Перейти до змісту

Старий ринок (об'єднано)


Vadimm

Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, Barugan сказал:

Звичайно, що стають.

Але ти, стоячи біля Зміни, впевнений, що люди їдуть аж з 33 і 40, а не, наприклад, з Волі чи Перемоги? І так само, стоячи біля Зміни, ти знаєш, що вони саме на старий ринок, а не на Лесі Українки?

Залишилося одне питання до тебе: хто вбив Кеннеді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
22 годин тому, Barugan сказано:

Але чи багато людей схоче з 40-го чи 33-го калататись в інший кінець міста на базар?

вибору не буде.

Звикнуть.

9 годин тому, nickel сказано:

Але ти, стоячи біля Зміни, впевнений, що люди їдуть аж з 33 і 40

не статистика, звісно, але також із спостережень. Сідаю в тролейбус і їду на роботу. Їду повз "Зміну". виходить купа людей, яких я застав уже в тролейбусі (я їду з 33-го). + на тих же зупинках (33-й) сідає ще багато людей.

Виходять якраз таки на зупинці біля Зміни. І всі (більшість) шурують в сторону старого базару. І я дуже сумніваюся, що ці бабульки чи тьотки йдуть десь у Міськрайонний суд чи там в Олімпію по гантелі. Чи просто пройтися по Л.Українки!

Я й сам часто їжджу на ст. Базар по щось. Якби його перенесли до Кромберга із зручним доїздом , їздив би і туди. Пофіг ,все одно їздити! а тих 5-7-10 хв  - уже не спасуть.  Крім того, доїзд до Кромберага машиною в рази зручніший і легший ,аніж пхатися там  біля базару, чи через центр. Знову ж таки  там багато місця, можна і парковку / стоянку організувати!

 

9 годин тому, nickel сказано:

Залишилося одне питання до тебе: хто вбив Кеннеді?

Це не я!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я все це до того вів, що всі, кому треба базар, будуть їздити туди де б він не був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, Zheny@ сказано:

я все це до того вів, що всі, кому треба базар, будуть їздити туди де б він не був.

100%! Особлво ТІ, кому так конче треба САМЕ ТАКИЙ базар!

Я взагалі не розумію, ШО Ж ТАМ ТАКОГО в тому базарі особливого?! Не розказуйте байки. Ті, хто ходить туди постійно, ходять лише по-звичці. Половина з них просто погуляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там гуманітарка величезна. вибір домашніх тварюк. все. більше нічим він не відрізняється від тієї ж варшавки. ну і варшавка якось зроблена цікавіше бо на центральному можна блуданути з непривички.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, jack74 сказано:

100%! Особлво ТІ, кому так конче треба САМЕ ТАКИЙ базар!

Я взагалі не розумію, ШО Ж ТАМ ТАКОГО в тому базарі особливого?! Не розказуйте байки. Ті, хто ходить туди постійно, ходять лише по-звичці. Половина з них просто погуляти.

Шикарно блудити між азіатами з китайськими тапками та халатами, секондом, жигулівськими карданами і коробками, кастюлями, оліями і майонезами, печивом з цукерками, нитками для вишивання, сухофруктами, вінками, кормом для тварин, вудками, шкарпетками, молоком та сиром під ногами...

Такий дикий вінігрет, виявляється ще й комфортним)
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, jack74 сказано:

Я взагалі не розумію, ШО Ж ТАМ ТАКОГО в тому базарі особливого?

 

Все-таки ціни грають напевне головну роль, багато товару на старому ринку дешевші ніж на варшавці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Vikvik Mawr сказано:

 

Все-таки ціни грають напевне головну роль, багато товару на старому ринку дешевші ніж на варшавці

Наприклад що там дешевше. Занесло мене на старий глянув заради цікавості джинси/штани. Ціни один в один що на варшавці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Barugan сказано:

І чому це люди з навколишніх сіл, та й самого міста їздять туди....Ах да, мабуть вони не мають авто, щоб підїхати ввечері до порт сіті скупитись там і поїхати додому. Рєбята спустіться трохи на землю, ви нагадуєте декого, коли розпинаються про європейські ціни на газ, світло, ком.послуги...і так соромязливо промовчують, що зарплата не те що не європейська, вже нижче африканських країн.

крайнощі тут ні до чого, а їдуть бо всім звична ця клоака. ніхто не каже про ренж-ровери і бутіки з елітною картоплею, але порядку там давно немає, а срач лише прогресує, це лише сліпий не бачить, чи дурний не розуміє.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Deemon сказано:

молоком та сиром під ногами...

Ну ,це менталітет. Особливо отих бабульок з тим сиром / молоком під ногами. Вона зажме навіть 2 грн, щоб стати нормально за прилавок із навісом від дощу / сонця, і буде там шкваритися чи мокнути, аби не платити. А ще, там КУПА маршруток розвертається, щоб якраз в оті ж села і їхати.

 

Хоча все це вирішується на раз-два.

1) маршрутки тепер їздитимуть як раз до "нового" Старого базару.

2) облаштувати торгові місця для бабок. По тих же 2 грн, бо бліьше не дадуть і будуть торгувати попід парканом обгородженої території. Але і це вирішується простими муніципалами чи іншими поліцаями.

3) До того ж кромберга їздить багато транспорту, і тролейбуси і маршрутки і все-все. І знову можна "відродити" автостанцію №2.

 

Сподобалася іде із Військовою частиною  на Львівській. Ідеальний вараінт!  Але там ще роботи треба вкласти... а на Кромберзі уже все готове!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Deemon сказано:

Шикарно блудити між азіатами з китайськими тапками та халатами, секондом, жигулівськими карданами і коробками, кастюлями, оліями і майонезами, печивом з цукерками, нитками для вишивання, сухофруктами, вінками, кормом для тварин, вудками, шкарпетками, молоком та сиром під ногами...

Такий дикий вінігрет, виявляється ще й комфортним)
 

Во-во, карданами!

На варшавці відділ старих запчастин дуже куций... Формулу я не беру - це зовсім інша парафія. Розмова про барахолку.

А на Старому ще до сих пір дуже багато чого є. Але я дуже сумніваюсь, що після переїзду ця частину ринку підніметься заново.

А для багатьох людей з села це єдина можливість купити запчастин для старої машини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, snouden said:

А на Старому ще до сих пір дуже багато чого є. Але я дуже сумніваюсь, що після переїзду ця частину ринку підніметься заново.

А куди від переїзду в них дінуться кардани? Струться по дорозі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бабуль з молоком-сметаною під ногами я б взагалі розстріляв. Стоїть пів-дня в спеку з тим молоком, і чеше що воно обіднє. А уроди які торгують на парковці сільгосппродукцією (прямо під великою вивіскою на якій зазначено що згідно такого-то рішення міськради в цьому місці торгівля заборонена) - це взагалі вина не ринку а міськради. Бо вона ніхєра не робить на явне порушення благоустрою, явне невиконання свого ж рішення. Аналогічно як і на Привокзальній площі - їм мало Привозу, вони пхаються аж до перехрестя з вулицею Привокзальна, і там пристроюються під бігбордом. Якщо вернутись до парковки Старого ринку - земля для парковки. Призначення згідно договору - для парковки. Орендар - Скорпіон (вроді), чи якась інша типу охоронна фірма. А контролери ще й ходять там і типу обілечують без чека. Умовно - з чеком 10, без чека 5. А міськраді посрать, хоча картинка для туриста (за якого вона й трясеться) як пазл - він бачить і срач на парковці, і срач на зупинці, і срач на вул. Замковій, і виною весь ринок, а не бездіяльність муніципалів. А скільки раз спостерігав картину: зелений муніципал стоїть біля тих бабуль з молоком, і не знає що їм сказати. Або самих бабуль відженуть від світлофора - так стають за 5 метрів і далі торгують. А клоака - весь ринок.

 

А боротись - легко. Для прикладу - сьогоднішня картинка напроти Там-таму з перенесеною зупинкою. Стоїть собі поліцейський Пріус, обгороджений конусами, і до любого, самого тупорилого маршрутчика доходить, що він там пасажирів вже не підбере і не висадить. Наженіть на шосту ранку під базар муніципалів, в підтримку - пару екіпажів патрульних для забезпечення законності, і так на пару днів. І потім рейди влаштувати, зі штрафами, чи хоча б мозго_обкою. Бабулі один раз винесуть мозок, другий, п'ятий, рано чи пізно дійде що там торгувати не судьба. 

Те саме із сміттям вздовж Глушець - впаяти штраф на пару тисяч підприємцям які торгують там з білих кіосків - за порушення благоустрою (задалеко вперед повиставляли помідори, не підтримують чистоту), результат не заставить чекати.

Про парковку замість гуманітарки, як це було 20 років назад, взагалі мовчу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 31.07.2016 at 23:21, keepo сказал:

"викупили у споживспілки старі радянські магазини"

 

Можна хоч 100 раз викупати старий металобрухт по ціні срібла, але суть від цього не міняєця - брухт стоїть на землі, яка вам не належить. Від цього раджу і "плясати".

За такою логікою - можна зносити всі приватні будинки за ініціативою міської влади.
Щось навпроти міськради ніхто досі не зніс приватну зруйновану халупу та не забрав землю на користь громади.
А відповідь проста - на відміну від МАФів - то є ПРИВАТНІ КАПІТАЛЬНІ СПОРУДИ. І ніхто їх не знесе. Нема такого закону.

В 31.07.2016 at 09:12, deluxkangoo сказал:

1868 доларів - у власне виробництво?

Є сотня способів розпочати власний бізнес з нуля. Якщо підприємець ВЖЕ має якесь приміщення, то можна хоч меблями, хоч ремонтом взуття, хоч перепілками займатися, хоч спирт розливати. Якщо немає приміщення -  можна та хоч інтернет-магазин створити, хоч кур'єрську службу, хоч курси масажистів закінчити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"точно? 

 

ржу."
 

Ну будемо разом ржати - я цитувала головного архітектора.

Слова не мої. "Редакція може не погоджуватися з мнєнієм автора" (с)
 

Є яблуня / абрикос / вишня. Ну залишили собі відро. А решту куди дівати? Хай гниє? Роздати просто так, бо пенсія велика? ага вже.


Консервні заводи і заготконтори.
Зараз навіть чорниці оптовики скуповують.

Що стосується 2000 доларів - то чим не гроші для тих осіб, хто безуспішно продає контейнер за 1000-2000 доларів вже 2-3-5 років? І мусить здавати його в оренду, щоб хоч розрахуватися щомісяця з споживспілкою.
Звісно, мова йде про найгірші місця на ринку. А вони якраз в районі Луцького замку. Де можна було б зробити стоянку.
 

"100%! Особлво ТІ, кому так конче треба САМЕ ТАКИЙ базар!"

На тому базарі є й ексклюзивний товар, наприклад, бронзові болванки, фторопласт, запчастини до самогонного апарата, фрези тощо. Базар - це не тільки "видима" його частина. Щодня там здійснюється ще маса різних угод, консультування, послуг, оборудок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"ексклюзивний товар" точно так само перебазується на нове місце, це не є проблемою.

До речі, такий "ексклюзивний товар" і на Варшавці є. Менше точок, але є. А на "старому" сміття просто більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ivanna сказано:

можна та хоч інтернет-магазин створити

за 1800 у.о.?  ну-ну..

 

мені сказали менше як за 3000 уо не підходити!

1800 доларів це копійки для бізнесу. Тим паче для базарника. Для якого слово стартап - страшний матюк!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ivanna сказано:

Є сотня способів розпочати власний бізнес з нуля. Якщо підприємець ВЖЕ має якесь приміщення, то можна хоч меблями, хоч ремонтом взуття, хоч перепілками займатися, хоч спирт розливати. Якщо немає приміщення -  можна та хоч інтернет-магазин створити, хоч кур'єрську службу, хоч курси масажистів закінчити.

Я такий самий розумний - хоч банк ідей створюй і продавай по 2000 доларів! :lol: От тільки втілити в життя - не завжди виходить. Далеко не завжди і далеко не всі зможуть. В мене там купа знайомих торгують - не все так райдужно. Не кожен готовий "перекваліфікуватися".  за те кожен знає що таке конкуренція, і скільки є конкурентів, в тих же перепілках / меблях / спирті, і т.д.! 

 

Єдине правильне рішення - нафіг той гадюжник подалі від міста! Подалі від його культурної частини. Разом із їхніми будами-контейнерами.

 

Приклад - епціентр. Взагалі за містом! їздить маршрутка 9а і їхній автобус. І знаєте що, всі, кому треба саме епіцентр - туди їдуть! Там купа людей!

те ж саме буде і з базаром, кому треба саме такий базар - поїде за місто чи де він там буде і будуть там купувати.

Їздять в Хмельницький / Чернівці (в сусідні області) - і нічого!  бо саме туди людям треба.

 

В  мене інше питання, хто і що побудує на місці старого базару ,якщо його все ж таки перенести?

1 година тому, Ivanna сказано:

Щось навпроти міськради ніхто досі не зніс приватну зруйновану халупу та не забрав землю на користь громади.

Когось затягають за це  по судам!  Бо власність приватна ,а не комунальна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Zheny@ сказал:

за 1800 у.о.?  ну-ну..

 

мені сказали менше як за 3000 уо не підходити!

1800 доларів це копійки для бізнесу. Тим паче для базарника. Для якого слово стартап - страшний матюк!

Було б бажання.
Моя колега по ринку рік працювала в Польщі, а заробивши деяку суму - вклала 2000 доларів в працевлаштування в Ізраїлі. Повернулася звідти з грошима, маючи які, вже можна вести мову про серйозний бізнес для обох дітей. Тим більше, що в сім'ї працюють ВСІ, і без вихідних. 1800 доларів - тільки етап на шляху до власної справи. Звісно, для тих, хто має міцну родину і бачить власні перспективи.
Однак, звичайно, може статися, що отримавши такі гроші на руки, підприємець почне "латати" дірки - вставляти зуби, двері, вікна, лікувати хребет, очі, запої...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ivanna сказано:

Тим більше, що в сім'ї працюють ВСІ, і без вихідних. 

Жесть - нащо таке життя? Краще застрелитись .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досить прибрати яткі які видно з дорогі і які утворюють найбільше сміття, і ви не будете помічати той базар. На цьому ринку - найкращі ціни по луцьку, на багато що. Смішно читати про крикі людей щось знести чи перенести за надцять кілометрів, особливо якщо це їх не стосується. Бо вони банально туди не ходять, є значна частина людей яка не ходить в Ювант чи Порт-сіті, вони теж можуть сказати знесіть нафіг то все, кому воно треба. Не потрібно ставити свою думку вище за думку інших людей, або навіть не мати бажання чути інші думкі. 

Я за порядок, за чистоту, і давно за Комунальний ринок.

 P.S. Я людина яка там має ятку(прикольне слово), і звичайно моя думка упереджена, але..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, case_l сказал:

Жесть - нащо таке життя? Краще застрелитись .

Шість років тому відпочивала в "ще українському" Судаку в родині кримських татар. Була середина літа, розпал сезону.
Ніхто не шкодував нам ні води, ні світла. Розповідали, що скважина у них колективна з сусідами.
Вчасно прибиралися пакети зі сміттям, чисто було в туалетах і душових. Хазяїн поливав квіти, виноград, ми багато розмовляли. Ночував він на свіжому повітрі - в чайхані.
Власник двохкімнатного міні-отелю, дружина, син - всі працювали на роботах, але весь вільний час віддавали готельному міні-бізнесу. На наших очах було відремонтовано третю кімнату, завезено меблі і холодильник б/у, нову постіль, штори. Їх син знав, що за традицією весь бізнес він успадковує (хоча має трьох сестер в селі). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.08.2016 at 22:46, jack74 сказал:

@Ivanna, а чим існуюча тема не підійшла, що вирішила вплодити ще одну?

Система вирішила, що ця тема застара і запропонувала мені не піднімати її, а створити нову. Врешті, хотілося б мати саме свою тему і можливість додати якусь голосувалку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Ivanna сказал:

Шість років тому відпочивала в "ще українському" Судаку в родині кримських татар. Була середина літа, розпал сезону.
Ніхто не шкодував нам ні води, ні світла. Розповідали, що скважина у них колективна з сусідами.
Вчасно прибиралися пакети зі сміттям, чисто було в туалетах і душових. Хазяїн поливав квіти, виноград, ми багато розмовляли. Ночував він на свіжому повітрі - в чайхані.
Власник двохкімнатного міні-отелю, дружина, син - всі працювали на роботах, але весь вільний час віддавали готельному міні-бізнесу. На наших очах було відремонтовано третю кімнату, завезено меблі і холодильник б/у, нову постіль, штори. Їх син знав, що за традицією весь бізнес він успадковує (хоча має трьох сестер в селі). 

Й в чому смисл даної історії ? Вони в сезон *косять* бабло, щоб потім за ці гроші жити весь рік. Й одне питання, чим таким вони займались поза сезоном, що аж в розпал сезону, в авральному темпі, як я розумію, прийшлось ремонтувати третю кімнату, а не помаленьку й спокійно це зробити десь восени чи весною ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Ivanna сказано:

Однак, звичайно, може статися, що отримавши такі гроші на руки, підприємець почне "латати" дірки - вставляти зуби, двері, вікна, лікувати хребет, очі, запої...

Тобто принцип "розбагатій, або помри?" (Get rich or die trying), беззубий із хворою спиною із дірками у вікнах, за те із купою грошей??

Гірше маячні я не чув в житті...   І це взагалі дивно прозвучало: поїхати на заробітки в Польщу, щоб заробити грошей для поїздки на заробітки в Ізраїль! (про запої не згоден в принципі - хто ходить в запої - не здатен таких сум заробити)

11 годин тому, R01and сказано:

Досить прибрати яткі які видно з дорогі і які утворюють найбільше сміття, і ви не будете помічати той базар

Там тоді будуть бабульки із сиром /  молоком / яйцями під ногами, і вони будуть залишати після себе сміття не менше. І це також не вихід, пропонуєте прибрати лише те сміття яке видно? Все решта (особливо отой туалет біля парку, біля води) залишити?

11 годин тому, R01and сказано:

Смішно читати про крикі людей щось знести чи перенести за надцять кілометрів, особливо якщо це їх не стосується. Бо вони банально туди не ходять

Особисто мені похєр куди їхати - один хєр їхати. Чи то до Зміни чи то на 2-3 км далі. Якщо маршрут буде зручний і "швидкий" то тим паче похєр.  Мені з 33-го добиратися.  Все одно добиратися. Все одно їхати. Я наводив приклад з Епіцентром! Кому потрібен саме "Старий базар" заради цін і вибору "унікальної продукції" - будуть їздити де б він не був! Хоч в Ківерці! 

Поверність Автостанцію №2 і доїзд буде Ідеальний для людей із села і для всіх, хто хоче доїхати до базару. + продовжаться маршрути маршруток, бо їм буде цікаво возити людей на базар. Бо це конкретний клієнт. І тролейбуси їздитимуть.  (Чомусь поєднання Варшавський базар + Автостанці №1 працює ідеально!)

 

9 годин тому, Ivanna сказано:

Власник двохкімнатного міні-отелю, дружина, син - всі працювали на роботах, але весь вільний час віддавали готельному міні-бізнесу.

недолугий приклад. Туристи - їхнє саме прибуткове джерело доходу. Вони за місяць весни (травень) 3  місяці літа і 2 перших осені, заробляють більше, ніж всі разом за рік на офіційних роботах. Я також часом ночами сиджу (підробляю), бо той підробіток за 2-3 ночі, може скласти 20-30% від основного доходу. (умовно).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...