Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, iiron сказал:

Ти, діду, ніяк не заспокоїшся? 
Не правда.Я заспокоюсь ,коли на волинській землі не буде жодногї маріонетки бєні.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Далась вам та ліпецька фабрика, вживання солодкого в поєднанні з пальмовою олією призводить до метаболічного синдрому - гіпертонії, цукрового діабету, ожиріння. Ну травив русню і збс. Майте мізки хоч самі не їжте того лайна.

 

Він там бтри, танки і літаки продавав в 2014, коли вони нам конче необхідні були, щоб виконати контракти з Конго і Нігерією.

Змінено користувачем Black
  • Cумний 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Black сказано:

Ну травив русню і збс.

Так він травив русню передпенсійного віку і тим самим зменшував навантаження пенсіонерів на їхній бюджет, ще гірше для нас. Бо в 30 років там не помирають від цукрового діабету.      

  • Ха-ха 2
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про те як зеленський ярмак татаров і ко "готувались" до війни. Про те як при поганому порошенку операції в тилу ворога мали результат, а при патріоті зеленському різко всіх ГУРівців стали садити, вбивати і зливати.
Про те як білоруське підпілля, яке було проти  лукашенка, злили фсб наші браві СБУшники.
Дуже цікаво почитати. Особливо за історію про клістрони. Я ще тоді коли вона з"явилась, думав що це якась дічь, щоб цивільні слідчі прибігали в військову частину і щось знімали з стратегічних радарів...

https://m.censor.net/ua/resonance/3391403/yak_agenturni_mereji_fsb_zryvaly_operatsiyi_gur_mo_ta_ruyinuvaly_ukrayinsku_ppo

Змінено користувачем Dima4s
  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Dima4s сказано:

Про те як зеленський ярмак татаров і ко "готувались" до війни. Про те як при поганому порошенку операції в тилу ворога мали результат, а при патріоті зеленському різко всіх ГУРівців стали садити, вбивати і зливати.
Про те як білоруське підпілля, яке було проти  лукашенка, злили фсб наші браві СБУшники.
Дуже цікаво почитати. Особливо за історію про клістрони. Я ще тоді коли вона з"явилась, думав що це якась дічь, щоб цивільні слідчі прибігали в військову частину і щось знімали з стратегічних радарів...

https://m.censor.net/ua/resonance/3391403/yak_agenturni_mereji_fsb_zryvaly_operatsiyi_gur_mo_ta_ruyinuvaly_ukrayinsku_ppo

в сраку тепер можна ті клістрони засунути, в нас є нестача клістронів? Краще розкажи як при порошенку були знищені сотні тисяч тон боєприпасів на складах, от це дійсно фатальні наслідки для обороноздатності України.

 

 

Чмут розповів, як корупція за Порошенка призвела до війни з Росією

Директор фонду "Повернися живим" Тарас Чмут заявив, що якби Україна за президентства Петра Порошенка вкладала гроші в розробку своїх ракет, а також у їхнє серійне виробництво, то сьогоднішньої війни з Росією могло б і не бути.

https://hvylya.net/uk/news/256741-chmut-rasskazal-kak-korrupciya-pri-poroshenko-privela-k-voyne-s-rossiey

Так, він зазначив, що №з 2014 року Україна вклала у створення власного оперативно-тактичного комплексу нуль гривень. "Грім"-"Сапсан" – нуль гривень.

"Чому пан Турчинов не вкладав у "Південний" гроші. І відмазка про те, що його робили за саудівські гроші не працює. Паралельне дофінансування дозволило б Україні сьогодні мати ракети дальністю 500-1500 км, і, можливо, цієї війни і не було б" , якби ми з 2015 року почали вкладати в оперативно-тактичні ракети

Чмут зазначив, що Україна вкладалася в розробку таких ракет, як "Нептун" та "Вільха", але до серійного провадження справа не дійшла.

Він додав, що замість виробництва зброї гроші йшли по кишенях людям, які тоді були при владі. Турчинов із Пашинським допомагали Порошенку відмивати гроші з країни, вважає Чмут.

Змінено користувачем case_l
  • Дякую! 3
  • Збентежений 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, case_l сказано:

Він додав, що замість виробництва зброї гроші йшли по кишенях людям, які тоді були при владі. Турчинов із Пашинським допомагали Порошенку відмивати гроші з країни, вважає Чмут.

Переглянув відео - немає там таких слів. До речі, чомусь мій провайдер блокує доступ до цієї "хвилі", так що зважайте, звідки отримуєте інформацію. Ось оригінал статті https://lb.ua/society/2022/07/30/524770_taras_chmut_mi_maiemo_bilsh_seryozno.html  

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, case_l сказано:

Краще розкажи як при порошенку були знищені сотні тисяч тон боєприпасів на складах, от це дійсно фатальні наслідки для обороноздатності України

" - зеленський корупціонер і зрадник.

- ти краще розкажи який порошенко корупціонер і зрадник."

Давай ще за кучму згадаємо і кравчука. От там дійсно фатальні наслідки.

Від цього ж зеленський і ко перестануть бути зрадниками і корупціонерами))

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Dima4s сказано:

" - зеленський корупціонер і зрадник.

- ти краще розкажи який порошенко корупціонер і зрадник."

Давай ще за кучму згадаємо і кравчука. От там дійсно фатальні наслідки.

Від цього ж зеленський і ко перестануть бути зрадниками і корупціонерами))

порошенко зрадник і корупціонер чи щирий патріот?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, Dima4s сказано:

 а при патріоті зеленському різко всіх ГУРівців стали садити, вбивати і зливати.
 

А ця хрінь при кому була? Пам'ять як в рибки гуппі? 

https://pravyysektor.info/novyny/richnycya-vbyvstva-lisnyka

 

 

 

Цитувати

 

9 грудня 2015-го року виконуючи провладне замовлення працівники СБУ вбили Героя російсько-української війни Олега Мужчиля (друга "Лісника").

Легендарним "Лісник" став саме завдяки своїй боротьбі проти окупантів, адже, командуючи 1- м відділом розвідки ДУК ПС, він здійснив не одну вдалу операцію проти ворогів.

Життя націоналіста обірвалося на мирній території України, де він був підло вбитий працівниками СБУ за злочинним наказом влади.

Ми пам’ятаємо Героя та його вчинки заради майбутнього України.

 

 

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, Dima4s сказано:

Про те як зеленський ярмак татаров і ко "готувались" до війни.

Зате видно як порохняве готувалось в 2015 році,коли йшли повномасштабні бойові дії.

Чому це при зеленському зраднику, під час ковіду і будівництві доріг, видатки були більші ніж при шоколадному "патріоті"?

 

Витрати на оборону по роках – як змінювалися видатки на Міністерство оборони  України у бюджеті з 2014 року » Слово і Діло

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, alexvvv сказано:

Зате видно як порохняве готувалось в 2015 році,коли йшли повномасштабні бойові дії.

в мене немає наміру розводити срач і розказувати хто був менший зрадник чи корупціонер. від того інші білішими не стають.
ти бачиш тільки те що хочеш бачити. і відповідаєш так само як @case_l . перечитай мою відповідь йому і не витрачай мій час

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, alexvvv сказано:

А ця хрінь при кому була? Пам'ять як в рибки гуппі? 

https://pravyysektor.info/novyny/richnycya-vbyvstva-lisnyka

 

 

 

 

 

Вбили тоді багато кого - Сашка Білого (після РНБО стосовно Криму), двох голів фонду держмайна - Семенюк і Чечетова (допомогали привласнювати держпідприємства, офіційна версія - самогубства), Андрія Кузьменка - скоріш прибрали (підлаштували ДТП, арт-директора, яка з ним їхала відразу відправили закордон, жодного інтерв'ю вона не дала), Кернеса (одна версія - Аваков з особистих мотивів, інша - Росія за те, що не повернув гроші за створення ХНР, які взяв, Добкіна ФСБ обробляло і до 2022 року).

Змінено користувачем Black
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Black порохоботи аналізують діяльність зеленського в сферичному вакуумі, ніби  до нього такого не було і він раптом почав робити дичину.  Треба бути хоч трохи об'єктивними. Звісно це не означає, що до діяльності зеленського і його оточення питань немає, але кричати про тотальну зраду - це зашквар. 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, alexvvv сказано:

видатки були більші ніж при шоколадному "патріоті"?

А от я знаходжу протилежну інформацію: до 2020 року видатки росли, а потім чомусь пішли на спад. В тому числі з урахуванням ВВП 

image.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, alexvvv сказано:

Зате видно як порохняве готувалось в 2015 році,коли йшли повномасштабні бойові дії.

Чому це при зеленському зраднику, під час ковіду і будівництві доріг, видатки були більші ніж при шоколадному "патріоті"?

 

Витрати на оборону по роках – як змінювалися видатки на Міністерство оборони  України у бюджеті з 2014 року » Слово і Діло

 

А давай пограємося у гру "Статистика" відштовхуючись від твої картинки?

Зеленського вибрали президентом у 19 році. 2014 рік - видатки 15.1 млрд, 2019 (адже бюджет затверджувався до виборів) 103 млрд

Тобто з 14 року видатки на оборону зросли у майже 7 разів при Порошенку.

2022 рік до уваги не беремо - ти ж не будеш стверджувати, що таке зростяння видатків це не вимушена міра а чисто заслуга Зеленського?

так тоді у 21 році, відносно останнього бюджету при Порошенкові видатки зросли "всього" у 1.17 раза...

Розумієш про що я? все діло у ракурсі, у якому ті цифри показують. відповідно простою маніпуляцією з перемоги можна зробити зраду, і навпаки

 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, vampirich сказано:

Розумієш про що я? все діло у ракурсі, у якому ті цифри показують. відповідно простою маніпуляцією з перемоги можна зробити зраду, і навпаки

на графіку присутні абсолютні цифри, маніпуляцією починаєш займатись ти, я порошенку вину за 2014 рік не приписую, хоча всі знають, що до держбюджету можна вносити зміни, чому порохняве не робило цього - велика загадка.  Мабуть в нас війни не було в 2014 році чи що? 

Змінено користувачем alexvvv
  • Збентежений 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, YVitaliy сказано:

А от я знаходжу протилежну інформацію: до 2020 року видатки росли, а потім чомусь пішли на спад. В тому числі з урахуванням ВВП 

І в якому році видатки зеленського менші ніж при порохнявому? Тож він зрадник, ну мало би бути менше.

А візьми 2015 рік, коли йшли активні бойові дії і окупували Дебальцеве,  то чомусь навіть у відносних цифрах порохняве менше дало на армію, ніж зеленський при ковіді і будівництві доріг. Про абсолютні я взагалі мовчу, там навіть соромно порівнювати.

Змінено користувачем alexvvv
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, alexvvv сказано:

відносних цифрах

15 проти 48 мільярдів? За рік? Я ж казав - дивлюсь на інформацію, яку сам знайшов, по ній і орієнтуюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, YVitaliy сказано:

15 проти 48 мільярдів? За рік? Я ж казав - дивлюсь на інформацію, яку сам знайшов, по ній і орієнтуюсь.

Тобто головне що був ріст, але пофіг що в доларах це мізерна сума і менше ніж в зеленського? І пофіг, що в зеленського тоді не було інтенсивних бойових дій?

Змінено користувачем alexvvv
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, alexvvv сказано:

на графіку присутні абсолютні цифри, маніпуляцією починаєш займатись ти.

 

7 хвилин тому, alexvvv сказано:

і в якому році видатки менші ніж при порохнявому?

і хто це з нас двох займається маніпуляцією? ;) я чисто гіперболізовано що-небудь ВИДУМАВ, для прикладу.

Ти ж у своєму прикладі не хочеш бачити маніпулятивне гасло "порівняно з 2014 видатки зросли у 57 разів" (по аналогії до якого я і ліпив свій приклад)

і одразу маніпулюєш "а де це видатки меньші?". це приблизно те саме що стверджувати що у всіх зарплати підросли - це ж перемога? але ж ціни підросли іще більше...

Маніпуляція якраз і у тому щоб взяти якусь цифру і говорити про перемогу чи зраду, не вникаючи детально що за цією цифрою стоїть.

Яка це частина видатків на оборонку від бюджету того року,(можливо у відсотковому співвідношенні тратилося більше?)?  який курс? на що саме витрачалися ті гроші?  100 млрд тоді можуть виявитися ефективнішими за 200 зараз і навпаки. а ти тупо вперся в якусь цифру з картинки і твердиш про зраду. а розібратися не потрібно - по картинці все ж ясно, еге ж?:)

p.s. я не за перемогу і не за зраду. Я просто бачу що зараз як на початку війни старанно розганяли тему про мітки для висадки десанту чи як цілі для ракет - так само зараз активно такими от статистиками чи іншими маніпулюваннями роблять чимпобільше розколів всередині суспільства, а хом"ячки це активно хавають (а-а-а-а.. зе більше тратить ніж порох на оборонку... а-а-а-а-а, при пороху ріст видатків був більший... а-а-а-а-а-а, де фото зі спутника притули.... і т д)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідно даних міністерства фінансів,  міністерство оборони отримало:

                      млн грн.

2019 рік -   105542,7

2020 рік -   120033,8 https://index.minfin.com.ua/ua/finance/budget/gov/expense/2020/
2021 рік -   125956,5 https://index.minfin.com.ua/ua/finance/budget/gov/expense/2021/

 

Тобто зменшення видатків чомусь немає, є збільшення.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, alexvvv сказано:

Згідно даних міністерства фінансів,  міністерство оборони отримало:

                      млн грн.

2019 рік -   105542,7

2020 рік -   120033,8 https://index.minfin.com.ua/ua/finance/budget/gov/expense/2020/
2021 рік -   125956,5 https://index.minfin.com.ua/ua/finance/budget/gov/expense/2021/

 

Тобто зменшення видатків чомусь немає, є збільшення.

тільки от цифри не співпадають з твоєю картинкою, про яку ти сказав "на графіку присутні абсолютні цифри:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, vampirich сказано:

тільки от цифри не співпадають з твоєю картинкою, про яку ти сказав "на графіку присутні абсолютні цифри:D

бо ти очі роззуй, на картинці дані із офіційного сайту верховної ради, а по посилання  - із міністерства фінансів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, alexvvv сказано:

бо ти очі роззуй, на картинці дані із офіційного сайту верховної ради, а по посилання  - із міністерства фінансів.

так а цифри які правильні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, vampirich сказано:

і хто це з нас двох займається маніпуляцією? ;) я чисто гіперболізовано що-небудь ВИДУМАВ, для прикладу.

Ти, бо намагаєшся викручуватись як вуж на сковорідці, щось гіперболізовано видумаєш для прикладу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...