Перейти до змісту

risenseven

Учасники
 • Кількість зміста

  175
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

73 Байдужий

Про risenseven

 • Ранг
  Прописанный

Останні відвідувачі профілю

725 перелядів профілю
 1. risenseven

  Позитив України

  Реальний лайфхак для Гройсмана.
 2. Тобто тебе у цій ситуації реально цікавлять папери??? Вітаю, ти щойно пробив чергове дно
 3. Тобто для тебе це фігня??? Коли жиди пейсаті осквернили Христа - це фігня??? Тобто така поведінка хасидів - це норма? От тобі і відповідь на питання, чому ми так живем.
 4. risenseven

  Смерть скаженої собаки

  Зацінив, молодець. Можеш взяти з столу пряник - там їх два, твій посередині.
 5. До чого тут, на чому я їзжу? Розмова була за авіацію. а не автомобілі, а зовсім різні речі, і якщо ти ні хєра в ній не шариш, то краще мовчи.
 6. Відкат і в Африці відкат, не має національності. І так, нинішнє керівництво країни - жиди і я повторюватиму це завжди.
 7. Потрібно не купувати, а робити своє, враховуючи що для цього є усі можливі ресурси і технології. Мотор-Січ разом з Івченко-Прогрес в змозі виготовляти гелікоптери для потреб держави при умові нормального державного замовлення. Питання інше - нахєра воно жидам потрібно, коли можна отримати відкат при купівлі євролайна?
 8. Чим це цікаво "облєгчіть"? Більша половина вихователів за дітьми просто не дивится, це з досвіду садочка № 10. Полегшити - це типу дивитися за ними онлайн по вайберу?
 9. Стріляти за скління балконів???!!! І за утеплення?!?!?! Шта???
 10. Продам новий тепло-вологий інгалятор, у використанні не був. Ціна 110 грн. Тел. 066-445-33-32
 11. Продам DVD програвач Pioneer DVD-300 в ідеальному робочому та зовнішньому стані. Ціна 320 грн., можливий невеличкий торг. Тел. 066-445-33-32
 12. А по іменам називати нікого. Бувший мєнт губернатор, бувший замполіт в.о. мера - це обличчя області? Звичайно така "еліта" і близько не пустить до управління нашим краєм грамотних і амбіційних, а основне патріотично-мотивованих людей.
 13. Медовий спас на носі, а це означає, що потрібно запастись свіжим смачним щойнокачаним медочком!!!
 14. Реально читаючи такі теми починаєши замислюватись - це взагалі правова держава чи якась лнр чи днр? Через якогось сраного торгаша виникає проблема міського масштабу, а влада типу нічого не знає - "я не в курсе, ребята!".
×