Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Теж довелось кондюка ганяти по вечорах.

Все-таки вигідніше, ніж ел.камін. При видачі 2,7 кВт тепла "жре" всього 0,9 кВт ел.енергії.

Мотає. А куди діватись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 315
  • Створено
  • Остання відповідь
6 годин тому, vaz75 сказано:

 

у ось тут я з тобою не погоджуюсь, це якась дискримінація. Якщо я, скажімо, живу на верхньому поверсі, а ти в такій же квартирі на нижньому з нижньою подачею тепла, то прикрутивши краніка на лічильнику для економії ти матимеш комфортну температуру, а мені тепла і тиску не вистачить, і я по твоїй логіці мушу вмикати електоприлади. Але опалення розбивається на всіх однаково (поквадратно), але мені прийдеться ще платити за електрику н-ну суму.

Тобто ти вважаєш, що якщо я проживаю нижче і викидаю через тебе наприклад, в буквальному сенсі слова в кватирку кілька сотень що місяця то це не дискримінація?  А якщо ще як наслідок не доїдаю на цю суму? А якщо нас таких 88%? Шантаж?

 

UPD

Більшість квартир  спроектовані однаково, в одній кімнаті йде подача з низу і інші з верху, може подаватись з низу через батарею з малою кількісттю ребер, а повертатися через велику з великою кількістю ребер. Подача в них регулюється за допомогою кранів в підвалі, або на самих батареях таким чином, щоб система "грала"

Якщо ні то треба заглядати в проектну документацію і виправляти. 

Є "тяжкі випадки" з горизонтальною розводкою то тут треба дивитися в сторону ІТП з прискорювальним насосом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Юріч сказано:

@Ukrainec , тобі добре, то добре, але в кожного свій поріг замерзання. В мене один дома обігрівач, мені на три кімнати не вистачає, навіть якщо його влупити на всю і поставити в коридорі. Реально гріється тільки одна кімната, та де стоїть обігрівач. Моя дружина, наприклад, капец як мерзне, сьогодні спала в теплій піжамі, в теплих носках, в теплій байковій спортивній кофті, ще й під периною, і говорить навіть жарко не було, так... тапленько... Мені прикажеш в кожну кімнату по каміну купувати? А в ванну, в кухню заходиш - також холодно. Я краще буду платити за нормальне опалення, ніж з одним каміном по кімнатах бігати. І це не один я такий привередливий, багато людей скаржаться зараз на холод в квартирах, не у всіх є по три обігрівача, щоб підтримувати комфортне середовище в квартирі, щоб соплі в дітей не бігли і грибок не ліз по відкосам... Що в порівнянні якийсь електрокамін з увімкненим центральним опаленням, це ж відразу п'ять точок обігріву по всій квартирі, та навіть якщо батареї будуть ледь теплі, відразу відчувається по всій квартирі теплий дух.. Та за таке, навіть якщо платити 40 грн/день якихось 15-20 днів, то нормально, в порівнянні з зимовими тарифами.

А не соромно писати що молодим людям чоловіку і жінці холодно вдвох?

 

Цитувати

Щоб не було однобоко, то в вівторок мабуть я зателефоную щоб не вмикали  :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Sashapetrash сказано:

нехай градусник змінять, ви і уявлення не маєте що таке знаходитись в приміщенні при +13

 

шкода, що вихідні, я б пофоткав градусникИ, бо бачу є біліать унікали типу, а бабаягапротів

 

П.с.: уявлення у всіх різні, а от туплять всі однаково

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, veter сказано:

шкода, що вихідні, я б пофоткав

 

 

 А я все-таки фоткну в себе у спальні, термометр в орбітреці працює ідеально, перевіряв купу разів. 

IMG_0144.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в ночі прокинувся від того, що холодрига в хаті. Прийшлось газ палити пару годин, щоб троха нагріти стіни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yura-patriot сказано:

 А я все-таки фоткну в себе у спальні, термометр в орбітреці працює ідеально, перевіряв купу разів. 

IMG_0144.JPG

Оу.. То бігаєш щоб зігрітись ? :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.04.2017 at 14:50, Ukrainec сказал:

А не соромно писати що молодим людям чоловіку і жінці холодно вдвох?

 

@Ukrainec , давай ти не будеш надалі лізти в наше особисте життя. Ти певно цілі ночі, з вечора до ранку, займаєшся коханням, щоб зігрітися, а я вже застарий і мені зранку на роботу).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

 

@Ukrainec , давай ти не будеш надалі лізти в наше особисте життя. Ти певно цілі ночі, з вечора до ранку, займаєшся коханням, що зігрітися, а я вже застарий і мені зранку на роботу)).

А де я лізу в твоє життя? Боже борони! Ти ж тут пишеш, що тобі з дружиною холодно не я, мене просто дивує як можна мерзнути ;) Ну раз ти сам признаєшся, що настільки старий, що вже не тово щоб зігрітися, лишається лиш поспівчувати 

:) пали дрова!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він просто злий бо змерз - холодний. Йому потрібно на тренажер до yura-patriot щоб зігрітись :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Ukrainec сказал:

А не соромно писати що молодим людям чоловіку і жінці холодно вдвох?

ну неизвестно, что дешевле, электробогреватель или презервативы. ))))

Когда в походе было холодно в палатке, мы с женой состегивали спальники, но мне так очень жарко... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ukrainec , я тобі ще раз повторю. Я говорив, що в мене сім'я мерзне, про дружину сказав, як приклад, а ти перевів все в площину якогось зігрівання чоловіка і жінки. А деяки петросяни пішли ще дальше, показуючи свій недолугий гумор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, romanc сказано:

ну неизвестно, что дешевле, электробогреватель или презервативы. ))))

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Юріч сказано:

@Ukrainec , я тобі ще раз повторю. Я говорив, що в мене сім'я мерзне, про дружину сказав, як приклад, а ти перевів все в площину якогось зігрівання чоловіка і жінки. А деяки петросяни пішли ще дальше, показуючи свій недолугий гумор.

Ну ти й смішний :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.04.2017 at 16:00, NeoN сказал:

http://www.volynpost.com/news/87634-u-kvartyry-luchanam-podadut-teplo

У квартири лучанам подадуть тепло

"Забезпечити подачу теплоносія на послуги централізованого опалення житлових будинків за наявності письмового звернення більшості споживачів, що проживають в будинку (ОСББ, будинкового комітету чи ініціативних груп житлових будинків) про необхідність забезпечення теплом, - вказано в документі."

Це значить, якщо в будинку 160 квартир, то треба зібрати 81 підпис, і то перед Великоднем???
В будинку зі 160 квартир 19 квартир мають борг по опаленню від 4000 до 48000 гривень, ще 23 квартири - борг від 1000 до 4000 гривень. Тобто чверть квартир. Очевидно, що підписи з цих квартир будуть забраковані.
А ті, хто живуть на першому поверсі, північна сторона будинку,- мусять мерзнути при замінених вікнах і дверях???
Накерував вже Поліщук.
Чекайте, ще більше і "краще" накерує.
Незабаром, щоб воду в унітазі спустити, будемо підписи збирати по будинку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.04.2017 at 09:43, Sashapetrash сказал:

нехай градусник змінять, ви і уявлення не маєте що таке знаходитись в приміщенні при +13

 

Всю зиму в таких умовах провів по буднях. Скажем так, якщо рухатись, не сидіти без діла, бути в курточці і шапці то цілком сносно :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, HWman сказано:

Всю зиму в таких умовах провів по буднях. Скажем так, якщо рухатись, не сидіти без діла, бути в курточці і шапці то цілком сносно :D

 Молодець, так і на далі рухайтеся, а як буде ще холодніше то починайте бігати навколо хати, а якщо буде ще холодніше, то бігайте навколо району, ну вобщєм вихід є завжди, кагбе:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Петиція (відправлено на модерацію)
Про визнання нікчемним рішення секретаря Луцької міської ради Поліщука І.
 

Постановою Кабінету міністрів №74 від 2 березня 2015 року уряд України вніс зміни до Правил надання населенню послуг з газопостачання, чітко встановивши строки опалювального періоду - з 1 жовтня по 30 квітня включно.
Розпорядженням від 14.04.2017 №208 «Про відновлення подачі теплоносія», підписаним секретарем міської ради Ігорем Поліщуком, вказано, зокрема, «забезпечити подачу теплоносія на послуги централізованого опалення житлових будинків ЗА НАЯВНОСТІ ПИСЬМОВОГО ЗВЕРНЕННЯ більшості споживачів, що проживають в будинку (ОСББ, будинкового комітету чи ініціативних груп житлових будинків) про необхідність забезпечення теплом.»

Відповідно до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630,

3. Послуги надаються споживачам безперебійно, виключно за винятком часу перерв, визначених відповідно до частини третьої статті 16 Закону України "Про житлово-комунальні послуги".

{Пункт 3 в редакції Постанови КМ № 1135 від 31.10.2011}

5. Рішення про початок та закінчення опалювального сезону приймається ВИКОНАВЧИМИ ОРГАНАМИ відповідних сільських, селищних та міських рад або місцевими державними адміністраціями виходячи з кліматичних умов згідно з БУДІВЕЛЬНИМИ НОРМАМИ І ПРАВИЛАМИ, правилами технічної експлуатації, НОРМАМИ САНІТАРНОГО ЗАКОНОДАВСТВА та іншими нормативними документами.

6. Послуги повинні відповідати:

з централізованого опалення - нормативній температурі повітря у приміщеннях квартири (будинку садибного типу) за умови їх утеплення споживачами та вжиття власником (балансоутримувачем) будинку та/або виконавцем заходів до утеплення місць загального користування будинку.

У квітні 2016 року та квітні 2017 року жителі багатоквартирних будинків Луцька після прийняття виконкомом відповідних рішень про передчасне завершення опалювального сезону 2015-2016 та 2016-2017 р. зтикнулися з проблемою зниження нормативної температури в житлових кімнатах першого поверху, північної сторони будинку до 14-16 градусів при тому, що ЖКП вжито необхідних заходів до утеплення місць загального користування будинку, а мешканцями – до заміни старих вікон на склопакети.
З причини зниження температури житлових приміщень мешканці потерпають від підвищення вологості повітря в них, що також спричиняє розповсюдження грибка на стінах
, руйнування несучих конструкцій.

Крім того, викликає неабияке здивування той факт, що якщо при підвищенні середньомісячної температури в березні технічно можливим є зниження температури теплоносія і відповідно зменшення рахунків лучан за спожите тепло, то у квітні зниження температури носія вже не є технічно можливим – просто опалювальний сезон ЗАВЕРШУЮТЬ. Мотивують тим, що при подальшому зниженні температури теплоносія в квітні – стає неможливим підтримувати температуру води для гарячого водопостачання – 55 градусів. Але як в такому разі температура води відповідає нормативу – 55 градусів – влітку, коли централізоване опалення однозначно зовсім відключене???

І ще одне.  

Відповідно до п.7 Правил,
7. Місцеві ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ або ОРГАНИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ мають право тимчасово визначати інші норми споживання, кількісні та якісні показники та РЕЖИМИ НАДАННЯ ПОСЛУГ в порядку, що визначається Кабінетом Міністрів України. Але аж ніяк не секретар міськради одноосібно.


Виходячи з цього, секретар міської ради не уповноважений приймати будь-яких рішень про відновлення опалювального сезону.
Тим більше, абсолютно дико виглядає вимога отримання підписів для отримання комунальних послуг. Законодавством такого не передбачено.

Вимагаємо:
1. Скасувати
Розпорядження від 14.04.2017 №208 «Про відновлення подачі теплоносія», підписане секретарем міської ради Ігорем Поліщуком, як нікчемне.
2. Надати обгрунтовану відповідь, чому котельні Луцька не можуть , не завершуючиі передчасно опалювальний сезон у місті, подавати в багатоповерхові будинки теплоносій нижчої температури для опалення в квітні.
3. Розпочати в місті Програму з енергетичного аудиту багатоповерхових будинків з метою виявлення тепловтрат, про ліквідацію яких надати приписи балансоутримувачам задля усунення їх до початку опалювального сезону 2017-2018
.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З прочитаного можу зробити висновок, що це матиме такий вигляд:  

 

1. ймовірність 10%, і враховуючи, що сесія 26го, а там потепління то хіба в 2018 році скористаємось;

2. напишуть цитати з постанови кабміну та закону і бувайте здорові (яке питання така й відповідь). Це не напишуть, але в реалії, через технічні моменти і значну кількість встановлених лічильників в багатоквартирних будинках (і їх кількість лише зростає) ЛТ не хоче працювати в мінус; 

Сенс від тієї інформації, вам теплі труби після  15.04 треба чи інформацію? Якщо все ж таки інформація, то її можна здобути за запитом в ЛТ без петиції (кому треба звісно).

3. ніхто не забороняє це робити власникам/балансоутримувачам, тому вимога не за адресою.

Та й навіщо той ененргоаудит, якщо і їжаку ясно, що стара совдепівська побудова не ефективна і її тра утеплювати. Витрачати на це мільйони, як і сенсу цієї вимоги не розумію?! Аудит є сенс проводити вже утеплених будинків, для усунення локальних втрат тепла. і проводять його зимою

 

Я бачу, що конкретики чого хочете мало, чого хочете не до кінця розумієте, але Удачі!

:0129:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, Ukrainec сказал:

Я бачу, що конкретики чого хочете мало, чого хочете не до кінця розумієте, але Удачі!

:0129:

На цей опалювальний сезон, звичайно, нічого вже добитися неможливо. Просто розпорядження Поліщука дебільне - для отримання послуги збирати підписи законодавством не передбачено. Друге - рішення Поліщук, схоже, виніс одноосібно, коли, згідно ....., має рішати виконком. Чи був 14 квітня виконком? Якщо був, прийняв таке розпорядження, а Поліщук його ТІЛЬКИ підписав (колективне рішення), то тоді, можливо, модератор системи петицій надішле мені на ел. пошту відмову в публікації петиції. Я нічого не втрачаю.
Я свідома того, що до 30 квітня ніхто не включить опалення, це нереально. Але як у них узгоджується відключення в Луцьку тепла в кінці березня з Постановою №74? І чому немає технічної можливості просто ЩЕ менше гріти, ніж у березні гріли? Добре, немає. То чому не переробити щось в котельних, щоб була гаряча вода окремо, а іржаво-коричневий теплоносій температурою градусів 35-40 - окремо? Хочу відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.04.2017 at 23:08, Ivanna сказал:

 Але як у них узгоджується відключення в Луцьку тепла в кінці березня з Постановою №74? І чому немає технічної можливості просто ЩЕ менше гріти, ніж у березні гріли? Добре, немає. То чому не переробити щось в котельних, щоб була гаряча вода окремо, а іржаво-коричневий теплоносій температурою градусів 35-40 - окремо? Хочу відповідь.

Прошу підтримати петицію
http://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/877

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як перероблювати котельні зроблені 100 років назад некомпетентними людьми, ще й можливо і зараз будуть виконувати модернізацію ще більші "спеціалісти", вибрані для організації чергових дерибанів і відкатів, то може краще розробити програму переведення житлового фонду на індивідуальне опалення і кожен сам вирішуватиме, що краще - економити чи грітися. а з "хитропопими" боржниками взагалі просто буде, відрізати зовнішню трубу газопостачання і хай собі хитрує. вже всі давно знають, що спільне, значить нічиє і ніхто особливо не перейматиметься, що воно і як, тільки горлопанити і доказувати, що всі навколо йому винні зробити максимальний комфорт. непотрібно буде ніяких лічильників тепла і газу на будинки, різних схем як колективно обібрати мешканців. вимоги до повірки обладнання мають бути справедливими і жорсткими...

 

нікого не мав на меті образити, просто бачу, що осбб зробило з листопада місяця у нашому будинку - нічого!...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене захворіли 2 дітей.

Ціна ліків + антибіотики і т.д.  вийшла більшою, аніж я би заплатив за оплаення за місяць.

Питання, яка с*...нехороша людина - вирішила за мене?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось в мерії, так їм пофіг у більшості автономка і більшості насрати на людей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Zheny@ сказано:

в мене захворіли 2 дітей.

Ціна ліків + антибіотики і т.д.  вийшла більшою, аніж я би заплатив за оплаення за місяць.

Питання, яка с*...нехороша людина - вирішила за мене?

 

 

Ти сам це придумав!

 

Моє дитя теж хворіє, але я нижче 21 в квартирі не підтримую. Гріюсь електрикою, Так що це ніякого значення не має.

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...