Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

@iiron, буду знати, що ти шмара  @iiron

думав, що ти коментарі в 5 ранку пишеш, бо зайнятий читанням новин на укрправді і волиньньюсі, а воно ось як виявилось

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, rl72 сказано:

@iiron, буду знати, що ти шмара  @iiron

 

Дай хоч один пруф, із-за якого ти зробив такі хибні висновки.Твоїх -же 99% постів є неприкритим шмарством.Тобі на це неодноразово вказували.Але захищати бидло яке навіть з машини не вийшло допомогти ДИТИНІ(навіть якби та дитина сама під колеса кинулась) - то вже перебор.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, iiron сказано:

Дай хоч один пруф, із-за якого ти зробив такі хибні висновки.Твоїх -же 99% постів є неприкритим шмарством.Тобі на це неодноразово вказували.Але захищати бидло яке навіть з машини не вийшло допомогти ДИТИНІ(навіть якби та дитина сама під колеса кинулась) - то вже перебор.

Мені лінь давати тобі пруфи на твоі пости, бо ти й сам знаєш яке ге ти тягнеш з укрправди.

І хз де ти побачив захист того, хто збив дитину і не пішов надати ій допомогу? Я лиш написав, що ПДР є не лишне для водіів,а й для пішоходів теж. 

Так що в даному випадку психотерапевт з картинки це точно ти. Бо приписуєш мені те, що в тебе в голові уявляється, замісь того , щоб зрозуміти написане

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, jack74 сказал:

"Де подівалися ті варти порядку, національні корпуси, автомайдани і т.д., які декларували недопущення подібного?" - не зрозумів, вони тобі щось повинні? Ти їм щось для того дав? Чимось допоміг? Ти нічого не поплутав, чооловіче? Їх щось обурювало, то вони не сцикнули, а підняли свої дупи з теплих диванів з-за клавіатур і пішли щось робити, витрачаючи на це свої кошти, нерви, здоров'я, жертвуючи сон і спокій, піддаючи себе та своїх рідних ризику помсти і репресій з боку машини влади! А ти тут якісь пред'яви їм виставляєш?! Вставай і йди! вартуй, автомайдань, активістуй!

"Якщо такі випадки спускаються з рук, що далі?!" - далі ти й далі будеш сидіти й тиснути пару "обурливих" речень з клавіатури

 

Дядьку, ти трохи випусти пару з усіх своїх дірок, а не істеричні коменти кидай. Кожен має займптись своєю справою і якщо люди декларують, що вони будуть "вартувати, автомайданити і активістувати", то так і повинно бути. Чому цієї вищеназваної публіки там не виявилось навіть через годину після збиття дитини, а лише прості перехожі люди не дали тому бидляті втекти? І мені особисто вони нічого не винні, це певно тебе просто щлсь заділо за сраку і ти оце істеричиш. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, risenseven сказано:

Дядьку, ти трохи випусти пару з усіх своїх дірок, а не істеричні коменти кидай. Кожен має займптись своєю справою і якщо люди декларують, що вони будуть "вартувати, автомайданити і активістувати", то так і повинно бути. Чому цієї вищеназваної публіки там не виявилось навіть через годину після збиття дитини, а лише прості перехожі люди не дали тому бидляті втекти? І мені особисто вони нічого не винні, це певно тебе просто щлсь заділо за сраку і ти оце істеричиш. 

по-перше, істеричка в тебе в дзеркалі, судячи з твого істеричного типу обурливого посту про "А скільки ж ...?!", я ж пишу спокійно і розмірковано, а по-друге ще раз перечитай мій пост - ніхто ТОБІ нічого не "декларував" і не обіцяв. Щось не подобається?- жопу в руки і вперед на вулицю.

Зрештою, як я й казав

On 02.06.2018 at 12:11, jack74 сказано:

далі ти й далі будеш сидіти й тиснути пару "обурливих" речень з клавіатури

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, rl72 сказал:

Повністю згідний, що це саме бл...ство, але, судячи з реакції (або ерекції) деяких користувачів розвивати такі теми не варто.

Змінено користувачем risenseven
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, halcogen сказано:

Литовські бляxи, завтра польські. Судді треба дати тим ''героям'' по 7 років, всім трьом. Далі неxай самі доказують в апіляційному що вони не лоxи.

Та ти що? Як можна? Ти ж подивись як вони захощають один одного.

І взагалі, то Порршенко винуватий, що вони на бляхах по тротуарах іздять

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Украина вовсе не проклята. Её не сглазили, не поробили, не написали на роду. Просто ей долго управляли люди, которых жизнь научила, что лучше взять две копейки сейчас, чем тысячу долларов через год. Люди, чьё детство прошло в советских подворотнях, не мыслят категориями долгосрочных инвестиций. Поэтому каждый раз, когда выбор стоял между «вложиться в будущее» и «взять сейчас полновесной мелочью» — они выбирали второе. Именно этим и объясняется значительная доля наших упущенных шансов — ну, кроме тех, которые объясняются просто глупостью.

Мы предпочли взять деньгами и топливом сразу, не вкладываясь в развитие украинской ядерной энергетики.

Мы решили заткнуть пару бюджетных дыр перспективами страны на долгие годы.

Сейчас мы рискуем дождаться закрытия окна возможностей по заходу инвесторов на наш рынок земли просто потому, что проще перед выборами заигрывать с аграрными магнатами и вешать лапшу на уши электорату, чем поддержать или провести непопулярную, но жизненно необходимую реформу.

Именно эту дырку в голове нам и нужно заткнуть, именно здесь — смерть Кощеева и разрушение родового проклятия. Нужно научиться выбирать стратегический интерес, а не тактическое преимущество.

Когда мы это преодолеем — сами удивимся, сколько шансов у нас, оказывается, было, есть и будет.

https://petrimazepa.com/tretii_sans

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, risenseven сказано:

Повністю згідний, що це саме бл...ство, але, судячи з реакції (або ерекції) деяких користувачів розвивати такі теми не варто.

Просто хайпанути не получиться, як у випадку із "машиною з кортежу"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, halcogen сказано:

Да, всі троє трималися за руль і всі троє давили на педалі. Було б бажання, щоб не умнічали. Вони ж всі троє не заперечують що сиділи за кермом...

Точно, приперти всіх на нари, одразу, признаються, що то не вони за кермом, і статтю за брехню одразу, хитрожопих то і поубавиться.

Хотів би на це подивитсь, яким неприродним способом троє керували...

Змінено користувачем bormotuha
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, bormotuha сказал:

Точно, приперти всіх на нари, одразу, признаються, що то не вони за кермом,

І тоді тим більше треба буде випускати. Бо зараз три винних, а так не буде жодного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, volks сказал:

І тоді тим більше треба буде випускати. Бо зараз три винних, а так не буде жодного.

Стаття 384. Завідомо неправдиве показання

 

караються виправними роботами на строк до двох років або обмежен­ням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, halcogen сказал:

Нє, нє. Зробити xоча б один такий п роцес в Україні для такиx xитроопиx і подібниx. Да, буде з порушенням закону, але нічого страшного, іншим буде наука. Я думаю народ підтримає.

Так і я про те. Посадити всіх трьох. Ніяких відмов. Призналися - значить всіх на нари.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Україна у світовому рейтингу якості доріг опинилася на 130 місці з 137-ми.

Ггг. @nickel, ти б почитав хто і як той рейтинг складав)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, rl72 сказал:

Ггг. @nickel, ти б почитав хто і як той рейтинг складав)

В вас тільки ті рейтинги чесні, де Україна на першому місці. 

 

п.с. Накуя мені читать хто і як складає рейтинги, я по цих дорогах їжджу. 

п.с. Накуя мені читать хто і як складає рейтинги, якщо є рл72, який про фсіх фсьо знає.

  • Ха-ха 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

В вас тільки ті рейтинги чесні, де Україна на першому місці. 

 

п.с. Накуя мені читать хто і як складає рейтинги, я по цих дорогах їжджу. 

п.с. Накуя мені читать хто і як складає рейтинги, якщо є рл72, який про фсіх фсьо знає.

Я понєв, ти попав в число тих 100 щасливчиків яких опитали про украінські дороги укладачі того рейтингу) 

Вітаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без образ до будь-кого з дописувачів. Мені цікаво, а чи багато з тих, хто вважає, що: в Україні безлад, безвладдя, погані дороги,  керівники з певними національними ознаками, чи багато вони зробили, щоб того не було? Тільки й чуєш-в Україні так все х....о... Цікаво, на заході, в Європі, до якої ми прагнули війти, кладучи життя на майдані і зараз, на Донбасі. В тій Європі, теж через триндьож все робилося?

Змінено користувачем bublik007
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, bublik007 сказал:

Без образ до будь-кого з дописувачів. Мені цікаво, а чи багато з тих, хто вважає, що: в Україні безлад, безвладдя, погані дороги,  керівники з певними національними ознаками, чи багато вони зробили, щоб того не було? Тільки й чуєш-в Україні так все х....о... Цікаво, на заході, в Європі, до якої ми прагнули війти, кладучи життя на майдані і зараз, на Донбасі. В тій Європі, теж через триндьож все робилося?

Я робив, роблю і буду робити "щоб того не було" все, що в моїх силах. Але сил змінити, наприклад, ті самі дороги у мене - нуль цілих нуль десятих. А ті, у кого достатньо для цього сил, роблять все через триндьож, тобто ніхера не роблять окрім триндьожі.

Змінено користувачем nickel
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, nickel сказано:

Я робив, роблю і буду робити "щоб того не було" все, що в моїх силах. Але сил змінити, наприклад, ті самі дороги у мене - ноль цілих ноль десятих. А ті, у кого достатньо для цього сил, роблять все через триндьож, тобто ніхера не роблять окрім триндьожі.

Тобто, Луцьк-Львів то триндьож? Луцьк-Володимир-Нововолинськ теж триндьож? Луцьк-Ковель там же? 

Та ти вибагливий, батенька

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Антон Ходза

АААААА КУРВА ЗРАДА ДИВИ ШО НАШІ ЗМІ ПИШУТЬ

Українські дороги визнали одними з найгірших у світі — Global Competitiveness Index

*****
Wait...what? Українські дороги одні з найгірших в світі? Серйозно? 130 місціе з 137?
Гірше ніж на Шрі-Ланці, в Пакістані, В'єтнамі, Камбоджі, Сьєрра-Леоне, Росії, Венесуелі?

Гірше нас тільки Ємен, Гаіті, Конго?

Серйозно?!

Оце мені тільки що таке намагались згодувати, навіть не посоливши? 

А як це дослідження від World Economic Forum проводилось? Якісь формули були складні? Вивчалися кілометри доріг в країні, коефіціенти вираховувались, скільки асфальту, скільки грунтовок, якість асфальту тощо? Знімки з космосу вивчали, гугл панорами? 

Нє, ніхуя. Швидкий пошук показує ось що. 
Source: World Economic Forum, Executive Opinion Survey. For more details, refer to Appendix C of this Report

Дивимось методологію. Тадада. Це просто опитування представників бізнесу. Онлайн та паперове. Про різні аспекти країни: дороги, клімат, податки тощо. І вони просто виставляють оцінку від 1 (максимально хуйово) до 7 (заєбіщє). 

От і вся наука. З України було опитано 100 людей з бізнесу. Які написали, що у нас хуйові дороги. Бо у нас люди звикли вважати свої дороги хуйовими. Тому що всі про це говорять, і в ЗМІ постійно про це пишуть. 

Люди просто справедливо вважають свої дороги хуйовими (бо вони у багатьох місцях дійсно не альо, можна краще). Але вони не врахували, що у всяких дупах світу люди можуть бути більш патріотичними, або більш наляканими, або кращих доріг не знають. І пишуть, що у них дороги нічогенькі, або взагалі прекрасні, бо є. 

Ну і так виходить, що наші проїбались зі своїм негативом і вічно незадоволеними їбалами. Бо ми звикли казати, що у нас все гамно (окрім нас самих). 

Ну а представники наших ЗМІ як завжди це радо підхопили, не потрудилися вникнути у методорогію або хоч якось її описати і побігли: BREAKING!!!!! Українські дороги визнані найгіршими в світі. 

От тому курва і визнані, що у нас або пан, або пропав. Або все дуже погано і зрада, або тимчасово заєбісь і перемога. Проміжних сущностей не існує.  

З чим я нас усіх і вітаю. Ще багато рейтингів попереду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, rl72 сказал:

Тобто, Луцьк-Львів то триндьож? Луцьк-Володимир-Нововолинськ теж триндьож? Луцьк-Ковель там же? 

Та ти вибагливий, батенька

І це більше як за чверть століття?

«Укравтодор»: в країні 97% доріг зношені, майже 10 тис. мостів не відповідають сучасним вимогам

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, bublik007 сказал:

Без образ до будь-кого з дописувачів. Мені цікаво, а чи багато з тих, хто вважає, що: в Україні безлад, безвладдя, погані дороги,  керівники з певними національними ознаками, чи багато вони зробили, щоб того не було? Тільки й чуєш-в Україні так все х....о... Цікаво, на заході, в Європі, до якої ми прагнули війти, кладучи життя на майдані і зараз, на Донбасі. В тій Європі, теж через триндьож все робилося?

 

А що, наприклад, я маю робити? Брати лопату, купити на власні кошти асфальт і робити ямковий ремонт в себе на районі? Чи йти в автодор і піз...ти чинуш, щоб дорогу зробили? Іти пікетувати, бастувати, вулиці прибирати, переходи фарбувати? Що? Я законослухняний громадянин, плачу податки, плачу за всі комунпослуги в двох обійстях, в мене ніколи не було і немає заборгованності, я виношу сміття в контейнер, пластикові пляшки в спец.клітки, а використані батарейки дитина відносить в школу (там приймають)...не порушую (принаймні цілеспрямовано) ПДР, штрафів не мав і не маю, з сусідами живу в мирі, працюю, не краду, не п'ю, не курю, не колюсь, дружині не зраджую :). Що від мене вимагається?

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...