Перейти до змісту

Старий ринок (об'єднано)


Vadimm

Рекомендовані повідомлення

Їхати на роботу далеко то геть не аргумент

Коли людина роботу ОБИРАЄ, то віддаленість місця роботи - не найважливіший аргумент. А коли примусово ВИШТОВХУЮТЬ, подалі від очей, утилізувавши власноруч створене робоче місце, створивши принаймні на півроку фінансові труднощі і не запропонувавши гідної компенсації... Чи не нагадує це репресії? Розкуркулювання, своєрідні Соловки?

У підприємців з понад двадцятирічним стажем роботи вибір нового місця роботи дуже й дуже небагатий, особливо у тих, кому за 50 років і стан здоров'я обмежує можливості.

Чув такую інформацію, що коли буде працювати ринок біля кромберга, то будуть пускати маршрутки.

Безплатні, як до Епіцентру?))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

а чому в темі досі нема голосувалки?

Пропоную Варіанти:

1. Я за повне перенесення ринку в інше місце.

2. Я за зменшення території до "совдепівської" та впорядкування до цивілізованого вигляду.

3. Я за реконструкцію ринку в такому розмірі, в якому він зараз.

Взагалі, сам сільськогосподарсько-продуктовий ринок там можна було б лишити. Зрозуміло, що навівши там порядок та надавши йому якогось людського вигляду (в ідеалі взагалі було б якось надати йому стилю середньовіччя, щоб гармонізувало із Замком). Тобто лишити можливість селянам торгувати своєю продукцією. (але як витиснути перекупників, які завжди видушують селян, я не уявляю...)

А от гуманітарки (ПП "Пахолко"), китай, буд- та ширпотріб нафіг там не важливі. Ряди Скорпіонів-Агросервісів однозначно ліквідовувати. Хочуть - вперед до Кромберга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ринок Шувар у Львові.

Ринок «Шувар» — найбільший торговельний комплекс сільськогосподарської продукції у Львові. Розташований у Сихівському районі міста.

Власником ринку є ТзОВ «Шувар».

Співвласниками ТзОВ «Шувар» є Роман Федишин, та рідна сестра народного депутата від Партії Регіонів Ганни Герман Любов Бокало.

Там було заплановано створити (або вже й створено) два термінали: один для зберігання та продажу овочів і фруктів, другий - для рибної продукції, що мало перетворити ринок на об’єкт європейського взірця.

У нас є подібний інвестор, готовий не просто надати шмат асфальта з комунікаціями, а й вкласти в кожен гектар 22 мільйони інвестицій???

http://archive.wz.lviv.ua/articles/90211

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У підприємців з понад двадцятирічним стажем роботи вибір нового місця роботи дуже й дуже небагатий, особливо у тих, кому за 50 років і стан здоров'я обмежує можливості.

Вам хтось давав гарантії чи є договір на купівлю землі чи хоча б на довічну оренду?

Підприємництво - самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність із метою досягнення економічних та соціальних результатів та одержання прибутку.

Основними ознаками підприємництва є: самостійність, відповідальність за прийняття рішень, їх наслідки, ризик, ініціативність, активний пошук нових, оригінальних рішень, орієнтація на досягнення комерційного успіху, прагнення до збільшення прибутків тощо.

За 20 років діяльності треба вже це знати.

Безплатні, як до Епіцентру?))))))))))))

Такі ж безплатні, як до Старого ринку. ;)

Нащо та мова? Давно говорили, що при перенесенні старого ринку в район Кромберга, будуть перенесені приміські маршрути на стару автостанцію на Львівській, а то й безпосередньо до ринку. Доїзд з сіл не проблема. Те саме з міськими маршрутами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, о і я у Чернівцях трохи пожив і на Калинівському попрацював. Повністю правильно там все зробили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Селяни не мають змоги торгувати на старому ринку вже досить давно.Вони туляться над дорогою,де їх постійно ганяють.На території ринку для них місць немає,

Саме тому, що їхнє молоко не завжди відповідає санітарним нормам щодо якості і бактеріологічної забрудненості і їм про це відомо - ці селяни не поспішають ставати за продуктові прилавки, здавати на перевірку свою продукцію і сплачувати за надане охайне місце.

там сидять перекупи,які часто тулять фуфло,

У нас крім перекупок є й фермери крупнотоварного виробництва. На охайних торгових місцях в павільйонах є дуже багато таких продавщинь. Для багатьох це сімейний бізнес. Люди тримають по кілька корів, сім'ями працюють у полі. Їхня продукція вже давно заслужила гарну оцінку покупця.

маю в цьому непоодинокий досвід(з 5 продавців домашнього молока,тільки в одного воно було не бадяжне,домашнє масло в "бабулі",виявилось на смак спредом,

От якби Ви були постійним покупцем на ринку, а не випадковим (приміром, жили б поруч із ринком) - Ви б давно придбавали продукцію не у випадкових продавців... Ви чужа людина на цьому ринку, тож ходіть до супермаркету - це буде безпечніше для Вашого здоров'я)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У підприємців з понад двадцятирічним стажем роботи вибір нового місця роботи дуже й дуже небагатий, особливо у тих, кому за 50 років і стан здоров'я обмежує можливості.

Зима багато здоров’я їм додає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо вести мову про території зручну для доїзду та достатнью для ринку- то є, як приклад територія старого млину (здається так колись називалось)- біля Привозу, - там місця хватить для всіх і доїзд кращий, та заважати не буде. а розташовний поруч Варшавський ринок дозволить внести конкуренцію по якості товару та ціні.

Ссилка бита(

Але чому в свій час ринку було не надати сусідню територію - колишнє військове містечко?

в приміщеннях старого ринку можна залишити деякий сегмент торгівлі

Не претендую на истину в первой инстанции, но тетки с табличками "куплю горіхи" и иже с ними и им подобные, реконструкции не подлежат...

Приміщення є власністю споживспілки, їх ніхто не буде перепрофільовувати, так само будуть фермери, перекупки і бабки, торгуючі прямо з землі коло входів. І циганки з табличками "куплю горіхи". І, можливо, й кавказці з помідорами-кавунами. Фактично, "з'їдуть" тільки барахольщики і залізячники.

Там інакше ніяк не зробиш.

Вже колись 20 років тому черепашки з одягом влада переносила з центрального ряду геть під замок, в центральному ряду стали продавати продукти (фрукти, води, печиво, цукерки), але буквально за рік-два на місці продуктів постали вже контейнери з одягом - від інших підприємців... Питається, чого тих "перших" переносили? І чи не відбудеться подібне знов?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Захар згідний з тобою на всі сто, тільки такі проекти робляться на рості а не на початку падіння в прірву. Японії і Китаю при курсі 30-50-75-100-бартер-натуральне виробництво - ми не збудуємо. Дай хоч пережити кацапів і рехформаторів, а тоді знось.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцьк маленке місто і добратись з кінця в кінець можна досить швидко. Якщо говорити про ринок біля Кромберга,то туди їде достатньо транспорту,

До села Гайове теж можна добратись дуже швидко, туди їде достатньо транспорту... То може туди?

Це не аргумент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особливо мене вразив вигляд з замку на базар...

НЕ по Європейськи якось...)))

Нічого страшного, можна накрити. А якби це був восьмихвильовий шифер на дахах звичайних житлових будинків? Он з вікон ЦНАПу (Будинок побуту) видно дах (і не тільки) книжкового пасажу - і що?

А з другого боку Замку видно і руїни, і стихійні звалища, і хащі, і самобуд - то нехай собі лишається все, нічого міняти на "по Європейськи" не треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію про що спор. Якщо правда пишуть про Горгута, то ринок у нього забрати, ті кошти які він отримував перенаправити у міську казну, за рахунок їх "облагородити" Старий ринок - навести порядок, зробити ремонт, налагодити інфраструктуру. Та й хай буде ринок на своєму місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Чернівцях Калинівський ринок є найбільшим на Західній Україні

Загнувся вже Калинівський ринок, і давно.

Ви всерйоз вважаєте, що Кромберг може скласти конкуренцію Хмельницькому ринку чи Калинівському? Не ті часи. Потенційні покупці скуповуються тепер в Порт-Сіті чи Юванті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У підприємців з понад двадцятирічним стажем роботи вибір нового місця роботи дуже й дуже небагатий, особливо у тих, кому за 50 років і стан здоров'я обмежує можливості.

Вам хтось давав гарантії чи є договір на купівлю землі чи хоча б на довічну оренду?

Підприємництво - самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність із метою досягнення економічних та соціальних результатів та одержання прибутку.

Основними ознаками підприємництва є: самостійність, відповідальність за прийняття рішень, їх наслідки, ризик, ініціативність, активний пошук нових, оригінальних рішень, орієнтація на досягнення комерційного успіху, прагнення до збільшення прибутків тощо.

Власний ризик - ризик з власної волі в спробах розширення або зміни асортименту товару, видів діяльності, цінової політики, місця здійснення торгівлі. А не балансування на межі, коли тобі то новий податковий кодекс, то нові правила гри, то нове місце торгівлі, то "добровільні внески" - і все це приноситься ЗЗОВНІ. Підприємцями помикають всі, кому не лінь. А люди хочуть працювати на стабільному робочому місці за стабільними правилами,- як на заводі чи в школі. І мають моральне право, тому що середній клас в усіх країнах - опора держави і суспільства і запорука зменшення соціальної напруги.

Тим паче, що господарська діяльність має на меті досягнення економічних та соціальних результатів та одержання прибутку. А не збитку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У підприємців з понад двадцятирічним стажем роботи вибір нового місця роботи дуже й дуже небагатий, особливо у тих, кому за 50 років і стан здоров'я обмежує можливості.

Зима багато здоров’я їм додає?

Додає. Віруси менше чіпляються, ніж до членів наших родин. Нічого дивного - просто адаптовані. Вміємо одягатися відповідно до погодних умов і не відносимся до цього питання халатно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

РОЗІГНАТИ ТА ЗНЕСТИ ВСЕ!!!

Ось сидів тільки, що і спорив з тестем за старий ринок, він каже потрібно, я кажу - ні!

Мені головне щоб мої діти жили в нормально місті, а не СРАЧІ як зараз. А йому головне щоб близько можна було домашнього молочка купити(хоча їздить туди на авто). А мені невпадло поїхати і на кромберг за молочком (на маршрутці).

Тому що я за МАЙБУТНЄ НАШОГО МІСТА, А НЕ МИНУЛЕ. А Старий Ринок - це МИНУЛЕ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

РОЗІГНАТИ ТА ЗНЕСТИ ВСЕ!!!

Ви часом не колишній партійний працівник?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

РОЗІГНАТИ ТА ЗНЕСТИ ВСЕ!!!

Ви часом не колишній партійний працівник?

:0137: Ні-ні, ви, що я за демократію. Мені тільки 25 років. Так я вважаю, що торговий центр це краще ніж те що там є. Коли приїжає якись Поляк, він просто в ахєї від того що там робиться. А ТЦ, який би він не був, не так страшно виглядає. Що Порт Сіті це таке вже велике зло? Що це ТЦ тільки для багатих? Ні, там куча простого люду і закуповується і розважається, особливо молодь.

А те блядство з кучою циган з табличками куплю горіхи це повний пі....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У підприємців з понад двадцятирічним стажем роботи вибір нового місця роботи дуже й дуже небагатий, особливо у тих, кому за 50 років і стан здоров'я обмежує можливості.

Зима багато здоров’я їм додає?

Додає. Віруси менше чіпляються, ніж до членів наших родин. Нічого дивного - просто адаптовані. Вміємо одягатися відповідно до погодних умов і не відносимся до цього питання халатно.

А нагадайте ще скільки спиртного випивають. Також здоров'я додає та радості в сім'ю?

Програма мінімум - вигнати звідти горгута та скорпіон. Гроші направити на впорядкування замку та прилеглої території.

Дітям що має залишитись - базар чи історична пам'ятка (доречі європейська).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, та треба , щоб стара частина міста виглядала гарно, для тих самих поляків які в ах*є (с), згідний. Але бляха, треба і цім людям, які, в більшості своїй, лиш прості продавці і заробляють на прожиття, дати жити. З часом, коли стабілізується стан в Україні, коли хоч трохи "вирівняється" наша гривня - будь ласка, реконструювати, перенести хоч на ЛПЗ, хоч до чорта лисого. Попереджую запитання - я не працюю на старому базарі, і не маю "долю" з виторгу на вище названому базарі))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

РОЗІГНАТИ ТА ЗНЕСТИ ВСЕ!!!

Ось сидів тільки, що і спорив з тестем за старий ринок, він каже потрібно, я кажу - ні!

Мені головне щоб мої діти жили в нормально місті, а не СРАЧІ як зараз. А йому головне щоб близько можна було домашнього молочка купити(хоча їздить туди на авто). А мені невпадло поїхати і на кромберг за молочком (на маршрутці).

Тому що я за МАЙБУТНЄ НАШОГО МІСТА, А НЕ МИНУЛЕ. А Старий Ринок - це МИНУЛЕ!

Істерика?

ХРУЩОВКИ - ЦЕ МИНУЛЕ! ЗНЕСТИ ВСЕ!

БАТЬКИ - ЦЕ МИНУЛЕ! В БРИЩЕ ЇХ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди посміялись-понервувались і досить, до нас ніхто вже не поїде (принаймі деякий час) будуть тупо боятись за своє життя - ми Африка хлопці, з такою гривнею - ми Африка. Поки-що забуваємо за благоустрій, бо до нереально жосткої війни додався подарок від влади. Повірте, зараз всім буде не до ринку і не до туризму. Перестаньте ображати один одного і трохи задумайтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От читаю я коменти прихильників старого ринку і думаю-"Як ці люди можуть збудувати сучасну передову країну?"

"Хто не пам"ятає свого минулого, не заслуговує на майбутнє." Японська мудрість

Японці, дуже цінують свою стару архітектуру, своє минули, тому вони і досягли таких величин. А в нашій Африці, ніколи нічого цінувати і шанувати не вміли, як навчили Шарікові "атабрать і поделіть"(але ж навіть і не поділяться з вами) так і до цих пір живуть існують - ось де корінь біди і злиднів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Хто не пам"ятає свого минулого, не заслуговує на майбутнє." Японська мудрість

Ми то пам'ятаємо який мав би бути Старий ринок

MLZYe.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який мав би бути

"Свято мєсто пусто нє биваєт." Був БИ очєрєдной "царський городок", імхо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...