Перейти до змісту

Старий ринок (об'єднано)


Vadimm

Рекомендовані повідомлення

А нагадайте ще скільки спиртного випивають.

Не більше, ніж на інших підприємствах. І відсотків 75 взагалі спиртного не вживають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Н-да. Відчуваю, що горгут, токарський залишаться при своїх інтересах. Місто отримає велику дулю. Саме цікаве, що про закриття старого базару мову ведемо лише ми. У міськраді підняли питання по землі - усунути посередників. У цій темі все крутиться навколо закриття. А мали б думати як посередників викинути, щоб місто мало більший бюджет.

Ivanna, які ваші пропозиції?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Н-да. Відчуваю, що горгут, токарський залишаться при своїх інтересах. Місто отримає велику дулю. Саме цікаве, що про закриття старого базару мову ведемо лише ми. У міськраді підняли питання по землі - усунути посередників. У цій темі все крутиться навколо закриття. А мали б думати як посередників викинути, щоб місто мало більший бюджет.

Ivanna, які ваші пропозиції?

Я вже писала вище, що вже кілька комунальних підприємств загнулось. Серед них Автопарксервіс і Будинок побуту. В нашій країні неможливо працювати по-білому.

І не така вже велика маржа облспоживспілки, щоб город городити.

Якщо коротко, то повторю - кожен підприємець утримує (грошима) не тільки свої три метри площі, але й площу проходів, тобто всю територію, надану в оренду споживспілці.

Можна спробувати, звичайно.

Але не варто забувати, що капітальні споруди (і кілька метрів землі поруч із ними) є власністю споживспілки, і місто отримає в комунальну власність не так багато. Один гемор та народні хвилювання, які можуть закінчитися бруківкою та шинами.

А "куплю горіхи" та бабусі з молоком залишаться, нікуди не подінуться, як лишилися бабусі-квітникарки навпроти універмагу, як залишилися торгашки коло обласної лікарні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про всяк випадок. Я є одним з восьми засновників Асоціації захисту прав малого та середнього бізнесу "Бізнес-Волинь" у 1996, якщо не помиляюсь, році. І одним з найактивніших організаторів двотисячного мітингу під стінами облдержадміністрації в 1997 році - найпершого і наймасовішого мітингу в Україні за відміну касових апаратів на ринку. У тому числі автор наших лозунгів проти азарівщини. Автор кількох статей в місцевій пресі того часу, присвячених Старому ринку та підприємництву в Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже писала вище, що вже кілька комунальних підприємств загнулось.

Про всяк випадок. Я є одним з восьми засновників Асоціації захисту прав малого та середнього бізнесу "Бізнес-Волинь"

Я вибачаюся, але я щось не розумію ви він чи вона, чи залежить все від місячного циклу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вибачаюся, але я щось не розумію ви він чи вона, чи залежить все від місячного циклу?

Та тут всё нормально, "засновник" может в мужском роде употребляться, даже если автор - женщина :)

Другое вот классно:

Я є одним з восьми засновників Асоціації захисту прав малого та середнього бізнесу "Бізнес-Волинь" у 1996, якщо не помиляюсь, році.

Хорош "организатор", который не помнит, когда организовал такую мощную движуху. Можно было бы и порыться в анналах истории - ради самоуважения хотя бы, если мнение других о такой "забудьковатості" не интересует ;)

Я є ... одним з найактивніших організаторів двотисячного мітингу під стінами облдержадміністрації в 1997 році - найпершого і наймасовішого мітингу в Україні за відміну касових апаратів на ринку.

Ага. Мы за честную страну. И мы не хотим легализировать свой доход, чтобы платить с него налоги :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От читаю я коменти прихильників старого ринку і думаю-"Як ці люди можуть збудувати сучасну передову країну?"

"Хто не пам"ятає свого минулого, не заслуговує на майбутнє." Японська мудрість

Японці, дуже цінують свою стару архітектуру, своє минули, тому вони і досягли таких величин. А в нашій Африці, ніколи нічого цінувати і шанувати не вміли, як навчили Шарікові "атабрать і поделіть"(але ж навіть і не поділяться з вами) так і до цих пір живуть існують - ось де корінь біди і злиднів

Ви відносите старий ринок до пам'яток архітектури?

ПиСи. моя думка - в такому вигляді як ринок зараз є він не повинен бути, але покищо це питання не є першочерговим для нашого міста/країни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Чернівцях Калинівський ринок є найбільшим на Західній Україні

Загнувся вже Калинівський ринок, і давно.

нехіло так загинається:

Калинівський ринок у Чернівцях в січні 2015 року, за попередніми підрахунками, отримав виручку за надані послуги в сумі 6676,8 тис. гривень в порівнянні з 6350,1 тис. гривень, отриманих підприємством у січні 2014 року.

Озвучте виручку старого ринку за січеь.Порівняємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо мене не підводить пам"ять, то на останньому генплані по розвитку Луцька є міст через Стир в районі розподільчої доріжки між парком і ринком.

От і перенести ринок на той берег: і місце не зміниться і з-під замку його прибрати можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПиСи. моя думка - в такому вигляді як ринок зараз є він не повинен бути, але покищо це питання не є першочерговим для нашого міста/країни.

Для тих, хто цю "воду каламутить", це питання першочергове, щоб кишені набити завдяки вашій... наївності.

На "наївних" світ стоїть невідома мудрість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хорош "организатор", который не помнит, когда организовал такую мощную движуху. Можно было бы и порыться в анналах истории - ради самоуважения хотя бы, если мнение других о такой "забудьковатості" не интересует ;)

Основатель и не обязан помнить такие вещи. И более того, не обязан опекать своё детище двадцать лет. Жаль, что молодые абсолютно не хотят подхватить эстафету. Несколько человек из "организаторов" уже вышли на заслуженный отдых, газета "Волынь.Акценты" тоже приказала долго жить, УРП "Собор" и Геннадий Кожевников... ну, Вы знаете.

Порыться в анналах истории не имела времени, так как уходила. На сайтах компаний выдаёт дату перерегистрации 1998 год, так как Ассоциация в своё время раскололась.

Я є ... одним з найактивніших організаторів двотисячного мітингу під стінами облдержадміністрації в 1997 році - найпершого і наймасовішого мітингу в Україні за відміну касових апаратів на ринку.

Ага. Мы за честную страну. И мы не хотим легализировать свой доход, чтобы платить с него налоги :)

Как Вам кассовые аппараты по цене 900 гривен (в 1997 году!) на батарейках (!) на морозе (!) ? При стоимости патента 50 гривен (тогда в эту сумму входили и пенсионные взносы). Вам напомнить, какова была тогда минимальная зарплата? Ну так пожалуйста - январь 1998 года - 45 гривен минималка, 136,82 - среднемесячная зарплата одного штатного работника по Украине в январе 1998 года. Вопрос введения кассовых аппаратов на рынке пролоббировали те деятели, чья фирма ввезла их в Украину.

А ведь за работу кассового аппарата нужно было бы еще и отчет сдавать.

Не, ну если Вам понравилась идея маразматика Азарова... тады молчу. (http://lurkmore.to/%D0%90%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B2)

Какая на самом деле цель у власти, наши предприниматели (а равно как и все украинцы) поняли давно: раз в бюджете мало денег (а их всегда мало),- значит, плохо доили малый и средний бизнес, ведь крупный бизнес "трогать" нельзя - он-то понятно чей...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПиСи. моя думка - в такому вигляді як ринок зараз є він не повинен бути, але покищо це питання не є першочерговим для нашого міста/країни.

Для тих, хто цю "воду каламутить", це питання першочергове, щоб кишені набити завдяки вашій... наївності.

На "наївних" світ стоїть невідома мудрість

І де ви в моєму дописі розгледіли ту ганебну наївність, про яку пишете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ivanna, ви пропонуєте залишити все як є?

Якби від мене особисто щось залежало, то я б знесла ринок "Скорпіон-Сервіс" Токарського і "Агросервіс" Герасимовича. Дещо можна перенести за 100-200 метрів до Пахолка. І прибрала би собак, які годують Дану.

Мали б прекрасний вигляд Центрального ринку облспоживспілки з вікна маршрутки,- огороженого кованим парканом, чистого і охайного. Це раз. По-друге, по вулиці Замковій одразу ж з'явилися б тротуари двометрової ширини, які можна було б урізати зубчасто для влаштування парковки. І поновити рух транспорту в напрямі до замку.

Ряди Центрального ринку - вирівняти згідно проекту. Покласти бруківку. Металеві конструкції всі до єдиної в "некритих" досі рядах замінити на нові. Власниками конструкцій залишаються підприємці.

І накрити ряди полікарбонатом на опорах подібно вже накритим рядам.

В м'ясному павільйоні і відділі молочки влаштувати кондиціонування повітря. У відділі молочки покращити освітлення...

Здається, все?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загнувся вже Калинівський ринок, і давно.

нехіло так загинається:

Калинівський ринок у Чернівцях в січні 2015 року, за попередніми підрахунками, отримав виручку за надані послуги в сумі 6676,8 тис. гривень в порівнянні з 6350,1 тис. гривень, отриманих підприємством у січні 2014 року.

Озвучте виручку старого ринку за січеь.Порівняємо.

Звідки у мене можуть бути такі дані? Я ж не член правління облспоживспілки.

Рахувати виручку некоректно, хіба що з гектару :_02: - площі сильно відрізняються.

А стосовно "загинається" - то в 90-х роках туди тільки з Луцька курсувало 4 Ікаруси та Кароси тричі на тиждень. Коли розширили ринок у Хмельницькому, автобусів на Чернівці поменшало наполовину. А тепер лиш бусики їздять, передачі передають. Колишні стоянки для автобусів на Калинівському ринку вже зайняті двоповерховими бутіками. Зникли й рікші зі своїми повозками. Малолюдно. Понеділок став ВИХІДНИМ днем на Калинівському ринку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби від мене особисто щось залежало

Так ви ж член "спілки підприємців, захист бізнесу і т.п." - чому не робите цю справу, не направляєте у потрібне русло?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби від мене особисто щось залежало

Так ви ж член "спілки підприємців, захист бізнесу і т.п." - чому не робите цю справу, не направляєте у потрібне русло?

Жоден засновник Асоціації не зобов'язаний 20 років працювати на решту підприємців. Серед яких вже з'явилося молодше покоління. Я не претендую на істину в останній інстанції, моя версія "шо дєлать з ринком?" - це тільки моя версія, можливо, молодші підприємці хочуть і далі стояти в калюжах і в іржавих контейнерах. У конфліктній ситуації можна чинити опір, шукати компроміс, а можна плисти за течією.

І я не міський голова, щоб вирішити питання зносу торгових рядів по вул.Глушець Токарського. В 2013 році Луцька міська рада мало не припинила достроково договір оренди з тим ринком, мотивуючи відсутністю паспортів прив'язки. А коли він закінчується - мені невідомо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жоден засновник Асоціації не зобов'язаний 20 років працювати на решту підприємців. Серед яких вже з'явилося молодше покоління. Я не претендую на істину в останній інстанції, моя версія "шо дєлать з ринком?" - це тільки моя версія, можливо, молодші підприємці хочуть і далі стояти в калюжах і в іржавих контейнерах. У конфліктній ситуації можна чинити опір, шукати компроміс, а можна плисти за течією.

І я не міський голова, щоб вирішити питання зносу торгових рядів по вул.Глушець Токарського. В 2013 році Луцька міська рада мало не припинила достроково договір оренди з тим ринком, мотивуючи відсутністю паспортів прив'язки. А коли він закінчується - мені невідомо.

Мда..... хай роблять всі але не я, я не зобов"язаний, є молодше покоління, це просто писець.

То получається на прикладі самооборони чи людей волонтерів вони зобов"язані робити для всіх, чи ви їх лохами рахуєте???

П.С. Істина це приносячи благо всім приносиш і благо собі!!! По іншому не буде! Чи покі ваша хата скраю то думаєте в майбутньому вас те не зачепить? повірте що ви помиляєтеся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жоден засновник Асоціації не зобов'язаний 20 років працювати на решту підприємців. Серед яких вже з'явилося молодше покоління.

Мда..... хай роблять всі але не я, я не зобов"язаний, є молодше покоління, це просто писець.

То получається на прикладі самооборони чи людей волонтерів вони зобов"язані робити для всіх, чи ви їх лохами рахуєте???

П.С. Істина це приносячи благо всім приносиш і благо собі!!! По іншому не буде! Чи покі ваша хата скраю то думаєте в майбутньому вас те не зачепить? повірте що ви помиляєтеся...

Лохами поки що рахують нас - тих, хто бігав по ринкам з рупором 10 перших років. Крім того, усіх голів Асоціації самі ж підприємці потім звинувачували у фінансових зловживаннях. Ось і зараз є виконавчий директор - розповсюдили про нього брехню, нібито він ходив до директора і просив для себе три додаткові місця під час реконструкції ряду 1,5 роки тому.

Всі мають діло до нас - ветеранів асоціації: "Робіть щось". При тому на збори підприємців приходить 30-50 чоловік. На ті самі збори кликати людей - теж треба оббігати "свій" ряд і кожному зо три хвилини пояснювати, навіщо збори. Ось так і працюємо.

Ми теж волонтери, це само собою зрозуміло. Ними були і під час Майдану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жоден засновник Асоціації не зобов'язаний 20 років працювати на решту підприємців.

Мда..... хай роблять всі але не я, я не зобов"язаний, є молодше покоління, це просто писець.

П.С. Істина це приносячи благо всім приносиш і благо собі!!! По іншому не буде! Чи покі ваша хата скраю то думаєте в майбутньому вас те не зачепить? повірте що ви помиляєтеся...

Я сказала "не зобов'язаний". Але робимо. З тих, "колишніх", активістів частина й сьогодні проводить роботу, ходить на збори, доносить інформацію до людей, вирішує організаційні питання. Але це все робота "по-старінкє", а потрібні часом нестандартні рішення і напрацювання на перспективу, а не "гасити пожежі". Організували "народний" ринок, можна було б турнути споживспілку і самим, без втручання міської влади, провести реконструкцію у відповідності до проекту, потім самим обслуговувати ринок, мати прибуток. Ми, активісти "першої генерації", просто не знаємо, як це можна зробити, на які закони спертися. Серед базарників немає політиків, немає депутатів. Немає юристів (це зрозуміло). А депутатам-бізнесменам, що є в міськраді, ми не довіряємо. Тому нами й керують десятки літ горгути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В міськраді є депутат Осіпов, у виконкомі є самооборонівець Климчук. Організувати вам зустріч? Їм - можна довіряти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продовжили оренду ПП на 2 роки. Зі слів самих ПП у них є ще 2 роки поторгувати, а потім 100% ринка не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...