Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

9 хвилин тому, Юріч сказано:

 

А що ти когось стидиш. Стидно має бути тим службам, які мають робити дороги і не допускати такі ями. А це, на фото, певно стьоб над автодором. Чим мають, тим і латають.

 

можеш поїхати покататись на такій полатаній дорозі. а я постьобусь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, rl72 сказано:

так хтось полатав яму на дорозі Ківерці-Рожище

Ні, а що тебе напрягає?

Реформи проводяться? Проводяться.

Премєр сказав дороги полатає? Сказав. Казав що за 3-5-7 років? Казав (ще не пройшло).

Тим більше дизель недавно проїжджав з заявами що корупціонерів трогати невигідно для держави. От і не трогають.

Так що все пучком. Не переживай так.

  • Ха-ха 3
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, S30 сказано:

Ні, а що тебе напрягає?

Реформи проводяться? Проводяться.

Премєр сказав дороги полатає? Сказав. Казав що за 3-5-7 років? Казав (ще не пройшло).

Тим більше дизель недавно проїжджав з заявами що корупціонерів трогати невигідно для держави. От і не трогають.

Так що все пучком. Не переживай так.

 

я не переживаю. авто в мене нема. тому, та, полатана за допомогою битого скла, яма мене не напрягає.

п.с. автодор до такого латання не причетний 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, rl72 сказано:

автодор до такого латання не причетний

Ні, ну ясний перець, що аутодор не уіноват і саме до того скла не причетний. Хтось здуру висипав сміття зі склом в яму до якої аутодор ніякого відношення не має.

Але тим часом:

Реформи проводяться? Проводяться.

Премєр сказав дороги полатає? Сказав. Казав що за 3-5-7 років? Казав (ще не пройшло).

Тим більше дизель недавно проїжджав з заявами що корупціонерів трогати невигідно для держави. От і не трогають.

Так що все пучком. Не переживай так.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, S30 сказано:

Ні, ну ясний перець, що аутодор не уіноват і саме до того скла не причетний. Хтось здуру висипав сміття зі склом в яму до якої аутодор ніякого відношення не має.

Але тим часом:

Реформи проводяться? Проводяться.

Премєр сказав дороги полатає? Сказав. Казав що за 3-5-7 років? Казав (ще не пройшло).

Тим більше дизель недавно проїжджав з заявами що корупціонерів трогати невигідно для держави. От і не трогають.

Так що все пучком. Не переживай так.

 

ти тупий? я ж написав вище

Цитувати

я не переживаю. .... яма мене не напрягає.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, rl72 сказал:

 

я не переживаю. авто в мене нема. тому, та, полатана за допомогою битого скла, яма мене не напрягає.

п.с. автодор до такого латання не причетний 

 

Ти реально в сосну вдарений? :blink:

Де ви такі беретеся?

Автодор прямим чином причетний до ям на дорогах і вчасне латання тих ям їх робота. І звичайно, машини нема, то фсе пох, моя хата з краю....То якого ти тут постиш ці картинки, якщо тобі пох? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Ти реально в сосну вдарений? :blink:

Де ви такі беретеся?

Автодор прямим чином причетний до ям на дорогах і вчасне латання тих ям їх робота. І звичайно, машини нема, то фсе пох, моя хата з краю....То якого ти тут постиш ці картинки, якщо тобі пох? 

ти дебіл?

якийсь дебіл накидав битого скла  в яму, то винуватий автодор в тому, що він туди скла накидав?

на фотці чітко видно бите скло у ямі, а не яму у дорозі. різницю вловлюєш? якщо - ні, місце де бите скло в ямі я тобі вказав, можеш зїздити і перевірити в чому різниця, між склом у ямі і ямою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти ж сам сказав що машини нема - от і не переймайся.

А стосовно сміття зі склом в ямі до котрої автодор не причетний, скажи, а як би ями не було, то чи опинилося б там це сміття?;)

 

А тим часом:

Реформи проводяться? Проводяться.

Премєр сказав дороги полатає? Сказав. Казав що за 3-5-7 років? Казав (ще не пройшло).

Тим більше дизель недавно проїжджав з заявами що корупціонерів трогати невигідно для держави. От і не трогають.

Так що все пучком. Не переживай так.

 

ПС

Цитувати

місце де бите скло в ямі я тобі вказав, можеш зїздити і перевірити в чому різниця, між склом у ямі і ямою.

Тобто ти побачив, приклав мегазусилля зфоткав, запостив тут, але скло там залишив і пропонуєш поїхати і подивитись?

І після цього ти когось називаєш "дибілом"?

Феєрично. Продовжуй далі.

Змінено користувачем S30
  • Ха-ха 1
  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, rl72 сказал:

ти дебіл?

якийсь дебіл накидав битого скла  в яму, то винуватий автодор в тому, що він туди скла накидав?

на фотці чітко видно бите скло у ямі, а не яму у дорозі. різницю вловлюєш? якщо - ні, місце де бите скло в ямі я тобі вказав, можеш зїздити і перевірити в чому різниця, між склом у ямі і ямою.

 

Ну так, те що ями на дорозі, то пох, і на фото не видно ям, автодор ні при чому, влада ні при чому, то все наш український народ. 

А я тобі кажу, не було б ям, не було б там мусора. Так, спосіб жорсткий, можуть постраждати колеса інших людей, я то не розділяю... Але наш народ достукується до влади любими доступними способами, на скільки хватає фантазії, розуму і безбашенності. То дорогу перекриють, а інші водії страждають, то шини палять, то коктейлі Молотова застосовують, а тепер ось скло в ями викидають... Тільки владі то якось до одного місця. Що вже говорити про мирні методи впливу...

Змінено користувачем Юріч
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, S30 сказано:

Ти ж сам сказав що машини нема - от і не переймайся.

А стосовно сміття зі склом в ямі до котрої автодор не причетний, скажи, а як би ями не було, то чи опинилося б там це сміття?;)

 

А тим часом:

Реформи проводяться? Проводяться.

Премєр сказав дороги полатає? Сказав. Казав що за 3-5-7 років? Казав (ще не пройшло).

Тим більше дизель недавно проїжджав з заявами що корупціонерів трогати невигідно для держави. От і не трогають.

Так що все пучком. Не переживай так.

 

ПС

Тобто ти побачив, приклав мегазусилля зфоткав, запостив тут, але скло там залишив і пропонуєш поїхати і подивитись?

І після цього ти когось називаєш "дибілом"?

Феєрично. Продовжуй далі.

 

фотка з фб. дарма клавіатуру мучиш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, S30 сказано:

Ти ж сам сказав що машини нема - от і не переймайся.

А стосовно сміття зі склом в ямі до котрої автодор не причетний, скажи, а як би ями не було, то чи опинилося б там це сміття?;)

 

А тим часом:

Реформи проводяться? Проводяться.

Премєр сказав дороги полатає? Сказав. Казав що за 3-5-7 років? Казав (ще не пройшло).

Тим більше дизель недавно проїжджав з заявами що корупціонерів трогати невигідно для держави. От і не трогають.

Так що все пучком. Не переживай так.

 

Феєрично. Продовжуй далі.

феєрично. побільше тоді в житті таких дебілів зі склом, і таких ям. претензії виставиш премєру. 

продовжуй далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Ну так, те що ями на дорозі, то пох, і на фото не видно ям, автодор ні при чому, влада ні при чому, то все наш український народ. 

А я тобі кажу, не було б ям, не було б там мусора. Так, спосіб жорсткий, можуть постраждати колеса інших людей, я то не розділяю... Але наш народ достукується до влади любими доступними способами, на скільки хватає фантазії, розуму і безбашенності. 

 

можу лише побажати тобі побільше на дорозі таких способів достукування.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, rl72 сказано:

фотка з фб. дарма клавіатуру мучиш

Та я не мучу. То швидше твоя прерогатива.:)

Я просто роботу роблю (заробляю свої 12-15 кусків). І паралельно,в перервах, заглядаю на борду і дивуюся змістовності деяких постів .

 

А тут ще й виявляється фото вже не твоє, а з ФБ. Поїхав би, як сумлінний громадянин, і прибрав те скло. А так, дійсно, клаву лише мучиш і обурюєшся.

От якби ти запостив цю фотку зі своїми обуреннями, а потім сказав, що поїхав і те прибрав, бо не терпиш таких андонів, котрі роблять таке не замислюючись, то я б зааплодував тобі стоячи і автодором ніхто тебе б не тролив.

А так маєш те що маєш.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, rl72 сказано:

побільше тоді в житті таких дебілів зі склом

Ну що можу сказати про тебе. Щирий українець.:D

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, S30 сказано:

Та я не мучу. То швидше твоя прерогатива.:)

Я просто роботу роблю (заробляю свої 12-15 кусків). І паралельно,в перервах, заглядаю на борду і дивуюся змістовності деяких постів .

 

А тут ще й виявляється фото вже не твоє, а з ФБ. Поїхав би, як сумлінний громадянин, і прибрав те скло. А так, дійсно, клаву лише мучиш і обурюєшся.

От якби ти запостив цю фотку зі своїми обуреннями, а потім сказав, що поїхав і те прибрав, бо не терпиш таких андонів, котрі роблять таке не замислюючись, то я б зааплодував тобі стоячи і автодором ніхто тебе б не тролив.

А так маєш те що маєш.

сумлінний громадянин, їдь і прибери.

потроллив він. гггг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, S30 сказано:

Ну що можу сказати про тебе. Щирий українець.:D

ну а якже. треба допомогти людині в достукуванні до влади

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, rl72 сказал:

потроллив він. гггг

 

Бач, @S30, над тобою сміються). Ну як можна потроллити тролля? Це ж тільки їх прерогатива :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Юріч сказано:

 

Бач, @S30, над тобою сміються). Ну як можна потроллити тролля? Це ж тільки їх прерогатива :D.

Бєдняжка @rl72 тут мучиться по цілих днях один, на голому ентузіазмі, в агресивному середовищі зрадофілів :) Я би на його місці давно би пішов звідси :)

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, case_l сказал:

Бєдняжка @rl72 тут мучиться по цілих днях один, на голому ентузіазмі, в агресивному середовищі зрадофілів :) Я би на його місці давно би пішов звідси :)

 

Він стійко тримає оборону...завтра "брати по зброї" підтянуться - стане йому полегше :). Сьогодні ж неділя, у "прихильників" вихідний, неробочий день.

Змінено користувачем Юріч
  • Ха-ха 1
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Юріч сказано:

 

Він стійко тримає оборону...завтра "брати по зброї" підтянуться - стане йому полегше :).

А хто підтягнеться? Він походу залишився сам , ну ще там @difoto порохоботить, але він чисто на рефлексах обізве всіх дебілами чи дурачками. 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, volks сказано:

А де la20 зник?

фінансування виділяють тільки на одного бота 

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, rl72 сказано:

А ви бідненькі на трьох змушені ділитись

Чому на 3-ох, якщо в тебе вже 4-ри мінуси за цей пост?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, case_l сказано:

Чому на 3-ох, якщо в тебе вже 4-ри мінуси за цей пост?

 

я sergkots, d.u.a.l,  не рахую. то є мої штатні мінусатори :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...