Перейти до змісту

Саакашвілі - Обговорення персони (за / проти)


Basil

Рекомендовані повідомлення

32 хвилин тому, rl72 сказано:

 

а от думаю, про кого Гордон говорив, як про агентів ФСБ? жили на раіссі, приїхали в Україну, змінили прізвища, стали депутатами

цікаво, хто з них в новій команді Міхо?

Клімкін, Ложкін, Медведчук, Гонтарєва, Насіров?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
19 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Клімкін, Ложкін, Медведчук, Гонтарєва, Насіров?

хто з них змінив прізвище і є в даний момент депутатом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, rl72 сказано:

хто з них змінив прізвище і є в даний момент депутатом?

Вони не якісь галімі депутати, це все виконавча влада

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Віталій СК сказано:

Тексти для Карамби випадково не ти пишеш, чи може ви одне ціле?:lol:

Замітив цікаву тенденцію: чим більшу зраду ти написав в пості, тим більше під ним лайків.

В чому зрада? Щось не так? Президент найбільшої по території країни з величезним населенням постійно то здається (миприпиняємвогонь), то клянчить гроші будучи мільярдером.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, romaxa11 сказал:

Вони не якісь галімі депутати, це все виконавча влада

Це кончені тварі, які завдяки махінаціям і 50% хворих на голову пролізли до корита. Підтримувати їх можуть або дебільні або падлюки, тут третього не дано, як в тому анекдоті. Уся біда в тому, що нації немає. Зовсім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romaxa11 сказано:

Вони не якісь галімі депутати, це все виконавча влада

 

Ромаха, ти уважно прочитав, що я передав в словах Гордона? чи тобі спецом відос шукати?

 

ось, з 42 хв

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, romaxa11 сказано:

В чому зрада? Щось не так? Президент найбільшої по території країни з величезним населенням постійно то здається (миприпиняємвогонь), то клянчить гроші будучи мільярдером.

 

та ти що він собі персонально клянчить?

гм, щось я не бачу шеренг бажаючих у ВСУ, і тебе, як найбільшого критикана Пороха, на в перших рядах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rl72 сказал:

а то, щоб тобі мозок зламати

Я ж не ти, мені від такого не ламається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, rl72 сказано:

 

та ти що він собі персонально клянчить?

гм, щось я не бачу шеренг бажаючих у ВСУ, і тебе, як найбільшого критикана Пороха, на в перших рядах

Ти розумієш що в світі прийнято заробляти, але коли ти живишся неефективністю державної системи то і поклянчити вроді можна. До військового саботажу у воєнкомати стояли черги, коли народ вник в стстему військоматів, офіцерів і що ними командує, черги зникли. Але це називається усвідомленим саботажом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Злодій і махінатор бірюков-крила фенікса - радник по військовому забезпеченню - дно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, romaxa11 сказано:

В чому зрада? Щось не так? Президент найбільшої по території країни з величезним населенням постійно то здається (миприпиняємвогонь), то клянчить гроші будучи мільярдером.

Я бачу ти з тих воїнів, що йдуть в атаку на Донецьк, сидячи під західним кордоном. Стосовно мільярдів Порошенка, думаю ти чув, скільки сотень мільйонів він пожертвував за роки президентства. Тільки ти в це не віриш, а у мене немає підстав не довіряти цій інформації.

Не знаю, яку ціль переслідуєш, але ти дуже вміло маніпулюєш свідомістю інших користувачів, перекручуючи інформацію і факти та подаючи їх під власним соусом.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Не знаю, яку ціль переслідуєш, але ти дуже вміло маніпулюєш свідомістю інших користувачів, перекручуючи інформацію і факти та подаючи їх під власним соусом.

Оскільки я можу бути також під впливом то розкажи про це більш детально. 

Я не жартую - дійсно хочу зрозуміти логіку твоїх думок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rl72 сказал:

гм, щось я не бачу шеренг бажаючих у ВСУ, і тебе, як найбільшого критикана Пороха, на в перших рядах

в цьому заслуга особисто пороха, бо ті шеренги були, але це чомусь дуже сильно налякало вашого патрона й він зробив все, щоб вони зникли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Віталій СК сказал:

Стосовно мільярдів Порошенка, думаю ти чув, скільки сотень мільйонів він пожертвував за роки президентства.

а палиця скільки майданчиків побудував, уууууу  Це називаєтся - вимушені непрямі розходи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, sergkots сказано:

Оскільки я можу бути також під впливом то розкажи про це більш детально. 

Я не жартую - дійсно хочу зрозуміти логіку твоїх думок.

Тролиш мене?:lol:

Хоч ще якісь джерела інформації читаєш, крім борди?

Сьогодні не розкажу нічого - мої мізки вже на завтрашній риболовлі в нових незвіданих місцях.

Давай з понеділка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Тролиш мене?

 

37 хвилин тому, sergkots сказано:

Я не жартую - дійсно хочу зрозуміти логіку твоїх думок.

Чому та як? Я прочитав лише твій висновок, але зрозуміти його не можу. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто петрусь всі гроші виділені на армію вважає своїми, взагалі всі гроші. Вибирали чиновника а отримали бога в нагрузку. Вітяск взагалі оперує розмитими формулюваннями, і гарно спригує з теми з « явзагалі поруч проходив, і не за пороха я ніскілечки, просто думки в голос». Всі решта звісно маніпулятори.

Мене взагалі цікавлять тенденції. Тенденція саботажу ніразу не змінилась з першого тижня правління в 2015. Такої прямоти рідко в кого можна побачити. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома, шо ти плетеш? 

Якщо маєш якісь факти - викладай, бо крім "ПЄТЯ - ПІДАРАС!" , як напис на заборі, від тебе ніц не чути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, difoto сказано:

Рома, шо ти плетеш? 

Якщо маєш якісь факти - викладай, бо крім "ПЄТЯ - ПІДАРАС!" , як напис на заборі, від тебе ніц не чути.

Прочитай покращення від влади, темку про Майдан. Буде мало ще підкину.Хоча що цікавить?: розкрадання в армії, саботаж судової реформи, мвс, енергосектор, рефінанс і дивовижне зростання президентського банку, провали в податковій реформі, саботаж відкритих списків, антикорупційного суду. Короче що тебе цікавить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти взагалі усвідомлюєш можливості президента з повноваженнями януковича, кучми і додатковими няшками, чи краще перебувати в прострації і дристати саакашвілісоболєвимилєщенками?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б дуже хотів щоб петрусь був твоїм президентом до скону, персональнотвоїм і тих хто його підтримує. Зоб ви з ним лягали і вставали і щоб у ночі снився. Але для мене це наруга, позор і втрата майбутнього. Ми з тобою не перетинаємось і це мені підходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Я б дуже хотів щоб петрусь був твоїм президентом до скону, персональнотвоїм і тих хто його підтримує. Зоб ви з ним лягали і вставали і щоб у ночі снився. Але для мене це наруга, позор і втрата майбутнього. Ми з тобою не перетинаємось і це мені підходить.

Рома, я б дуже хотів щоб, в тих хто дописують в такому жанрі президентом був завідувач психлікарні. 

Не Петя з Кийова наша основна біда, це скоріш наслідок. Біда в головах! 

Ех Рома Рома. Завтра інангурують нового обранця-лиценарожу (і це буде не Саакашфіллі, нажаль) і ти будеш знову істерити: зрада-зрада! А життя йтиме далі змінюючись з швидкісттю равлика. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Ukrainec сказал:

Рома, я б дуже хотів щоб, в тих хто дописують в такому жанрі президентом був завідувач психлікарні. 

Не Петя з Кийова наша основна біда, це скоріш наслідок. Біда в головах! 

Ех Рома Рома. Завтра інангурують нового обранця-лиценарожу (і це буде не Саакашфіллі, нажаль) і ти будеш знову істерити: зрада-зрада! А життя йтиме далі змінюючись з швидкісттю равлика. :)

так варіанти два, лібо істерити, лібо мовчати, терпіти й сопіти в дві дирки. От тільки не треба заводити шарманку про *почни з себе*, якщо в окремо взятому дворі - це канає, то в межах держави, ти хоч особисто обісрись, а долар по 8 не стане й тарифи не зменшатся. все життя дивитись, як хтось грабує країну й петляти, щоб менше платити за жкх ? Знаючи , що внутрішній газ продаєтся за копійки заводам ахмєтова і ко, а з нас деруть по повній програмі виходячи з міжнародних цін ? ну ну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...