Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

1 час назад, diezel сказал:

Шото я в ваших ніках плутаюсь, але менше з тим. Ось список проблем в порядку спадання важливості:

1. Інфраструктура

2. Пенсії

3. Освіта

4. Централізація

5. Медицина

6. Податки

7. Контроль якості

Восьму відкинемо. Ітак: з якої починаємо пояснювати?

 

Можеш не пояснювати, головне щоб ти собі розумів. Мені якось не цікава твоя думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, diezel сказал:

Ось другий варіант реформ: заморозка пенсій на 20 років з індексацією тільки тих, що опиняться нижче мінімальної зарплати. Як таке?

цікавить питання, звідки ти таке взяв, маєтся на увазі, в якій успішній країні така реформа мала місце й привела до позитивних наслідків ? Ну й наперед відповім, заморозка заморозці рознь, все залежить від рівня інфляції, якщо інфляція й відповідно ціни стабільні, то заморозка ще може проканати, а якщо сьогодні за пенсію можна купити 10кг мьяса, а затра буханець хліба, то до сраки така срака. Такі питання з серії, чи будеш возмущатись, коли твоє тіло почнуть різати ножем, і тіпа на очевидну відповідь - так, буду, мене ж ріжуть, може виникнути уточнююче питання, а якщо той ніж - хірургічний скальпель й цим спасають твоє життя ? От і в тебе питання з подібним смислом. Диявол криєтся в деталях, як то кажуть.

1 час назад, diezel сказал:

Або, наприклад, коррупція. Не важливо, сидить корупціонер чи ні. Важливо, чи є у його наступника можливість так само використовувати систему для власного незаконного збагачення. Виходить, що відсікання від потоків - першочергова проблема, а посадити коррупціонера - ні. Прижучений коррупціонер це як використаний презерватив: все ще презерватив, але вже непотрібний.

категорично не згідний, іменно невідворотність покарання - основний атрибут здорової економічної системи. Спочатку гідрі відсікаются голови, а лише тоді є смисл перекривати потоки, інакше потоки будуть лише видозмінюватись, можливо - частково зменьшуватись, ввіду посиленної складності, але не більше. Великих носіїв корупції треба знищувати, малі самі розбіжатся. Це так само як боротьба з наркомафією, головне знищити босів, як організаторів й носіїв самої цінної інформації й схем виготовлення, транспортування й крупногуртової реалізації, а дрібні диллери, не будуть мати де брати, не будуть продавати

1 час назад, diezel сказал:

1. Інфраструктура

2. Пенсії

3. Освіта

4. Централізація

5. Медицина

6. Податки

7. Контроль якості

Восьму відкинемо. Ітак: з якої починаємо пояснювати?

а з чого ти взяв, що іменно в такому порядку й іменно такі ? Я наприклад, зі своєї колокольні бачу цей список приблизно так :

1 Судова система

2 Адекватні закони з найменьшою кількістю шпарин для маніпуляцій

3 Органи правопорядку , з високою зарплатнею й не меньш високою відповідальністю, діючих по букві закону

4 Податки

5 Освіта

6Медицина

7 все остальне виходить з перших чотирьох

 

46 минут назад, diezel сказал:

що здатна ламати вас через коліно

а вас ? 

47 минут назад, diezel сказал:

системно знищуючи все, що ви цінуєте

вкотре складаєтся враження, що ви з Соромітником родились й виросли, приміром в Австрії й вас це не стосуєтся, причому родились в пробірці, від схрещування космічного біосміття з чистим земним білком

50 минут назад, diezel сказал:

Ви ж на таке не підете

Що значить - не підете ? Коли дерибанять бюджет і інше, ж не питають, піде народ на це чи ні, то чому в інших випадках, хтось щось в когось питати буде ? Тим більше, при активному висвітлюванні  й всебічній аргументації майбутніх дій, імхо знайде підтримку, принаймні адекватної частини населення

  • Дякую! 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Айтішник такого б не писав, а маніпулятор почав би і про неважливість посадки злочинців і про лінійність реформ. 

Що за дебільна послідовність? Ти визначаєш лінійність? А ти як? Спочатку дихаєш, потім їш, потім п'єш, потім пісяєш, а потім знову дихаєш? Ніщо не мішає купі паралельних чиновників вирішувати купу паралельних питань.

Тільки в дебільній голові реформа - це здорожчання газу чи палива, чи платні дороги, в дуже дебільній голові. Співчуття.

Для чого підвищувати? Бо дуже великі витрати і витрати завжди набагато перевищують прибутки. Що робити і де головна проблема? У видатках. Тобто одна з найголовніших реформ - це скорочення і оптимізація держапарату, що призведе до зростання зарплат і збільшення ефективності внаслідок скорочення. До того ж ліквідація центрів зайнятості і купи так званих сервісів які за мільярди бюджетних коштів погано надає держава. Дальше паралельний процес: уточнення перепису населення (для чіткості на виборах і ліквідації мертвих душ), уточнення по пільговиках і пенсіонерах - мільйони неіснуючих споживачів бюджету. Отже виходимо на баланс: видатки серйозно скорочені через ліквідацію непотребу, а його тьма. Наприклад в приміщенні де колись була Самооборона є десь з 20 кантор з одним кабінетом, які нічого не роблять окрім пересилання паперу між міністерствами, а фінансуються з бюджету. Ті ж спілки ветеранів другої світової, яких пару штук ще живі, відмивають десятки мільйонів податків. Паралельна посадка казнокрадів, з конфіскацією щоб всі чітко зрозуміли, що пішла гра по правилах і час або свалювати, або сідати. Вивільнена сума буде достатньою, щоб забезпечити реальне зростання пенсії і збільшення зарплат залишку чиновників - вже принципово інших чиновників (або нових або заляканих до усрачки). Паралельно реальна судова реформа, тільки нескомпроментовані судді без скелетів в шафах - бажаючих з молоді тьма; прокуратура - те ж саме; поліція - те ж саме - скорочення, оптимізація і зростання зарплат з відповідальністю. паралельно реформування податкової, скорочення і переведення в автоматичний режим. Оптимізація податків під автоматичний облік з ліквідацією чи принциповою зміною корупційних податків. Паралельно митниця - те ж саме, набір нових непрофесіоналів, зростання зарплати і збільшення кримінальної відповідальності. Всюди реальні посадки - без того ніяк, без того тільки в казочках про фей. Паралельно повний облік і відкритість всіх реєстрів власності і кадастрів - у нас немає що приховувати, ми європейська країна. Кожна міська, района ради вивішують список вільних, орендованих земель чи земель під продаж, ставки оренди. Ткож приміщення, ділянки і графік аукціонів, якщо мова про продаж. Не потрібно чесних мерів, потрібна система яка заставить мера бути чесним. Відкритість бюджету районів, міст і сіл. 

Паралельно посадка тих хто мутить на неякісному ремонті доріг з конфікацією - інакше ніяк, інакше тільки в казочках про фей. Реальні конкурси, реальні ціни і реальна гарантія з реальною відповідальністю генпідрядкників. Грошей з акцизу, якщо не красти - вистачає. Освіта або самознищується, або починає копіювати європейсько-американських досвід - скорочення вузів і створення великих наукових хабів, що і навчають, заробляють і ведуть комерційні проекти заробляючи на себе. Зміна навчальних програм під найкращі речі в освіті тієї ж Фінляндії, Данії . Задача не вирощувати чорноробів для Європи, а нових людей для нової країни. Медична реформа - страхова медицина з відповідальністю лікарів і зарплатами всіх лікарів а не головного. Це так на вскидку.

Це все паралельні процеси, інакше ніяк, інакше тільки в Петра Олексійовича і в казках з феями.

Ага, все гарно розписав. Тільки не написав одного: скільки часу це займе?

 

Стосовно прозорості місцевих бюджетів: USAID запускає проект Відкриті бюджети

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, romaxa11 сказано:

Комент:

 

Алёна Яхно

Политики думают о хлебе и зрелищах для народа, а народ, скотыняка, думает о реформах.

Виходячи з того народу, то головну реформу яку він хоче зарплату від 1500 дол і пенсію від 500. вже і зараз. і щоб нічого не робити

 

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, rl72 сказано:

Виходячи з того народу, то головну реформу яку він хоче зарплату від 1500 дол і пенсію від 500

 

Це мені нагадує як в 00х виходив на трибуну "крошка литвин" і казав "народ в нас мудрий, він розбереться" :) Старе затерте популістичне гасло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, rl72 сказано:

Ага, все гарно розписав. Тільки не написав одного: скільки часу це займе?

 

Стосовно прозорості місцевих бюджетів: USAID запускає проект Відкриті бюджети

В залежності хто робитиме від декількох місяців до 10 000років

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, romaxa11 said:

Тобто одна з найголовніших реформ

...

Це все паралельні процеси, інакше ніяк

Ну от для чого всі ці складності. Я тобі як фізик фізику скажу так. Набагато простіше винайти машину часу ( а наш вітчизняний науковий потенціал, я впевнений, дозволяє зробити це), злітати на ній в літо 2008го, накупляти баксів по 4,65, яких тоді було хоч попою жуй (на всі гривні, зекономлені на заморозці пенсій, як пропонував @diezel) і повернутися назад в 2018ий. Все, всі проблеми вирішені.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, romaxa11 сказано:

В залежності хто робитиме від декількох місяців до 10 000років

 

ага, там де про вузи - і декілька місяців - дуже смішно.

та й інше абсолютно не реальне до виконання в декілька місяців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, diezel сказано:

коли їх буде робити людина, що здатна ламати вас через коліно. Не ставити раком, як Янукович, а саме ламати, системно знищуючи все, що ви цінуєте.

Нас?:sq_ye:  А Вас? Забавне у ВАС уособлення. І ствердження такі менторсько категоричні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є такий в Україні іксперт з ротердам+, який часто виступає по зомбоящику для народу, який проти Порошенка, але дуже хоче реформ. такий собі Герус. а ще він виявляється експерт Реанімаційний Пакет Реформ - РПР.

позавчора на ІСТВ вийшло чергове розслідування по ротердам+, яке пан іксперт репостнув у себе в ФБ.

правда, при цьому лососнув тунця в коментах

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

Ну от для чого всі ці складності. Я тобі як фізик фізику скажу так. Набагато простіше винайти машину часу ( а наш вітчизняний науковий потенціал, я впевнений, дозволяє зробити це), злітати на ній в літо 2008го, накупляти баксів по 4,65, яких тоді було хоч попою жуй (на всі гривні, зекономлені на заморозці пенсій, як пропонував @diezel) і повернутися назад в 2018ий. Все, всі проблеми вирішені.

Як фізик фізику, краще зганяти в 2007 і намайнити 100 000 біткоінів) а в 2017 скинути оптом по 10 000баксів

Змінено користувачем romaxa11
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, romaxa11 said:

Як фізик фізику, краще зганяти в 2007 і намайнити 100 000 біткоінів)

 

як кріптоікспєрд, я повинен тобе засмутити: код бітка виклали лише в 2009му

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ж можна було б самому стартонути раз у нас така інфа на руках? Нафвг чекати готових рішень і немайнити два роки?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, diezel said:

Акциз для фінансування інфраструктури не підходить по одній причині - транзит, його багато, а він майже нічого в акциз не вкладе..

А я чомусь думав, що "інфраструктурний" акциз якраз таки закладений в ціні палива, і чим більше транзиту, тим більше спожитого палива, і тим більше акцизних надходжень...

 

По решті можна так само обгрунтувати, але я не бачу сенсу, ти все рівно будеш топити за своє)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, romaxa11 said:

То ж можна було б самому стартонути раз у нас така інфа на руках? Нафвг чекати готових рішень і немайнити два роки?

 

Quote

Первый :
- А вот бы накупить китайских часов по дешевке, на машине времени махнуть в прошлое лет на 20, там их загнать по высоким ценам и накупить на полученные деньги доллары по 60 копеек ! 
Второй : 
- Или лучше изобрести такую машину, как Ксерокс, только для предметов, а потом взять кусок золота, и ксерить его, ксерить ! 
Третий (главный) : 
- Так, господа министры... еще будут предложения по оздоровлению экономики ?

 

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не копайте сильно, якщо помилився з темою, вагаюся чи сюди чи в якийсь гумор....

Средняя заработная плата в Украине в марте составила 8,4 тыс. грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

не копайте сильно, якщо помилився з темою, вагаюся чи сюди чи в якийсь гумор....

Средняя заработная плата в Украине в марте составила 8,4 тыс. грн

 

я от також думаю, що певно в гумор. бо не можуть люди із зарплатою у 8,4 тис. літати по світу так, що недешеві катарські авіалінії збільшують частоту польотів в Київ до 11 рейсів на тиждень. І планують заходити в Львів.

і Візейр в добавок до двох анонсованих маршрутів зразу дає ще три

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 minutes ago, rl72 said:

 

і Візейр в добавок до двох анонсованих маршрутів зразу дає ще три

 

Та то всьо плиточники, про яких @difoto писав :) . На їхньому тлі катарські шейхи звичайні ніщеброди.

 

А дає куди, часом не у Вінницю? )))))

Змінено користувачем yu2007
  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, ну певні успіхи в уряду Гройсмана є.Як-би ще всякі андони платили податки не в офшори, не грабували країну через оборонпром, ротердам і .......(багато писати, не хочу) то успіхи були б відчутнішими.Добре що рекламко по телебаченню успіхів Гройсмана з"явилась.Повинна позитивно вплинути на рейтинг андонів.

20180219210222.jpg.0dd4a559cc6446b049d4551995d67fd5.jpg

Змінено користувачем iiron
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, iiron сказано:

Нє, ну певні успіхи в уряду Гройсмана є.Як-би ще всякі андони платили податки не в офшори, не грабували країну через оборонпром, ротердам і .......(багато писати, не хочу) то успіхи були б відчутнішими.Добре що рекламко по телебаченню успіхів Гройсмана з"явилась.Повинна позитивно вплинути на рейтинг андонів.

20180219210222.jpg.0dd4a559cc6446b049d4551995d67fd5.jpg

+100500, шановний  iiron.Поки одні працюють, інші п...здять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, iiron сказал:

+100500, шановний  iiron.Поки одні працюють, інші п...здять.

Тіхо сам с собою я вєду бєсєду. Хтось забув перерегатись?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, rl72 сказал:

 

я от також думаю, що певно в гумор. бо не можуть люди із зарплатою у 8,4 тис. літати по світу так, що недешеві катарські авіалінії збільшують частоту польотів в Київ до 11 рейсів на тиждень. І планують заходити в Львів.

і Візейр в добавок до двох анонсованих маршрутів зразу дає ще три

 

Та то для пенсіонерів

 

20171228_105918.png

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, volks сказано:

Тіхо сам с собою я вєду бєсєду. Хтось забув перерегатись?

А з ким в 4 ранку було вєсти бєсєду?

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rl72 сказал:

ось так хтось полатав яму на дорозі Ківерці-Рожище

 

 

А що ти когось стидиш. Стидно має бути тим службам, які мають робити дороги і не допускати такі ями. А це, на фото, певно стьоб над автодором. Чим мають, тим і латають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...