Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, jack74 сказано:

бл, ну так би й написав!  шоб це побачити, треба, блін, спочатку перейти на сторінку Гройсмана, відкрити фотку на весь розмір і ще й потім роздивитись! Шаради загадуєш

 

а цей папугай з зеленкою на хохолку, це п..ц... Нафіг було вже костюм пялити, йшов би в майці і дирявих шортах, чи в танях з відвисшою матньою, смініше було б... Шапіто, блін

 

При всій повазі... але...

як мене заіпало наше вукраїнське ставлення до чиєїсь індивідуальності! Ви ще б до інтерєру доіпалися, типу "чому немає кружевних штор?".

У вас шановні живе досі совокя як би ви себе не перокнували в протилежному і фото як лакмус, чим більше гівна тим більш показова сутність, навіть якщо ви припустім мегауспішний бізнесмен мегакорпорації це ніц не змінює. Все відмінне від постановочного зносить дах!

 

 

Змінено користувачем Ukrainec
  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Ukrainec сказано:

...навіть якщо ви припустім мегауспішний бізнесмен мегакорпорації це ніц не змінює. Все відмінне від постановочного зносить дах!

Человек в костюме выглядит очень успешным, пока ты не узнаешь, что он работает на человека, одетого в тенниску и джинсы. ©

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тут картінку намутив про вартість життя Україна-Італія. 

маршрутку по 50 грн не хочете ? :) А інтернет за 850?

Щодо дітей - порівнюють приватні заклади, державна школа безкоштовна, наскільки мені відомо, лише канцелярія 300-500 євро на рік. Як і у нас. (канцелярія у нас звісно на порядок менше)

1.jpg

можна подивитись повну статистику (все переведено у гривню, для порівняння)

https://www.numbeo.com/cost-of-living/country_result.jsp?country=Ukraine

https://www.numbeo.com/cost-of-living/country_result.jsp?country=Italy&displayCurrency=UAH

  • Збентежений 2
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, difoto сказано:

Я тут картінку намутив про вартість життя Україна-Італія. 

І зарплати в Італії теж українські? Нафіга ця маніпуляція? Ціни на товари та послуги відірвані від мінімальної - середньої зарплати країни, що подається для порівняння, є просто фігньою. Ще можна привести для прикладу Ізраїль, Емірати - там ціни ще вищі. От тільки зарплати такі, що легко дозволяють їх оплачувати.

Звісно, якщо отримувати їх зарплати а жити у нас, то взагалі лафа. Але крім жрачки та інтернету є ще інші питання важливі для щасливого життя.

  • Дякую! 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, sergkots сказано:

І зарплати в Італії теж українські? Нафіга ця маніпуляція?

де я писав про зарплати? навіщо ця маніпуляція?

  • Збентежений 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, difoto сказано:

де я писав про зарплати? навіщо ця маніпуляція?

То який сенс в цінах, якщо вони відірвані від зарплати?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, sergkots сказано:

То який сенс в цінах, якщо вони відірвані від зарплати?

та просто подивитись, що в Італії потрібно заробляти в єврах разів у три більше, щоб відчувати себе так, як у нас. А в деяких випадках - у десять раз більше.

  • Збентежений 3
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді, ти це серйозно чи прикалуєшся? Знову те саме? Тобто ти кажеш, що в Італії потрібно в євро в три рази більше заробляти, а то і в 10 в деяких випадках, щоб жити як в Україні? Тобто середня зарплата в Україні десь 6 тис грн, то потрібно в Італії 18-60 тис.євро в місяць заробляти, щоб жити на рівні, як люди живуть в Україні? Я правильно тебе зрозумів?

  • Ха-ха 2
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, difoto сказано:

та просто подивитись, що в Італії потрібно заробляти в єврах разів у три більше, щоб відчувати себе так, як у нас. А в деяких випадках - у десять раз більше.

То нехай в Україну переїжджають - у нас же ж так все дешево. Чи можливо вони в Італії отримують достатньо, щоб оплачувати такі рахунки? Ще й залишиться, щоб до нас в гості приїхати.

Ми цю тему обсмоктували вже надцять разів.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jack74 сказано:

а цей папугай з зеленкою на хохолку, це п..ц... Нафіг було вже костюм пялити, йшов би в майці і дирявих шортах, чи в танях з відвисшою матньою, смініше було б... Шапіто, блін

richard_branson_stewardess01.jpg

 

Ти ще в цього дядька спраси, хай пояснить за шмот))). 

Той челік не париться, чи зелений, чи лисий, чи леопардовий, а тут совок не відпускає декого з заскорублими шаблонами :D

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, difoto сказано:

Я тут картінку намутив про вартість життя Україна-Італія. 

маршрутку по 50 грн не хочете ? :) А інтернет за 850?

Щодо дітей - порівнюють приватні заклади, державна школа безкоштовна, наскільки мені відомо, лише канцелярія 300-500 євро на рік. Як і у нас. (канцелярія у нас звісно на порядок менше)

Спойлер

1.jpg

 

можна подивитись повну статистику (все переведено у гривню, для порівняння)

https://www.numbeo.com/cost-of-living/country_result.jsp?country=Ukraine

https://www.numbeo.com/cost-of-living/country_result.jsp?country=Italy&displayCurrency=UAH

Ді, якщо в них все так дорого-погано, а в нас все так дешево-класно, то чому по світу по всяких подорожах їздять ЇХНІ пенсіонери в шортиках, а наші чомусь "подорожують" лише по поліклініках, собезах і дачах-городах? Бо жадюги? Чи може просто не знають, що багатії?

 

А взагалі, тему не переплутав?

Змінено користувачем jack74
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, jack74 сказано:

Ді, якщо в них все так дорого-погано, а в нас все так дешево-класно

я от вже просто хочу вас всіх назвати ідіотами. Де я писав про добре-погано? Вам порівняльну табличку зробили - ви кіпіш піднімаєте. Рівняйте, аналізуйте, думайте в решті решт! Я приніс інформацію, а не розслідування.

 

  • Cумний 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

Я правильно тебе зрозумів?

Ні. А я так взагалі тебе не зрозумів. В тебе з математикою явно проблеми.

  • Cумний 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, difoto сказано:

я от вже просто хочу вас всіх назвати ідіотами. Де я писав про добре-погано? Вам порівняльну табличку зробили - ви кіпіш піднімаєте. Рівняйте, аналізуйте, думайте в решті решт! Я приніс інформацію, а не розслідування.

ну то поясни, ДЛЯ ЧОГО? ЩО ти хтів нею, тією типу нейтральною інфою, до нас, ідіотів, донести?

Бо ЯК і НА ЩО ми тоді, по-твоєму, маємо реагувати?

Ти зробив ВБРОС, знаєш таке слово? От і отримуєш результат. Ти ж цього хтів

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

Тобто середня зарплата в Україні десь 6 тис грн

і хто це тобі сказав? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, jack74 сказано:

Ти зробив ВБРОС, знаєш таке слово? От і отримуєш результат. Ти ж цього хтів

я закинув міжнародну аналітику. Якщо це вброс з твоєї точки зору, то звиняй, йди лікуватись, бо ти захворів політикою.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, difoto сказал:

я от вже просто хочу вас всіх назвати ідіотами

 

Така сама фігня, тільки по відношенню до тебе.

 

1 час назад, difoto сказал:

Ні. А я так взагалі тебе не зрозумів. В тебе з математикою явно проблеми.

 

По моєму, саме в тебе проблеми з математикою. Мені вже кричати хочеться, що твої порівняльні таблички аж ніяк не говорять про те, що в Україні краще живеться. Да, якщо переводити ціни в одну й ту ж валюту (в гривні, євро - неважливо), то ціни в Україні дешевші, всі це розуміють і доводити (а тим паче приводити тут дебільні таблички) це не потрібно. Мова йде про купівельну спроможність громадян (жителів) тієї чи іншої країни. Тобто італієць при своїй зарплатні в Італії краще живе, може більше купити всього, товарів, послуг, тощо, ніж українець при українській зарплатні в Україні. Я вже не говорю про те, що може купити і як себе почувати італієць зі своєю зарплатою (грошима) в Україні (як турист) і що може собі дозволити українець в Італії. Заміть, мова йде зараз про середньостатистичного італійця і українця, а не айтішніка, олігарха чи депутата якогось рівня....

Змінено користувачем Юріч
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, difoto сказано:

я закинув міжнародну аналітику. Якщо це вброс з твоєї точки зору, то звиняй, йди лікуватись, бо ти захворів політикою.

:) ти вже став міжнародним аналітєгом?! :D То тоді вже визначайся, ти дохтур (ну, мені ж діагнози ставиш), чи все ж аналітєг? ;) 

Чи і до красівих, і до розумних?

Змінено користувачем jack74
  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Нацполиция начинает набирать патрульных для Крыма

 
Спойлер

Нацполиция начинает набирать патрульных для Крыма

Начинается набор патрульных для Крыма и Севастополя
 

Набор в отдел патрульной полиции в Автономной Республике Крым и Севастополе начнется 25 апреля. Подробностей о вакансиях и их количестве пока нет.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, difoto сказал:

Ні. А я так взагалі тебе не зрозумів. В тебе з математикою явно проблеми.

 

Ну давай вирішим задачку раз і назавжди. Що ти хотів сказати отим своїм (цитую тебе):

 

3 часа назад, difoto сказал:

та просто подивитись, що в Італії потрібно заробляти в єврах разів у три більше, щоб відчувати себе так, як у нас. А в деяких випадках - у десять раз більше.

 

"Заробляти в єврах у три рази більше" - більше ніж що, де, хто? Поясни доступно, цифрами, що на що множиш? Тільки спокійно, без емоцій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Юріч сказано:

Мені вже кричати хочеться, що твої порівняльні таблички аж ніяк не говорять про те, що в Україні краще живеться

рідненькі, мені вже ОРАТИ хочеться від того, що ви дивитесь на картинку, а описуєте сферичний члєн у вакуумі. 

Добре. В Україні - повний пиздець, в Європі - ніштяк! Ви просто подивіться на мою картинку!!!

Я ж ніде не казав, що там -класно, а там - пагано. Навіщо ви свої домисли до мене приліплюєте? 

Я просто пробую вас розкрутити на власну думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, і ще я дозапитаю

3 годин тому, difoto сказано:

..., щоб відчувати себе так, як у нас

а це як? Як у нас відчувається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Юріч сказано:

По моєму, саме в тебе проблеми з математикою. Мені вже кричати хочеться, що твої порівняльні таблички аж ніяк не говорять про те, що в Україні краще живеться. Да, якщо переводити ціни в одну й ту ж валюту (в гривні, євро - неважливо), то ціни в Україні дешевші, всі це розуміють і доводити (а тим паче приводити тут дебільні таблички) це не потрібно. Мова йде про купівельну спроможність тієї чи іншої країни. Тобто італієць при своїй зарплатні в Італії краще живе, може більше купити всього, товарів, послуг, тощо, ніж українець при українській зарплатні в Україні. Я вже не говорю про те, що може купити і як себе почувати італієць зі своєю зарплатою (грошима) в Україні (як турист) і що може собі дозволити українець в Італії. Заміть, мова йде зараз про середньостатистичного італійця і українця, а не айтішніка, олігарха чи депутата якогось рівня....

По моєму спостереженню наш рівень економічної свободи середньостистичного українця гірший приблизно в 3 рази від того ж середньостатистичного європейця. 

При цьому є багато перекосів які не можна виміряти в грошовому еквіваленті, ну наприклад:

1) для того щоб порибалити, поремонтувати сусіду електрику, замінити труби скрізь треба мати ліцензію на діяння. Можна все, але для того щоб було можна треба пройти небезоплатні курси. Тому це їх стримує і чуток напрягпає, особливо тих хто побував довший час у нас - по моїх спостереженнях.

2) Насправді німецька електротехніка така ж дорога по відношенню до їх ЗП як і в нас, тому якщо на це рівнятися то ми приблизно 1:1 з ними, але в них існує вибір, 80% товарів-хламу з китаю такого ж як і у нас з цінами  -20...+200% по відношенню до наших.

3) Органічний продукт ти в них як правило не купиш, все буде нашпіговано хімією згідно їхніх аграрних норм. Або купиш і він буде в 3-4 рази дорожче, наприклад екоапельсин коштує 13ойро/кг проти тих же 3...4, що якщо порівнювати по відношенню до їх ЗП це 1:1 з нами. ну але ми і подавна екоапельсинів не бачили. :) Екопродукт в них можна лише виростити самому, але їсти маєш право теж лише сам.

4) житло, ну в цьому плані щодо можливостей його покупки я не знаю, але з тими людьми якими я пересікався відношення було таке: живемо де працюється, там і купуємо/орендуємо житло. Звісно після 40-ка там мало хто кочує і як правило має де жити то проблем з цим в них немає. Хоча як де і як в кого. Ми в цьому плані більш осідлі, але життя нав"яже свою динаміку, вже є тенденції до цього.

5) Ну звісно, що є мрією для українця це дешеві тачки, тут в них цього ніц не віднімеш, є те що є. і паливо на пару ойро-центів дорожче, що непомірно нас віддаляє від цієї дисципліни.

6) Як на мене через нав"язливу динаміку праці і одержимість доходами, побудовою кар"єри люди живуть розумом, а не душею, розум веде до егоїзму, а егоїзм веде зниження народжуваності, тому нації потихеньку вироджуються. Егоїзм це основна причини їхніх депресій, переживань і самотності, тому як на мене в нас веселіше, але як не прикро, чим далі тим більше ми симбіонізуємо до них. 

 Це все суб"єктивне ІМХО.

Змінено користувачем Ukrainec
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Юріч сказано:

"Заробляти в єврах у три рази більше" - більше ніж що, де, хто? Поясни доступно, цифрами, що на що множиш? Тільки спокійно, без емоцій.

В Україні заробляти 500 євро, тобто 17 тис. грн. - не важко. Якщо важко - то і в Німеччині ти їх на х3 не заробиш. (1500 євро)

Якщо ти в Україні заробляєш 6 тисяч і хочеш більше - їдь у  Польщу, але навряд ти там затримаєшся, бо там треба працювати.

В Луцьку люди нормально отримують 12-15 тис грн. Із маршруткою в 5 грн, а не 47, як в Італії.

Рахуй, друже, рахуй.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, difoto said:

В Україні заробляти 500 євро, тобто 17 тис. грн. - не важко.

 

Скільки ти там платив за урок репетитора для доньки? 50 грн?

І скільки йому уроків треба було провести, щоб заробити 500 євро в місяць?)))

  • Ха-ха 4
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...