Перейти до змісту

Саакашвілі - Обговорення персони (за / проти)


Basil

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, Nokian сказал:

Саме це і спонукає міліони українців  (і тебе в тому числі)- не стояти біля бочки з пивом, а заробляти на день прийдешній.

 

Тобто, мені та мільйонам українцям потрібно ще й дякую сказати і руку поцілувати нинішній владі за те, що нема коли та й за що спокійно відпочити, а тільки пахати і пахати, щоб на пенсії не на одну подачку жити? Я правильно тебе зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
8 годин тому, Юріч сказано:

 

Тобто, мені та мільйонам українцям потрібно ще й дякую сказати і руку поцілувати нинішній владі за те, що нема коли та й за що спокійно відпочити, а тільки пахати і пахати, щоб на пенсії не на одну подачку жити? Я правильно тебе зрозумів?

 

можеш лежати на дивані (варіант, мнути клаву про погану владу) і чекати коли прийде добрий цар і принесе тобі принцесу на білому коні комунізм отримувати зарплату і пенсію, не ходячи на роботу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юріч, не звертай уваги. Два клінічних ідіота в котрих вже змішались в "кучу кони, люди".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, S30 сказано:

Юріч, не звертай уваги. Два клінічних ідіота в котрих вже змішались в "кучу кони, люди".

Юріч, я тобі навіть їхні ніки зацитую

Цитувати
S30 і sergkots reacted to this
  •  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, rl72 сказано:

Юріч, я тобі навіть їхні ніки зацитую

 

Якщо не розумієш складові повноцінного життя то не пиши ахінею. Раби працюють по 12 годин та 6 днів на тиждень. В цивілізованому світі люди повинні заробити на достойне життя за 40 годин на тиждень. Більше - це час вкрадений у себе та сім'ї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, rl72 сказал:

 

можеш лежати на дивані (варіант, мнути клаву про погану владу) і чекати коли прийде добрий цар і принесе тобі принцесу на білому коні комунізм отримувати зарплату і пенсію, не ходячи на роботу

 

На противагу багатьом тут, я не лЕжу і лИжу зад цій продажній владі. Я собі і сім'ї все заробив і заробляю. Працюю від 25 до 40 годин на тиждень, субота і неділя вихідний, плюс свята, організаціонні дні....всього виходить до 20 робочих днів в місяць, заробляю грошей більш ніж середня зарплата по країні, в декілька разів. А як у тебе? Лизання одного місця у влади приносить стабільний дохід?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Юріч сказано:

 

На противагу багатьом тут, я не лЕжу і лИжу зад цій продажній владі. Я собі і сім'ї все заробив і заробляю. Працюю від 25 до 40 годин на тиждень, субота і неділя вихідний, плюс свята, організаціонні дні....всього виходить до 20 робочих днів в місяць, заробляю грошей більш ніж середня зарплата по країні, в декілька разів. А як у тебе? Лизання одного місця у влади приносить стабільний дохід?

Тоді на що ти жалієшся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 minutes ago, Юріч said:

Я собі і сім'ї все заробив і заробляю.

А яку пенсію ти очікуєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Віталій СК сказал:

Тоді на що ти жалієшся?

 

Я ж не за себе

 

12 минут назад, diezel сказал:

А яку пенсію ти очікуєш?

 

Я її не очікую. Стараюсь, як говорили вище, не стояти біля бочки з пивом. Але воно не має так бути. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, sergkots сказано:

Якщо не розумієш складові повноцінного життя то не пиши ахінею. Раби працюють по 12 годин та 6 днів на тиждень. В цивілізованому світі люди повинні заробити на достойне життя за 40 годин на тиждень. Більше - це час вкрадений у себе та сім'ї.

В принципі все вірно, але є одне але. Спостерігаючи за своїми підлеглими, я бачу тільки одне - низьку продуктивність праці. На це навіть МВФ вказав, як одну з основних проблем, що заважають зростанню економіки.

Для прикладу, я за три години можу видати можу видати продукції, як працівник за день. Але я не палю, не п'ю чай-каву, не зловживаю алкоголем та інше.

А з низької продуктивності праці і випливає триваліший робочий день та 6 робочих днів на тиждень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Віталій СК сказано:

В принципі все вірно, але є одне але. Спостерігаючи за своїми підлеглими, я бачу тільки одне - низьку продуктивність праці. На це навіть МВФ вказав, як одну з основних проблем, що заважають зростанню економіки.

Для прикладу, я за три години можу видати можу видати продукції, як працівник за день. Але я не палю, не п'ю чай-каву, не зловживаю алкоголем та інше.

А з низької продуктивності праці і випливає триваліший робочий день та 6 робочих днів на тиждень.

Саме так і є. Дуже багато хочуть відбути роботу й на результат їм пофігу. Логіка така, що я ж мов ходив на роботу, відбув 8 годин, то заплати дньовку. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З власного досвіду скажу, що нормальних роботодавців значно важче знайти ніж нормальних працівників. Не подобається зарплата? Шукаєш іншу роботу, який сенс ходити аби відбути? І не вірю я що, роботодавець бачить як друшляють підлеглі і нічого з цим не робить. Або вони настількі цінні самородки, або зарплата низька. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Віталій СК сказано:

А з низької продуктивності праці і випливає триваліший робочий день та 6 робочих днів на тиждень.

Не завжди так. Іноді доводиться платити меншу зарплату та набирати більше людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 minutes ago, Юріч said:

Але воно не має так бути. 

Не має, та буде. По тій простій причині, що відрізняє нас від, скажімо, поляків: рівень ініціативності. Українців у школі вчать багато чому, та не вчать приймати рішення. Відповідно і суспільство розвивається як попало, а не як треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, AnimaNoir said:

З власного досвіду скажу, що нормальних роботодавців значно важче знайти ніж нормальних працівників.

Це тому що досвід однобокий, а для таких стверджень треба побути з обох сторін і не один раз. Маючи досвід ви б такого не писали

З роботою проблем немає взагалі якщо є бажання вчитися і працювати. А от з працівниками – срака якщо в тебе галузь для якої спеціалістів не готують в навчальних закладах, тобіш практично всі напрямки де потрібна інтелектуальна праця і не можна все описати специфікацією та інструкцією.
Особливо проблемно з молоддю, яка обирає зараз повкалувати на заводі в поляків по 16 годин на добу і думає що так зможе до старості.
Бабло зараз за низькокваліфіковану працю... ніяких планів на майбутнє... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

 

На противагу багатьом тут, я не лЕжу і лИжу зад цій продажній владі. Я собі і сім'ї все заробив і заробляю. Працюю від 25 до 40 годин на тиждень, субота і неділя вихідний, плюс свята, організаціонні дні....всього виходить до 20 робочих днів в місяць, заробляю грошей більш ніж середня зарплата по країні, в декілька разів. А як у тебе? Лизання одного місця у влади приносить стабільний дохід?

поясню в черговий раз для чергового довбня. 

все що я заробляю, я заробляю лише своєю розумовою і фізичною працею. яка немає нічого спільного з владою, ні отримання від будь-якої влади будь-яких доходів

 

так що твій висер мимо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То Соромітник.

І ти після сказаного хочеш знову ж говорити що проблема в працівниках?

В чому проблема. Дай  повкалувати молоді на заводі у нас за хоча б таку ж зарплату як в поляка.

Або альтернативну більш кваліфіковану за більшу зп.

І повір будеш мати з чого перебирати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, S30 said:

І ти після сказаного хочеш знову ж говорити що проблема в працівниках?

В чому проблема. Дай молоді повкалувати молоді на заводі у нас за хоча б таку ж зарплату як в поляка.

Або альтернативну більш кваліфіковану за більшу зп.

 

Воно не так працює. Усім працівникам, які варті високої зарплати – платиться висока зарплата. Інакше не може бути.
Питання в тому що ниськокваліфіковані кадри хочуть високу зарплату при мінімальній користі від них. І не отримуючи кучі бабла – їдуть реалізовувати свою низьку кваліфікацію на полях чи заводах в поляндії.
Проблема в небажанні вчитися і суспільстві

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Я ж не за себе

Але ти ж зміг, я зміг, ще багато хто може нормально заробляти в Україні. Хоча я і працюю часом і 6 днів на тиждень, часом і по 14-16 годин, але це тільки через низьку продуктивність праці працівників, частково застаріле обладнання. Та я не жаліюсь.

35 хвилин тому, Юріч сказано:

Я її не очікую. Стараюсь, як говорили вище, не стояти біля бочки з пивом. Але воно не має так бути. 

Так мусить бути. Ти навіть не уявляєш, скільки я перебачив таких, що працюють до першого авансу, а далі запої, прогули, запізнення, брак та інше. Це все ті, хто хоче стояти біля бочки, а потім будуть розказувати, що в них мала пенсія і все хреново. Причому їм на пенсію мусимо заробляти ми з тобою та нам подібні. Причому за розвиток інфраструктури та інші суспільні блага, якими вони користуються, платимо теж ми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Віталій СК сказано:

В принципі все вірно, але є одне але. Спостерігаючи за своїми підлеглими, я бачу тільки одне - низьку продуктивність праці.

В тій же Польщі той самий працівник покаже вищу продуктивність праці, то з ким щось не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То Соромітник.

Ну, видно поляка влаштовує їх кваліфікація і цінить він її значно вище. Ось тобі і відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, S30 said:

То Соромітник.

Ну, видно поляка влаштовує їх кваліфікація і цінить він її значно вище. Ось тобі і відповідь.

Вони туда їдуть не на ті посади і роблять абсолютно не те що тут. Тому порівняння недоречне.
Але продовжувати не буду якщо ти того не розумієш.
 

4 minutes ago, alexvvv said:

В тій же Польщі той самий працівник покаже вищу продуктивність праці, то з ким щось не так?

смішно... чи сумно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...