Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Adis сказано:

Путін так само як прийшов спочатку забезпечив елементарні блага і зп для ніщєзбродського електорату

тобто петрусь, як прийшов, забезпечив нормальну зп і блага у вигляді комуналки і т.п.? Шо ти куриш, радной?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, romaxa11 сказал:

Хабар зберігся в старих прогнилих структурах де видають паспорти різного плану, чи якісь цінні бланки туалетного паперу.

А гаішникам хто давав хабарі, а лікарям? Зайди в будь-який універ  - прозрієш від масштабності хабарництва.

 

3 часа назад, romaxa11 сказал:

Скільки разів вас обкрадали ваші сусіди?

В селі потягнуть все, що криво лежить. В Луцьку торік знайшов кришку бензобака на тротуарі. Благо залишаю не більше 10л в баку. А потягнути щось з роботи - то святе. Вже мовчу про паливо і водіїв. Так що в даному випадку погоджусь з @Adis,що влада - це відображення народу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, rl72 сказано:

 

бльо, а я ніяк не міг здогадатись хто в мене цеглу вкрав в 2007 році та ще й на церковне свято. а то Порошенко, Ахмєтов і з Фірташем напару ^_^ 

Можна подумати, якби цеглу не вкрали, то ти би не став порохоботом.

  • Ха-ха 6
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, alexvvv сказано:

Можна подумати, якби цеглу не вкрали, то ти би не став порохоботом.

можна подумати, якби цеглу не вкрали, то ти б не писав дурниць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Adis сказано:

Дурниці скоріше за все пишете ви! Бо ви повний дурак як і багатато таких в країні, як можна підтримувати владу  яка каже, що економіка країни росте національна валюта зміцнюється бо доллар падає по світі, то значить в нас гривня росте і економіка:0016:,  така риторика зараз у влади і під це вони заробляють собі політичні бали нічого не роблячи саме завдяки таким дурням як ви, бо на наступних виборах ви знову за них проголосуєте.

 

а в тебе проблеми з розумінням прочитаного. мабуть від того, що за написанням простиней не вистачає часу на вдумливе читання^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, rl72 сказал:

 

а де улюблене відео "дядя петя, ти дурак"?

 

 я вже писав, але повторю ще раз, мені далеко до тебе з твоїм блискучим розумом, так що мені абсолютно пох, що ти лижеш

на жд не пробував стрєлочніком влаштуватись ? всі задатки наліцо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

на жд не пробував стрєлочніком влаштуватись ? всі задатки наліцо

 

бльо, я вже думав ти нове відео в ютубі знайшов. хотів привітати з професійним ростом

розчаровуєш

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MANJAK11 сказано:

1jpdh36nhoz8.jpg

 

я тобі вже це не один раз писав. але ти ніяк цього не розумієш , і щоразу пишеш свої дебільносмішні пости

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, rl72 сказал:

я тобі вже це не один раз писав. але ти ніяк цього не розумієш , і щоразу пишеш свої дебільносмішні пости

тобто мені не писати, бо ти так рішив ? А не пішов би я на хуй, а ти помаленьку за мною

  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

тобто мені не писати, бо ти так рішив ? А не пішов би я на хуй, а ти помаленьку за мною

 

можеш іти. я тебе не тримаю.

тільки не можу зрозуміти, чого ти мене чіпаєш?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В чувака був нік Grower. Співпав із ніком злочинця. Посадили без доказів взагалі. Юга плокулол ще й пропіарився на цьому. Така от реформа в дії.

В тюрму за "нікнейм": як програміст півроку провів за гратами через інтернет-прізвисько

 

Цитувати

Сегодня ни следователь, ни прокурор общаться со мной не хотят. Постановление об остановке сроков досудебного следствия мне никто не дает. То есть, всячески ставят палки в колеса. Тимохина вызывали на приём в ГПУ и предлагали закрыть уголовное дело с формулировкой "не хватило доказательств". Он говорит, извините, а какие доказательства моей вины уже собраны?

Посмотрите брифинг, который приурочен к задержанию Антона Тимохина ко дню прокуратуры. Он называется брифинг Луценко и Трояна (экс-глава Нацполиции Вадим Троян, — ЭП) . Там четко слышна формулировка Луценко своему подопечному Дмитрию Сторожуку: ты пойди в Печерский суд и сделай так чтобы меру пресечения не поменяли. Состав преступления от начала и до конца.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/17/2018 at 21:27, rl72 сказано:

 

можеш іти. я тебе не тримаю.

тільки не можу зрозуміти, чого ти мене чіпаєш?

 

Це публічний форум, не подобається - не заходь сюди.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невідомі намагалися розібрати перемичку Бортницької станції аерації. Захисна споруда перекриває прямий виток очищеної каналізаційної води до Дніпра. Місцеві рибалки кивають у бік елітних маєтків. Мовляв, багатії спробували зробити прохід для своїх катерів та човнів. За підрахунками Київводоканалу, на відновлення дамби потрібно 500 тисяч гривень.

 

https://gazeta.ua/articles/kiev-life/_nevidomi-pidirvali-dambu-na-bortnickij-stanciyi-aeraciyi/833096

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

 

Світлина від Oleg Vyshniakov.
Oleg Vyshniakov
11 год · 
 

Вот так в Полтаве изуродовали монумент Скорбящей Матери и памятный знак евреям-жертвам нацизма.
Когда уже найдут управу на этих безмозглых вандалов…Говорят, произошло прямо у правоохранителей под носом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роман Сініцин

Ну кароче в мене так пригорає шо продолжім..

По центру якийсь піп. 
Київського патріархату, причом.

Тримає Кубок європейських чемпіонів.

В м.Дніпро.

Праворуч Олександр Налекрешвілі. Більш відомий як "Нарік". Його ж називають головним кримінальним атворитетом Дніпра. Ну ще "бізнесменом" і "меценатом".
Гугл в помощь, хто не знає, особливо про 90-ті.

Ліворуч Андрій Павелко, голова бюджетного комітету ВР, голова Федерації Футболу України. Народний тепутат від БПП.

Син Павелка не так давно женивсь на дочці Наріка.

Ну норм, головний футбольний функціонер притащив своєму свату, кримінальному авторитету - Кубок європейських чемпіонів. 
Пофткатись.
А хулі.
Ну заодне посв'ятити чи шо там.
В церкві, яку походу побудував Нарік.

У цей час трофеєм володіє діючий переможець Ліги Чемпіонів — «Реал Мадрид». 

сукасука
як же вони заєбали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.04.2018 at 19:43, case_l сказано:

Це публічний форум, не подобається - не заходь сюди.

Це публічний форум, тому напрямок куди тобі йти зі своіми порадами, ти й сам знаєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, halcogen сказано:

Зря ви так, батюшка то напевно з УПЦ КП. Чи ви за МП? Значить ви агент кремля! )

Вище ж написано що з КП. І депутат від БПП там же на фото

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трохи не в тему ,так чисто для поржати. але і не фотожаба.

 

Проводимо зустріч з представниками провідних IT-компаній України.

 

 

31277499_1740851445994360_16125359364558дівчина по ліву руку від премєра через три місця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, rl72 сказано:

трохи не в тему ,так чисто для поржати. але і не фотожаба.

Над чим ржати?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бл, ну так би й написав!  шоб це побачити, треба, блін, спочатку перейти на сторінку Гройсмана, відкрити фотку на весь розмір і ще й потім роздивитись! Шаради загадуєш

DbiM9mLXkAAhXC-.jpg.f33f360888841062e193c14cb046e96f.jpg

а цей папугай з зеленкою на хохолку, це п..ц... Нафіг було вже костюм пялити, йшов би в майці і дирявих шортах, чи в штанях з відвисшою матньою, смініше було б... Шапіто, блін

 

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це песець. Ще є такі дибіли? Це те саме коли фоткають і викладають в соцмережі факи, виступаючому по ТБ президенту або прем'єру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, jack74 сказано:

бл, ну так би й написав!  шоб це побачити, треба, блін, спочатку перейти на сторінку Гройсмана, відкрити фотку на весь розмір і ще й потім роздивитись! Шаради загадуєш

 

а цей папугай з зеленкою на хохолку, це п..ц... Нафіг було вже костюм пялити, йшов би в майці і дирявих шортах, чи в танях з відвисшою матньою, смініше було б... Шапіто, блін

 

 

там і на другій фотці ще є )) 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...