Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

7 хвилин тому, Юріч сказано:

 

А що, наприклад, я маю робити? Брати лопату, купити на власні кошти асфальт і робити ямковий ремонт в себе на районі? Чи йти в автодор і піз...ти чинуш, щоб дорогу зробили? Іти пікетувати, бастувати, вулиці прибирати, переходи фарбувати? Що? Я законослухняний громадянин, плачу податки, плачу за всі комунпослуги в двох обійстях, в мене ніколи не було і немає заборгованності, я виношу сміття в контейнер, пластикові пляшки в спец.клітки, а використані батарейки дитина відносить в школу (там приймають)...не порушую (принаймні цілеспрямовано) ПДР, штрафів не мав і не маю, з сусідами живу в мирі, працюю, не краду, не п'ю, не курю, не колюсь, дружині не зраджую :). Що від мене вимагається?

То Ви ВЖЕ робите)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, bublik007 сказал:

То Ви ВЖЕ робите)))

 

А чого то ти до мене на "Ви"? :angry2::)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Юріч сказано:

не п'ю, не курю, не колюсь, дружині не зраджую :)

Можна і без фанатизму.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, Юріч сказано:

 

А чого то ти до мене на "Ви"? :angry2::)

Пардон за офтоп- то шутєйно, дядьку  :-)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Юріч сказал:

Що від мене вимагається?

Ти зі своїм дизельним Меганом 4л/100км мало акцизу платиш. Добре, що хоч електромобіль не купив.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, volks сказал:

Ти зі своїм дизельним Меганом 4л/100км мало акцизу платиш. Добре, що хоч електромобіль не купив.

 

Я думаю над цим :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Юріч сказано:

 

Я думаю над цим :).

Пересідай на ровера, буде повний фен-шуй)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, bublik007 сказал:

Пересідай на ровера, буде повний фен-шуй)))

Для мене не варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Barugan сказал:

на електро ровер:0021:

Щоб мене на ньому збили на рованецькій об'їздній? Дякую, я краще меганчиком на роботу буду їздити...якось спокійніше і надійніше.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Юріч сказано:

Щоб мене на ньому збили на рованецькій об'їздній? Дякую, я краще меганчиком на роботу буду їздити...якось спокійніше і надійніше.

Через Рованці дорога краща і спокійніша. Тільки троха лежачих поліцейських 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мало в нас вчителі отримують.

Навіть  замміністра не може сину айфон купити.

https://censor.net.ua/news/3053892/prokuratura_soobschila_o_podozrenii_v_razboe_synu_pervogo_zamministra_obrazovaniya_kovtuntsa

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Nokian сказал:

Мало в нас вчителі отримують.

Навіть  замміністра не може сину айфон купити.

https://censor.net.ua/news/3053892/prokuratura_soobschila_o_podozrenii_v_razboe_synu_pervogo_zamministra_obrazovaniya_kovtuntsa

І ні разу не смішно. Проблиснула надія в час Майдану, що Україна стане європейською державою...Але видно, що принцип вседозволеності мажорства, коли відмажуть "палюбе", незважаючи на обставини і важкість наслідків, набуває все більшого розвитку. Амінь.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запоріжжя

Областные чиновники закупили переделанные из грузовых автомобилей «скорые»

http://antikor.zp.ua/investigations/2018/06/12/19695-oblastnye-chinovniki-zakupili-peredelannye-iz-gruzovyh-avtomobilej-skorye/

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 04.06.2018 в 16:48, bublik007 сказал:

Без образ до будь-кого з дописувачів. Мені цікаво, а чи багато з тих, хто вважає, що: в Україні безлад, безвладдя, погані дороги,  керівники з певними національними ознаками, чи багато вони зробили, щоб того не було? Тільки й чуєш-в Україні так все х....о... Цікаво, на заході, в Європі, до якої ми прагнули війти, кладучи життя на майдані і зараз, на Донбасі. В тій Європі, теж через триндьож все робилося?

  Заїхав в Польщу через Угринів(вперше).Навігатор мене крутнув по прямій на Люблін. Повірив навігатору.Через 25-30 км. думав,що повернувся в Україну. Польська зрада.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна на свинину у Польщі (шию) 10 злотих за кілограм (станом на 15.06.2018 у Хелмі) . Сир можна купити по ціні 10-15 злотих за кілограм, при чому за 15 злотих це буде дуже пристойний сир.

Хто там кричав про європейські ціни? Так тут, в Україні, їх вже переплюнули, але зарплати африканські, досить далекі від тих же польських польських.

Ще зараз вліпити ціни на енергоносії на рівні європейських і тоді субсидію можна буде призначити всьому населенню.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Electronshik сказал:

Так тут, в Україні, їх вже переплюнули,

Так їх вже давно переплюнули, бо зараз ціни менші ніж були в 2013.

 

8 минут назад, Electronshik сказал:

Ціна на свинину у Польщі (шию) 10 злотих за кілограм (станом на 15.06.2018 у Хелмі) .

Зрозуміло, що в нас буде дорожче, бо ж ту свинину ще треба з Польщі привезти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

екс-заступниця командира роти поліції Києва вразила розповіддю про роботу копів в Україні (аудіо)

Цитувати

Світлану Піддубну можна назвати одним з публічних облич реформи поліції в Україні. Вона пішла туди працювати за власним бажанням, але близько року тому звільнилася. Жінка розповіла, чому так сталося.

Також вона розповіла, що коли в керівництві були Ека Згуладзе і Хатія Деканоїдзе, вони не раз і не два приїжджали "на землю", розмовляли зі звичайними, рядовими поліцейськими. З нинішнього керівництва таких кроків не робив ніхто, наголосила Піддубна.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не буде в нас порядку в державі, якщо за порушення правил безпеки нагороджують.

 У ЛУЦЬКРАДІ ВІДЗНАЧИЛИ ВОДІЇВ, ЯКІ ПІД ЧАС ЗЛИВИ КРЕАТИВНО РОЗВЕРНУЛИ ТРОЛЕЙБУС

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36063208_785440565177033_154053306889116

 

Моя/в/ахує! В моїй рушниці набоїв не вистачить на стільки наволочі!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, halcogen сказал:

Та польська свинина нєахті впорівнянні з домашньою, як і сир. Не їжте тієї хімії ).

А де ту домашню взяти якщо живеш в місті...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, halcogen сказано:

Та польська свинина нєахті впорівнянні з домашньою, як і сир. Не їжте тієї хімії ).

можна подумати, що у нас її немає

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, halcogen сказал:

Та польська свинина нєахті впорівнянні з домашньою, як і сир. Не їжте тієї хімії ).

В Польші хоть є якісь стандарти і органи, що контролюють це і на ринок не випустять продукцію, яка не відповідає вимогам. А де ви в нас купите домашню свинину?))) На базарі її точно немає, таж сама хімія. Якщо і є натуральне домашнє м'ясо, то воно продається тихенько для "своїх".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@halcogen а ви її пробували? І їх сир?

Сир НАБАГАТО краще ніж той що продають в нас на базарах чи в магазинах. Той що в нас краще то коштує раза в 2-3 дорожче.

Ви впевнені що ця свинина, що тут продається, не має гормони, хімію, тощо?

Там кращий контроль і більш жорсткі санкції, все ж таки ЄС.

До речі кіло свинини у Німеччині коштує 2-3 євро за кіло.

В нас вже давно ціни більше європейських. І ці уроди з МВФ сміють вимагати ще більшого підняття цін, на наші африканські зарплати. Гнати їх пінками к є.. матері з нашої держави!

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...