Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

1 хвилина тому, nickel сказано:

Відразу після того як ти покажеш де я тебе звинувачую в тому, що через тебе несвоєчасно виплачуються пенсії, чи хоча б в тому, що він ухиляється від сплати ЄСВ.

 

1 година тому, nickel сказано:

Після того, як ти написав скільки ти платиш до пенсійного фонду, то і я розумію.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, rl72 сказал:

 

1 час назад, nickel сказал:

Після того, як ти написав скільки ти платиш до пенсійного фонду, то і я розумію.

 

І де в моїй цитаті "я тебе звинувачую в тому, що через тебе несвоєчасно виплачуються пенсії, чи хоча б в тому, що він ухиляється від сплати ЄСВ."

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, nickel сказано:

І де в моїй цитаті "я тебе звинувачую в тому, що через тебе несвоєчасно виплачуються пенсії, чи хоча б в тому, що він ухиляється від сплати ЄСВ."

 

При чому тут він? Я тебе не про нього запитував

Я запитував про себе. В тебе є якісь претензіі стосовно того, що я плачу ЄСВ у встановленому Законом розмірі і сумі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, rl72 сказал:

При чому тут він? Я тебе не про нього запитував

Я запитував про себе. В тебе є якісь претензіі стосовно того, що я плачу ЄСВ у встановленому Законом розмірі і сумі?

Ні, немає. Петя оптимізує податки, ти оптимізуєш податки, halcogen - бюджетник, тому я й писав, що тепер і мені зрозуміло, чому в нас дефіцит в пенсійному фонді. Шо неясно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, rl72 said:

 

Я запитував про себе. В тебе є якісь претензіі стосовно того, що я плачу ЄСВ у встановленому Законом розмірі і сумі?

Значить розповідаю як було (тим більше ти вище сам "чистосеречно" зізнався). 

Отримував ти зарплату, не маленьку, раз платив багато ЄСВ. Потім війна, долар по 25 і т.д. От ти і вирішив, що досить тобі годувати всю Україну. Оформив ФОП, робиш ту саму роботу, лише з тією різницею, що тепер це послуги підприємця. І платиш 5% з обороту і ЄСВ з мінімалки. Все законно, молодець))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, nickel сказано:

Ні, немає. Петя оптимізує податки, ти оптимізуєш податки, halcogen - бюджетник, тому я й писав, що тепер і мені зрозуміло, чому в нас дефіцит в пенсійному фонді. Шо неясно?

Неясно з чого висновок, що я оптимізую податки

Бо я плачу іх в тому розмірі і сумах, які визначають Закони Украіни.

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, yu2007 сказано:

Значить розповідаю як було (тим більше ти вище сам "чистосеречно" зізнався). 

Отримував ти зарплату, не маленьку, раз платив багато ЄСВ. Потім війна, долар по 25 і т.д. От ти і вирішив, що досить тобі годувати всю Україну. Оформив ФОП, робиш ту саму роботу, лише з тією різницею, що тепер це послуги підприємця. І платиш 5% з обороту і ЄСВ з мінімалки. Все законно, молодець))

Висновок не вірний. Моя робота не мала і немає нічого спільного із теперішньою діяльністю

П.с. щось тебе твоя база даних (чи феноменальна память) гугл підводить. :-)

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rl72 сказал:

Неясно з чого висновок, що я оптимізую податки

Бо я плачу іх в тому розмірі і сумах, які визначають Закони Украіни.

То навіщо раніше платив більше? Закон зобов'язував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, nickel сказано:

То навіщо раніше платив більше? Закон зобов'язував?

Так. Закон зобов'язував. Тоді це був Закон про внески в ПФ. І тоді я працював за білу зарплату (бо бюджетникам іншої не платили). 

До речі, до прийняття Закону про ЄСВ, підприємці (на фіксованому і єдиному податках) взагалі не платили внески до ПФ, тільки ті, хто на загальній системі (але ім сплачена сума йшла у витрати і зменшувала прибутковий податок).

 

І про мінімізацію.

Коли долар був по 8, а    ставки внеску від 32 до 44%, на одній не бідній фірмі зарплату директор отримував (офіційно) десь біля 2 лямів грн. в квартал, а всі інші працівники отримували зарплату на рівні мінімальної.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, rl72 сказано:

Добре, що в курсі.

Де ти побачив подвійні стандарти? То ж не я підняв тему, що ПФ несвєчасно, через нестачу коштів, виплачує пенсії. 

І про пригоріло ти мимо, я ж під твій пост мінус навіть не ставив

П.с. і да "бідує" то ж явно не про доходи було

Про стандарти. Я бачу їх там, де ти не маєш їх бажання бачити в притул. Розписувати лінь.

Відповім як ти одного разу.- Якщо треба пояснювати, то пояснювати не треба.

Про пригоріло. Ну мимо так мимо. Може я помилився і хтось за вікном шашлик робив.

Про мінуси. А от до них я ставлюся абсолютно індиферентно. Так що якщо це тішить твоє ЕГО - насолоджуйся.

Про "бідує". Ще раз , мені  всерівно до твоїх статків і навіть до статків Петра Олексійовича (я інші якості в людях ціную).  Мене більш мої цікавлять.  Вмієш використовувати закон - маладєц, але Дартаньяна з себе не роби.

А то якось по темах у всіх морда в грязі один ти в білому.

Це так, щоб більше питань не виникало і не товкти воду в ступі.

Змінено користувачем S30
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@S30, я Закон не використовую, а виконую

так що цей твій умовивід

Цитувати

Вмієш використовувати закон

невірний, як і все інше

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, rl72 сказал:

Тебе це дивує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пощу як в оригіналі:

 

9926134_original.jpg

9926166_original.jpg

 

Думала есть предел, а нет, ошибалась...
Это уже Запредел.
Это не отрывки рукописей средневековья.
Это харьковский эндокринологический диспансер.
Если вы не знали, то вот оказывается почему у деток диабет — это ГРЕХИ и карма семи поколений...
а лечим мы диабет... нет, не инсулином, а ... 
изменением-верований-родных-и-близких-БЛЯ
на все эти медицинские учреждения можно смело сбрасывать бомбы без всякого сожаления - другого варианта я не вижу
Фотографии сделаны 23 июля.
 

Джерело

  • Збентежений 1
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замість дітей - сиріт, з малозабезпечених сімей і сімей учасників АТО на відпочинок до Хорватії поїхали мажори.

https://www.rupor.info/news/139925/pod-vidom-sirot-ato-v-horvatiyu-poehali-otdyhat-deti-chinovnikov

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, jurgen007 сказал:

Замість дітей - сиріт, з малозабезпечених сімей і сімей учасників АТО на відпочинок до Хорватії поїхали мажори.

https://www.rupor.info/news/139925/pod-vidom-sirot-ato-v-horvatiyu-poehali-otdyhat-deti-chinovnikov

а потім всякі будуть казати, що вішати на стовпах - це не гуманно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, MANJAK11 сказал:

а потім всякі будуть казати, що вішати на стовпах - це не гуманно

Вони  живуть сьогоднішнім днем і не думають що історія повторюється, потім бідкаються що приходить обраний народом єфрейтор і таких хитрожопих заганяє в табори з написом на воротах "Arbeit macht frei":)

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, halcogen сказал:

В ниx бабло є і при першому шуxері свалять в Рашу/Європу і будуть собі далі жити поживати

якщо надто багато звалить (а їх дійсно багато звалить), є смисл піти по Ізраїльському сценарію

https://lenta.ru/articles/2005/03/04/mossad/

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, halcogen сказал:

Ми не Ізраїль, в нас мінталітет інших. Та й США з Європою не дозволить.

що значить - не дозволить ? :) *Шол, поскользнулся, упал, закритий пєрєлом, сердєчний пріступ*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, halcogen сказал:

В ниx бабло є і при першому шуxері свалять в Рашу/Європу і будуть собі далі жити поживати

І в Раші і в Європі є багато сантехніків і далекобійників з України...було-б бажання когось дістати.

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, halcogen сказал:

А чого зараз дістати не можуть, тут, поки вони в Україні? Кишка тонка? Отож..

 

А як вони самі себе дістануть? :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...