Перейти до змісту
romaxa11

За кого голосувати

Recommended Posts

ООО, нарешті.

Отже для змін ,про які так багато марять та мандять тут ,потрібна в першу чергу ПОЛІТИЧНА ВОЛЯ.

Причому,що вкрай важливо,бо в нас парламентсько президентська республіка- то потрібна політична воля мінімум 226 депутатів.

Отже треба купити,вмовити,шантажувати,,заставити,налякати,просто переконати 226 наших коханих обранців.

Тобто хотіти мало, треба ще й МОГТИ.

І хто ж сьогодні може нагнути  226 депутатів і ТАКИ ВТІЛИТИ оті наші сподівання в найбільшій мірі?

Поширити це повідомлення

13 хвилин тому, Nokian сказано:

ООО, нарешті.

Отже для змін ,про які так багато марять та мандять тут ,потрібна в першу чергу ПОЛІТИЧНА ВОЛЯ.

Причому,що вкрай важливо,бо в нас парламентсько президентська республіка- то потрібна політична воля мінімум 226 депутатів.

Отже треба купити,вмовити,шантажувати,,заставити,налякати,просто переконати 226 наших коханих обранців.

Тобто хотіти мало, треба ще й МОГТИ.

І хто ж сьогодні може нагнути  226 депутатів і ТАКИ ВТІЛИТИ оті наші сподівання в найбільшій мірі?

Я вам пояснюю, політична воля, це коли зганяють отих 226, змінюють законодавство і ставлять свого кума прокурором. І це все робиться за декілька годин, голосування, підписи голови вр і президента і оприлюднення в газеті

Поширити це повідомлення

@Реальні справи, а не брехливі обіцянки yu2007, це тебе так штормить, що кидануло в протилежність, чи це ти так тролиш?

ікона "гройсмана" себе не виправдала, чи що? ;) 

Редаговано jack74

Поширити це повідомлення

Мені цікаво, прихильник Зеленського усвідомлюють варіант, що може бути спілкування в такому стилі  і наскільки Володя зможе опонувати

Поширити це повідомлення

Головне значить НЕ голосувати за Порошенка.

Ну так був у нас уже один такий блок НЕ ТАК.

І навіть перший президент України в ньому був. А він же ж такий патріот,такий патріот. Незалежність проголошував.

Може розплющаться очі- кому ж таки вигідно оце НЕ Порошенко?

Поширити це повідомлення

4 часа назад, polsno сказал:

Але хіхлятина знову почне звинувачувати мене в порохоботстві

тобто те, що це 2010й рік, не смущає нє ? Тоді тебе не в порохоботстві звинувачувати треба, а зовсім в інших речах. Але в команді Порошенка потрібні навіть такі. Як то кажуть, на безрибьї .......

Поширити це повідомлення

В 22.02.2019 в 15:32, woodwork сказал:

Ще одного порохобота знайшов (бот під ніком Poison) пролиставши всього кілька сторінок назад. От цікаво, чому в них пердаки тільки від Зеленського підгорають? Читаю ті приколи, фейки, дивлюсь на ті картинки... ппц, невже хтось в це вірить?.. немає чим зайнятись...

Ой люди добрі дитина замітила що я бот і проти клоуна ,аяяй ловіть бота!!!! )))) А ти не замітив ,що я ще проти жулі і інших ? І як це ти не замітив ,що бот щей торгує на борді ? Іди покури що таке бот тоді вертайся.:D

Поширити це повідомлення

Я вам зараз крамолу напишу і можливо в деяких настане когнитивний дисонанс від того, що діфото гонить на ПОПа (як так - він жеж головний порохобот?), але...

Я не виключаю того, що Порох навмисне затягує війну.

І це не лише моя думка.

Якщо цікавить - продовжу розгорнуто, коли це повідомлення набере 10 мінусів. (так-так, саме десять мінусів. Якщо цікавить моя думка - ставте мінус)

Поширити це повідомлення

19 хвилин тому, difoto сказано:

Якщо цікавить - продовжу розгорнуто, коли це повідомлення набере 10 мінусів. (так-так, саме десять мінусів. Якщо цікавить моя думка - ставте мінус)

І так стартує новий чєлєндж: валинская рєзня-2019!

Поширити це повідомлення

21 хвилин тому, difoto сказано:

як так - він жеж головний порохобот?

щось постів малувато, зараз @zaHARE головний порохобот на форумі 

Поширити це повідомлення

Щойно, S30 сказано:

Ніфіга собі ЧСВ:blink:. Ну, блін, ти собі лестиш нєпадєцкі.:D

От блін... ото наслухався Маньяка11 , а оказуєцця я вже не луччій :( Одні обломи з тою бордою. 

Ше й не мінусують гади....

Поширити це повідомлення

Звичайно, що порох навмисно затягує війну. Затягує, щоб мати час підвищити обороноздатність країни, посилити боєздатність армії, укомплектувати підрозділи новітнім озброєнням, послабити економіку ворога санкціями, врешті решт. 

Порох - мудрий стратег.

Поширити це повідомлення

6 хвилин тому, ЗЕ!2019 сказано:

Звичайно, що порох навмисно затягує війну. Затягує, щоб мати час підвищити обороноздатність країни, посилити боєздатність армії, укомплектувати підрозділи новітнім озброєнням, послабити економіку ворога санкціями, врешті решт. 

Порох - мудрий стратег.

от вкотре після твого повідомлення мене переслідує привид Леся нашого Подеревлянського - "Ви хотіли пошутить, но у вас не вийшло"

Але ж піпл хаває, бо "прикольно", шуткі юмора і всьо такоє. 

Так і голосуватимуть.

Поширити це повідомлення

10 minutes ago, difoto said:

Так і голосуватимуть.

Це добре. В нас вільна демократична країна. Кожен вправі голосувати за того, за кого хоче. 

А щодо "голосування по приколу" - це лишень фантазії порохотягів, яким дуже пече в одному місці від рейтингів "клоуна". І їм не лишається нічого, як в той чи інший спосіб намагатися маніпулювати "меншовартістю" людей, які мають намір віддати свій голос за Зеленського (та ви дебіли, вам тєлік промив мізки і тому подібне).

:) 

Поширити це повідомлення

22 хвилин тому, ЗЕ!2019 сказано:

маніпулювати "меншовартістю" людей

друже, я поважаю вибір кожного , але не рівняй "маніпулювання" людьми і собою-любімим. Я стібусь над тобою. Виключно.

Поширити це повідомлення

19 хвилин тому, ЗЕ!2019 сказано:

Це добре. В нас вільна демократична країна. Кожен вправі голосувати за того, за кого хоче. 

А щодо "голосування по приколу" - це лишень фантазії порохотягів, яким дуже пече в одному місці від рейтингів "клоуна". І їм не лишається нічого, як в той чи інший спосіб намагатися маніпулювати "меншовартістю" людей, які мають намір віддати свій голос за Зеленського (та ви дебіли, вам тєлік промив мізки і тому подібне).

:) 

Якщо подивитися соціологічні опитування, то Зеленський забирає голоси по південних - східних областях (тобто у Бойка), що не є так і погано.

По віковому розкладу - за Зеленського в основному молодь і до 40, за Порошенка - рвномірно від 30ти до 60ти, за Тимошенко - >50 років.

Але напрягає один з пунктів опитування - "Хто на Вашу думку буде наступним Президентом України". Тут чомусь Тимошенко обганяє ЗЕ! в 2 рази (22.1% проти 11.1%) серед тих, хто має намір голосувати, хоча за іншим пунктом ("За кого Ви проголосували б на виборах") він обганяє Тимошенко. Тобто хтось сам в себе не вірить, чи як?

Поширити це повідомлення