Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

8 хвилин тому, Zelensky сказано:

Як по життю можна стільки помилок робити? Вибирати то Зека, то Зе! ?

ну от бачиш, в тебе - навіть аргументів нема ))
А взагалі - хто тобі давав право, сказати що я - помилився? Я - про порохнутих - не казав, що вони - помилились,

якщо і кажу, то тільки про те - що мені не подобається, а їхній вибір - я не ставлю під сумнів, якось - піхуй, вони - зробили свій вибір.

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, volks сказано:

Авто можна поремонтувати, купити нове. А людину нову не купиш.

саме так, тому і навів приклад. Я не за УАЗИК "АГІТУЮ", а про те - що ці табуретки (пріуси) не підходять для наших реалій!!!

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Bliksss сказал:

саме так, тому і навів приклад

В чому приклад. В тому, що у фольца передок буде в хлам і поглине удар, а УАЗик залишиться неушкодженим, а удар передасться на водія?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Bliksss сказано:

Я не за УАЗИК "АГІТУЮ", 

 

Добре, що ви змінили свою думку!

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Bliksss сказал:

що ці табуретки (пріуси) не підходять для наших реалій!!!

Пріуси зараз займають досить невеликий відсоток машин поліції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, volks сказано:

В чому приклад. В тому, що у фольца передок буде в хлам і поглине удар, а УАЗик залишиться неушкодженим, а удар передасться на водія?

 

Це якщо зіткнення буде з іншим авто а якщо той уазік наїле на пішохода, то жля пішохода все буде дуже погано :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Zelensky сказано:

Добре, що ви змінили свою думку!

Де я написав - що змінив свою думку?
P.S. Я нічию думку не намагаюсь змінити, твою - тим паче, це - марно, якщо лікарі тобі не допомогли, куди вже мені?

Змінено користувачем Bliksss
  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, volks сказано:

Пріуси зараз займають займають досить невеликий відсоток машин поліції.

правильно - ЗАРАЗ, пріус - тазік для домогосподарок, на роботу - з роботи, в цивілізованих країнах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, volks сказано:

В чому приклад. В тому, що у фольца передок буде в хлам і поглине удар, а УАЗик залишиться неушкодженим, а удар передасться на водія?

Давай - ти залишишся при своїй думці ;) Бажаю, що б в тебе - ніколи не було подібної ситуації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Bliksss сказал:

Давай - ти залишишся при своїй думці 

Фізика від моєї чи твоєї думки не зміниться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Zelensky сказано:

Це якщо зіткнення буде з іншим авто а якщо той уазік наїле на пішохода, то жля пішохода все буде дуже погано

якщо пріус - наїде?  навіть моторолером - будуть наслідки... та навіть електробайком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Bliksss сказал:

правильно - ЗАРАЗ, пріус - тазік для домогосподарок, на роботу - з роботи, в цивілізованих країнах.

Так і на рамних позашляховиках в цивілізованих країнах не патрулюють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, volks сказано:

Так і на рамних позашляховиках в цивілізованих країнах не патрулюють.

Да? ;) Можеш і сам пошукати приклади - я не буду, тему - закрито, все що хотів  - я висловив.
P.S. Ще раз повторюсь, пріуси - не для наших реалій, навіть шкода - це вже набагато краще ніж та табуретка, це - моя думка, в тебе - інша, от і все.
 

 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Zelensky сказал:

Підтверджую, в 2018 р. ні черг ні проблем не було. Медреіорма працювала. А в 2020 р. після того, як я захворів ОРЗ, мені навіть лікарняний не дали :(

На приколі? Або  у якісь уявній поліклініці? 

Яка нахєр реформа, без черги тоді також було неможливо попасти у поліклініку! Сидиш, бля, чекаєш поки дільничий тебе прийме! 

А ще раніше, поки не дорвались до влади усілякі сивочолі, можна було лікаря додому викликати! ДОДОМУ! Бо коли у людини температура, кашель насморк, і вона невідомо чим хворіє то дуже вірне рішення їй йти або їхати у поліклініку, бо інакше лікарняний не відкриють і доводь що ти не прогулюєш роботу! І треба щоб вона ще всіх по дорозі нагородила своєю хворобою, або получила ускладнення у вигляді запалення легень, тощо. Офігеть реформи!

Швидку викликати то взагалі квест, треба бути при смерті, і то вони будуть думати чи їхати. Нагадати коли це стало? 

І коли ж це лікарі і внаслідок чого почали пачками звільнятись та їхати за кордон? І тепер вузького СПЕЦІАЛІСТА, а не пародію, спробуй знайди?

Звичайно є і плюси у вигляді електронних направлень, коли вже сам можеш вибрати куди та до якого лікаря йти. Або електронні лікарняні, які самі приходять на роботу. І воно запрацювало недавно!

 

 

  • Дякую! 2
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Electronshik сказано:

На приколі? Або  у якісь уявній поліклініці? 

Яка нахєр реформа, без черги тоді також було неможливо попасти у поліклініку! Сидиш, бля, чекаєш поки дільничий тебе прийме! 

 

Дільничі були до реформи. Після реформи були сімейні лікарі, записатись на прийом можна було через сайт.

При Зе все рухнуло. Дія - останній приклад :(

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Zelensky сказано:

Після реформи були сімейні лікарі, записатись на прийом можна було через сайт.

Шльома, тобі треба до лікаря?

Давай заведу, дуже хороший спеціаліст (к.м.н.) якраз по таких шизіках як ти - спеціалізується.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Bliksss сказано:

Шльома, тобі треба до лікаря?

Давай заведу, дуже хороший спеціаліст (к.м.н.) якраз по таких шизіках як ти - спеціалізується.

 

І давно ви до нього ходите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zelensky сказано:

І давно ви до нього ходите?

да, тільки не так як ти - на прийом, а додому. Однокласник мій, так що, Шльома - треба буде,

я тебе "без черги" заведу, якщо - погодишся лікуватись, ні - далі ний, які всі хуйові.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

да, тільки не так як ти - на прийом, а додому. Однокласник мій, так що, Шльома - треба буде,

я тебе "без черги" заведу, 

 

Я не хочу додому до вашого однокласника. Не подобаються мені ваші пропозиції.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zelensky сказано:

Не подобаються мені ваші пропозиції.

то нащо гнати на лікарів - якщо відмовляєшся лікуватись?;)

сімейний лікар - тобі не допоможе!

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть що коли людина по справжньому хоче жити - то медицина тут безсила.Особливо після рехворми улянкисупрун.

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 2
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, iiron сказано:

Особливо після рехворми улянкисупрун.

 

Та реформа не дійшла до кінця. Зе! повернув її не в те русло. Між іншим як і все інше :(

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Electronshik сказано:

На приколі? Або  у якісь уявній поліклініці? 

Яка нахєр реформа, без черги тоді також було неможливо попасти у поліклініку! Сидиш, бля, чекаєш поки дільничий тебе прийме! 

А ще раніше, поки не дорвались до влади усілякі сивочолі, можна було лікаря додому викликати! ДОДОМУ! Бо коли у людини температура, кашель насморк, і вона невідомо чим хворіє то дуже вірне рішення їй йти або їхати у поліклініку, бо інакше лікарняний не відкриють і доводь що ти не прогулюєш роботу! І треба щоб вона ще всіх по дорозі нагородила своєю хворобою, або получила ускладнення у вигляді запалення легень, тощо. Офігеть реформи!

Швидку викликати то взагалі квест, треба бути при смерті, і то вони будуть думати чи їхати. Нагадати коли це стало? 

І коли ж це лікарі і внаслідок чого почали пачками звільнятись та їхати за кордон? І тепер вузького СПЕЦІАЛІСТА, а не пародію, спробуй знайди?

Звичайно є і плюси у вигляді електронних направлень, коли вже сам можеш вибрати куди та до якого лікаря йти. Або електронні лікарняні, які самі приходять на роботу. І воно запрацювало недавно!

 

 

 

Почмтайте пост вище, як відповідь на ваші агітщаяви про чудову Зе! медицину :(

 

3 годин тому, Bliksss сказано:

то нащо гнати на лікарів - якщо відмовляєшся лікуватись?;)

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Electronshik сказано:

На приколі? Або  у якісь уявній поліклініці? 

Яка нахєр реформа, без черги тоді також було неможливо попасти у поліклініку! Сидиш, бля, чекаєш поки дільничий тебе прийме! 

А ще раніше, поки не дорвались до влади усілякі сивочолі, можна було лікаря додому викликати! ДОДОМУ! Бо коли у людини температура, кашель насморк, і вона невідомо чим хворіє то дуже вірне рішення їй йти або їхати у поліклініку, бо інакше лікарняний не відкриють і доводь що ти не прогулюєш роботу! І треба щоб вона ще всіх по дорозі нагородила своєю хворобою, або получила ускладнення у вигляді запалення легень, тощо. Офігеть реформи!

Швидку викликати то взагалі квест, треба бути при смерті, і то вони будуть думати чи їхати. Нагадати коли це стало? 

І коли ж це лікарі і внаслідок чого почали пачками звільнятись та їхати за кордон? І тепер вузького СПЕЦІАЛІСТА, а не пародію, спробуй знайди?

Звичайно є і плюси у вигляді електронних направлень, коли вже сам можеш вибрати куди та до якого лікаря йти. Або електронні лікарняні, які самі приходять на роботу. І воно запрацювало недавно!

 

 

а ще раніше, за Андропова, ніхто і так роботу чи навчання не прогулював.

Могли серед білого дня зловити і спитати, чому ти не там де треба знаходишся.

А лікарі тоді такі були різні , і такі.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ндя. Гарна є фраза: "Йому сци між очі скаже що то божа роса!"

Для тих хто у танку, на бронепоїзді, на приколі, тощо, потрібне підкреслити, повторюю: "Чудовою" ця медицина стала ще раніше! І Зе! її тільки добиває! При сивочолому руйнація медицини була також. І раніше також.

Що ще не зрозуміло?

Чи може у Вас ікона сивочолого висить в хаті?

Я поясню свою позицію. ЖОДЕН з президентів України не повів себе як справжній лідер! ЖОДЕН! Всі вони виявились хапугами, хтось більший хтось менший. І, на жаль, ця тенденція продовжується далі.

@Zelensky невже не зрозуміло чому у президенти вибрали Зеленського? Може людей заєбало вибирати одні й ті самі карти з крапленої колоди і вирішили у такий спосіб замінити політика, викинувши ВСЮ колоду? 

Так, Зе! виявився нічим не кращим. І це дуже небезпечно, бо люди або зневіряться взагалі і будуть шукати шляхи або покинути цю країну, що вже багато людей робить, або вирішувати цю проблему революцією, і не такою як була у 2014. А такою як була у 1917 році. 

 

  

  • Дякую! 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...