Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

4 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Я за таку схему, тільки жара була в березні - чому не відключали тепло? В мене вікна були відкриті, так як в квартирі було до +25. А коли в кінці березня, на початку квітня похолодало конкретно, вони отоплення виключили і в квартирі меньше +19... Вони що, прогноз не вміють дивитись?

 

в цьому згоден - туплять... або спеціально, щоб відмити пару грошенят

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 315
  • Створено
  • Остання відповідь

В квартирі можна калорифер включити, а в садочках взагалі жах. Забирав в обід малечу, на градуснику +13 - це повний 3,14здєц

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ще в тебе зараз тепло.. я от дивлюся прогноз погоди на тиждень й окуєваю ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, Юріч сказал:

 

Я за таку схему, тільки ніфіга вони не вгадують. Жара була в березні - чому не відключали тепло? В мене вікна були відкриті, так як в квартирі було до +25. А коли в кінці березня, на початку квітня похолодало конкретно, вони отоплення виключили і в квартирі меньше +19... Вони що, прогноз не вміють дивитись?

ніхто нічого не вгадує, по перше припинити опалювальний сезон луцьктепло має право коли середньодобова температура за 3-є суток є +8 і нижче, що і було на початку квітня

а в березні по перше не було +8 за троє суток, а по друге уявіть затрати газу на те щоб після зупинення котла на квартальній котельні - знову його розпалити

тому не несіть нісенітниці, а поставте лічильник на будинок і закривайте тепло собі хоч на цілий опалювальний сезон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, veter сказал:

В квартирі можна калорифер включити, а в садочках взагалі жах. Забирав в обід малечу, на градуснику +13 - це повний 3,14здєц

нехай градусник змінять, ви і уявлення не маєте що таке знаходитись в приміщенні при +13

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Sashapetrash сказал:

ніхто нічого не вгадує, по перше припинити опалювальний сезон луцьктепло має право коли середньодобова температура за 3-є суток є +8 і нижче

 

Може "і вище"? Якщо так, то в березні, десь так в районі 8-го березня була температура біля 16-ти градусів більш ніж три дня.

 

16 минут назад, Sashapetrash сказал:

а по друге уявіть затрати газу на те щоб після зупинення котла на квартальній котельні - знову його розпалити

тому не несіть нісенітниці, а поставте лічильник на будинок і закривайте тепло собі хоч на цілий опалювальний сезон

 

А по друге, слідкуй за мовою. В нас вже давно стоїть той лічильник, тільки стара система ще не дає нам вирівняти температуру по всім квартирам, тому якщо в мене жара, то в декого холодно.. В ці місяці якраз займались цим питанням. А на рахунок зупинки-запуску котелень...ну вони ж зараз збираються їх запустити і нічого. До речі, в квартирі все холодає, а вони, бл@, все рішають...А далі прогноз не втішний, скоро вже грибки по стінам почнуть лізти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Sashapetrash сказал:

нехай градусник змінять, ви і уявлення не маєте що таке знаходитись в приміщенні при +13

 

 

Самий розумний, да? От ти точно не неси нісенітниці. Я маю уявлення, що таке знаходитись в приміщенні при +13. Якщо в квартирі в людей зараз +15, то цілком реально, що в садочку +13, так як квартира, все таки, з різних сторін гріється іншими квартирами, там хтось калорифер включив, хтось духовку, хтось теплу підлогу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Юріч сказал:

 

Може "і вище"? Якщо так, то в березні, десь так в районі 8-го березня була температура біля 16-ти градусів більш ніж три дня.

 

 

А по друге, слідкуй за мовою. В нас вже давно стоїть той лічильник, тільки стара система ще не дає нам вирівняти температуру по всім квартирам, тому якщо в мене жара, то в декого холодно.. В ці місяці якраз займались цим питанням. А на рахунок зупинки-запуску котелень...ну вони ж зараз збираються їх запустити і нічого. До речі, в квартирі все холодає, а вони, бл@, все рішають...А далі прогноз не втішний, скоро вже грибки по стінам почнуть лізти...

середньодобова? +16? сумніваюсь і не вам встановлювати факти на це є відповідні служби

якщо стоїть лічильник і на дворі жарко то перекрий його і нічого там вирівнювати не треба, на дворі ж +16!! про вирівнювання температури по всіх квартирах в період коли зима і холодно, це інша тема(ітп заміна зарірної арматури по підвалах/горищах і т.д.)

за мовою я слідкую, якщо у вас є лічильник то до чого взагалі було тут розводити полеміку? жарко - перекрий і платити не будеш(звичайно попередньо поговоривши із сусідами)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Юріч сказал:

 

Самий розумний, да? От ти точно не неси нісенітниці. Я маю уявлення, що таке знаходитись в приміщенні при +13. Якщо в квартирі в людей зараз +15, то цілком реально, що в садочку +13, так як квартира, все таки, з різних сторін гріється іншими квартирами, там хтось калорифер включив, хтось духовку, хтось теплу підлогу...

якщо в садочку було б +13 то завідуючу вже б в туж саму хвилину .......... в усі місця і зі всіх сторін!! як правило в групах при таких ситуаціях допалюють колориферами

а уявлення я маю більше 10 років працюю в даній сфері, тому не пишіть того чого не треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Sashapetrash , я говорив про денну температуру. По друге, якщо ти подивишся температуру в Луцьку на початку квітня, то ти побачиш, що серндньодобова +8 і більше була тільки перші 5 діб. З 6-го квітня і по цей день, середньодобова нижча ніж +8. Рахуємо - сьогодні 15-те, отже 10 діб маємо середньодобову температуру нижче +8. Про які ти там троє суток говорив, щоб роздуплитися, а, спеціаліст ???

 

5 минут назад, Sashapetrash сказал:

якщо в садочку було б +13 то завідуючу вже б в туж саму хвилину .......... в усі місця і зі всіх сторін!! як правило в групах при таких ситуаціях допалюють колориферами

а уявлення я маю більше 10 років працюю в даній сфері, тому не пишіть того чого не треба

 

Давай ти мені не будеш вказувати, що мені писати. Якщо це ваш прокол, то нехєр тут мені рот затикати. В сфері він працює...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Юріч сказал:

@Sashapetrash , я говорив про денну температуру. По друге, якщо ти подивишся температуру в Луцьку на початку квітня, то ти побачиш, що серндньодобова +8 і більше була тільки перші 5 діб. З 6-го квітня і по цей день, середньодобова нижча ніж +8. Рахуємо - сьогодні 15-те, отже 10 діб маємо середньодобову температуру нижче +8. Про які ти там троє суток говорив, щоб роздуплитися, а, спеціаліст ???

 

 

Давай ти мені не будеш вказувати, що мені писати. Якщо це ваш прокол, то нехєр тут мені рот затикати. В сфері він працює...

взаємно і ти перший почав "вказувати, що мені писати"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, Sashapetrash сказал:

взаємно і ти перший почав "вказувати, що мені писати"

 

Ну давай перейдем на "сам дурак". Давай-но подивимся вище і прочитаємо перший твій коментар, де ти процитував мене. Що ти там мені написав?

Цитата

тому не несіть нісенітниці, а поставте лічильник на будинок і закривайте тепло собі хоч на цілий опалювальний сезон

 

То хто кому почав вказувати, що робити?? Чи то я тебе перший зачепив?

Маєш свою думку, вчись доносити її до загалу, не принижуючи думки інших.

 

P.S. І давай відповідай по темі. Чому в квітні, по вашим же правилам, до сих пір не дали тепло? Вже 10 діб середня температура нижче норми. Тільки не потрібно мені тут втирати про калорифери, лічильники та про важкий запуск котелень. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно, чому хтось має платити за того кому холодно, наприклад в мене в квартирі зараз +17...19 було б без обігріву. Тому на ніч в одній з кімнат вмикаю обігрівач на 30-50%, це 0,4...0,7 квт*год * 8...9годин.і відкриваю двері між кімнатами. В результаті в кімнатах 20-21 за що виходить сума 7,0...8,0грн. (при 1,68) навіть якщо і 20грн вийде то менше ніж мінімально з труби грітися. В день температура на вулиці піднімається, готується їжа і вже не потрібно стільки тепла. Тому я теж вважаю логічним допалювати електрикою на ніч ніж коптити котельню. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як я сам регулюю подачу теплоносія в підїзді де я мешкаю, то щоб більш менш врегулювати систему, щоб зробити у всіх квартирах комфортну температуру при нинішній погоді доведеться витратити мінімум 25-35грн/добу з квартири площею близько 50квадратів.

Адже теплова енергія в трубі теж коштує грошей, хоча зараз порівняно з електрикою і менших 1,18квт/год 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ukrainec , тобі добре, то добре, але в кожного свій поріг замерзання. В мене один дома обігрівач, мені на три кімнати не вистачає, навіть якщо його влупити на всю і поставити в коридорі. Реально гріється тільки одна кімната, та де стоїть обігрівач. Моя дружина, наприклад, капец як мерзне, сьогодні спала в теплій піжамі, в теплих носках, в теплій байковій спортивній кофті, ще й під периною, і говорить навіть жарко не було, так... тапленько... Мені прикажеш в кожну кімнату по каміну купувати? А в ванну, в кухню заходиш - також холодно. Я краще буду платити за нормальне опалення, ніж з одним каміном по кімнатах бігати. І це не один я такий привередливий, багато людей скаржаться зараз на холод в квартирах, не у всіх є по три обігрівача, щоб підтримувати комфортне середовище в квартирі, щоб соплі в дітей не бігли і грибок не ліз по відкосам... Що в порівнянні якийсь електрокамін з увімкненим центральним опаленням, це ж відразу п'ять точок обігріву по всій квартирі, та навіть якщо батареї будуть ледь теплі, відразу відчувається по всій квартирі теплий дух.. Та за таке, навіть якщо платити 40 грн/день якихось 15-20 днів, то нормально, в порівнянні з зимовими тарифами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, Ukrainec сказал:

Дивно, чому хтось має платити за того кому холодно, наприклад в мене в квартирі зараз +17...19 було б без обігріву. Тому на ніч в одній з кімнат вмикаю обігрівач на 30-50%, це 0,4...0,7 квт*год * 8...9годин.і відкриваю двері між кімнатами. В результаті в кімнатах 20-21 за що виходить сума 7,0...8,0грн. (при 1,68) навіть якщо і 20грн вийде то менше ніж мінімально з труби грітися. В день температура на вулиці піднімається, готується їжа і вже не потрібно стільки тепла. Тому я теж вважаю логічним допалювати електрикою на ніч ніж коптити котельню. 

 

 

30 минут назад, Ukrainec сказал:

Так як я сам регулюю подачу теплоносія в підїзді де я мешкаю, то щоб більш менш врегулювати систему, щоб зробити у всіх квартирах комфортну температуру при нинішній погоді доведеться витратити мінімум 25-35грн/добу з квартири площею близько 50квадратів.

Адже теплова енергія в трубі теж коштує грошей, хоча зараз порівняно з електрикою і менших 1,18квт/год 

 

у ось тут я з тобою не погоджуюсь, це якась дискримінація. Якщо я, скажімо, живу на верхньому поверсі, а ти в такій же квартирі на нижньому з нижньою подачею тепла, то прикрутивши краніка на лічильнику для економії ти матимеш комфортну температуру, а мені тепла і тиску не вистачить, і я по твоїй логіці мушу вмикати електоприлади. Але опалення розбивається на всіх однаково (поквадратно), але мені прийдеться ще платити за електрику н-ну суму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Юріч сказал:

 

Ну давай перейдем на "сам дурак". Давай-но подивимся вище і прочитаємо перший твій коментар, де ти процитував мене. Що ти там мені написав?

 

То хто кому почав вказувати, що робити?? Чи то я тебе перший зачепив?

Маєш свою думку, вчись доносити її до загалу, не принижуючи думки інших.

 

P.S. І давай відповідай по темі. Чому в квітні, по вашим же правилам, до сих пір не дали тепло? Вже 10 діб середня температура нижче норми. Тільки не потрібно мені тут втирати про калорифери, лічильники та про важкий запуск котелень. 

нижче норми це ти визначив?

а взагалі тепло мають запустити, тільки мабуть після свята

і не тикай мені, я до тебе нормально говорив, на "ви", те що тобі щось не подобається твої проблеми, я написав так як воно є а не догадки що там десь було +16 а там десь нижче норми, підприємство і міська рада керуються нормативними документами тому не я встановлюю коли запускати а коли припиняти подачу тепла, будь-ласка всі жалоби до міської ради, знаю тільки що люди збирають підписи з будинків, щоб відновили подачу тепла

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"не принижуючи думки інших" - я нічию думку не принижую, просто вказую що у ній є помилки, не нам з вами встановлювати коли та як припиняти чи подавати тепло, на це є відповідні органи та нормативні документи, а не догадки/думки форумчан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То все справа звички,  але зараз в кімнаті 19-20 градусів без підігріву, і вологість більше 80, що добре сприяє сну та здоров'ю. Хто в Європі ходить в шортах а холодну пору?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Sashapetrash , як тут часто говорять - це інтернет, тут і нах...послати можуть. Але це не про мене, я також звик звертатись до не знайомих людей на "Ви", але якщо вони не говорять на мою "думку" несенітниця. Те, що ти оприділив це як "вказую, що у ній є помилки", то по перше, хто тобі надав право вказувати, а по друге, це суто твоя думка, яка теж може бути помилковою. А на рахунок нормативів - ти ж сам вказав цифру +8, ніхто тебе за язика не тягнув. А тепер відкрий сайт погоди і подивись температуру по Луцьку від 6 по 15 квітня, та порахуй, нижча середньодобова ніж +8 чи вища, а тоді будеш умнічати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Юріч сказал:

@Sashapetrash , як тут часто говорять - це інтернет, тут і нах...послати можуть. Але це не про мене, я також звик звертатись до не знайомих людей на "Ви", але якщо вони не говорять на мою "думку" несенітниця. Те, що ти оприділив це як "вказую, що у ній є помилки", то по перше, хто тобі надав право вказувати, а по друге, це суто твоя думка, яка теж може бути помилковою. А на рахунок нормативів - ти ж сам вказав цифру +8, ніхто тебе за язика не тягнув. А тепер відкрий сайт погоди і подивись температуру по Луцьку від 6 по 15 квітня, та порахуй, нижча середньодобова ніж +8 чи вища, а тоді будеш умнічати.

та да а те що кожен сайт по своєму погоду показує то це нічого?

я звернув увагу на факти а не на догадки чи розмірковування, написав те що знаю і як воно є, я не приймаю рішень чи починати сезон чи припиняти, просто коротко описав те як працюють відповідні структури і все

короче писати більше нічого не буду, всерівно тільки критика у відповідь, хоча хотів щось підказати

ПС Юр, вибачай якщо чимось зачепив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Sashapetrash сказал:

та да а те що кожен сайт по своєму погоду показує то це нічого?

я звернув увагу на факти а не на догадки чи розмірковування, написав те що знаю і як воно є, я не приймаю рішень чи починати сезон чи припиняти, просто коротко описав те як працюють відповідні структури і все

короче писати більше нічого не буду, всерівно тільки критика у відповідь, хоча хотів щось підказати

ПС Юр, вибачай якщо чимось зачепив

 

Мене Саша звати, Юріч то по-батькові. Вибачаю. На рахунок сайтів і "по своєму показують" - температура показується постфактум на сайтах, це не прогноз, це вже в минулому. Та й не треба ніяких сайтів, щоб зрозуміти, що в ці дні температура середня була нижче вказаної тобою норми. В мене також все. Смачної тобі паски (нічого, що на "ти"?) :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Юріч сказал:

 

Мене Саша звати, Юріч то по-батькові. Вибачаю. На рахунок сайтів і "по своєму показують" - температура показується постфактум на сайтах, це не прогноз, це вже в минулому. Та й не треба ніяких сайтів, щоб зрозуміти, що в ці дні температура середня була нижче вказаної тобою норми. В мене також все. Смачної тобі паски (нічого, що на "ти"?) :).

ок, проїхали

можливо то воно і було, сам дома колорифери включав цей тиждень щоб діти не мерзли, але основна проблема в тому що закінчили опалювальний сезон, а наново запустити котельні це перевитрати газу просто піпець да і рахунки знову поблокували, тому неясно як воно далі буде, вроді як мають знову запустити опалення але швидше всього після пасхи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мабуть не буде опалення... http://www.teplo-dkp.lutsk.ua/ua/dkp_lutskteplo_vzhe_i_sogodni_ne_mozhe_podaty_teplonosiy/

 

тільки через письмове звернення  - http://www.lutskrada.gov.ua/prescription/pro-vidnovlennya-podachi-teplonosiya

 

і взагалі цікаво  - як вони збираються ввімкнути опалення на декілька конкретних будинків? якщо у людей немає регулятора на будинок, то їм теж мусить піти? і на яку потужність ті котельні працюватимуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...