Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

28 хвилин тому, Mr.X сказано:

Ти просто з лікарями не стикався в повній мірі. Стало значно куйовіше. 

 

Підтверджую, в 2018 р. ні черг ні проблем не було. Медреіорма працювала. А в 2020 р. після того, як я захворів ОРЗ, мені навіть лікарняний не дали :(

 

Не багато часу знадобилось зеленій команді, щоб зруйнувати все, що будувалось.

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

Правда не подобається те, що перестали ховатися в кущах

це ж типу - порушує наші, громадянські права... Хоча, якщо порушив правила - яка в х*й різниця - як тебе на цьому спіймали?

1 година тому, volks сказано:

З іншими рівнями не стикався ні до ні після реформи.

і не треба.

1 година тому, volks сказано:

По медицині подобається, що все по запису. Прийшов на свою годину і все, а не цілий день в черзі.

Так і раніше було, телефонуєш в реєстратуру - і приходиш на визначений час, була - жива черга, але, і запис - був.
 

1 година тому, volks сказано:

Подобається, що можна вибрати сімейного самому.

не завжди, встиг - обрав того, якого захотів, не встиг - буде що дають.

Я вже колись розказував, що змінилось кілька сімейних лікарів, але, претензій - жодних.

P.S. Позавчора їздив отримати другу дозу вакцини, поїхав в драмтеатр, в 10 ранку - був першим, сказали - "зачекайте хвилин 20-30" якщо ще хтось підійде - відкриємо флакон з вакциною, якщо наполягаєте - відкириємо і для вас одного, та будемо сподіватись - що хтось прийде і не доведеться утилізовувати.

Прочекав 30 хвилин, сказав що поїду в "першу", подумав, все ж таки - не варто заради мене одного відкривати, тим більше - якщо є можливість пошукати в інших лікарнях. В "першій" - без питань, якраз було 4 людини і тільки pfizer, з цікавого - сертифікат вже на ранок був.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, Zelensky сказано:

( одразу нагадаю: уаз і ваз).

одразу згадалось, кілька тижнів тому - аварія була в Нововолинську

spacer.png

 

глянь на пошкодження

 

spacer.png

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Mr.X сказал:

Ти просто з лікарями не стикався в повній мірі. Стало значно куйовіше. Запису до потібного спеціаліста можна чекати тижнями.

Стикався. Чекав запису 1.5 місяці. Прийшов без черг. Через 20 хв вийшов. Звідки та любов сидіти в безкінечних чергах....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, volks сказал:

Стикався. Чекав запису 1.5 місяці. Прийшов без черг. Через 20 хв вийшов. Звідки та любов сидіти в безкінечних чергах....

Я десь казав про любов до черг? Якщо в тебе була така проблема, що лікарю хватило 20хв, щоб оглянути, то можна сказати, що ти з медициною не стикався. В такому випадку можна і 1.5 місяця чекати.

Змінено користувачем Mr.X
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, volks сказано:

Звідки та любов сидіти в безкінечних чергах....

пенсіонери - деякі полюбляють....
Але, давай повернемся до питання, і раніше до толкового спеціаліста - була черга, і зараз, в чому тоді "покращення?" 

З мінусів ,якось, потрібна була довідка від сімейного, записався - завчасно, на зручний для мене час (і відповідно - вільний в неї)

Приходжу трохи завчасно, під кабінетом - нікого, заходжу в кабінет - чекайте, перед вами ще 2 людини, кажу - де ці дві людини?
покуй - чекайте, вони - "записані". Не став виносити мозг, взяв каву на першому поверсі і зачекав...

P.S. Вибачаюсь, не так сказав, не до толкового (вони - всі толкові), а до - спеціаліста "вузької спеціалізації", тобто  - хірурги, онкологи, кардіологи - черга як була, так і залишилась.
 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Mr.X сказал:

Я десь казав про любов до черг? Якщо в тебе була така проблема, що лікарю хватило 20хв, щоб оглянути, то можна сказати, що ти з медициною не стикався. В такому випадку можна і 1.5 місяця чекати.

Думаю, якщо проблема, яка 1.5 місяці не терпить, то можна і раніше потрапити. Тим більше з направленням можна звернутися до будь-якого лікаря в Україні.

ПиСи. А що такого лікар може оглядати більше 20 хв?

Змінено користувачем volks
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, volks сказано:

Думаю, якщо проблема, яка 1.5 місяці не терпить, то можна і раніше потрапити

Звичайно, в приймальне відділення, так завжди можна було, а на "планові операції" - черга, на те - вони і "планові"...

Перепитаю, що в цьому сенсі - змінилось?

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Bliksss сказал:

Але, давай повернемся до питання, і раніше до толкового спеціаліста - була черга, і зараз, в чому тоді "покращення?" 

Для мене покращення, що не потрібно сидіти під кабінетом в очікуванні невідомо чого.

6 минут назад, Bliksss сказал:

 

З мінусів ,якось, потрібна була довідка від сімейного, записався - завчасно, на зручний для мене час (і відповідно - вільний в неї)

Приходжу трохи завчасно, під кабінетом - нікого, заходжу в кабінет - чекайте, перед вами ще 2 людини, кажу - де ці дві людини?

Ну так в тебе свій час. В чому проблема?

7 минут назад, Bliksss сказал:

пенсіонери - деякі полюбляють....

Ну це да. Прийшов на 8.00 на аналіз крові, а там під кабінетрм бабця сидить, в якої запис на 9.30

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Bliksss сказал:

Звичайно, в приймальне відділення, так завжди можна було, а на "планові операції" - черга, на те - вони і "планові"...

Перепитаю, що в цьому сенсі - змінилось?

А що в цьому сенсі мало змінитися. Тим більше, що реформа охоплювала тільки первинну ланку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, volks сказал:

Думаю, якщо проблема, яка 1.5 місяці не терпить, то можна і раніше потрапити. Тим більше з направленням можна звернутися до будь-якого лікаря в Україні.

Саме простіше, що можна зробити, це звертатися до приватного. Що і я завжди роблю, а на державну медицину давно забив болт. Але ж не у всіх людей є гроші, щоб ходити по приватних лікарях.

Ну і загальний рівень лікарів стрімко падає. Наприклад, з розповідей дружини та її подруг, в більшості гінекологів є два варіанта відповідей:

1. У вас проблеми? А ви рожали? Ні? Ну так що ви хочете, призначення жінки - народження дітей, на цьому зав'язаний весь організм, родіть і всі проблеми у вас пройдуть.

2. У вас проблеми? А ви рожали? Ну а що ви хочете, якщо рожали, от в вас проблеми з-за того, бо цей процес є великим навантаженням на жіночий організм.

Причому, це каже один і той же "лікар", чи, як зараз модно казати, лікарчиня лікарка. Так само і з іншими спеціалістами.

 

Змінено користувачем Mr.X
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, volks сказано:

Для мене покращення, що не потрібно сидіти під кабінетом в очікуванні невідомо чого.

Повторюсь - і раніше можна було записатись на прийом до лікаря, дітей завжди так записував і водив до дільничої, а це було задовго до "пєці".

От конкретно мій випадок, так, прийшов раніше, було на 19.00 приїхав на 18.30, що заважало прийняти мене, якщо людина на 18.30 та на 18.45 - відсутня?
Як я і казав - не став виносити мозг, лікарі - в цьому не винні.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Mr.X сказано:

Ну і загальний рівень лікарів стрімко падає. Наприклад, з розповідей дружини та її подруг, в більшості гінекологів є два варіанта відповідей:

ці варіанти - в них були завжди )))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

глянь на пошкодження

 

spacer.png

 

глянь на пошкодження, всього за пару років іржа з'їдає. :(

 

63071547.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Zelensky сказано:

глянь на пошкодження, всього за пару років іржа з'їдає.

я тобі навів конкретний приклад, а де - ти взяв фото - хз.

той що на моєму фото - старший за тебе, уяви, якби пріусом хоча б на швидкості 50-60 в'їхав в уазика...

а більшість багато пріусів - давно вже гниють під парканом.

P.S. Контекст - ти досі не навчився розуміти...

Змінено користувачем Bliksss
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Zelensky сказано:

глянь на пошкодження, всього за пару років іржа з'їдає

як можна порівніювати армійський уазик - з "результатом аборту" - сучасного автопрому?

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Bliksss сказал:

той що на моєму фото - старший за тебе, уяви, якби пріусом хоча б на швидкості 50-60 в'їхав в уазика...

Пріус буде в хлам, зате у водія будуть мінімальні пошкодження. А в Уазіка навпаки.

1 час назад, Bliksss сказал:

Повторюсь - і раніше можна було записатись на прийом до лікаря, дітей завжди так записував і водив до дільничої, а це було задовго до "пєці".

Ніколи такого не бачив, щоб приймали по запису, а не в порядку черги.

1 час назад, Bliksss сказал:

От конкретно мій випадок, так, прийшов раніше, було на 19.00 приїхав на 18.30, що заважало прийняти мене, якщо людина на 18.30 та на 18.45 - відсутня?

Тому що в тебе запис на 19.00.

1 час назад, Mr.X сказал:

Саме простіше, що можна зробити, це звертатися до приватного.

Який в більшості випадків паралельно і в державній медицині працює))))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, volks сказано:

Пріус буде в хлам, зате у водія будуть мінімальні пошкодження. А в Уазіка навпаки.

знову - та сама шляпа, хоч сци в очі... От тобі приклад, уазик і фольц, який - крепший за пріуса поліцейського...Уазику - дверцята зімняли, а фольцу - пів морди.

P.S. Я ж не агітую купувати уазики, але - щось адекватне треба мати.

5 хвилин тому, volks сказано:

Ніколи такого не бачив, щоб приймали по запису, а не в порядку черги.

та к в тому і проблема, ТИ - не бачив, і вважаєш це - аксіомою... далі - немає сенсу, машину часу - ще не винайшли...

хоча, як і про "користь реформ порошенка", ми - про це,  ще не знаєм ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Bliksss сказано:

як можна порівніювати армійський уазик - з "результатом аборту" - сучасного автопрому?

 

 

Любетель совєцького автопрому?

 

Порошенко в 2014 налагодив збірку автомобілів KRAZ для різних потреб.

 

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b0/KrAZ_Cobra.jpg

 

 

Ось наприкооад краз кобра на базі тойота ленл крузер. Ще олзкажіть що УАЗ крашій ща Тойоту Лпнд Крузер.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zelensky сказано:

Любетель совєцького автопрому?

шльома -  з тобою спілкуватись? Накуя? Читай контекст, Я - не казав що потрібно купувати російську хуйню, а вказував на те - що ця "табуретка" під назвою пріус - не витримує зіткнення з більш-менш нормальним автомобілем, тим більше - з "рамним", типу крузака.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Zelensky сказано:

Ось наприкооад краз кобра на базі тойота ленл крузер. Ще олзкажіть що УАЗ крашій ща Тойоту Лпнд Крузер.

Ти - бухаєш там? Як стільки помилок орфографічних робити?
P.S. Крузак - ти бачив тільки на малюнку?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Bliksss сказано:

Як стільки помилок орфографічних робити?

 

Як по життю можна стільки помилок робити? Вибирати то Зека, то Зе! ?

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Bliksss сказано:

 "табуретка" під назвою пріус - не витримує зіткнення з більш-менш нормальним автомобілем, тим більше - з "рамним", типу крузака.

 

Тому ви пропонували їздити поліції на УАЗиках, які заводяться через раз і гниють наскрізь через декілька років?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Bliksss сказал:

знову - та сама шляпа, хоч сци в очі... От тобі приклад, уазик і фольц, який - крепший за пріуса поліцейського...Уазику - дверцята зімняли, а фольцу - пів морди.

Авто можна поремонтувати, купити нове. А людину нову не купиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...