Перейти до змісту

Старий ринок (об'єднано)


Vadimm

Рекомендовані повідомлення

Три гектари вільної землі в Луцьку, та ще й в одному місці?

Ринок біля Кромберга.

Там густонаселений район, подібно "Північному" ринку? І можна буде торгувати з ранку і дотемна? Там дозволено буде розмістити контейнер 2х1,5 метри?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Там густонаселений район, подібно "Північному" ринку? І можна буде торгувати з ранку і дотемна? Там дозволено буде розмістити контейнер 2х1,5 метри?

Так - ЛПЗ. А от тепер скажіть, яка густота населення в районі старого ринку?

На старому ринку торгують дотемна? Ні. А біля Кромберга - так.

Залишилося добитися встановити контейнер 2х1,5. Хочете щоб за вас це я зробив?

Рівняєтесь на Північний ринок?, так давайте туди, там вільних місць повно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і залишити людей без роботи .... заїб*сь план.

Ринок біля кромберга. На кромберзі працює білше 2000 клієнтів.

Цих робітників можна буде побачити на ринку тільки в перезмінку, а не впродовж дня. І то - автобус, який підвозить-розвозить робочих із сіл, приходить і відправляється "впритик", вештатись ринком робочим ніколи.

Так - ЛПЗ. А от тепер скажіть, яка густота населення в районі старого ринку?

На старому ринку торгують дотемна? Ні. А біля Кромберга - так.

Залишилося добитися встановити контейнер 2х1,5. Хочете щоб за вас це я зробив?

Ну якщо я витрачу дві години на дорогу додому-з дому, то не для того, щоб поторгувати 6 годин.

А стосовно встановлення контейнера 2х1,5 - таких бажаючих буде з старого ринку тисяча або половина того. Кому яке місце дістанеться? Як вирішувати? Аукціон благодійних внесків?

У каламутній воді добре рибка ловиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ivanna, да глотни ты уже чего-нибудь позитивного :)

Сколько можно чернуху извергать? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо я витрачу дві години на дорогу додому-з дому, то не для того, щоб поторгувати 6 годин.

А стосовно встановлення контейнера 2х1,5 - таких бажаючих буде з старого ринку тисяча або половина того. Кому яке місце дістанеться? Як вирішувати? Аукціон благодійних внесків?

У каламутній воді добре рибка ловиться.

Жодної відповіді на мої запитання... Діалог однієї людини...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жодної відповіді на мої запитання... Діалог однієї людини...

Особисто Ви маєте досвід встановлення контейнера 2х1,5 метри на Північному ринку на протязі останніх двох років?

У мене немає ні найменшого бажання розлучатися з будь-якою сумою для базарних рішал та на будівництво МАФу або на покупку контейнера. І це моє право.

Так само немає бажання витрачати щодня дві години на дорогу маршруткою на роботу до Кромберга і назад. Саме тому я ще жодного разу на тому ринку не бувала і він мені абсолютно не цікавий ні як потенційному покупцю, ні як підприємцю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чув такую інформацію, що коли буде працювати ринок біля кромберга, то будуть пускати маршрутки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розмова сліпого з глухим про чужі гроші. Жоден хто проти ринку - на ньому не тариться, живуть у віддалених районах. Ясно що вам все одно і краще б його не було, фотки які гарні можна поробити і з дівчиною прогулятись. Мені так само пофіг Сільпо, Там-там, Вопак і Пакко - бо я до них попадаю в дуже виключних випадках. Ви не знаєте, не вникаєте і не цінуєте, того що вам може запропонувати Старий ринок. Частина Старого ринку працює більшою частиною на село, якщо мова йде про непродовольчі товари; частина на місто - продовольчі. Селянам вигідно привозити на нього продукти і там же таритись дешевими речами. Це сімбіоз. Просто кудись пертись щоб продати мішок бульби, ніхто не буде. На Старому ринку найдешевші ціни, в середньому на 10-15% дешевші ніж на Північному. Вибір в десять разів більший. От сьогодні купив суперовського гладишкового сиру в знайомої поставщиці, суперовську солоденьку сепараторну сметанку для випічки, шикарні домашні яйця , коли потрібно купую свіженький салат, цибулю, гарну відібрану домашню моркву, шикарні місцеві яблучка- все по найнижчих цінах і взагалі без аналогів, бо продуктів такої якості просто ніде більше немає і за цю всю красу можна ще й торгуватись.

А ви проїжаючи в маршрутках автомобілях бачите тільки купу людей, болото, селюків, які псують вам краєвид. Поки є можливість буду за Старий ринок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розмова сліпого з глухим про чужі гроші. Жоден хто проти ринку - на ньому не тариться, живуть у віддалених районах. Ясно що вам все одно і краще б його не було, фотки які гарні можна поробити і з дівчиною прогулятись. Мені так само пофіг Сільпо, Там-там, Вопак і Пакко - бо я до них попадаю в дуже виключних випадках. Ви не знаєте, не вникаєте і не цінуєте, того що вам може запропонувати Старий ринок. Частина Старого ринку працює більшою частиною на село, якщо мова йде про непродовольчі товари; частина на місто - продовольчі. Селянам вигідно привозити на нього продукти і там же таритись дешевими речами. Це сімбіоз. Просто кудись пертись щоб продати мішок бульби, ніхто не буде. На Старому ринку найдешевші ціни, в середньому на 10-15% дешевші ніж на Північному. Вибір в десять разів більший. От сьогодні купив суперовського гладишкового сиру в знайомої поставщиці, суперовську солоденьку сепараторну сметанку для випічки, шикарні домашні яйця , коли потрібно купую свіженький салат, цибулю, гарну відібрану домашню моркву, шикарні місцеві яблучка- все по найнижчих цінах і взагалі без аналогів, бо продуктів такої якості просто ніде більше немає і за цю всю красу можна ще й торгуватись.

А ви проїжаючи в маршрутках автомобілях бачите тільки купу людей, болото, селюків, які псують вам краєвид. Поки є можливість буду за Старий ринок.

Північка взагалі, певно, найдорожчий ринок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте об'єктивно.

Селяни не мають змоги торгувати на старому ринку вже досить давно.Вони туляться над дорогою,де їх постійно ганяють.На території ринку для них місць немає,там сидять перекупи,які часто тулять фуфло,маю в цьому непоодинокий досвід(з 5 продавців домашнього молока,тільки в одного воно було не бадяжне,домашнє масло в "бабулі",виявилось на смак спредом,в чому "бабуля" під натиском призналась,а коробка з під брили "білоруського ГОСТівського" масла щезла на моїх очах). Продукцію від млина(різні боби,крупи,борошно) ,можна купити тільки в одному місці,конкуренції немає,а відповідно немає дешевших цін.

Луцьк маленке місто і добратись з кінця в кінець можна досить швидко. Якщо говорити про ринок біля Кромберга,то туди їде достатньо транспорту,якщо перенести ринок туди,то можна продовжити на 300м. тролейбус і додати пару маршруток. Туди можуть вільно заїзжати фури,буси,вантажівки.Вдосталь місьця для паркінгу,що значно збільшить кількість покупців на власному авто.Для фермерів можна навіть спорудити щось типу складу чи сховища(я так бачив в Польщі),щоб вони не палили паливо туди -сюди,а привезли одразу кілька тонн. А саме головне,що там є куди розширюватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ринок Шувар у Львові. Також казали що ніхто туди не буде їздити, тому що далеко. А на даний момент там тариться весь Львів, тому що велика конкуренція і ціни найдешевші.

Старий ринок це просто звичка, як у мене Віндовс ХР і іншого не хочу.(Хоча за 7-кою далеко їхати не потрібно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як можна говорити про зручність ринка на околиці міста??? які маршрутки там їздять, жесть.... через старий ринок їдуть практично 80% маршруток міста і приміських. через Вами вказаний ринок 18, 32 і може ще щось....... люди зараз і так не знають як по 3 грн їздити, а ви пропонуєте мешканцям сіл добиратись з пересадками

Питання у скількох міських та приміських маршруток "Старий ринок" кінцева?

Як ви думаєте перенесуть ринок перенесуть маршрути?

Це все діло звички :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте об'єктивно.

Селяни не мають змоги торгувати на старому ринку вже досить давно.Вони туляться над дорогою,де їх постійно ганяють.На території ринку для них місць немає,там сидять перекупи,які часто тулять фуфло,маю в цьому непоодинокий досвід(з 5 продавців домашнього молока,тільки в одного воно було не бадяжне,домашнє масло в "бабулі",виявилось на смак спредом,в чому "бабуля" під натиском призналась,а коробка з під брили "білоруського ГОСТівського" масла щезла на моїх очах). Продукцію від млина(різні боби,крупи,борошно) ,можна купити тільки в одному місці,конкуренції немає,а відповідно немає дешевших цін.

Так, є перекупщики, і їх більшість постійних покупців знають в лице, але на ринку є безпосередні виробники продукції, і їх завжди БІЛЬШІСТЬ. Ви пишете про бадяжне масло, молоко, та в магазинах ви взагалі купуєте сирні продукти, і сухе розведене молоко, і за більшу ціну. Тобто, вас в два рази більше обдурюють, бо ви купуєте не натуральний продукт, а штучні замінники, за перевищенною ціною натурального продукта. Та для вас, це ОК, головне щоб все було в гламурній упаковці. Хіба це не парадокс?

Луцьк маленке місто і добратись з кінця в кінець можна досить швидко. Якщо говорити про ринок біля Кромберга,то туди їде достатньо транспорту,якщо перенести ринок туди,то можна продовжити на 300м.

В районі кромберга, хочуть будувати новий мусорний завод, просто чудове сусідство для продуктового ринку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от читаю ярих захисників ринку і диву дивуюсь. кого ви намагаєтесь обдурити - себе, мене, нас?

невже коли ви їдучи повз старий ринок просижуючи пробці 10-15 хв в душі радієте - " як же ж добре, що є ринок, зручно всім доїхати і близько", коли йдете по ньому то душа ваша радіє красі гарного організованих рядів та сучасному оформленююленюю торгових, точок, а пройшовшись по ньому в дощ чи сніг - ви раді, що ваше взуття чисте, немов з магазину. - не гоніть. не вірю.

звісно розсташування ринку досить зручне, але для міста та жителів користі від нього менше ніж нам намагаються донести.

якщо ви так турбуєтесь за зручність та дешевезну - то можливо не треба було застарвляти перевізників переходити на Богдани, можливо треба було залишити ГАЗелі та перероблені вантажні БУСики - це ж дешевше та доступно для всіх.

за вашою логікою, де всі звикли - не треба було у свій час зносити дерева на Волі, і розширяти вулицю, адже так зручно було гуляти у затінку дерев і вулиця така зелена була. так же? чи ні?

щоб створити щось нове, іноді треба робити те, що не дуже подобається. щоб загоїлась загниваюча рана - треба її розкрити і почистити, а це болісно. але ж потім результати вражають. так же.

так. звісно ринок біля Кромбергу - це не вихід, але якщо вести мову про території зручну для доїзду та достатнью для ринку- то є, як приклад територія старого млину (здається так колись називалось)- біля Привозу, - там місця хватить для всіх і доїзд кращий, та заважати не буде. а розташовний поруч Варшавський ринок дозволить внести конкуренцію по якості товару та ціні.

в приміщеннях старого ринку можна залишити деякий сегмент торгівлі, але площу відразу за зупинкою - залишити для приїзджаючих час від часу цирків та лунапарків, або поставити стаціонарний свій.

щоб створити щось нове - треба робити по новому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особливо мене вразив вигляд з замку на базар...

НЕ по Європейськи якось...)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте об'єктивно.

Селяни не мають змоги торгувати на старому ринку вже досить давно.Вони туляться над дорогою,де їх постійно ганяють.На території ринку для них місць немає,там сидять перекупи,які часто тулять фуфло,маю в цьому непоодинокий досвід(з 5 продавців домашнього молока,тільки в одного воно було не бадяжне,домашнє масло в "бабулі",виявилось на смак спредом,в чому "бабуля" під натиском призналась,а коробка з під брили "білоруського ГОСТівського" масла щезла на моїх очах). Продукцію від млина(різні боби,крупи,борошно) ,можна купити тільки в одному місці,конкуренції немає,а відповідно немає дешевших цін.

Луцьк маленке місто і добратись з кінця в кінець можна досить швидко. Якщо говорити про ринок біля Кромберга,то туди їде достатньо транспорту,якщо перенести ринок туди,то можна продовжити на 300м. тролейбус і додати пару маршруток. Туди можуть вільно заїзжати фури,буси,вантажівки.Вдосталь місьця для паркінгу,що значно збільшить кількість покупців на власному авто.Для фермерів можна навіть спорудити щось типу складу чи сховища(я так бачив в Польщі),щоб вони не палили паливо туди -сюди,а привезли одразу кілька тонн. А саме головне,що там є куди розширюватись.

Питання по суті - скільки років існує ринок біля кромберга? Минулого року, з кінця квітня до вересня працював на території кромберга в одній турецькій будівельній фірмі. І знаєте, за весь цей час не бачив " рухів" на тому ринку. Єдине що, то коли закінчувалась зміна, хто встигав, біг у пивну палатку на території ринку. Територія занедбана, не беру до уваги площу для машин. Можливо, якщо "міграція" на той самий ринок біля Кромберга буде , там все приведуть до ладу з часом. Але зараз, чи в найближчі роки 2-3 робити подібні "ракировки" було б великою дурнею. Це не колишня Ювілейка з невеликою кількістю столів і "черепашок", це величезна кількість людей і споруджень. Тому вважаю , що "рухи" навколо перенесення ринку ( не кажу про обговорення на Борді), є провокація. В країні війна, люди тягнуться з останнього, відаючи на потребу армії, думаю, не варто їх "добивати".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніхто не каже давайте залишим так як є, а пропонується альтернатива : * ДАВАЙТЕ ЗРОБИМ РЕМОНТ, РЕКОНСТРУКЦІЮ* щоб було гарно біля замку, ринок якщо не в дусі в старовини, то хоч мінімум з гарними ятками та критою конструкцією. але ні, треба все знести, а на тому місці втулити чергову ригаловку або торговий центр, це є так по європейські буде....і фоткатись можна буде

Не претендую на истину в первой инстанции, но тетки с табличками "куплю горіхи" и иже с ними и им подобные, реконструкции не подлежат...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніхто не каже давайте залишим так як є, а пропонується альтернатива : * ДАВАЙТЕ ЗРОБИМ РЕМОНТ, РЕКОНСТРУКЦІЮ* щоб було гарно біля замку, ринок якщо не в дусі в старовини, то хоч мінімум з гарними ятками та критою конструкцією. але ні, треба все знести, а на тому місці втулити чергову ригаловку або торговий центр, це є так по європейські буде....і фоткатись можна буде

Не претендую на истину в первой инстанции, но тетки с табличками "куплю горіхи" и иже с ними и им подобные, реконструкции не подлежат...

Ну, цих тіток з "міні бігбордами", реконструювати не треба, вони були у всі часи і повсюди, допоки існують "базари")))) Це "невикорінне" явище, яке я пам'ятаю ще з часів сесеру)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 madkot біля варшавки, теж вічна пробка в двох місцях, яка приносить людям фантастичні не зручності.То давайте варшавку зносити? Я, все життя, добираюся на роботу через старий ринок, без жодних проблем.

Не вже не видно, що це не намагання побудувати щось нове, а банальна спроба в черговий раз обікрасти людей. Нічого нового там не буде, лише землю п"ять раз перепродадуть, шалені гроші накрутять, а людям бакі заб"ють через гавно нюз - "мов як громада виграла" і в кращому разі побудують якийсь ресторан чи готель. Для людей, нічого корисного там не буде, бо великі гроші вкладуть в цю землю, а вони на яблучках і молоці не відіб'ються. Побудують послуги і продукти, доступні лише для багатих і дуже багатих. а прості люди знову залишаться у розбитого корита. Так на чому ти виграєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, я теж за реконструкцію старого ринку, але з людським обличчям.

У комунальній власності? Чи залишити Горгута та Скорпіон?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От читаю я коменти прихильників старого ринку і думаю-"Як ці люди можуть збудувати сучасну передову країну?"

1. В Чернівцях Калинівський ринок є найбільшим на Західній Україні(товарообіг мабуть як 50 Варшавок і 100 старих ринків.Місто щороку отримує 30млн.грн податків,а оскільки ринок в кормунальній власності,то місто щороку отримує 60-70млн.грн.доходу.)В чому секрет? Бо в свій час влада виділила ділянку за межами міста. Що дало змогу підприємцям і підприємствам налагодити оптово-роздрібну торгівлю. Фури і автобуси заїзджали туди вільно як для розвантаження так і для завантаження. Коли в нас на ринку я кажу продавцю,що мені треба 5 таких футболок,то продавець впадає в ступор,а потім пів години бігає по всім "точкам" і збирає потрібну кількість.В Чернівцях 100 майок не проблема за 1хв. Весь регіон там тарився.Я жив в Чернівцях і бачив як ринок розростався,мінявся.Бачив як погано було з добиранням спочатку і як багато транспорту стало туди ходити(знову ж таки провели тролейбусну лінію). З часом поряд зробили великий авторинок(в нас вроді це теж головняк).

Подивіться на фото,там немає густонаселених мікрорайонів,там взагалі немає мікрорайонів.

kS3QH.jpg

Єдиний жирний мінус ринку-низина і близкість річки.

2. Всі ми захоплюємось успіхами Китаю. Знаєте,що робить зраз Китай? Виносить всі підприємства далеко(до 100-150км) за межі міста.А до заводів прокладають найсучасніші хайвеї.Місця,які вивільняються,забудовують сучасними житловими й діловими кварталами. Китай не слинить за вчорашнім мотлохом,а думає про майбутнє.Тому вони ще довго будуть в лідерах.

3.Хотів ще про Японію написати,але немає сенсу,бо це просто космос.Ми навіть так мислити не готові,не те щоб зробити.Між нами і Японією різниця,як між оцим:

KpsM0.jpg

і оцим:

72HRD.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...