Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

2 хвилин тому, vampirich сказано:

так а цифри які правильні?

 подумай чим займається верховна рада, а чим міністерство фінансів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, alexvvv сказано:

Ти, бо намагаєшся викручуватись як вуж на сковорідці, щось гіперболізовано видумаєш для прикладу.

нє.. бо на твоїй же картинці вказано що це цифри станом на вересень 2022 року. але ти навіть в це не вник, і не задумався  про те, чому виникала розбіжність.

Просто Інформацію яка підтверджує твою думку - ти використовуєш як аргумент навіть не перевіряючи (хоча це справедливо до більшості людей). А протилежну - докопуєшся до кожного нюансу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, vampirich сказано:

нє.. бо на твоїй же картинці вказано що це цифри станом на вересень 2022 року. але ти навіть в це не вник, і не задумався  про те, чому виникала розбіжність.

Просто Інформацію яка підтверджує твою думку - ти використовуєш як аргумент навіть не перевіряючи (хоча це справедливо до більшості людей). А протилежну - докопуєшся до кожного нюансу.

 

Так мою думку підтверджує інформація і сайту ВР і дані міністерства фінансів, Я розумію чому вони різні - а ти схоже ні, бо питав чому вони різні і де правильна. А тепер ведеш дискусію у стилі сам дурак. Типу сам не розумієш різниці, але перевіряти правильність відправляєш мене.

Змінено користувачем alexvvv
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, alexvvv сказано:

Так мою думку підтверджує інформація і сайту ВР і дані міністерства фінансів, Я розумію чому вони різні - а ти схоже ні, бо питав чому вони різні і де правильна.

так я питав  щоб зрозуміти чи ти її розумієш. але з твоєї розмитої але зверхньої відповіді "подумай сам.." стало ясно що ти теж не розумієш ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, vampirich сказано:

так я питав  щоб зрозуміти чи ти її розумієш. але з твоєї розмитої але зверхньої відповіді "подумай сам.." стало ясно що ти теж не розумієш ;)

Відповідь була не розмита, а цілком конкретна, попросив подумати чим займаються ці два державних органи. От того, що люди на це нездатні, я дійсно не зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому машина не заводиться? подумай.. чому комп не включається? подумай.. дякую за конкретну відповідь :)

p.s. ти навіть не зрозумів для чого я питав... і до чого я веду.. так що про думання не варто говорити 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, vampirich сказано:

чому машина не заводиться? подумай.. чому комп не включається? подумай.. дякую за конкретну відповідь :)

p.s. ти навіть не зрозумів для чого я питав... і до чого я веду.. так що про думання не варто говорити 

Ти спочатку не бачив, що дані графіка взяті із сайту ВР, поки тебе туди не тицьнув, лише дати побачив :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ти навіть не можеш сприйняти  що мені похрін на ті цифри і я в них не вникав.  Бо мета оцієї моєї демагогії була зрозуміти  чи ти їх сам розумієш (про що я вже вкотре акцентую), чи тупо постиш картинки які підтверджують твій світогляд, навіть не перевіряючи інформацію. Але з конкретних відповідей  у стилі "Подумай" і "я все розумію то ти не розумієш" можна зробити висновки :)

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vampirich сказано:

так ти навіть не можеш сприйняти  що мені похрін на ті цифри і я в них не вникав.

В тому і твоя біда, що ти не вникаєш, не бачиш звідки інфа і від того в тебе виникають дурні питання. 

1 година тому, vampirich сказано:

чи тупо постиш картинки які підтверджують твій світогляд, навіть не перевіряючи інформацію.

по собі судиш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто запитавши тебе чи це перевірена ТОБОЮ інформація а не тупо картинка десь з інтернетів ти кажеш "думай" і я ж сам маю вникати в неї і перевіряти її достовірність?  Л - логіка.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тут почитав пару останніх сторінок (сайт не робив, чи то поклали чи то хз що з ним) й зрозумів, що нам усім срака. А ще прийшло таке ярке розуміння того, чого Англія не напала на Америку, Германія на Францію (знову) чи Зімбабве на Парагвай. Грубо кажучи, там немає стільки баранів, яких їбуть у хвост й гриву й ззаду й спереду, а ті у переважній більшості зайняті тим, що намагаються розібратись у сортах гівна, замість того, щоб зробити логічний висновок й викинути те лайно туди, де йому місце.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, vampirich сказано:

Тобто запитавши тебе чи це перевірена ТОБОЮ інформація а не тупо картинка десь з інтернетів ти кажеш "думай" і я ж сам маю вникати в неї і перевіряти її достовірність?  Л - логіка.

 

Якщо я даю тобі пряме посилання на сайт мінфіну, то це перевірена інфа чи ні? Як для чого я туди заходив? Вмієш логічно думати?

Змінено користувачем alexvvv
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, MrFirst сказано:

замість того, щоб зробити логічний висновок й викинути те лайно туди, де йому місце.

про яку логіку може бути мова, в них мозок засраний холестерином від вживання рошенок 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да бля. Далеко вже війна по ходу для декого - при чому незалежно від політичних вподобань. Москалі читають і радіють.

  • Подобається 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 16.01.2023 at 12:46, alexvvv сказано:

@Black порохоботи аналізують діяльність зеленського в сферичному вакуумі, ніби  до нього такого не було і він раптом почав робити дичину.  Треба бути хоч трохи об'єктивними. Звісно це не означає, що до діяльності зеленського і його оточення питань немає, але кричати про тотальну зраду - це зашквар. 

 

Більшість звинувачень висмоктані з пальця. Поклав асфальт, щоб танки російські проїхали, ніби по розбитій дорозі вони не зможуть. Боти тиражують цей бред, а дурачки ведуться. Дуже прикро, що Порошенко оплачує ці ботоферми навіть під час війни, нічого доброго це не робить.

Змінено користувачем Black
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...