Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

В продвження теми вітаю лучан з початком складного опалювального сезону 2016\2017! В мене батареї вже теплі. В 26-й школі теж.

В кого ще холодно, співчуваю.

З.і. Спускав з батарей повітря, і замість буроватої смердючої води було таке:

Показать содержимое  

20161011_145354.jpg

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 315
  • Створено
  • Остання відповідь
5 минут назад, Vikvik Mawr сказал:

це щоби не використовували гарячу воду для душу....

Та ну. Як можна митися в душі смердючою водою з батарей? Це якісь протиокисні присадки, може індикатор протікання. Х.з. Схоже на антифриз "Лєна", але зовсім без запаху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, vaz75 сказано:

Та ну. Як можна митися в душі смердючою водою з батарей? Це якісь протиокисні присадки, може індикатор протікання. Х.з. Схоже на антифриз "Лєна", але зовсім без запаху.

або як в анекдоті про вартість води і хенесі. в даному випадку лимончелла :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sashulya сказал:

На Кравчука ще холодно

Вже запускають і на Кравчука, але є проблеми з проривами магістралі, ось чуть детальніше: http://zik.ua/news/2016/10/11/u_lutsku_opalyuvalnyy_sezon_rozpochavsya_iz_avariy_na_merezhi_941392

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.10.2016 at 15:23, Vikvik Mawr сказал:

це щоби не використовували гарячу воду для душу....

Колега колись працював у конторі по обслуговуванню дахових котелень. Казав що дехто випускав гарячу воду з батарей для прання або миття. Стали добавляти якийсь реагент щоб вода була кольоровою. Так знайшовся один клієнт, який набрав ванну гарячої води і подзвонив їм, поскаржився що вода синя а не прозора.

Правда дахова котельня опалює тільки один будинок і такі будинки 99% нові, відповідно і нова система опалення, хоч синю хоч зелену воду набирай, вона відносно чиста, а в загальній системі хз чого вона зелена ще й прозора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Werwolf777 сказал:

Арцеулова - вчора включили, сьогодні зранку знову холодні...:angry:

Ех,певне, знову прорвало. Але краще зараз ніж у -20.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Юріч сказал:

@vaz75 , так в тебе автономное опалення на один будинок чи загальне?

Дахова котельня на будинок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, vaz75 сказал:

Дахова котельня на будинок.

 Ну тоді нічого дивного, що в тебе в батареях така зелена водичка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Юріч сказал:

 Ну тоді нічого дивного, що в тебе в батареях така зелена водичка.

Ну як тобі сказати. Дивно. Бо раніше була вода з ржавчиною і смородом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, vaz75 сказал:

Бо раніше була вода з ржавчиною і смородом.

 

А це якраз і дивно. Бо дім, як я розумію, не старий, так само як і котел, тому логічно його тримати і обслуговувати по правилах з самого початку, щоб довше прослужив. Імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Юріч сказал:

 

А це якраз і дивно. Бо дім, як я розумію, не старий, так само як і котел, тому логічно його тримати і обслуговувати по правилах з самого початку, щоб довше прослужив. Імхо.

Може то й не ржа, якісь чорні крупинки. А смерділо від спеціально доданих маслянистих присадок, чи то щоб дійсно не користувались в душі, чи то для якихось покращень властивостей теплоносія. Коли я зняв позавчора клапан батареї, то він був в чорному слизу, який я частково змив засобом для посуду, частково не змилося. Будинок з 2011 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vaz75 , вибач мене, але можливо я не правильно трактую, я думав, що в окремо взятому будинку в системі опалення та рідина сталої кількості (типу як тосол в двигуні авто) і якщо хтось забере ту рідину з системи на свої нужди, то той котел закіпить і може взірватися нафіг. Чи я не правий? Поправ мене, якщо так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, Юріч сказал:

@vaz75 , вибач мене, але можливо я не правильно трактую, я думав, що в окремо взятому будинку в системі опалення та рідина сталої кількості (типу як тосол в двигуні авто) і якщо хтось забере ту рідину з системи на свої нужди, то той котел закіпить і може взірватися нафіг. Чи я не правий? Поправ мене, якщо так...

Частково. Система закрита. Але в котельній  (на даху) стоїть резервуар з підготовленою (спеціально очищується і пом'якшується) водою. Коли десь утікає (в когось прорвало, чи замінив батарею, чи, сука, миється), то система доживлюється цією водою, а в резервуар доочищається ще (але це тривалий процес).Крім того котел має автоматику, що при зростанні тиску, чи падінні рівня вимикає котел і стравлює зайвий тиск.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене в одній кімнаті(зал), холодні батареї, це ЖЕК так мудрує?

 

 буду в понеділок дзвонити а то дістало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...