Перейти до змісту

Президент

Power users
 • Кількість зміста

  4 616
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  37

Президент last won the day on Березень 15

Президент had the most liked content!

Репутація громади

3 517 Гуру

Про Президент

 • Ранг
  Армія! Мова! Віра!

Останні відвідувачі профілю

15 231 перелядів профілю
 1. Так там, на верхівці владної піраміди, повно стендап-коміків, виступи яких навіть смішніші, ніж концерти кварталу.
 2. Виробник якийсь стрьомний: Анхуй Хуямі. Це точно глобалка? Та й переклад ієрогліфів на коробці не зовсім мені зрозумілий: "цветущий мими начните работу кольцо 2NFC умный движение голубой зуб водонепроницаемый шагомер многофункциональный наручные браслет мужской и женщины телефон напоминать движение частота сердечных сокращений руководитель мера"
 3. Брехня. Наш Петро Олексійович хоч і олігарх, але про вінницьку латифундію він і не мріяв. Тому він зараз не в бігах, не в судах, не затих і нічого не чекає, і "переводить в нові правила" виключно чужі бізнеси, а не свої)))
 4. Ні, він хоче прибрати до рук всю Україну, а не кілька князівств на лівому березі Дніпра. Він бо розуміє, що маленькими князівствами в Європу інтегруватися простіше.
 5. Що ж, тоді доведеться мені. Шановне панство, брати мої і сестри! Молімося за Україну і нашого Гетьмана! Не дозволимо голоті і черні вчинити лихе з нашим Гетьманом на Чорній Раді 31 березня! Не дамо позбавити нас майбутнього! Усі на виборчі дільниці! Дамо там вирішальний бій зекам, зечкам та іншим панталоніям! Оберемо Його, низько вклонимося чолом, з вдячністю повернемо тяжку булаву держави в Його натруджені долоні, і покажемо на злість ворогам, якого ми козацького роду! За Віру! За Гетьмана! За Вітчизну!
 6. Не зрозумів. Зе і Шоколад виходять до 2го туру (до речі, хто з якого місця?). Юля третя. Зе знімається, тоді в 2му турі вибирають з Юлі і Шоколаду. Ти думаєш, що тоді за Юлю проголосує більше народу, чим за нашого гетьмана???
 7. Навздогін: наука астролохія ніколи не помиляється.
 8. Друзі-зрадо/job/и! Через два тижні Петру Олексійовичу знадобиться кожен ваш голос! Хоча я, звичайно, вас і не намагаюсь переконати, та все ж раптом вам вистачить мудрості дослухатись, що ж нам віщують зорі.
 9. А що на початку відео кричать? До того, як жіночки почали викрикувати "ганьба". якщо вийдуть до 2го туру, чому б і ні?))
 10. Не секрет. В одного чоловіка з цього форума. Ну в нього ще будка типу магазин є в юванті)
 11. Нагла брехня! Більше 50% волинян з тих, що сували голос на минулих виборах президента, підтримали Петра Олексійовича (не перевіряв, але на попередній сторінці писали). Вірю, що й на цих виборах ситуація буде схожа. Тому не відкидаю версію, що банери чіпляли і свиней приводили завербовані агентами фсб лучани , що продалися за 30 мідяків.
 12. Який адмінресурс? Ви про що? Це робочі поїздки по країні. Щоб займатися виборами, треба певно брати відпустку за основним місцем роботи (ну якщо тільки ти не фрілансер ). А хто буде державою керувати ці да місяці, парубій? Доречі, Петро Олексійович навіть балотується самовисуванцем, а не від партії, як оті всі найбільш рейтингові у@бани. А щодо Луцька, то що ж ви хотіли? Волиняни взагалі всі рамси поплутали: то банерів зі звинуваченнями в центрі міста поначіпляли, то свиней на театральний майдан поприводили. Хіба ж так можна зустрічати нашого гетьмана? Ганьба! Нам варто брати приклад з закарпатців. Там люди все розуміють і зустрічають президента квітами. http://westnews.info/news/Kviti-u-yamax-Zakarpattya-vchit-yak-treba-Garanta-zustrichati.html
 13. Не той нині Одін, не та і Валгалла. От і доводиться йому бенкетувати зі своїми берсеркерами в укрсвинарпромі (((
×
×
 • Create New...