SMF_bigger.jpgМоні Кабелуччі @Moni_Kabelucci
ЧитатьЧитать @Moni_Kabelucci
Еще

Не розумію, що заважає #Зеленський поїхати до Пу ,домовитися "десь посередині" прямо зараз і вийти до виборців з готовим результатом,щоб люди хоч були в курсі, де ж та середина- чи не в їхньому городі.

ну шо ж ти візьмеш з цієї "монікабелучі", якщо там мізки лише в губах, схоже :) Бо навіть старшокласнику зрозуміло, що для "пу" ні Зеленський, ні будь-хто з інших 43-х кандидатів поки ніхто. З КИМ би він і ПРО ЩО домовлявся б :) 

Примітивний тролінг :) 

 

ПиСи: :0016: але бачу, що мінімум троє четверо (вже) підтримали цю "ідею"! :0016: м-дааа... народ, ну у вас мізки то де?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Volyniaka сказал:

Не розумію, що заважає #Зеленський поїхати до Пу ,домовитися "десь посередині" прямо зараз і вийти до виборців з готовим результатом,щоб люди хоч були в курсі, де ж та середина- чи не в їхньому городі.

А не зрозуміло, що президент любої країни веде перемовини з президентом іншої країни, ну може ще з прем'єром, но не з кандидатом! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, jack74 сказано:

ну шо ж ти візьмеш з цієї "монікабелучі", якщо там мізки лише в губах, схоже :) Бо навіть старшокласнику зрозуміло, що для "пу" ні Зеленський, ні будь-хто з інших 43-х кандидатів поки ніхто. З КИМ би він і ПРО ЩО домовлявся б :) 

Примітивний тролінг :) 

 

ПиСи: :0016: але бачу, що мінімум троє підтримали цю "ідею"! :0016: м-дааа... народ, ну у вас мізки то де?

Медведчук же ж літає і про щось домовляється, нагадай яка у нього посада?

 

І посли чомусь вирішили зустрітись із лідером соцопитувань:

https://glavcom.ua/country/politics/zmi-zustrich-z-poslami-stala-dlya-zelenskogo-holodnim-dushem-566557.html

https://24tv.ua/zelenskiy_zbentezhiv_i_zasmutiv_zahidnih_diplomativ__zmi_n1107114

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, sergkots сказано:

Медведчук же ж літає і про щось домовляється, нагадай яка у нього посада?

серйозно не знаєш його "посади"? - КУМ Путіна! - не чув, нє? І саме ця "посада" робить йому "мандат

 

58 хвилин тому, sergkots сказано:

посли чомусь вирішили зустрітись

посли вирішили? :0024: і що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посли прийшли в ступор,від поглядів та заяв Зеленського.

Ось що.

Що з клоуна візьмеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, difoto сказано:

мені не соромно ні разу :) 

планочка все нижче і нижче, мда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, Nokian сказано:

Посли прийшли в ступор,від поглядів та заяв Зеленського.

Ось що.

Що з клоуна візьмеш.

посли прийшли в ступор? Це тобі оті два "джерела" сказали? А в них "джерело" - Срана.УА? А тій саабщілі загадкові "істочнікі в діпламатічєскіх кругах"?!? Причому, схоже, з екстрасенсорними здібностями, бо навіть думки Зеленського прочитали! Самому не смішно?

Мені вчора Горпина сказала, що їй сусідка сообщила, що ти обісрався перелякався в під'їзді... Чиста правда, клялася! ... Ні, самого гівна вона не бачила, звісно, але по твоїх очах вона всЕЕеее зрозуміла! - доведи тепер зворотнє :) 

 

М-дааа... Вже опускаються до висмоктування з пальця абищо, з розрахунку що багатьом достатньо читати лише заголовки, без думання своїми мізками... Прикро...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, difoto сказано:

мені не соромно ні разу :)  

Ти досі живеш у підвалі чи вже вибрався, розумашка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, Nokian said:

Просто згадаємо сьогоднішній хайп за Зеленського через рік.

Можу поставити гроші

Я ж можу поставити 100₴, що ніхто не визнає своєї помилки. Скажуть "ой, а мені й при Пороху було погано. Думав, проголосую і заживемо, не треба буде "капаті" лопатою".

Ну, домовився ЗЕ на середині, віддав сухопутний шлях до Криму - нам то яке діло, ми ж далеко звідти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, Fahrenheit сказал:

Я ж можу поставити 100₴, що ніхто не визнає своєї помилки. Скажуть "ой, а мені й при Пороху було погано. Думав, проголосую і заживемо, не треба буде "капаті" лопатою".

Ну, домовився ЗЕ на середині, віддав сухопутний шлях до Криму - нам то яке діло, ми ж далеко звідти.

Так і буде ,єдине не хочеться це бачити на свої власні очі і казати потім дурням ,ну що догрались з своїм клоуном!  

https://www.radiosvoboda.org/a/press-review/29780734.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, nickel сказано:

Ти досі живеш у підвалі чи вже вибрався, розумашка?

У двох підвалах, на сєкундочку. Один для роботи, другий - хоббі. А ще я оплачую навчання доці в україно-американському університеті, а старша доця сама офігєнно заробляє.

І тут банальне питання: А чого добився ти, щоб мені подібні меседжі писати? 

Ний далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, difoto сказал:

У двох підвалах, на сєкундочку. Один для роботи, другий - хоббі.

В наступний раз думай головою, а не головкою.

14 минут назад, difoto сказал:

А ще я оплачую навчання доці в україно-американському університеті, а старша доця сама офігєнно заробляє.

Стара пісня, вже чули.

14 минут назад, difoto сказал:

І тут банальне питання: А чого добився ти, щоб мені подібні меседжі писати? 

Перед ким звітувати, перед тобою чи що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, nickel сказано:

В наступний раз думай головою, а не головкою.

тобто ти не гей, а підорас?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...