Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

13 хвилин тому, Electronshik сказано:

 

До речі кіло свинини у Німеччині коштує 2-3 євро за кіло.

В нас вже давно ціни більше європейських. І ці уроди з МВФ сміють вимагати ще більшого підняття цін, на наші африканські зарплати. Гнати їх пінками к є.. матері з нашої держави!

 

 

не знаю де ти таке бачив? мо оптом, бо ту що продають в супермаркетах  7,5-8 ойро/кг (лопатка), шинка 8,5 ойро, корейка 10-11.

 

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ukrainec Поки що сам був у Польщі, друзі були у Німеччині казали. При нагоді спитаю де саме вони таке бачили, було б цікаво взнати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Electronshik сказано:

@Ukrainec Поки що сам був у Польщі, друзі були у Німеччині казали. При нагоді спитаю де саме вони таке бачили, було б цікаво взнати :)

Там цікаво цінники вивішують, де великими цифрами пише ціна за товар в упаковці, а під низом чи з боку ціна за/кг. мене це теж дуже дратує і підмахує. :) 

Навіть пляшка води 2л. вивішена ціна, а під нею малими цифрами все одно вказується ціна за 1л., 

Тому припускаю, що можливо вони не звертали увагу на ціну/кг, а звертали лиш на ціну /упаковку.

А якщо вз"яти взагальному розклади такі:

на молочку/м"ясо/випічку = наші ціна * 2,0...3,5.

Пиво, води, консервовані продукти = н.ц.* 1,1...1,5,

солодощі = н.ц. * 0,7...1,2

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Volyniaka мене це не дивує.

Ці люди просто бачать лише один негатив від 2014 року, коли Порошенко прийшов до влади

Ціни піднялись що ппц, комуналку оплатити то взагалі жесть, йдеш на базар та залишаєш штуку гривень в середньому

Я також бачу більше негативу ніж позитиву від 2014 року, мені як простій людині, яка абсолютно не входить у владу, краще жилось при януковичу (наприклад я без проблем міг платити за комуналку ), але я розумію що в нас війна з Росією і мені б не спало на думку туди поїхати на чемпіонат.

Ці люди просто не розуміють самого факту війни, яка йде на сході нашої держави, і те що над нашим Кримом висить замість нашого Прапора ганчірка окупантів. В них в очах міст на Крим і путлер як бох.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.06.2018 at 20:19, volks сказано:

Не буде в нас порядку в державі, якщо за порушення правил безпеки нагороджують.

Які саме "правила безпеки" хто порушив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ukrainec по Польщі ціна така як написав саме за кілограм. Про Німеччину знаю зі слів друзів, якщо вони чи я там будуть то сфотографуємо цінники, можливо Ви і праві з таким приколом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, jack74 сказано:

Які саме "правила безпеки" хто порушив?

техніки безпеки, обидва водії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, jack74 сказано:

я запитав які саме. Конкретно

 конкретно не знаю, треба дивитись в депо.

Але сумніваюсь, що хтось такий "цирк" допускає офіційно. 

Дана ситуація несла значний  ризик  ушкодження лінії, за ушкодження якої вони б могли влетіти на конкретну суму. І це крім того що він просто міг подерти рильце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"рильце" можна будь-де подерти, і рильце це справа його власника.

 

1 година тому, Ukrainec сказано:

Дана ситуація несла значний  ризик  ушкодження лінії

яким чином? Під час зняття штанг - аж ніяк, а чіпляв штанги він вже на місці. Хіба би впав, поки біг? Ну то для того водій дзеркало має

Короче, притягнуто за вуха.

 

1 година тому, Ukrainec сказано:

Але сумніваюсь, що хтось такий "цирк" допускає офіційно. 

що не заборонено, те дозволено, чи не так

 

1 година тому, Ukrainec сказано:

конкретно не знаю, треба дивитись в депо.

от і я не знаю, тому й запитую... Певно Волкс працює в депо і знає, то просвітить нас

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, jack74 сказал:

Певно Волкс працює в депо і знає, то просвітить нас

А що тут просвіщати. На відео все видно. 

Давай зайдемо з іншого боку. Ти - власник підприємства. Є ймовірність пошкодити тролейбус, контактну мережу, накінець виробнича травма. Ти б дозволив своїм працівникам займатися такою х..ньою?

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, volks сказано:

Є ймовірність пошкодити тролейбус, контактну мережу,

я не бачу ніяких "ймовірностей" пошкодити тролейбус чи мережу.

А "виробнича травма" - :) впав побив коліна чи "рильце"? Ну так це може статися будь з ким, будь де, і будь коли (напр., при влізанні/вилізанні з того ж тролейбуса), то може мені, яквласнику підприємства, заборонити своїм людям ходити ногами?

 

13 хвилин тому, volks сказано:

А що тут просвіщати. На відео все видно. 

На відео видно надумані тобою пункти "правил безпеки"? Певно я сліпий...

 

15 хвилин тому, volks сказано:

Давай зайдемо з іншого боку

Ото якщо не знаєш, то не обзивай людей порушниками (нафантазованих тобою "правил"), ок?


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, jack74 сказал:

 

А "виробнича травма" - :) впав побив коліна чи "рильце"? Ну так це може статися будь з ким, будь де, і будь коли (напр., при влізанні/вилізанні з того ж тролейбуса), то може мені, яквласнику підприємства, заборонити своїм людям ходити ногами?

Навіть не буду коментувати. Надіюсь, що люди з такою логікою не працюють інженерами з охорони праці. Хоча, судячи з виробничого травматизму ...

8 минут назад, jack74 сказал:

я не бачу ніяких "ймовірностей" пошкодити тролейбус чи мережу

Не втримав роги - порвав провода.

Не впорався з керуванням тролейбуса, відімкненого від мережі - побив тролейбус.

Змінено користувачем volks
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, halcogen сказал:

Виходячи з зарплати яку їм платять вони можуть сказати лише одне - А похйу! :D

Вірю. А платити будемо потім ми з вами.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Децентралізація не працює.Це -фейк!
Местные власти держат на счетах в Казначействе 68 миллиардов, – Зубко
 

Спойлер

На сегодня на казначейских счетах органов местного самоуправления скопились остатки в размере 68 млрд грн.

Об этом на селекторном совещании по вопросам подготовки к отопительному сезону заявил вице-премьер-министр - министр регионального развития, строительства и ЖКХ Геннадий Зубко, передает БизнесЦензор со ссылкой на пресс-службу правительства.

Вице-премьер напомнил, что только за прошлый год доходы местных бюджетов составили 192 млрд грн. На 1 июня местные бюджеты уже составили 89 млрд, тогда как в 2017 году на этот день было 72 млрд грн.

Зубко подчеркнул, что в условиях финансовой децентрализации у местного самоуправления есть все возможности своевременно и надлежащим образом подготовиться к отопительному сезону 2018/2019 годов. Так, на подготовку к отопительному сезону органами местного самоуправления заложено 11 млрд грн.

"Вместе с тем, мы видим, что на подготовку критической инфраструктуры к зиме органы местного самоуправления тратят лишь 3% своих бюджетов развития. Как можно за эти три процента должным образом подготовиться к отопительному сезону? В очередной раз подчеркиваю: старт и стабильное прохождение отопительного периода - зона ответственности местной власти", – сказал вице-премьер.

Читайте также: Нацбанк разрешил местным властям размещать облигации на фондовой бирже

Как сообщалось, ранее президент Петр Порошенко заявил, что доля местных бюджетов (с трансфертами) в сводном бюджете Украины по итогам 2018 года составит 51,5%.

По данным Госказначейства на средину апреля, на счетах местных бюджетов в Казначействе учитывалось 60 млрд грн, в госбанках – еще около 11 млрд грнИсточник: https://biz.censor.net.ua/n3073517

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, zaHARE сказано:

Децентралізація не працює.Це -фейк!
Местные власти держат на счетах в Казначействе 68 миллиардов, – Зубко

Знаєш чому так? Шукають на чому можна отримати відкати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, sergkots сказал:

Знаєш чому так? Шукають на чому можна отримати відкати. 

То стопудово! Але ще вони тупо не готові були до такої кількості бабла.Їх умішко не з мозі переварити такий обсяг роботи. Тому  луплять там де можна рубануть по швидкому-лавочкі,бруківка  і де можна тендери не проводити.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

 Пунктом 2 розділу ІІ «Прикінцеві положення» проекту передбачено, що «Цей Закон застосовується до відносин, що виникли після введення його в дію, а також до відносин, що виникли до введення його в дію та продовжують існувати після введення його в дію, ...

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=62381

Цитувати

ст. 58 Конституції України - закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом’якшують або скасовують відповідальність особи.

Це вже не тільки правовий нігілізм, це повна неповага до Конституції України.

Згадуйте хто в кого був поручителем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теперь кредитор во всем прав и никому ничего не должен доказывать.

 

Цитувати

Во-первых, «поручители теперь не могут быть освобождены от ответственности, даже если произошли события, прекращающие поручительство, например, истек срок давности или кредитор с заемщиком изменили условия кредита, не сообщив об этом поручителю. Также меняется подход к имущественному поручительству: если я заложил имущество, поручившись за друга и будучи готовым рискнуть этим имуществом, то теперь у меня отберут не только заложенное, а и все, чем я владею. А если я посмею умереть, то и все, чем владеют мои наследники»

«Наследники заемщика, который умер, не погасив кредит, теперь обязаны (а не «имеют право») вступить в наследство долга и отдать за этот долг все, чем владеют. Исключений нет.

«Ипотечная оговорка» о порядке урегулирования спора в случае возникновения такового, теперь является правоустанавливающим документом на недвижимость. И кредитор просто идет к нотариусу и переоформляет право собственности на залог на себя. Без судов и разбирательств. И плевать на защиту Конституцией неприкосновенности жилья и слова в ней «запрещено иначе нежели по решению суда», — добавил он.

В целом, отмечает эксперт, «выбиты из законодательства все положения, позволявшие сохранять баланс прав кредитора и заемщика. Теперь кредитор во всем прав и никому ничего не должен доказывать. А если заемщик не согласен (например, с завышенной суммой долга — а это в моей судебной практике происходит во всех кредитах), то и Бог с ним — это его, заемщика, личные гигиенические проблемы».

Закон 6027-д, согласно его переходным положениям, применяется и к договорам, возникшим до его принятия.

Ось така х@йня малята. 

  • Збентежений 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.06.2018 at 10:48, zaHARE сказано:

Децентралізація не працює.Це -фейк!
Местные власти держат на счетах в Казначействе 68 миллиардов, – Зубко
 

  Hide contents

На сегодня на казначейских счетах органов местного самоуправления скопились остатки в размере 68 млрд грн.

Об этом на селекторном совещании по вопросам подготовки к отопительному сезону заявил вице-премьер-министр - министр регионального развития, строительства и ЖКХ Геннадий Зубко, передает БизнесЦензор со ссылкой на пресс-службу правительства.

Вице-премьер напомнил, что только за прошлый год доходы местных бюджетов составили 192 млрд грн. На 1 июня местные бюджеты уже составили 89 млрд, тогда как в 2017 году на этот день было 72 млрд грн.

Зубко подчеркнул, что в условиях финансовой децентрализации у местного самоуправления есть все возможности своевременно и надлежащим образом подготовиться к отопительному сезону 2018/2019 годов. Так, на подготовку к отопительному сезону органами местного самоуправления заложено 11 млрд грн.

"Вместе с тем, мы видим, что на подготовку критической инфраструктуры к зиме органы местного самоуправления тратят лишь 3% своих бюджетов развития. Как можно за эти три процента должным образом подготовиться к отопительному сезону? В очередной раз подчеркиваю: старт и стабильное прохождение отопительного периода - зона ответственности местной власти", – сказал вице-премьер.

Читайте также: Нацбанк разрешил местным властям размещать облигации на фондовой бирже

Как сообщалось, ранее президент Петр Порошенко заявил, что доля местных бюджетов (с трансфертами) в сводном бюджете Украины по итогам 2018 года составит 51,5%.

По данным Госказначейства на средину апреля, на счетах местных бюджетов в Казначействе учитывалось 60 млрд грн, в госбанках – еще около 11 млрд грнИсточник: https://biz.censor.net.ua/n3073517

 

В очередной раз подчеркиваю: старт и стабильное прохождение отопительного периода - зона ответственности местной власти", – сказал вице-премьер.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В червні перестало працювати єдине в Україні підприємство з виготовлення рідкого хлору - Дніпроазот. Причина істинно сучасна - невід'ємна ціна на газ. Працівники навіть звернулись до АМКУ з вимогами підняти відпуску вартість хлору, та поки що без результатів. Жидовський прем'єр гройсман прокоментував ситуацію феноменально - він не знає, як допомогти підприємству і що робити кількома тисячами працюючих. А не буде хлору - чим воду очищати? Жидам поз, а людям жопа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, risenseven сказал:

А не буде хлору - чим воду очищати?

Судячи з відео в Луцьку вже 5 років хлор не використовують.

https://tsn.ua/video/video-novini/ukrayincyam-zagrozhuyut-pereboyi-z-pitnoyu-vodoyu-cherez-deficit-hloru-dlya-yiyi-znezarazhennya.html

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карпатнафтохім в Калуші може хлор виробляти в кількостях на порядок більших, ніж Дніпроазот. І без газу:

 

9ZnNcYQ.png

 

Київ напроиклад потребує усього 1000 тон. на рік

Змінено користувачем Harddriver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, Harddriver сказал:

Карпатнафтохім в Калуші може хлор виробляти в кількостях на порядок більших, ніж Дніпроазот. І без газу:

Київ напроиклад потребує усього 1000 тон. на рік

Для води треба рідкий хлор, а ці роблять не такий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, KGress сказано:

Судячи з відео в Луцьку вже 5 років хлор не використовують.

https://tsn.ua/video/video-novini/ukrayincyam-zagrozhuyut-pereboyi-z-pitnoyu-vodoyu-cherez-deficit-hloru-dlya-yiyi-znezarazhennya.html

Якщо точніше, то у Луцьку знезаражують воду не звичайною кухонною сіллю, а гіпохлоритом натрію, який отримують способом електролізу із розчину хлориду натрію (кухонної солі).

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...