Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Спокійніше! Ми живемо в двох паралельних реальностях. Не треба на цій підставі сваритися, бо від цього виграють лиш ті, хто живе в перпендикулярній реальності. 

Як на мене, рішення зі збором підписів за тепло цілком і повністтю демократичне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 315
  • Створено
  • Остання відповідь
30 минут назад, Ukrainec сказал:

Спокійніше! Ми живемо в двох паралельних реальностях. Не треба на цій підставі сваритися, бо від цього виграють лиш ті, хто живе в перпендикулярній реальності. 

Як на мене, рішення зі збором підписів за тепло цілком і повністтю демократичне.

Дічь.
По-перше, прийнято перед Паскою. Хто буде підписи збирати в такі дні?
По-друге, демократичне - в даному випадку не означає що відповідає букві закону. Ми ж не приймаємо збором підписів рішення про початок навчального року чи про вік, з якого дозволено отримувати права водія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, Student91 сказал:

Давайте включіть собі опалення і платіть 30-45грн за кв метр і радуйтесь бовдури як вас на*обує луьцьке приватне товаристо чм*шників....

Та не буде вже ні 30, ні 45 гривень квадратний метр.

У березні 2017 року від базового тарифу 30,07 грн за кв. метр відраховано 9,02 грн за кв. метр, відповідно вартість склала 21,05 грн за кв. метр (фактична середньодобова температура зовнішнього повітря становила +6,04 С, що вище від середньодобової розрахункової температури зовнішнього повітря, врахованої в тарифі -  + 1,47 С.

У розрізі місяців лучани платили за такими тарифами:
Жовтень – 18,54 грн за кв. метр. при температурі - +5,6 С (при умові подачі теплоносія 10 жовтня);
Листопад – 29,56 грн за кв. метр. при температурі - +1,7 С;
Грудень – 34,31 грн за кв. метр. при температурі – мінус 0,86 С.
Січень - 42,66 грн за кв. метр. при температурі - мінус 5,45 С.
Лютий - 35,29 грн за кв. метр. при температурі - мінус 2.09 С.
Тобто, за квітень лучани заплатили б, скоріше за все, за тарифом жовтня, тільки вже не за 20 днів, а за 15.
http://www.teplo-dkp.lutsk.ua/ua/narahuvaly_platu_za_opalennya_za_berezen_dlya_budynkiv_bez_lichylnykiv/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роз’яснення Мінрегіону з питання прийняття рішень про початок та закінчення опалювального сезону

19.04.2017

Згідно пункту 5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630 (із змінами), рішення про початок та закінчення опалювального сезону приймається виконавчими органами відповідних сільських, селищних та міських рад або місцевими державними адміністраціями виходячи з кліматичних умов згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації, нормами санітарного законодавства та іншими нормативними документами.

Про це йдеться на сайті Мінрегіону.

На підставі пункту 4 розділу Х Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378, включення систем опалення здійснюється власниками теплових господарств за узгодженням з теплопостачальними організаціями за умови, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря не перевищує +8 °С, а відключення – коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищує +8 °С.

У відповідності до пункту 9.7 ДБН В.2.5-39:2008 «Теплові мережі» при розрахунку графіка температур мережної води в системах теплопостачання слід приймати початок та кінець опалювального періоду за середньодобової температури зовнішнього повітря +8 °С протягом трьох діб.

Пунктом 7.9.4 Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України    від 14.02.2007 № 71, передбачено, що опалювальний період починається, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря становить +8 °С та нижче, а закінчується, коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищує +8 °С.  Враховуючи вищевикладене, Мінрегіон повідомляє, що рішення про початок та закінчення опалювального сезону приймається виконавчими органами відповідних сільських, селищних та міських рад або місцевими державними адміністраціями.

Просимо зміст листа – роз’яснення довести до відома виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, місцевих державних адміністрацій.
http://www.teplo-dkp.lutsk.ua/ua/rozyasnennya_minregionu_z_pytannya_pryynyattya_rishen_pro_pochatok_ta_zakinchennya_opalyuvalnogo_sezonu/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Ivanna сказано:

Дічь.
По-перше, прийнято перед Паскою. Хто буде підписи збирати в такі дні?
По-друге, демократичне - в даному випадку не означає що відповідає букві закону. Ми ж не приймаємо збором підписів рішення про початок навчального року чи про вік, з якого дозволено отримувати права водія?

1. кому холодно той буде.

2. Згідно якого такого закону? період опалювального періоду визначають місцеві органи самоврядування, що було і зроблено;

В даній ситуації ви "за", я "проти", ось вам і демократія, не найкраща форма керування, але поживете ще звикните ;)

Зараз я буду "не популярним" :) і задіну самолюбство багатьох тутішніх почитувачів, мінусів нахапаю, але ось візьму і натикаю:

Я зрозумів ще одне, найбільше сиплять буквами ті хто в реальному житті  виявився "за бортом" в меншості , або коли ситуація в житті вимагає їх ініціативності і рішучих дій, то вони натомість ховають свою думку далеко в дупу. 

Підписи ліньки ходити збирати?

Коли в моєму будинку/дід"їзді постає важливе питання, вода, утеплення, ремонт даху, я не залежно від того кого це затрогує організовував збори, хоч в нас і немає осбб і будинок овер 200квартир. Бувало й 2-чі на місяць. Дартаньян правда? куда ж вам, чого ваша "величність" має врягатися? Звісно ;) 

Так що пишіть, пишіть, краще стрес за клавою зняти ніж нагримати на когось. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Ukrainec сказал:

Я зрозумів лиш одне найбільше сиплять буквами ті хто в реальному житті  виявився "за бортом" в меншості , або коли ситуація в житті вимагає їх ініціативності і рішучих дій, а вони натомість ховають свою думку далеко в дупу. 

Коли в моєму будинку/дід"їзді постає важливе питання, вода, утеплення, ремонт даху, я не залежно від того кого це затрогує організовував збори, хоч в нас і немає осбб і будинок овер 200квартир. Бувало й 2-чі на місяць. Дартаньян правда? куда ж вам, чого ваша величність має врягатися? Звісно ;) 

Так що пишіть, пишіть, краще стрес за клавою зняти ніж нагримати на когось. 

Невірно зрозуміли Ви. Пошукайте на сайті "Відкрите місто" скарги від мого імені, будете здивовані моєю методичністю у відстоюванні інтересів лучан і мешканців будинку зокрема.
Будинок теж немалий - 160 квартир, я у ньому мешкаю трохи більше року, тому організація мною зборів ще попереду.
І це тільки по питанню ЖКГ.
Але це не єдина сфера, де щось мінялося завдяки моїм зусиллям. Я збори будинків поки не збирала, а от мітинги на 2000 людей особисто мені доводилося в Луцьку організовувати, і гасла видумувати, і художника припрягати для оформлення транспарантів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, vaz75 сказал:

В моєму будинку думки розділилися, тому збір підписів не проводимо, а в сусідньому  - більшість "за" і сьогодні їм запустили дахову котельню. Я не хвилююсь: увімкнув підігрів підлоги в кухні і 2 кондея, штани і кофти вдягати поки не треба. :0003:

Саме цікаве те, як Поліщук планував включати опалення в поодиноких будинках, де підписи зібрали, а дахової котельні немає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Ivanna сказано:

Невірно зрозуміли Ви. Пошукайте на сайті "Відкрите місто" скарги від мого імені, будете здивовані моєю методичністю у відстоюванні інтересів лучан і мешканців будинку зокрема.
Будинок теж немалий - 160 квартир, я у ньому мешкаю трохи більше року, тому організація мною зборів ще попереду.
І це тільки по питанню ЖКГ.
Але це не єдина сфера, де щось мінялося завдяки моїм зусиллям. Я збори будинків поки не збирала, а от мітинги на 2000 людей особисто мені доводилося в Луцьку організовувати, і гасла видумувати, і художника припрягати для оформлення транспарантів.

Ну ви просто знахідка, а не сусідка! Буду мати на увазі ;) 

 За місто не переживайте. По даній ситуації мені і моїм сусідам не треба, ми це обговорювали. І сусідам сусідів теж. При наймі більшість проти. Вирішуйте питання якось по своєму будинку локально. прошу.

Треба тепло? швиденько пройшлися зібрали підписи і в той же день вам увімкнуть. Навіть без загальнобудинкових зборів. Не насаджуйте ще комусь свою думку. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Ivanna сказано:

Саме цікаве те, як Поліщук планував включати опалення в поодиноких будинках, де підписи зібрали, а дахової котельні немає?

Є один до безобразності простий технічний секретик, про який я вам не напишу.   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Є один до безобразності простий технічний секретик, про який я вам не напишу.

  напиши мені

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Котельна працює, а на вході в будинки запірна арматура на теплотрасі закрита/відкрита в залежності від звернення жильців



Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, rl72 сказал:

Котельна працює, а на вході в будинки запірна арматура на теплотрасі закрита/відкрита в залежності від звернення жильців

 

 

Якщо так, то чого так "волають" про дороговизну запуска котелен? Котельня в цьому випадку працює ж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо так, то чого так "волають" про дороговизну запуска котелен? Котельня в цьому випадку працює ж.

Котельні уже були ж зупинені, нє-а?
Написане мною не про котельні
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Ivanna сказано:

Тобто, за квітень лучани заплатили б, скоріше за все, за тарифом жовтня, тільки вже не за 20 днів, а за 15.

висновок - невірний ;) як гарно видно з процитованої таблиці - тариф на опалення НЕ корелює напряму із "зовнішньою" температурою, тому що в тариф закладено порівняння фактичної й планової середньодобової температури, а планову вони беруть з довідника "Стеля", а не з фактичних метеоспостережень за минулі роки. про це вже тут писав раніше.

11 годин тому, Ukrainec сказано:

період опалювального періоду визначають місцеві органи самоврядування, що було і зроблено

ОМС мають право розпочати опалювальний сезон раніше 15.10, і закінчити пізніше 15.04, але вони зобов'язані його розпочинати й завершувати відносно середньодобової температури +8С. "мають право", як це часто буває, доволі-таки обмежено словом "правила".

 

хоча я підтримую право жильців на самостійний вибір. але для багатоквартирного будинку є вище процитовані

11 годин тому, Ivanna сказано:

Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України    від 14.02.2007 № 71

до чітко вказано про +8С

але в ОМС практично немає жодної персональної відповідальності за невиконання правил, чи їх порушення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, rl72 сказал:

Котельна працює

 

9 часов назад, rl72 сказал:


Котельні уже були ж зупинені, нє-а?
Написане мною не про котельні

9393174.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rl72 сказал:

Мова йшла про те, як включити опалення в окремому будинку, який немає власної котельні

Так а я про що? Якщо котельні зупинені ("дорого запускати котли на декілька днів", про що й волали чинуші), то як би ти засувку не совав, в будинку з ЦО тепліше в трубах не стане. Ладушки, проїхали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, vaz75 сказано:

Так а я про що? Якщо котельні зупинені ("дорого запускати котли на декілька днів", про що й волали чинуші), то як би ти засувку не совав, в будинку з ЦО тепліше в трубах не стане. Ладушки, проїхали.

прочитай 3 повідомлення перед моїм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 20.04.2017 at 23:53, Ukrainec сказал:

Є один до безобразності простий технічний секретик, про який я вам не напишу.   

А немає секретика, як у квітні опалювати багатоповерхівки, щоб у них було +19, а не +15 і не +22 ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 20.04.2017 at 13:54, yu2007 сказал:

Скільки охуліонів кубометрів європейського газу російського походження не купили завдяки завчасному вимкненню центрального опалення? Скільки валюти лишилось в коморах батьківщини завдяки цьому? Тепер платіжний баланс України все гавнішає і гавнішає.

 

Купили, купили.
Бо хто не має в квартирі газових лічильників, той конфорками гріється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

   А взагалі, чого газ економити в себе у будинку якщо ти за нього платиш, вам шо його хтось дарить, якщо ви хочете зберегти якусь копійку для себе ну то панятно, а не грітися в хаті і підтримувати 18 градусів і радіти, що щось там комусь економиш:blink:, ще розумію якщо комусь комфортно так при приблизно 18-и градусах, але ну нафіг(імхо).Ще раз, якщо я справно плачу за газ, то чого його економити, чи він копійки стоїть, блін,скільки сказали стільки платять, то в чьом смисл економити для держави, якби дарили і просили не випалювати а економити ну то да, а так, хоч пали і плати, хош економ для себе чисто гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, yura-patriot said:

Ще раз, якщо я справно плачу за газ, то чого його економити, чи він копійки стоїть, блін,скільки сказали стільки платять, то в чьом смисл економити для держави, якби дарили і просили не випалювати а економити ну то да, а так, хоч пали і плати, хош економ для себе чисто гроші.

О, слова не хлопчика, а чоловіка, якому субсидії вистачає на весь використаний газ)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Ivanna сказал:

А немає секретика, як у квітні опалювати багатоповерхівки, щоб у них було +19, а не +15 і не +22 ?

В багатоповерхівці велике значення має утеплення квартири і поверх. В нас на другому поверсі (опалення відключили як і в усіх будинках) температура нижче 20 градусів не опускалася.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Ivanna said:

Купили, купили.
Бо хто не має в квартирі газових лічильників, той конфорками гріється.

Ну так, трохи недопрацьовують. Ще не всім встановили загальнобудинковий лічильник газу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...