Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

On 04.10.2017 at 8:38 AM, Ivanna said:

У мене переплата за опалення висить з минулого опалювального сезону близько тисячі гривень.

 

Не перестаю дивуватися, яка ж ви все-таки молодець. Отримуєте копійчану пенсію. Щодня, і в мороз, і в спеку, стоїте під відкритим небом, щоб заробити ще якусь копійку. І при цьому оплачуєте комунальні послуги з випередженням графіка! Гвіздки робити б з таких людей!  

Зупиніться! Подумайте нарешті про себе! Ну хоч субсидію вже оформіть, а то все своїми та своїми...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 315
  • Створено
  • Остання відповідь
7 минут назад, yu2007 сказал:

 

Не перестаю дивуватися, яка ж ви все-таки молодець. Отримуєте копійчану пенсію. Щодня, і в мороз, і в спеку, стоїте під відкритим небом, щоб заробити ще якусь копійку. І при цьому оплачуєте комунальні послуги з випередженням графіка! Гвіздки робити б з таких людей!  

Зупиніться! Подумайте нарешті про себе! Ну хоч субсидію вже оформіть, а то все своїми та своїми...

В тому-то й річ, що є субсидія. І мені ще далеко до пенсії.
Але коли були сильні морози, тепла дали в батареї більше, оплати нарахували відповідно більше, а субсидію на ті додаткові гігакалорії не одразу накинули... "Борг" повисів-повисів у мене, а страшно було, що субсидію на всі послуги заберуть, сплатила той "борг". Потім навесні субсидія прийшла на додаткові гігакалорії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, Ivanna said:

В тому-то й річ, що є субсидія. 

 

ШТА?

Тобто барига з базару, що гребе бабло лопатою, цілу минулу зиму гріється за рахунок бюджету Україну? І навіть коли вдарили більші морози, то заплатила лише якусь тисячу з власної кишені, і навіть ту їй дядя гройсман потім  компенсував?

 

І ця людина має совість називати людей "ненормальними" лише тому, що через різні обставини вони не мають змогу оформити собі субсидію (і яким взимку щомісяця нараховують тисячі гривень за саме лише опалення, і вони не в змозі відразу оплатити)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, yu2007 сказал:

 

ШТА?

Тобто барига з базару, що гребе бабло лопатою, цілу минулу зиму гріється за рахунок бюджету Україну? І навіть коли вдарили більші морози, то заплатила лише якусь тисячу з власної кишені, і навіть ту їй дядя гройсман потім  компенсував?

 

І ця людина має совість називати людей "ненормальними" лише тому, що через різні обставини вони не мають змогу оформити собі субсидію (і яким взимку щомісяця нараховують тисячі гривень за саме лише опалення, і вони не в змозі відразу оплатити)?

Що це за тон?! Підприємці з базару є різні. Більшість спрощенців першої групи Старого ринку має "чистими" якраз тих два прожиткових мінімуми, які підприємцям і рахують в дохід для призначення субсидій. А часом і тих двох мінімумів немає. Бо покупців зовсім мало на ринку. І це не "Троєщина" і не "7 кілометр".
Інше питання, що першою групою спрощеної системи прикриваються ті, хто має виручку понад 300 тис. гривень на рік. Прошу не плутати виручку і чистий дохід.  А другій групі, наприклад, рахують три прожиткових мінімуми і так далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 minutes ago, Ivanna said:

Що це за тон?!

 

Quote

Баба-то она, в общем, неплохая. И жизнь у нее совсем не сахар. Она мне сама порассказывала. Торгашка - она ведь тоже человек. Не, ну если барыга мужик, то понятно, что он не человек. Но баба - это же совсем другое дело, а, Адвокат? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 04.10.2017 в 08:38, Ivanna сказал:

У мене переплата за опалення висить з минулого опалювального сезону близько тисячі гривень.
Така переплата у багатьох лучан. То ж як Луцьктеплу не соромно просити ще й аванс?????

 

10 часов назад, Ivanna сказал:

В тому-то й річ, що є субсидія. І мені ще далеко до пенсії.
Але коли були сильні морози, тепла дали в батареї більше, оплати нарахували відповідно більше, а субсидію на ті додаткові гігакалорії не одразу накинули... "Борг" повисів-повисів у мене, а страшно було, що субсидію на всі послуги заберуть, сплатила той "борг". Потім навесні субсидія прийшла на додаткові гігакалорії.

Пані @Ivanna, це не наїзд, а просто логічний умовивід. Оскільки Ви отримуєте субсидію, отже не маєте можливостей сплатити за комунальні послуги. Але тільки стало "страшно ..., що субсидію на всі послуги заберуть", то можливість знайшлася. Де логіка?

Ця існуюча система субсидій - то фарс. Саме цікаво, що ніхто з субсидіантів не цікавиться, де в бідній воюючій ураженій корупцією державі з хворою економікою так легко знаходяться кошти на субсидіантів. І чого це знецінюється гривня?

Для роздумів: я ФОП 2-ї групи, податок зріс з мінімальною ЗП в 2,5 рази, оберт впав, і я кожен місяць думаю, де мені цю різницю взяти, чи не доплатити комуналку, чи погіршити раціон харчування, чи недодати дітям карманих... До мене не апелюйте, бо субсидій не оформив, отже я дебіл, і не їжджу на блясі - я подвійний дебіл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 minutes ago, vaz75 said:

 До мене не апелюйте, бо субсидій не оформив...

 

нутийлошарадімон.джпег

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, yu2007 сказал:

 

нутийлошарадімон.джпег

Міг би і постаратися, і малюнок пошукати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Romek сказано:

А взагалі щось чути, коли подадуть тепло в житлові будинки?

Цитувати

У 2006 році був прийнятий закон, що передбачає більш гнучкі терміни опалювального сезону, які залежали від температурного режиму:

  • опалення вмикають, коли середньодобова температура за 5 діб не перевищувала +8 градусів;
  • опалення відключають, якщо цей показник перевищує +8 градусів.

Судячи з цього ще поки ні:

hhhhhhhhh.thumb.jpg.3a14cc523215655111d0a05de2f50f16.jpg

якщо ніхто не прийме політичне рішення...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ДПЗ в садочки і школи вже подали опалення.

На рахунок 5 днів, Гройсман завірив, що цей термін зменшили до 3 днів. Поживемо - побачимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 07.10.2017 в 09:43, vaz75 сказал:

 

Пані @Ivanna, це не наїзд, а просто логічний умовивід. Оскільки Ви отримуєте субсидію, отже не маєте можливостей сплатити за комунальні послуги. Але тільки стало "страшно ..., що субсидію на всі послуги заберуть", то можливість знайшлася. Де логіка?

 

Для роздумів: я ФОП 2-ї групи, податок зріс з мінімальною ЗП в 2,5 рази, оберт впав, і я кожен місяць думаю, де мені цю різницю взяти, чи не доплатити комуналку, чи погіршити раціон харчування, чи недодати дітям карманих... До мене не апелюйте, бо субсидій не оформив, отже я дебіл, і не їжджу на блясі - я подвійний дебіл.

Можливість знайшлася?! Та я просто погіршила раціон харчування, і не тільки свій, а й моєї матері, якій могла підкинути щомісяця гривень 200 до пенсії. А ще я вийняла з бізнесу частину оборотних коштів і зараз взагалі не маю на чому крутитися, оберт впав.
У мене не тільки євробляхи нема, у мене ні села, ні дачі нема. Зате є банківський кредит, за яким я вже давно не в змозі сплачувати щось понад мінімальний платіж. Мама - міська.
До відома, мій річний оборот ФОП 115 тисяч гривень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Ivanna сказал:

До відома, мій річний оборот ФОП 115 тисяч гривень.

Це менше 400 грн в день. Чим же ви таким торгуєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, volks сказал:

Це менше 400 грн в день. Чим же ви таким торгуєте?

Цвяхи, свердла, саморізи, дюбелі, відрізні круги тощо. Та чим би не торгувала - місце погане. Продавці іншого краму теж не мають більше на день. У мене гарантовано буває хоча б 150 гривень на день (суму сильно прикрашено), а деякі колеги (на одязі) стоять по два тижні без будь-якої виручки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

seolutsk, навіщо понатикав вісім мінусів мені в цій темі без будь-якого обгрунтування своєї власної позиції в коментарях?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Ivanna сказано:

Цвяхи, свердла, саморізи, дюбелі, відрізні круги тощо. Та чим би не торгувала - місце погане. Продавці іншого краму теж не мають більше на день. У мене гарантовано буває хоча б 150 гривень на день (суму сильно прикрашено), а деякі колеги (на одязі) стоять по два тижні без будь-якої виручки.

Ну раз так все погано то чого ж сидять? Он Кромберг, СКФ, модерн з області совають людей, а виявляється на місці стільки людей побирається.

Незрозуміло?!?!?!?!?!?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але чого ж? Згадую часи коли я і друзі були молоді і не жонаті... ТАк одни товариш, зараз вже кум, колисть на базарі торгував. Так от зву його на пиво, він у відповідь нам: - "немає грошей". А тут бац поступово в квартиру тєлек купив, відеомагніфон, ще купу всіляких речей. Я його питаю: а чого ж тоді розказуєш, що грошей немає? у відповідь: - "так я збираю, а вам кажу що немає бо інакше ви не відстаненте! "

Так що я вас розумію, бідніше тихше їдеш далі будеш ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ukrainec сказано:

Ну раз так все погано то чого ж сидять? Он Кромберг, СКФ, модерн з області совають людей, а виявляється на місці стільки людей побирається.

Незрозуміло?!?!?!?!?!?!

місцеві заводи не працюють з 10 ранку до 16, і не наливають на Юрія, Миколи, христини\родини\роковини :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Ukrainec сказал:

Ну раз так все погано то чого ж сидять? Он Кромберг, СКФ, модерн з області совають людей, а виявляється на місці стільки людей побирається.

Незрозуміло?!?!?!?!?!?!

Що ж тут розуміти?! Дві третини з тих, хто побирається - не оформлені/закрили підприємця. Мають село або живуть в найближчому селі, одні мають пенсію, другі мають чоловіка з зарплатою/пенсією або дружину в Італії, мають ще одну роботу (сторож, прибиральниця, СКФ, Модерн тощо). Тобто для них дохід від торгівлі на ринку - не єдиний або не основний вид доходу домогосподарства.
Я також давно шукаю чоловіка з зарплатою і селом:wub: і шукаю додаткову роботу, скажімо, тиждень через тиждень. Поки безрезультатно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, Deemon сказал:

місцеві заводи не працюють з 10 ранку до 16, 

У нас є й такі, які в робочі дні працюють на заводі, а у вихідні стоять на ринку з тим, що виточили на заводі,- токарі.
А є й такі, в яких в робочі дні торгує дружина, а у вихідні виходить чоловік, який в робочі дні працює на заводі (не за верстатом). Товар - легальний повністю, отриманий поштою з заводу-виробника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Ukrainec сказал:

він у відповідь нам: - "немає грошей". А тут бац поступово в квартиру тєлек купив, відеомагніфон, ще купу всіляких речей.

Я також так говорю. Це означає не те, що в мене немає грошей, а, що немає грошей, які я готовий витратити на пиво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 минут назад, halcogen сказал:

Ви самі там хоч працювали???

Сорі за офф, але що там не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, halcogen said:

Ви самі там хоч працювали??? Чи то тільки так, поумнічать???

Він працює, я працюю (і далеко не на офісній посаді). Усі 3 заводи і усі погані? Може причина не в заводах, а в тому, що сказав Deemon?

Але то оффтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, halcogen сказал:

Суть в тому, що що на базарі, що на заводі - все одно без оформлення субсидії дуже важко фінансово потягнути комуналку зимою.

Ось тільки на заводі її оплатити набагато більше шансів, ніж сидячи по два тижні без виручки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, volks сказал:

Ось тільки на заводі її оплатити набагато більше шансів, ніж сидячи по два тижні без виручки.

Але щоб влаштуватись на завод, треба згаяти тиждень і потім авансу чекати два тижні. І це якщо роботу "потягнув" (залежить від віку, стану здоров'я і стосунків з керівником і колективом). А якщо не потягнув, чи не сподобалось? Назад на ринок? Неможливо, бо закриваючи підприємця, договір з облспоживспілкою розриваєш, контейнер вивозиш на металолом або продаєш по ціні металолому (продати його за долари неможливо) іншому підприємцю. Можна на ринок повернутися продавцем, чи не так? Але на ринку мінімальна зарплата, прийнята урядом, не діє. На ринку продавцю платять 1500 гривень і без оформлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...