Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

27 минут назад, Zheny@ сказал:

Питання, яка с*...нехороша людина - вирішила за мене?

 

Ось ці - http://www.lutskrada.gov.ua/prescription/pro-tymchasove-prypynennya-podachi-teplonosiya-dlya-opalennya

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 315
  • Створено
  • Остання відповідь
45 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Ти сам це придумав!

Та шо ти кажеш?

45 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Гріюсь електрикою,

А я не маю бажання сушити повітря електричними "дуйчиками" чи іншими радіаторами. І так насморк в дітей і в носі капіляри лопають.

 

Сьогодні зранку на термометрі -2. вдень більше 9 не буде, не важко вирахувати середню.

Чому тепла досі немає?

економлять на людях. Їм похєр що хвріють.

А може мають відкати ще й з аптек?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Та шо ти кажеш?

А я не маю бажання сушити повітря електричними "дуйчиками" чи іншими радіаторами. І так насморк в дітей і в носі капіляри лопають.

 

Стоп! 

Які кплапіляри, який нежить?!

 

А в чому на твою думку різниця між електричним радіатором і  радіатором системи централізованого опалення? :blink:

Якщо пара/волога в приміщені є вона нікуди не дівається, якщо її немає то нізвідки не з"явиться.

Ні би технічна людина, а пишеш якусь нісенітницю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сама вже захворіла, грію квартиру плитою та дуйкою. Але це небезпечно, а про оплату подумаю в наступному місяці, але ж дуже холодно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Ukrainec сказано:

А в чому на твою думку різниця між електричним радіатором і  радіатором системи централізованого опалення? :blink:

Якщо пара/волога в приміщені є вона нікуди не дівається, якщо її немає то нізвідки не з"явиться.

Ні би технічна людина, а пишеш якусь нісенітницю!

А може хватить уже захищати рішення Поліщука?

Не хочу я з тобою сперечатися про технічну сторону обігріву. Суті це не міняє і рішення не відміняє.

І те, що я грітиму хату "дуйчиком" / "електрокаміном" - не відмінить того, що гргаз нарахує мені ще за те, що: "було холодно і ви обігрівали газом квартиру!" Зворотнього не доведу. Хіба в судовому порядку.

 

Жодного року такого не було. Було якогось року "прикрутили" трошки - але не виключили.

А тут всі повелися на теплу декаду і все!

Хай радіють, що нас не спіткала доля Харкова і Дніпра, разом із Білоруссю і Польщею! (я про сніг)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все так виглядає, що вам приорітет не забезпечення тепла в квартирі, а щоб Поліщук визнав, що він козел? Так?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально дивує логіка деяких колег.

Кричати, що немає опалення та не включити електричний радіатор?!!

1. Це реальна можливість економії (температура за вікном не мінусова, тому завдяки централізованому опаленню через день будемо гріти повітря через відкриті вікна).

2. Це справжня можливість самостійно забезпечити собі комфортний температурний режим в тій частині квартири, де це потрібно - в першу чергу в дитячій.

 

Але простіше кричати на форумі, яка погано влада, що не включає опалення!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, justice777 сказано:

Кричати, що немає опалення та не включити електричний радіатор?!!

У тебе діти є?

В школу / садочок ходять?

так там також ніхєра не було тепла!  Вчителі в школах забороняють сидіти в курточках. і вимагають перезуватися.

В садочках завідуючі (й є такі сволочі), що не дають спальні гріти усілякими "уфо" чи дуйчиками, бо, бачте, дорога електроенергія!

І тут щей дома холодно.

А хтось може втискається по електриці до 100КВт. І йому отих зайвих кілька КВт - уже платити зовсім по іншій ціні.

Не потрібно звинувачувати у якійсь бездіяльності мене, що  мені ліньки щось увімкнути в розетку.

 

Проблема більш глобальна. І дивитися варто трохи далі власного носа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 minutes ago, Zheny@ said:

Проблема більш глобальна. І дивитися варто трохи далі власного носа.

Так отож. 

Не патріотично міркуєте, ой не патріотично.

Скільки охуліонів кубометрів європейського газу російського походження не купили завдяки завчасному вимкненню центрального опалення? Скільки валюти лишилось в коморах батьківщини завдяки цьому? Тепер платіжний баланс України все гавнішає і гавнішає.

 

А кому зайві кіловати непідйомна сума, можна поставити буржуйку. Вихід завжди є))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, yu2007 сказано:

Скільки охуліонів кубометрів європейського газу російського походження не купили завдяки завчасному вимкненню центрального опалення?

А хіба кропивина котельня не мазутом палиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, Zheny@ said:

А хіба кропивина котельня не мазутом палиться?

напевно не скажу, не знаю, але зі "свіжого" нагуглив отаке:

Quote

Луцькі котельні поки від газу не відключатимуть, – секретар міськради
Луцькій міськраді вдалося домовитися із «Волиньгазом». Тож котельні наразі від газопостачання не відключатимуть.

Про це перед початком позачергової сесії заявив секретар Луцької міськради Ігор Поліщук, – повідомив власкор IA ZIK.

Нагадаємо, 3 квітня у ПАТ «Волиньгаз» заявили, що лучани можуть залишитися без гарячої води. Адже ДКП «Луцьктепло» не отримало лімітів від «Нафтогазу». А тому газовики мали відключити котельні міста від «блакитного палива».

Секретар міськради Ігор Поліщук заявив, що кредиторська заборгованість ДКП становить 290 мільйонів гривень, дебіторська – понад 200. Причому переважно – безнадійна.

Водночас, з його слів, наразі вдалося досягти порозуміння із газовиками. Мовляв, наразі гаряче водопостачання у Луцьку не відключать. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2017/04/06/lutski_kotelni_poky_vid_gazu_ne_vidklyuchatymut__sekretar_miskrady_1074919

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Zheny@ сказано:

У тебе діти є?

В школу / садочок ходять?

так там також ніхєра не було тепла!  Вчителі в школах забороняють сидіти в курточках. і вимагають перезуватися.

В садочках завідуючі (й є такі сволочі), що не дають спальні гріти усілякими "уфо" чи дуйчиками, бо, бачте, дорога електроенергія!

І тут щей дома холодно.

А хтось може втискається по електриці до 100КВт. І йому отих зайвих кілька КВт - уже платити зовсім по іншій ціні.

Не потрібно звинувачувати у якійсь бездіяльності мене, що  мені ліньки щось увімкнути в розетку.

 

Проблема більш глобальна. І дивитися варто трохи далі власного носа.

 

1. Діти є, тому розумію комплексно ситуацію.

2. В садочках з такими завідуючими варто поспілкуватись в реалії, а не скаржитись на форумі, як все погано.

3. "Зайвих кілька кВт" буде значно дешевше, ніж оплати опалення вулиць при температурі в квартирі +25.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, yu2007 сказал:

Не патріотично міркуєте, ой не патріотично.

Скільки охуліонів кубометрів європейського газу російського походження не купили завдяки завчасному вимкненню центрального опалення? Скільки валюти лишилось в коморах батьківщини завдяки цьому? Тепер платіжний баланс України все гавнішає і гавнішає.

А от цікаво, власникі індивідуального опалення теж так патріотично налаштовані? Чи холод не тітка? Питання риторичні, звісно.

Є правові норми по опаленню, їх треба ж дотримуватися. А так зекономлять не лише на газі, а й на субсидіях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, justice777 сказано:

2. В садочках з такими завідуючими варто поспілкуватись в реалії, а не скаржитись на форумі, як все погано.

 в садочках заборонено ставити обігрівачі, в тому то і проблема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, vaz75 сказано:

А от цікаво, власникі індивідуального опалення теж так патріотично налаштовані? Чи холод не тітка? Питання риторичні, звісно.

Є правові норми по опаленню, їх треба ж дотримуватися. А так зекономлять не лише на газі, а й на субсидіях.

все выдносно. в мене 18 градусів. котел на запальнику.

Вчора в тренажерці чув ниття одного чоловіка..." та це піз.... дубарь в квартірі, прийшлось вдягнути ШТАНИ І КОФТУ"))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, vaz75 сказано:

А от цікаво, власникі індивідуального опалення теж так патріотично налаштовані? Чи холод не тітка? Питання риторичні, звісно.

Є правові норми по опаленню, їх треба ж дотримуватися. А так зекономлять не лише на газі, а й на субсидіях.

ні, холод не тітка, тому прогріваю, час від часу включаючи котла.

вдома хожу в спортивних штанах, носках, і навіть надіваю кофту.

звичайно, міг би крутнути котла на повну, але економлю газ для держави

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, rl72 сказал:

але економлю газ для держави

Молодець, Гройсман в захваті від таких людей :)

630_360_1461426836-3200.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ГройсманДержава мені газ не дарує, тому з середини березня перейшов на обігрів електричними приладами. З жовтня вище 20 градусів температури не спостерігав Капіляри в нормі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене в батьків у Нововлинську на день тепло вимикають, а на вечір вмикають. Чому так не можна зробити в Луцьку загадка.

P.s. в самого дубак в квартирі, але дитячу грію електрообігрівачем. Все ж думаю краще +18 чим +25-27 і навстіж цілодобово відкриті вікна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це було б оптимально - вмикати опалення суто на ніч, а на день вимикати.

Але в нас застав дурня богу молитися...

Луцьктепло буде палити так, що до батареї доторкнутися не можна буде, байдуже що це кошти лучан, їм аби заробити.

Тому й обираю менше зло - опалюю самостійно електрорадіатором.

 

До речі, цікава думка d.u.a.lа, а то мінуси ставить, а свою позицію чомусь висвітлити боїться :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В моєму будинку думки розділилися, тому збір підписів не проводимо, а в сусідньому  - більшість "за" і сьогодні їм запустили дахову котельню. Я не хвилююсь: увімкнув підігрів підлоги в кухні і 2 кондея, штани і кофти вдягати поки не треба. :0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Ukrainec сказал:

Все так виглядає, що вам приорітет не забезпечення тепла в квартирі, а щоб Поліщук визнав, що він козел? Так?

 

Я не бажаю, щоб мене "нагинали", до того ж, порушуючи закони, ДБНи, санітарні норми. Я не бажаю, вилізши з-під теплої ковдри, приймати вранішній душ у холодній ванній кімнаті. Я не бажаю, прийшовши з роботи, переодягатися в домашній одяг у холодній кімнаті. Я не бажаю ходити по квартирі в валянках, бо працюю на вулиці в валянках. Я не хочу гріти повітря газовою конфоркою, бо хочу мати достатньо кисню в житловому приміщенні та можливість 15-20 хвилин його провітрити. Я не маю і не хочу мати в кімнаті площею 14 кв.м масляного радіатора. Для нього немає зайвого кутка. Я не можу дозволити собі розкіш влаштувати індивідуальне опалення.
Врешті, я обрала для проживання саме такий будинок/квартиру, із саме таким рівнем комфорту, інакше обрала б хатину з грубою і ходила до найближчого ліску по хмиз.
Ви ще порадьте Поліщуку відключити світло і воду по Луцьку. Хай нагне лучан. Подумаєш - можна ж до річки походити по воду, в кущі до вітру, можна гасову лампу запалити, свічку... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вусьо! понів, понів...

Але під написаним не вистачає лиш підпису: Іванна Балувана!  і можна слати "луцькому султану".

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте включіть собі опалення і платіть 30-45грн за кв метр і радуйтесь бовдури як вас на*обує луьцьке приватне товаристо чм*шників....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...