Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

7 хвилин тому, Ukrainec сказано:

В мене й так було не холодно

 

7 хвилин тому, Ukrainec сказано:

а ще цього року утеплився

 

8 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Тому мені аж ніяк не цікаво...

"В мене" / "Я" / "мені".  - егоцентризм. Весь світ навколо тебе. Всі інші тебе не гребуть?

 

А як бути пенсіонерам, пенсії яких ледь вистачає на ліки, їжу і квартплату?  І в них немає змоги "клаптиково" утеплитися. Навіть на металопластикові вікна немає як відкласти.  Як їм грітися?  електрообігрівачем? Палити газ?

Тупо постійно ходити одягненими? ЧИ пукати?
А як бути із дітьми?  Помив дитину, ну згоден, шкарпетки, піжама і т.д. І стояти цілу ніч?, а раптом розкриється?

 

Я ха економію, але в розумних  межах.  Принцип розумної достатності.

(Вангую, зараз з'явиться Діфото і буде вставляти картинки із середньою температурою в квартирах, і будинках по Європі і світу. )

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 315
  • Створено
  • Остання відповідь
16 хвилин тому, Zheny@ сказано:

 

 

"В мене" / "Я" / "мені".  - егоцентризм. Весь світ навколо тебе. Всі інші тебе не гребуть?

 

А як бути пенсіонерам, пенсії яких ледь вистачає на ліки, їжу і квартплату?  І в них немає змоги "клаптиково" утеплитися. Навіть на металопластикові вікна немає як відкласти.  Як їм грітися?  електрообігрівачем? Палити газ?

Тупо постійно ходити одягненими? ЧИ пукати?
А як бути із дітьми?  Помив дитину, ну згоден, шкарпетки, піжама і т.д. І стояти цілу ніч?, а раптом розкриється?

 

Я ха економію, але в розумних  межах.  Принцип розумної достатності.

(Вангую, зараз з'явиться Діфото і буде вставляти картинки із середньою температурою в квартирах, і будинках по Європі і світу. )

 

 

Ти блін щось плутаєш? Я ж не звернення в луцьктепло пишу щоб опалення не вмикали, а лише висловлюю свою особисту думку на хфорумі! 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще побуду трішки нудним:

Цитувати

чим заможніша країна тим більш заощадливими є її громадяни чи навпаки - країни, в яких жителі більш відповідально відносяться до енергозбереження, є заможнішими.

Джерело: http://texty.org.ua/pg/news/textynewseditor/read/57879/U_bagatshyh_krajinah_bilshe_jekonomlat_teplo_seredna

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Я ж не звернення в луцьктепло пишу

 

1 година тому, Ukrainec сказано:

аби раніше не дали коли плюсова температура буде на вулиці.

 

тобто +2 то добре - не потрібно тепла включати , ще можна напукати! ?

 

Є норми, згідно яких вмикають тепло, і цим нормам повинні міські мужі і не мужі керуватися.

Цитувати

Раніше початком опалювального сезону було 15 жовтня, а закінченням — 15 квітня.

До цих днів комунальні господарства закінчували підготовки та ремонт і були повністю готові до подачі тепла.

Однак цей варіант виявився невигідним: адже зима могла наступити вже у вересні, а тепло — в березні, що коригував і сама опалення.

У 2006 році був прийнятий закон, що передбачає більш гнучкі терміни опалювального сезону, які залежали від температурного режиму:

  • опалення вмикають, коли середньодобова температура за 5 діб не перевищувала +8 градусів;
  • опалення відключають, якщо цей показник перевищує +8 градусів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цим текстом:

 

2 годин тому, Ukrainec сказано:

Ну не вже хтось змінив наказ кабміну від мохнатого року, який обумовлює норми для середніх широт???

 

 

 

я цей закон і мав на увазі:

15 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Раніше початком опалювального сезону було 15 жовтня, а закінченням — 15 квітня.

До цих днів комунальні господарства закінчували підготовки та ремонт і були повністю готові до подачі тепла.

Однак цей варіант виявився невигідним: адже зима могла наступити вже у вересні, а тепло — в березні, що коригував і сама опалення.

У 2006 році був прийнятий закон, що передбачає більш гнучкі терміни опалювального сезону, які залежали від температурного режиму:

  • опалення вмикають, коли середньодобова температура за 5 діб не перевищувала +8 градусів;
  • опалення відключають, якщо цей показник перевищує +8 градусів.

 

 

Все решта тобою гіперболізована лірика :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Ukrainec сказано:

Цим текстом:

Я говорив про інший текст.

з твоїх слів вийшло - мені пофіг, я утеплився, можуть і не включати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zheny@ сказано:

Я говорив про інший текст.

з твоїх слів вийшло - мені пофіг, я утеплився, можуть і не включати.

 

:)

83.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, Cherman сказано:

Раз ти вирішив побути трішки нудним, то порівняй ще якість харчування, одягу і рівень медицини в заможніх країнах та Україні.

все відповідно до продуктивності і ефективності праці в, нас і в них...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, Масяня сказано:
Цитувати

"Ця оплата рекомендованого авансу за послугу з централізованого опалення жодним чином не вплине на надання чи розмір субсидій та пільг", - йдеться в повідомленні.

У минулому році була така ж історія. Платіж не є обов'язковим, так що платити наперед чи ні - це вже особиста справа кожного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, Dante сказал:

Відключитися від послуг Луцьтепла можна в квартирному будинку ?

Теоретично можна, але практично - "?".

І навіть відключившись від них, платитимеш за "стояки".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, vaz75 сказано:

Теоретично можна, але практично - "?".

І навіть відключившись від них, платитимеш за "стояки".

Знаю варіанти коли відмовились і не платили, бо при винесені стояка поза квартиру тепловтрати будуть більшими ніж залишити так як є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку блага вже треба давати коли холодно, а не чекати коли буде дубарь, діти пенсіонери і так далі, так що я б сам не проти був того щоб опалення почалось.

 

А то вже задумують включати обігрівача що вийде одне на одне з опаленням, може й європа привилка мерзнути та в піжамах спати задля економії, а я не хочу економити бо аптека вийде дорожче чим те що включать опалення.

 

Моржом бути це класно звичайно але якось не хочеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, MACCEN сказано:

аптека вийде дорожче чим те що включать опалення.

цю думку я намагаюся донести до де-кого уже давно.

Але ж не виходить, люди починають фантазувати про комфортні 18-21°С.

Розказувати про те, що потрібно щось там робити, утепляти і т.д.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, Serpent сказал:

У минулому році була така ж історія. Платіж не є обов'язковим, так що платити наперед чи ні - це вже особиста справа кожного.

У мене переплата за опалення висить з минулого опалювального сезону близько тисячі гривень.
Така переплата у багатьох лучан. То ж як Луцьктеплу не соромно просити ще й аванс?????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ivanna сказал:

У мене переплата за опалення висить з минулого опалювального сезону близько тисячі гривень.
Така переплата у багатьох лучан. То ж як Луцьктеплу не соромно просити ще й аванс?????

зажралося Луцьктепло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, продавець111 сказал:

зажралося Луцьктепло

Вивісили на будинках списки боржників по теплу. В моєму будинку (180 квартир) 20 боржників мають заборгованість від 5000 до 52000. Луцьктепло сподівається, що сумлінні платники скинуться і перекриють цю недостачу????? А слабо їм судитися з такими боржниками????? Виселяти їх..... Щоб дали можливість жити іншим в теплі і без перебоїв з гарячим водопостачанням.  На Волині є повно закинутих хат. Не хочуть платити - ніхто в міських квартирах їх не тримає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, Ivanna сказал:

Вивісили на будинках списки боржників по теплу. В моєму будинку (180 квартир) 20 боржників мають заборгованість від 5000 до 52000. Луцьктепло сподівається, що сумлінні платники скинуться і перекриють цю недостачу????? А слабо їм судитися з такими боржниками????? Виселяти їх..... Щоб дали можливість жити іншим в теплі і без перебоїв з гарячим водопостачанням.  На Волині є повно закинутих хат. Не хочуть платити - ніхто в міських квартирах їх не тримає.

в мене наприклад років 3 тому заборгованість була 5000 гривень.небуло чим платити.зараз потрохи погасили.в багатьох людей нема чим платити.ще й Луцьктепло реконструкцію старих боргив робити не сильно хоче.місяць треба ходити шоб зробили.дехто за такий сервіс платити з принципів не хоче платити..в мене того року на перши морози  вікна в квартирі з середини на половину були покриті льодом товшиною біля 3 мм.розмерзлися протягом тижня опалення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 05.10.2017 в 15:44, продавець111 сказал:

в мене наприклад років 3 тому заборгованість була 5000 гривень.небуло чим платити.зараз потрохи погасили.в багатьох людей нема чим платити.

Є нормальні власники, не сперечаюсь. Прагнуть погасити борг. А є ж такі, що горілку п'ють і за житло не платять. Ще й у квартирі неповнолітня дитина, якою та алкашка прикривається... В Росії вже б давно дитину забрали в дитбудинок і тоді щось би вирішилося з боржницею. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звернення про стягнення єдиного житла боржника не задовольняється, якщо сума, що підлягає стягненню, не перевищує десяти розмірів мінімальної заробітної плати (32000 грн). Якщо ж перевищує, то житло боржника під загрозою – на нього можуть накласти арешт і продати.
В Україні практично не застосовується практика конфіскації житла громадян за комунальні борги. Про це заявили в Міністерстві юстиції України. "Чинне в Україні законодавство гарантує захист права людини на житло, яке закріплене в Конституції України. Зокрема, Закон " Про виконавче провадження " забороняє забирати єдине житло боржника та земельну ділянку, на якій воно розташоване", - пояснюється в повідомленні. "У той же час, з метою захисту прав дітей, чинним законодавством заборонено відчуження нерухомого майна, в якому зареєстровані неповнолітні. У таких випадках необхідний попередній дозвіл органів опіки та піклування"
Період, за який кредитор має право стягувати борг, у тому числі за послуги ЖКГ, визначається терміном позовної давності. Тобто якщо у вас є борг за чотири роки, то стягнути його можна тільки за останні три.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Володимир Гройсман спростував заяви голови партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко та співголови фракції «Опозиційний блок» Олександра Вілкула, що в тих українців, які не можуть заплатити за комунальні послуги, відбирають квартири.

«Хочу сказати русізмом: типун вам на язик», — сказав прем’єр-міністр.

Володимир Гройсман підкреслив, що в Україні за несплату житлово-комунальних послуг ніхто ні в кого житло не забиратиме:

«А не дай Бог, хтось дозволить собі простягнути свої брудні руки до українських громадян, які живуть у своїх помешканнях, використовуючи борги за житлово-комунальні послуги, ми по цим брудним рукам, як уряд України, дамо і захистимо кожну українську родину».

 

 Українців не виселятимуть із домівок через борги за житлово-комунальні послуги. Про це в ефірі Радіо Свобода сказав віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко. "Був хоч один випадок, коли за несплату житлово-комунальних послуг виселили якусь родину? Давайте перестанемо лякати людей цими питаннями", – сказав він. Міністр порадив громадянам писати заяви на отримання субсидій або брати державну допомогу на заходи з енергоефективності і таким чином заощаджувати гроші.

 

А ще перед цим, 16 серпня цього року Міністр юстиції України Павло Петренко спростував поширені в ЗМІ та соцмережах чутки про те, що начебто за новим законом в українців можуть конфіскувати житло за несплату комунальних послуг.

Про це заявив Петренко в ефірі одного з телеканалів.

"Ніхто не позбавлятиме українців власності за несплату комунальних послуг. Це черговий міф", - заявив Петренко.

Міністр також наголосив, що завдяки системі субсидій питання про несплату комунальних послуг, а отже, і вилучення житла, взагалі не стоятиме.

"Без рішення суду в принципі не можна забрати у когось приватну власність. За допомогою системи субсидій та підвищення рівня життя українців :) ми взагалі знімемо питання несплати за комунальними тарифами", - підсумував Петренко.
http://blogs.zhitomir.info/index.php?task=show_blog_detail&id=2431

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Ukrainec said:

Тобто, платити за комунпослуги втрачає будь який сенс...

 

Вирішення цієї проблеми вже давно запропонував найкращий європейський прем'єр:

podborka_683_38.jpg.adf55396e3958589e8c485ad0c0468ad.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в США споживачі, замість звичної нам квартирної плати, вносять податок на житло. Він сплачується раз на рік і становить 13% від вартості квартири або будинку. Оплата відбувається автоматично: гроші раз на місяць знімаються з банківського рахунку. Але, якщо американець не платить (зазвичай платять до 5 числа) - спочатку з нього стягують штраф (від $ 25 до $ 50 за кожен день несплати). А, якщо гроші не внесені до 15-го числа - виселяють з квартири.

Не менш цікавий підхід боротьби з боргами обрали в Польщі. Хто не платить за комунальні послуги, повинен бути готовий до того, що в будь-який момент до нього під один дах можуть підселити незнайомців. Вперше у Польщі таке покарання вирішили застосувати до мешканців чиновники з містечка Крапковіце (Krapkowice, Опольське воєводство). Перші повідомлення боржникам вже розіслані. З документа вони дізналися, що через несплату за комунальні послуги їх включили в «Програму підселення інших боржників». Це означає, що незабаром їм доведеться ущільнитися і розділити житло з незнайомими людьми, повідомила газета «Nowa Trybuna Opolska». Ідея виявилася надзвичайно ефективною. Коли частина боржників дізналася, яка доля їх чекає, вони запанікували і негайно звернулися в муніципальні служби: що їм зробити, щоб скасувати це рішення. Відповідь була короткою: погасити заборгованість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...