Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

3 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ну і про зарплату вчителя 8000 грн. чистими - це ти теж чешеш.

Вчителі у 2017 році надзвичайно вирвалися вперед. Саме вчителям з 1 січня 2017 зарплата була підвищена на 50%. У єдиній тарифній сітці ми їх просунули на два тарифні розряди догори. Зараз зарплата – від шести до восьми тисяч гривень. Якщо йдуть надбавки, як у місті Києві, ще для керівників, може бути і 10 тисяч гривень

А якщо 25 років стажу? А якщо класний керівник? А плюс наукові роботи? А якщо кандидат наук? 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, difoto said:

А якщо кандидат наук? 

 

Не читайте радянських газет перед обідом, а питайте в реальних вчителів.

В тему запрошується @halcogen

Він то точно знає, яку зарплату кандидати наук отримують в Луцьку на руки.

 

13 minutes ago, difoto said:

А якщо 25 років стажу?

 

Ага, а потім ще 160 годин халтурки після роботи та по вихідним. Звірюга, а не вчитель))) До речі, з цих 50 грн. якби треба платити ще й податок на прибуток, ну або ставати ПП-шником, а це ще мінус якась штука гривень в місяць...

 

 

Змінено користувачем yu2007
  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

Не читайте радянських газет перед обідом, а питайте в реальних вчителів.

В тему запрошується @halcogen

Він то точно знає, яку зарплату кандидати наук отримують в Луцьку на руки.

ага, в СНУ? на 0,5 ставки? 

Ти певно не в курсі, що на даний момент викладач вишу отримує майже завжди менше, ніж вчитель у школі :) Спитай реальних вчителів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, difoto сказал:

У єдиній тарифній сітці ми їх просунули на два тарифні розряди догори

 

Я радий за вас, що ви когось там просунули :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, difoto said:

ага, в СНУ? на 0,5 ставки? 

Ти певно не в курсі, що на даний момент викладач вишу отримує майже завжди менше, ніж вчитель у школі :) Спитай реальних вчителів.

 

то для чого було писати про к.н.? їх є багато в луцьких школах?

 

подивись, що вище написав@Ukrainec про зарплату на руки, в нього дружина ніби як вчитель

 

а то крутишся, як той вужик на пательні :) 

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, yu2007 сказано:

а то крутишся, як той вужик на пательні

чувак, я тобі розповів про нашого репетитора, так як ти й питав. В Луцьку є репетитори по 200 грн/заняття. А є кандидати наук з трьома парами на тиждень, які ниють про низьку зарплату. А ще є кандидат наук, який крім викладання має точку на ринку і ще одну роботу, а по ночам патрулює місто у складі ГШР Самооборони. Кожному - своє ;)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Професійний плиточник 12000 -15000грн. в місяць - а скільки місяців він так зможе? Цей заробіток фактично дорівнює втраті здоров'я. Поки молодий то так вийде, а коли підіграєшся трохи то і пекти перестаєш і заробіток зменшуєш, бо просто не вигрибеш. Ну в Польші це буде десь біля +1000$ плюс проживання.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, difoto сказал:

Вчителі у 2017 році надзвичайно вирвалися вперед. Саме вчителям з 1 січня 2017 зарплата була підвищена на 50%. У єдиній тарифній сітці ми їх просунули на два тарифні розряди догори. Зараз зарплата – від шести до восьми тисяч гривень. Якщо йдуть надбавки, як у місті Києві, ще для керівників, може бути і 10 тисяч гривень

А якщо 25 років стажу? А якщо класний керівник? А плюс наукові роботи? А якщо кандидат наук? 

"Брєхня", посміялися два вчителі з моєї рідні.

  • Подобається 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одним словом, в нас, щоб мати якихось 500 еуро, треба працювати понаднормово, та ще й у вихідні. Ну це якби не зовсім нормально. Нормально - це 8 годин з перервою на обід. Субота і неділя вихідні.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти б Ді про себе розповідав, а то ти вже років з 5 чешеш про якихось знайомих чувакі мільйонерів. Останній раз коли ти писав за себе, ще до кризи ти на флешках заробляв 1000$ і не нив, але то давно. Зараз мабуть десь на 5000$ вийшов.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Професійний плиточник 12000 -15000грн. в місяць - а скільки місяців він так зможе? Цей заробіток фактично дорівнює втраті здоров'я.

Ти так пошуткував? 200 грн/м.кв. - за день при мені чувак вкладав 40 метрів. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Ти б Ді про себе розповідав, а то ти вже років з 5 чешеш про якихось знайомих чувакі мільйонерів.

Ок. Я сьогодні попив кави і поїхав на роботу. Щоб робити :) 

На даний момент зробив продукції десь на 1300 гривень, сів перекурити. Потім піду посру. Що ще тебе цікавить?

  • Ха-ха 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Yaroslaw007 сказал:

Секретарку в міні-спідниці забув:)

Рекомендую почати з "а що я можу запропонувати роботодавцю, щоб за годину він мені платив овер 100грн чистими?"

 

Вкотре помічаю, що замість підвищувати кваліфікацію, розвивати себе і, в результаті, шукати роботу, де знання і вміння будуть справедливо оцінені - групка персонажів на форумі не втомлюється на всі лади співати "ні, так не буває!", "роботодавці - бариги, сидять на золотих мішках", "дайте мені мільйон і тоді я працюватиму" і тд.

 

Навіщо та мова, якщо вона не про любов. Що, вчитель в школі, лікар в поліклініці чи водій на самоскиді недостатньо кваліфіковані, без освіти приперлися працювати по спеціальності? Щоб більше мати треба або в приватну школу, клініку, або приватну практику, а для водія - калим, овертайм. Все. Але в нас нема стільки приватних шкіл і клінік, щоб всіх вмістити, та й в муніципальних треба комусь працювати.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 minutes ago, difoto said:

Ти так пошуткував? 200 грн/м.кв. - за день при мені чувак вкладав 40 метрів. 

 

 

А ще він в той день встиг 

24 minutes ago, difoto said:

попити кави

...

посрати

 

І от вам черговий доказ, що прибульці з інших галактик вже давно живуть серед нас.

  • Ха-ха 3
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, Yaroslaw007 сказал:

а що я можу запропонувати роботодавцю, щоб за годину він мені платив овер 100грн чистими?"

Як варіант, виконувати роботу, для якої він і наймає працівника.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Yaroslaw007 сказал:

Дуже зручно щоразу переводити стрілки на іншу сферу;) 

Напевно, якби більше людей отримували білу зп 500євро - в держави було б суттєво більше ресурсів на підняття зп вчителям, лікарям, водіям на самоскидах? Але ж нам веселіше бачити субсидію і роздутий чиновницький апарат? 

Які інші сфери, які стрілки? Ти про що? І хто ж проти білих зарплат в 500 євро? Ми за те тут і вболіваємо. І субсидії зло, а про чиновницький апарат взагалі нема що говорити. То питання до чинної влади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За 200грн потрібно ще клієнта знайти - це раз; два - 40 квадратів - це певний об‘єм і якщо така ціна, то там мабуть грання з зарізами, узорами, чи плитка якась специфічна. Ну і ця робота не за день робиться і вимагає певної підготовки. Плюс, щоб вийти важко вийти на конвеєр по такій оплаті праці. Тому не коректно вибирати самі сливки і казати що корова дає тільки сметану з маслом. Бо тебе ще прочитають заробітчани, покидають все і приїдуть до тебе на 15000грн влаштовуватись.

 

58 хвилин тому, difoto сказано:

Ок. Я сьогодні попив кави і поїхав на роботу. Щоб робити :) 

На даний момент зробив продукції десь на 1300 гривень, сів перекурити. Потім піду посру. Що ще тебе цікавить?

З того всього поки вірю зіба в каву і срання. 

  • Ха-ха 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Юріч сказано:

І субсидії зло

В нашому випадку , на даному етапі розвитку країни, субсидії - єдиний вихід зробити життя простих людей дешевшим, а не давати надприбутки ахмєтовим та фірташам. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, difoto сказано:

Потім піду посру.

на форум?

 

2 годин тому, difoto сказано:

У всьому світі щоб нормально жити люди пашуть. Багато і часто понаднормово. Але це ті, хто ХОЧЕ нормально жити. Інші ниють.

Так от не ний! ;)

Це я нию? Педалі-то не плутай, тему почав ти, а не я. Вброс твій. А коли тебе почали розпитувати, що ж ти хтів сказати тим брєдом, ти вже почав черв'яка вмикати.

Ще раз тебе запитую, ЩО ти вкладаєш в поняття "НОРМАЛЬНО"?

І в якому "ВСЬОМУ СВІТІ"? Твоєму? На Марсі? На Венері? Бо в моєму світі, щоб жити нормально, люди працюють НОРМАЛЬНО, а щоб жити краще "нормального", починають "крутитись" чи "пахати". Навіть в тій же сусідній Польщі люди вже живуть "нормально", і на "нормальну" зарплату можуть собі дозволити в себе більше, ніж ми в себе на свою "нормальну" зарплату. А хто хоче більше, ті або починають свою справу, або їдуть до багатших країн ішачити. Але звичайним людям, звичайної кваліфікації (а не суперрпроФФесіонали-кандидатинаук), для того, щоб не думати про поїсти/вдягтися (не в секонд)/мати нову машину/відпочивати, достатньо працювати на одній звичайній роботі на звичайну білу зарплату і не шукати халтур для "пахати".

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, romaxa11 сказано:

За 200грн потрібно ще клієнта знайти - це раз; два - 40 квадратів - це певний об‘єм і якщо така ціна, то там мабуть грання з зарізами, узорами, чи плитка якась специфічна. Ну і ця робота не за день робиться і вимагає певної підготовки. Плюс, щоб вийти важко вийти на конвеєр по такій оплаті праці. Тому не коректно вибирати самі сливки і казати що корова дає тільки сметану з маслом. Бо тебе ще прочитають заробітчани, покидають все і приїдуть до тебе на 15000грн влаштовуватись.

 

З того всього поки вірю зіба в каву і срання. 

Я аж хеннесі поперхнувся... А ти думав, що я про студентів після купленого диплому розказую, коли мову веду про нормальні зарплати???? Звісно досвід, звісно професіоналізм. Ще раз - хто ХОЧЕ - той МОЖЕ заробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 minutes ago, difoto said:

В нашому випадку , на даному етапі розвитку країни, субсидії - єдиний вихід зробити життя простих людей дешевшим, а не давати надприбутки ахмєтовим та фірташам. 

 

Слухай, а а процесі створення продукції, виготовленням якої ти займався сьогодні між кавою і унітазом, ніякі галюциногенні речовини не виділяються? 

Тарифи хто встановлював? невже ахмєтов з фірташом?

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, Yaroslaw007 said:

А якщо доданої вартості з тієї роботи - як кіт наплакав?

Підтримую. Ну яка додана вартість в роботі того ж вчителя? А грошей, як Ді пише, аж цілих 8 штук. Несправедливо. Розігнати нафіг всі школи і хай на швачок йдуть переучуються...

 

Або он на плиточника, будуть мати 8 штук за день, інфа 100% ))))

Змінено користувачем yu2007
  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ну яка додана вартість в роботі того ж вчителя? 

Додана вартість вчителя на пряму не вимірюється івона дууууже значна. А вимірюється від того наскільки йому вдалося покращити професійний рівень/закласти основи до майбутньої професії .Якщо викладач нормально навчить то вже освідчений кваліфікований працівник  через вищі від звичайного "копача" перетвориться використовуючи знання докладе більшу додану вартість до продукції. Тому додану вартість викладача можна рахувати, як різницю доданих вартостей що може створити студент певної спеціальності і висококваліфікований працівник тіє ї ж спеціальності. 

Звісно враховуючи коефіцієнт персональних здібностей кожного студента.

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, Yaroslaw007 сказано:

В якості моралі скажу просту річ: робота, яка не вимагає особливих умінь і знань - цінується повсюду однаково. І отримуючи 10,50 злотих за годину в Польщі - житимеш аналогічно мінімалці в нас. А працюючи що у нас, що за Бугом понадурочно і у вихідні - матимеш суттєво більше. Такі от справи.

Привіт Кеп Ачєвіднасть :) А ми то тут такі лохи, навіть і не здогадуємось, що понадурочна робота оплачується додатково :) 

Ти-но спробуй спочатку посидіти, почитати трішки форум, вникнути, про що дядьки сперечаються, а тоді вже й думай, чи доречні твої казки-бувальнищини. Ми тут, взагалі-то, сперечаємось не про роботу кваліфікації "вище вищої", і не про можливість/доступність знаходження понаднормових робіт, а про звичайну нормальну роботу з 8-годинним робочим днем, за яку мали б платити нормальні гроші.

Наприклад, на даний момент: відштовхуємось від мінімалки 3200 (2700 реально чистими) і вважаєм, що бакс/євро більше не росте, ціни також стабілізувалися.

Отже, некваліфікована, найменш-оплачувана робота, значить, ціниться в 3200. Це, напр, вантажник, прибиральниця, двірник і т.ін.

Нормально кваліфікована, тобто після звичайної додаткової освіти (училище, напр.), в два рази більше, тобто біля 6400 брудними. Це, напр, звичайні слюсарі, столяри, монтери, і т.ін.

Далі, ті ж самі, але вже з досвідом (вищі розряди, вислуги років і т.д.) - до 9600.

Далі вже вищі кваліфікації (типу інженери, вчителі, лікарі) - хоча б 14-15 тис. Досвід, підвищена кваліфікація, вислуга років - 16-... тут зрозуміло, до безкінечності.

Ну а далі вже без меж....

Тобто це я, так би мовити, нижні планки вказав.

Зрозуміло, що ця "тарифна сітка" взагалі недосконала і совковська, але більш-менш суть рівнів я нею передав. А зараз ми маємо - некваліфікована - як домовляться, бо особо ніхто не хоче задарма пахати. Далі різні низькокваліфіковані отримують мінімалку, і то на них ще навішують додатково обов'язків зверху. Ну а "інженери-вчителі" отримують по 5-6тис. Думаю, особо не помилився в цифрах.

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, difoto сказал:

В нашому випадку , на даному етапі розвитку країни, субсидії - єдиний вихід зробити життя простих людей дешевшим, а не давати надприбутки ахмєтовим та фірташам. 

Від зміни джерела надходження коштів надприбутки не змінюються.

48 минут назад, Yaroslaw007 сказал:

А якщо доданої вартості з тієї роботи - як кіт наплакав?

З якої, наприклад?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...