Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

Якщо народ до автодору почав достукуватись висипанням скла в ями, то як буде достукуватись до трейдерів пального коли бензин стане по 45 грн? Мабуть почнуть палити заправки - по одній на кожного трейдера для початку. Премєр же заявив що ціни вони визначають, він тут не при ділах.:ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, jurgen007 сказано:

то як буде достукуватись до трейдерів пального

Насипанням цукру в бензобаки.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, S30 сказал:

Насипанням цукру в бензобаки.

Правильно! Ми ж культурні єуропейці а не якісь напівдикі латиноси, які одразу біжать щось палити, як їм податки на пів процента піднімають!:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, jurgen007 сказано:

Якщо народ до автодору почав достукуватись висипанням скла в ями, то як буде достукуватись до трейдерів пального коли бензин стане по 45 грн? Мабуть почнуть палити заправки - по одній на кожного трейдера для початку. Премєр же заявив що ціни вони визначають, він тут не при ділах.:ohmy:

 

тож власники автівок ще з січня місяця проводять акцію. коли на тиждень ігнорують заправки одного з трейдерів. і так по черзі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто протест заключається в почерговому перерозподілі невару одного бариги іншим а потім компенсація від інших йому? Можна ще протестувати як у Москві - літачки паперові запускати:D

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 27.04.2018 в 17:34, diezel сказал:

Ось другий варіант реформ: заморозка пенсій на 20 років з індексацією тільки тих, що опиняться нижче мінімальної зарплати. Як таке?

Моя мама буде вдячна такому реформатору, бо зараз у неї пенсія 1700, а мінімалка 3700. І я також згідний на таку заморозку з однією оговоркою - розмір мінімальної зарплати буде індексуватися з інфляцією і іншими економічними показниками.

Але я хочу знати кінцеву мету реформи (заморозки). Бо реформи заради реформ я бачу останніх чверть століття.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

В 2014 году на органы правопорядка из государственного бюджета было потрачено 44.865 млрд грн. В 2015 – 54.963 млрд грн, в 2016 – 72.057 млрд грн, в 2017 – 88.480 млрд грн, в 2018 в бюджете предусмотрено – 112.037 млрд грн. Таким образом, за 4 года финансирование правоохранительной системы выросло на 250 %.

  • Збентежений 1
  • Cумний 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@romaxa11 ті, хто приходять до влади внаслідок переворотів, революцій першою справою укріплюють поліцейські сили, думаючи що врахували всі помилки попередників.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, nickel said:

знати кінцеву мету реформи

Збалансувати виплати пенсії за рахунок інфляції і вирівняти пенсію твоєї мами і держслужбовців-ментів-прокурорів та інших особливоумовних, знявши навантаження з Пенсійного фонду. Зараз проблема в тому, що любе підвищення пенсії твоїй мамі тягне за собою перерахунок тій всій пиздоті, що нічого не робила, а пенсію персональну отримує. Як, наприклад, забрати пенсію 70К грн в Азірова Міколи Янича? Тільки знецінивши її через інфляцію, з гарантією отримання мінімалки всім. І без підтримки твоєї мами така реформа не пройде. Про індексацію я, ніби, писав, може потерли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, diezel сказал:

Збалансувати виплати пенсії за рахунок інфляції і вирівняти пенсію твоєї мами і держслужбовців-ментів-прокурорів та інших особливоумовних, знявши навантаження з Пенсійного фонду. Зараз проблема в тому, що любе підвищення пенсії твоїй мамі тягне за собою перерахунок тій всій пиздоті, що нічого не робила, а пенсію персональну отримує. Як, наприклад, забрати пенсію 70К грн в Азірова Міколи Янича? Тільки знецінивши її через інфляцію, з гарантією отримання мінімалки всім. І без підтримки твоєї мами така реформа не пройде. Про індексацію я, ніби, писав, може потерли.

Ти помиляєшся, що в цій країні не можна зняти пенсію 70к. Неодноразово вже мінялося пенсійне законодавство і пенсії в людей то зростали, то падали. І якщо розказують, що не можна зняти пенсію в 70к, то звіздять безбожно, бо, скоріше за все, самі на неї розраховують. Якщо провести законодавчі зміни, то не треба буде чекати 20 років. Це ніби й не чесно поступати так з існуючими пенсіонерами, міняти правила гри під час гри - зменшувати пенсію, але, коли я заключив пенсійний договір з нашою державою, сплативши перший пенсійний внесок, то правила також були інші, я не погоджувався працювати до 65 років. Держава неодноразово міняла правила гри під час гри. Взагалі дивно звучить, що для законодавчої влади щось неможливо по закону. Та вони під кожного прокурора закони переписують і під президента Конституцію, а тут під сотню-другу елітних пенсіонерів не можуть? Та брось залівати.

Я згоден, що пенсійна реформа треба, згоден, що навантаження на пенсійний завелике, але що ситуацію з елітними пенсіонерами не можна виправити  або лише 20 річною інфляцією - ні. Я також розумію, що навіть якщо зараз прирівняти усіх елітних пенсіонерів до рядових, то навантаження не зникне і не зменшиться до прийнятного рівня, бо перекос між кількістю працюючих і пенсів дуже великий і продовжує збільшуватися. Ніяка пенсійна реформа не допоможе, якщо люди і далі втікатимуть за кордон, якщо бізнес і далі продовжуватиме загинатися. 

  • Дякую! 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, diezel сказал:

Збалансувати виплати пенсії за рахунок інфляції і вирівняти пенсію твоєї мами і держслужбовців-ментів-прокурорів та інших особливоумовних, знявши навантаження з Пенсійного фонду. Зараз проблема в тому, що любе підвищення пенсії твоїй мамі тягне за собою перерахунок тій всій пиздоті, що нічого не робила, а пенсію персональну отримує. Як, наприклад, забрати пенсію 70К грн в Азірова Міколи Янича? Тільки знецінивши її через інфляцію, з гарантією отримання мінімалки всім. І без підтримки твоєї мами така реформа не пройде. Про індексацію я, ніби, писав, може потерли.

Мсьє, про держслужбовців і гидоту ото не треба, ага... РЕАЛЬНУ зарплату держслужбовця (а відповідно, і пенсію), НЕ високопосадовця-президента, міністра, депутата/прокурора/судді, а простого спеціаліста, який якраз працює, а не папірці підписує, бачити доводилося? Ну і про нічого не роблять - промовчу, бо за слова, які просяться, на пристойних ресурсах банять. А то всі хочуть, щоб ДЕРЖАВА працювала для громади, відкривалися ЦНАПи, ремонтувалися дороги, працював транспорт, зв'язок, соцзахист, електронні адмінпослуги онлайн, та в кінці-кінців, та ж поліція щоб не хабар брала і по дупі кийком давала, а охороняла, а як йде мова про гідну оплату тим, хто то забезпечує - гидота, фу... Чи може, залишити зарплату треба було на рівні мінімалки на держслужбі, і бажано, мінімалки часів Ющенка-Яника, а всім решті підняти? А яка тоді якість вищезгаданих сервісів буде, коли жоден кваліфікований спеціаліст туди не піде - то вже таке... Класна позиція.

Пенсії можна підвищувати так, щоб "оті, які по 70к" підвищення не мали, було б бажання...

Папірєдніків на кшталт Азіріва взагалі позбавити виплат за держзраду, звільненим за хабар з будь-якої державної посади - жорстко встановити мінімалку. Туди ж - і нарахування пенсій тим, хто має паспорти РФ, ДНР/ЛНР, Угорщини на Закарпатті - скасувати, або відмова офіційна від того "громадянства". І все налагодиться.

Змінено користувачем AgentSmith13
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, AgentSmith13 сказал:

Пенсії можна підвищувати так, щоб "оті, які по 70к" підвищення не мали, було б бажання...

+

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі мама - дитина війни і у нас є діючий закон про соціальний захист дітей війни, в якому сказано "Державні соціальні гарантії дітям війни, встановлені цим Законом, не можуть бути обмежені або скасовані іншими нормативно-правовими актами." Їх і не скасовують, їх тупо не платять. Почалося ще при Януковочу і продовжується при Рошенкові, а от Азіровим не можна зняти 70к, ога.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 minutes ago, AgentSmith13 said:

Ну і про нічого не роблять - промовчу, бо за слова, які просяться, на пристойних ресурсах банять.

У мене є друг, у якого 150 підлеглих держслужбовців. Коли я його питаю про скорочення штату він каже приблизно таке: "у мене є 15 чоловік, без яких я обійтись не можу, є чоловік 50 без яких я можу обійтись, але буде важко. Решта - коханки високопосадовців, родичі потрібних людей і тому подібна шелупонь, яку я можу вигнати хоть завтра." Я не думаю, що в інших місцях ситуація відрізняється. Якщо ти входиш у ті 15 - то можеш на мої слова уваги не звертати.

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

то навантаження не зникне і не зменшиться до прийнятного рівня, бо перекос між кількістю працюючих і пенсів дуже великий і продовжує збільшуватися. Ніяка пенсійна реформа не допоможе, якщо люди і далі втікатимуть за кордон, якщо бізнес і далі продовжуватиме загинатися. 

Через роки три запрацює одна криптовалюта, відрахування до пенсфонду взагалі скоротяться до мінімуму.

В теперішньому вигляді.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, diezel сказал:

Збалансувати виплати пенсії за рахунок інфляції...

Є гарна приказка: поки товстий схудне, худий здохне.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@diezel в мого батька, царство йому Небесне, була досить велика пенсія, реально велика, але він її заробив тим що був пілотом на реактивному пасажирському літаку. І він налітав дуже чималий термін. Як бути з такими пенсіонерами? Теж під одну гребінку? Їх небагато таких пенсіонерів, але вони є, і про них не можна забувати.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БізнесмЄни...

 

Цитата
 
branding   
      300 тысяч за ночь: отели в Киеве шокировали ценами на время финала Лиги чемпионов
 

Отели в Киеве установили заоблачные цены на проживание в день проведения финала Лиги Чемпионов 26 мая.

Стоимость одного двухместного номера в гостинице на Подоле составляет 190 тысяч гривен. Любопытно, что в обычное время ночь в таком номере обойдется гостям всего лишь в 900 гривен. Итого получается, что отель поднял цену на проживание в 211 раз.

Похожая история и с теми гостиницами, которые находятся далеко от центра. Так, ночь в отеле "Лукьяновском", расположенном почти в четырех километрах от центра города, будет стоить 140 тысяч гривен. В июле - 1200 гривен.

Такая же история и с другими гостиницами. Цены на проживание в них колеблются от 100 до 190 тысяч гривен.

Самой дорогой гостиницей, которую нам удалось найти, стала Kiev Lypki Luxury Apartments. Здесь можно переночевать за 300 тысяч гривен. Номер действительно роскошный, однако в любое другое время он обойдется вам лишь в 6 тысяч гривен.

Самый же дешевый вариант обойдется "всего" в 15 тысяч гривен. Эта гостиница расположена в Голосеевском районе столицы - 7 километров до центра. Правда, за эти деньги можно рассчитывать только на кровать в общем номере, без всяких удобств.

screenshot291.png?size=400x400

Так выглядят апартаменты за 18 тысяч гривен.

 

Джерело:  https://www.obozrevatel.com/kiyany/300-tyisyach-za-noch-oteli-v-kieve-shokirovali-tsenami-na-vremya-finala-ligi-chempionov.htm

  • Ха-ха 2
  • Збентежений 3
  • Cумний 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Юріч сказал:

Баригі вони і в Києві баригі, жлобство не виводиться навіть з роками. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довбо#оби!

Сам, як давній "скаузер",  буду обов"язково на фіналі. Ціни мене не гребуть, оскільки маю свою програму (і проживання і відвідин фан-зон), але це жлобство просто харить!

Змінено користувачем Volyniaka
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку подумав, що то фейк(навіть на Євро підвищували лише в декілька разів), але глянув на букінг.... Це звіздєц.

Змінено користувачем volks
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самий дешеве місце - 15 тис.грн. Курво, та за ці гроші я чотирьох іспанців чи англійців в себе в хаті розміщу, накормлю, на машині в Київ завезу на матч, почекаю в машині, потім по барам повожу і в аеропорт на літак завезу :).

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жаба давить?

А чому не порадіти за НАШИХ українців, котрим залишать гроші іноземці.

Ці ж гроші украєнці потім потратять на НАШІ ж товари іпослуги.

Ми ж так любимо про інвестиції торочити.

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Юріч сказал:

Самий дешеве місце - 15 тис.грн. Курво, та за ці гроші я чотирьох іспанців чи англійців в себе в хаті розміщу, накормлю, на машині в Київ завезу на матч, почекаю в машині, потім по барам повожу і в аеропорт на літак завезу :).

От тобі бізнес-план готовий. То не за якихось нещасних 8к плитку класти.

  • Ха-ха 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

Жаба давить?

А чому не порадіти за НАШИХ українців, котрим залишать гроші іноземці.

Ці ж гроші украєнці потім потратять на НАШІ ж товари іпослуги.

Ми ж так любимо про інвестиції торочити.

Як то кажуть рибак рибака.

  • Ха-ха 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...