Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

10 часов назад, nickel сказал:

У Петі в штабі пробили чергове дно.

Всім відомо, що за Зе голосуватиме молодь і щоб зменшити явку прихильників Зе на дільниці, запустили таку утку. Не за те переживають. Петі зараз треба не в Зе голоси відбирати, а в Ю, бо якщо Петя в другий тур не пройде, то буде вже все-рівно, скільки в Зе відщипнув. Зе пройде по любому, а основна боротьба буде з Ю, і голоси відбирати треба в неї.

Знизу знову постукали штабісти Петра.

Спеціально на ці вибори Петя зареєстрував, на всяк випадок, повного двійника Юлі - Тимошенка Ю.В., тільки це Юра. І от коли стало зрозуміло, що по чесному навіть у другий тур не попаде, прибрали номери з бюлетенів. Тепер щоб проголосувати за Юлю треба вгадати, серед двох Тимошенко Ю.В., де Юля, а де Юра.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
7 часов назад, nickel сказал:

Тепер щоб проголосувати за Юлю треба вгадати, серед двох Тимошенко Ю.В., де Юля, а де Юра.

А читати в школі не навчили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, Basil сказано:

це законно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, Basil сказал:

Спростуй))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, volks сказал:

Ім'я і по-батькові.

Я прочитаю, а скільки не прочитає? 

На твою думку, для чого прибрали номери з бюлетенів саме перед цими виборами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, nickel сказал:

Я прочитаю, а скільки не прочитає? 

То може таким долбодятлам взагалі не давати право голосу, які два два слова не можуть прочитати? Що вже говорити про виборчі програми...

5 минут назад, nickel сказал:

На твою думку, для чого прибрали номери з бюлетенів саме перед цими виборами?

Якось поф. Яка різниця є там номери чи немає? Я не за номер голосую, а за людину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, volks сказал:

Якось поф. Яка різниця є там номери чи немає? Я не за номер голосую, а за людину.

Я розумію, що поф. Я розумію, що ти за людину голосуєш. Відповідь на запитання дасиш чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, volks сказал:

То може таким долбодятлам взагалі не давати право голосу, які два два слова не можуть прочитати? Що вже говорити про виборчі програми...

Однозначно не давати голосувати всім довбодятлам, хто не збирається голосувати за Петю. А якщо таке чмо насмілиться хоча б наблизитися до виборчої дільниці, то відразу забирати в армію, не дивлячись на пенсійний вік і поганий зір, ніяких поблажок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серед тих, хто точно визначився і піде на вибори, за Зеленського готові віддати свої голоси 32,1% українців. Далі йдуть президент Петро Порошенко (17,1%) та лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко (12,5%). Більше читайте тут: https://tsn.ua/politika/poroshenko-obiyshov-timoshenko-reyting-zelenskogo-perevaliv-za-30-opituvannya-kmis-1317183.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, nickel сказал:

Однозначно не давати голосувати всім довбодятлам, хто не збирається голосувати за Петю

Перестань переписуватись з Нокіаном. Він на тебе погано впливає і ти починаєш перекручувати слова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телеканал 1+1 авторитетно заявляє, що Порошенко вбив свого брата.

https://dni.ru/polit/2019/3/24/420627.html

 Ну і ще тут Пороха розмазують  чітко 

 именно Медведчук – это сегодня приговор правящей коалиции, а также действующей власти.

https://replyua.net/blog/107045-romanenko-medvedchuk-razmazal-poroshenko-razmazal-naglo-i-uverenno.html

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, volks сказал:

Перестань переписуватись з Нокіаном. Він на тебе погано впливає і ти починаєш перекручувати слова.

 

55 минут назад, nickel сказал:

 Відповідь на запитання дасиш чи ні?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, volks сказано:

Перестань переписуватись з Нокіаном. Він на тебе погано впливає і ти починаєш перекручувати слова.

Взагалі то цитування мене та переписка зі мною- це зовсім різні речі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dmitry Raimov

4 хв. · 

Порошенко устраивает Путина

Уже несколько раз Владимир Владимирович говорил журналистам: «мы не будем работать с действующими властями.

Вы помните.

Так вот первое - если бы он хотел навредить Порошенко, то сказал бы просто «Порошенко нормальный парень, вот торговля выросла, мы ладим, SMS на ночь друг другу пишем».

И все. Конец рейтинга Порошенко. Но нет.

И второе. Все каналы, которые принадлежат Виктору Медведчуку, не критикуют Порошенко.

Власть да, систему да, но не Порошенко.

А основные скандалы, в которые попадал Президент, проходили мимо новостей (это факт, который подтвердили не только мои аналитики).

Вот такая реальность политики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, nickel сказано:

Dmitry Raimov

4 хв. · 

Порошенко устраивает Путина

Уже несколько раз Владимир Владимирович говорил журналистам: «мы не будем работать с действующими властями.

Вы помните.

Так вот первое - если бы он хотел навредить Порошенко, то сказал бы просто «Порошенко нормальный парень, вот торговля выросла, мы ладим, SMS на ночь друг другу пишем».

И все. Конец рейтинга Порошенко. Но нет.

И второе. Все каналы, которые принадлежат Виктору Медведчуку, не критикуют Порошенко.

Власть да, систему да, но не Порошенко.

А основные скандалы, в которые попадал Президент, проходили мимо новостей (это факт, который подтвердили не только мои аналитики).

Вот такая реальность политики.

Ага, особливо рузкий карлік "вдячний" Пороху за Томос. Томос, який підірвав одну з форм пут, якими небраття душили українців. Пут, які глибоко "врізалися" у душу/голову українців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, nickel сказал:

Відповідь на запитання дасиш чи ні?

Так я ж відповів, що мені все-одно, чи є там номера чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, volks сказал:

Так я ж відповів, що мені все-одно, чи є там номера чи ні.

Злив зараховано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, volks сказал:

Так я ж відповів, що мені все-одно, чи є там номера чи ні.

так питання ж стояло не як ти до цього відносишся, а чому так зробили ? Типу поліцейський спинив і питає : ви знаєте яка дозволена швидкість руху автомобілів у місті ? А тут йому внєзапно :) : та мені пофіг яка там швидкість, мені з точки А в точку Б треба добратись, а не якусь там швидкість міряти :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А коли Зеленський встиг стільки наобіцяти на словах?

Пункти правильні, єдине було би добре, щоб ще із ліцензіями розібрались. Бо в тому стані, що зараз, це є просто боротьба із малими підприємцями, дрібними конкурентами, новачками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А коли Зеленський встиг стільки наобіцяти на словах?

Пункти правильні, єдине було би добре, щоб ще із ліцензіями розібрались. Бо в тому стані, що зараз, це є просто боротьба із малими підприємцями, дрібними конкурентами, новачками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...