Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

1 hour ago, weldermaster said:

Добре. Видалю допис.

Теж не зрозумів до чого там «наш Нікель», але в іншому погоджуюсь з паном кандидатом наук. Смішно читати дописи тих, хто весь майдан і війну просидів на дивані, в зараз авторитетно розмірковує, що хтось там піде на війну, але не піде на майдан. Експердність зашкалює))

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yu2007 сказал:

Теж не зрозумів до чого там «наш Нікель», але в іншому погоджуюсь з паном кандидатом наук.

В буквах запутався. Хотів одне написати, вийло по іншому. Мене не правильно зрозуміли.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, weldermaster said:

В буквах запутався. Хотів одне написати, вийло по іншому. Мене не правильно зрозуміли.

Spoiler

zakusyvat-nado_90184185_orig_.jpg.1dd1541f1d5d2148ade8ff2e68f68123.jpg

 

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, weldermaster сказано:

 Мене не правильно зрозуміли.

 

Все вони правилтно зрозуміли, це називається булінг. :(

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, yu2007 сказал:

Смішно читати дописи тих, хто весь майдан і війну просидів на дивані, в зараз авторитетно розмірковує, що хтось там піде на війну, але не піде на майдан. Експердність зашкалює))

Юрчику, а ти над кожним з тих, що дописують, зі свічкою стояв?

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, Mr.X said:

Юрчику, а ти над кожним з тих, що дописують, зі свічкою стояв?

 

Ні, Шерманчику, не стояв. Та недаремно мене кличуть хлопчиком з феноменальною пам'яттю))

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Ні, Шерманчику, не стояв. Та недаремно мене кличуть хлопчиком з феноменальною пам'яттю))

Можеш нагадати? Ну дуже зацікавило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

 

Емм, що саме?)

 

8 годин тому, yu2007 сказано:

Теж не зрозумів до чого там «наш Нікель», але в іншому погоджуюсь з паном кандидатом наук. Смішно читати дописи тих, хто весь майдан і війну просидів на дивані, в зараз авторитетно розмірковує, що хтось там піде на війну, але не піде на майдан. Експердність зашкалює))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, yu2007 сказал:

 

Ні, Шерманчику, не стояв. Та недаремно мене кличуть хлопчиком з феноменальною пам'яттю))

Не знав, що ти так танками цікавишся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, yu2007 сказано:

Та недаремно мене кличуть хлопчиком з феноменальною пам'яттю))

Один "хлопчик", також казав, що через його "хвамілію", в школі називали "Дімкою-нєвідімкою"... мало хто повірив...

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Польща знизила ПДВ на газ, добрива та продукти харчування

https://agroreview.com/content/polshha-znyzyla-pdv-na-gaz-dobryva-ta-produkty-harchuvannya/

 

А що зробила наша українська влада для свого населення ? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, weldermaster сказано:

Польща знизила ПДВ на газ, добрива та продукти харчування

https://agroreview.com/content/polshha-znyzyla-pdv-na-gaz-dobryva-ta-produkty-harchuvannya/

 

А що зробила наша українська влада для свого населення ? 

 

тисячу дала

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це називається кинути собаці кістку 

А в сьогоднішніх цінах ,півкістки.

Тим часом долар перевалив за 29.

А ще навіть не лютий місяць.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це тільки у нас може бути.

Верховна Рада сьогодні проголосувала за те, щоб відібрати стипендію у випускника школи Олексія Чикалова, який є одним із 30 українців, що найкраще здали ЗНО.
Причина – він поїхав навчатися за кордон, як думаєте вивчиться приїде піднімати неньку Україну???

Змінено користувачем Vikvik Mawr
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Vikvik Mawr сказано:

Ну це тільки у нас може бути.

Верховна Рада сьогодні проголосувала за те, щоб відібрати стипендію у випускника школи Олексія Чикалова, який є одним із 30 українців, що найкраще здали ЗНО.
Причина – він поїхав навчатися за кордон, як думаєте вивчиться приїде піднімати неньку Україну???

в яку країну поїхав, випадково не північну?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, alexvvv сказано:

в яку країну поїхав, випадково не північну?

чомусь ніде немає цієї інформації.....:blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, Vikvik Mawr сказал:

Ну це тільки у нас може бути.

Верховна Рада сьогодні проголосувала за те, щоб відібрати стипендію у випускника школи Олексія Чикалова, який є одним із 30 українців, що найкраще здали ЗНО.
Причина – він поїхав навчатися за кордон, як думаєте вивчиться приїде піднімати неньку Україну???

Та какая разніца. В нас залишилося ще 29 учнів. Одним більше, одним менше..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, weldermaster сказано:

Одним більше, одним менше..

так і є, він був одним з 30-ти хто отримав стипендію, 524 - склали ЗНО на 200, так що, тут - ти правий,

жаль тільки - що не тому дали стипендію, 100 тис. грн. - мож якомусь нормальному - більше знадобилися б.

Якщо має можливість вчитись за кордном - міг би і відмовитись на користь іншого, якщо в рашку поїхав - тут ситуація інша...

P.S. Він - ніби в "Каразіна" поступав, хз, то навряд чи - варто було б на рашку міняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Bliksss сказал:

так і є, він був одним з 30-ти хто отримав стипендію, 524 - склали ЗНО на 200, так що, тут - ти правий,

жаль тільки - що не тому дали стипендію, 100 тис. грн. - мож якомусь нормальному - більше знадобилися б.

Якщо має можливість вчитись за кордном - міг би і відмовитись на користь іншого, якщо в рашку поїхав - тут ситуація інша...

P.S. Він - ніби в "Каразіна" поступав, хз, то навряд чи - варто було б на рашку міняти.

 

На якій підставі забрали стипендію, якщо був пункт що повинен вчитись в Україні, якщо ні, то стипендію заберуть, якщо такого немає, тому це без підстав, типу нам так захотілося, він умови всі виконав, якщо надали таку стипендію.

 

Також не бачу підстав з його боку комусь віддавати те що він чесно заробив, так само я можу сказати комусь віддай пару мільйонів нужденим, в тебе й так багато грошей нащо вони тобі в такій кількості :)

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, MACCEN сказано:

якщо був пункт що повинен вчитись в Україні,

візьми і почитай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, MACCEN сказано:

Також не бачу підстав з його боку комусь віддавати те що він чесно заробив, так само я можу сказати комусь віддай пару мільйонів нужденим, в тебе й так багато грошей нащо вони тобі в такій кількості

все правильно, це - моя особиста думка, що він - міг прявити жест доброї волі і відмовитись від стипендії на користь іншого, якщо - вона йому н*х не вперлась.

Це - гіпотетитчне судження, моє, я ж не знаю як було насправді.

P.S. А от деякі депутати (незалежно від фракції), таки - пітораси, скільки б мільйонів не було, гроші на оренду житла - беруть... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, Bliksss сказал:

візьми і почитай

треба щоб діти депутатів теж вчились всі в Україні тільки, а то освіта наша вже й так скоро буде на дні.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як це все вчасно виходить, одразу після арешту Голубана, тобто мвс, аваков чи хто там це все тримав, і от зараз випустив, типу випо наших б"єте ми по ваших, інша річ що більшість людей цього не зрозуміють, поки їм не покажеш пальцем, звичайно, трухіна не виправдовую

https://espreso.tv/tikhenko-pidu-a-potim-znaydemosya-i-ya-viddyachu-zhurnalisti-oprilyudnili-video-de-trukhin-pislya-dtp-proponuvav-khabar-politsii-ta-ne-khotiv-publichnosti

Змінено користувачем Revolver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...