Перейти до змісту

Саакашвілі - Обговорення персони (за / проти)


Basil

Рекомендовані повідомлення

Цікавий хід. Одеситам повезло, імхо.

Єдине чого не можу збагнути, навіщо то Саакашвілі?

Найбільше питання хто кого, чи Саакашвілі нашу систему, чи система його?

Перше спілкування з журналістами в Ізмаїлі... Слова гарні, побачимо як буде з ділами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

а Палиця куди?

В Луцьк. Не дарма ж активізувався фонд "Новий Луцьк" останнім часом... імхо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, деякі думки...

Коломойський закрив Дніпропетровськ, п@здюліни були роздані як требе і кому треба. Результат - Днєпр стає дуже навіть проукраїнським.

Одеса, відповідно..Людина Коломойського "у руля", сепаратизм задушений в зародку (аплодую стоячи), особливих проявів не помічається.

Що буде зараз? Риторично? Чи є занепокоєння?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fedot, за Дніпро згідний, а от за Одесу ні, толку там від Палиці було мало, заслуга в тому що там придушили сепаратизм належить лише самим одеситам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fedot, за Дніпро згідний, а от за Одесу ні, толку там від Палиці було мало, заслуга в тому що там придушили сепаратизм належить лише самим одеситам.

Погоджуюсь однозначно і скидаю перед ними шапку.

Є одне "але" - і воно є моє особистою думкою.

По великому рахунку, від голови ОДА піде вказівка силовим структурам. Як і наскільки діяти. Що дало б можливість сєпарам проповзти куди треба. Може Палиця і просто злякався такої активності простих людей, нічого не робив - тим і "допоміг".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одеса, відповідно..Людина Коломойського "у руля", сепаратизм задушений в зародку (аплодую стоячи), особливих проявів не помічається.

А він є... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fedot, от якраз в Одесі і не було толкової роботи силових структур. Для прикладу скільки диверсій і вибухів було в Одесі і Харкові, і скільки диверсій і тереактів було попереджено. В тому ж Харкові, регулярно когось ловлять зі зброєю і вибухівкою, і це при тому що Харків значно більш проросійській ніж Одеса. А в Одесі більше підривали ніж ловили, от і вся ефективність.

ІМХО губернатором там має бути надійна людина з тих країв, яка там все і всіх знає, в тому числі і в криміналітеті, тоді і буде порядок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба його на МО було призначити (не Палицю звісно), от би Порох не струхнув, було-б весело! )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО губернатором там має бути надійна людина з тих країв, яка там все і всіх знає, в тому числі і в криміналітеті, тоді і буде порядок.

А якщо немає надійної людини з тих країв?

Імхо, навпаки, "чужак", який не пов"язаний з місцевим середовищем, до якого тяжко "знайти підхід", буде ефективніше...

імхо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говорить гарно, на ділі видно буде,

Мо таки шось зроблять толкове з одесси,

а потім може потянуться міняти тих про кого казав кварцяний недавно

І доречі про звязки, неважливо хто кого знає, важливо який тол від того що робить людина, якщо перванентно роздаватиме наганяй тим шо ловлять гави ібуде приймати рішення для реального розвитку то буде діло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трамплин на премьера!

Сам Саакашвілі каже, що то дурниці... побачимо, літо швидко пролетить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шось мені здається шо ми всі на порозі якогось великого п"здеца Шухера))

не знаю чього так, я не з тих шо всьо пропало... но.....

ну а нове призначення потроха я не буду коментувати....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шось мені здається шо ми всі на порозі якогось великого п"здеца...

може правильніше... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені його шкода - наражається чувак. Можуть прибрати. Тупо вбити.

Хоча розумний дядько, багато пережив і побачив.

Дай йому Бог наснаги і здоров'я. Ну і хай оберігає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені його шкода - наражається чувак. Можуть прибрати. Тупо вбити.

Хоча розумний дядько, багато пережив і побачив.

Дай йому Бог наснаги і здоров'я. Ну і хай оберігає.

Правильно ти підмітив, не дурний, а отже тверезо оцінив ситуацію і знав на шо підписався.

До осені йому роботи хватить по поточних питаннях та зміни кірівництва районів, а з осені обновлять силові структури і будуть робити чистку. Буде жарко, хоч Ліквідацію-2 знімай...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені його шкода - наражається чувак. Можуть прибрати. Тупо вбити.

також подумав про те, що якщо не зможуть "знайти підхід" , можуть тупо прибрати...

бо наступить він на мозоль багатьом.... десь там не за горами і приватизація одеського припортового анонсована на цей рік...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, ви чьо? Ніхто Сака валити не буде, місцевим робін гудам дешевше буде поступитися своїми інтересами. В іншому випадку будуть сильні репресії з Києва, Сака їм ніхто не простить..

Ой я вас умоляю, знаємо ми їх репресії :0137:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мо зразу на президента?

Не вийде, для цього треба не менше 10 років прожити тут. :0114:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...