Перейти до змісту

Саакашвілі - Обговорення персони (за / проти)


Basil

Рекомендовані повідомлення

39 minutes ago, Віталій СК said:

Я, здається, ніде не писав, що мені він імпонує чи влаштовує мене. 

 

 

Тьху, а я вже повірив, що ти й справді ідейний, від щиро серця пишеш. Такі фоточки нашого "портрета" постив, аж за душу брало. 

А виходить, що такий самий, як і інші порохняві, просто працюєш витонченіше))

 

П.С. 

5 minutes ago, Віталій СК said:

Справа навіть не в адмінресурсі. Вибору ж то особо немає...

Чи, може, це тільки я не бачу.

 

Ну от, про що я й писав. Усіляким ба-la20-болам ще вчитися і вчитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
51 минуту назад, Віталій СК сказал:

Справа навіть не в адмінресурсі. Вибору ж то особо немає...

Чи, може, це тільки я не бачу.

Вибір є завжди. А на останніх президентських виборах він був навіть дуже великий. Ok yu2007, скільки було кандидатів на крісло президента? Після того як прибрали з бюлетенів графу "проти всіх", став голосувати виключно за того, за кого хочу, не дивлячись на те, що він може бути зовсім не прохідним. Навіть мама за таку позицію на мене образилася перед виборами, бо мій брат був на той час в АТО, і мама надіялася, що обравши Петра Олексійовича, пришвидшить таким чином повернення додому сина. Мої аргументи, що Петя і папєрєднікі - одного поля ягоди не подіяли. Зате Петя своїми вчинками сам довів це: брат повернувся рівно через рік після призову, АТО триває, мамина пенсія ~60 доларів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, nickel said:

Ok yu2007, скільки було кандидатів на крісло президента?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

 

Тьху, а я вже повірив, що ти й справді ідейний, від щиро серця пишеш. Такі фоточки нашого "портрета" постив, аж за душу брало. 

А виходить, що такий самий, як і інші порохняві, просто працюєш витонченіше))

Ідейний в чому? Я, вродіби, ні разу не топив особо за Порошенка,  не розказував, що він наш "месія" і т.д. і т.п.

Фото, про яке ти пишеш, швидше за все, з Польщі, де він стоїть на колінах. Що в ньому такого? Запостив новину і підписав, що вважаю його вчинок правильним. Вірніше не так: на той момент вважав правильним. Зараз, після посилення в Польщі антиукраїнських настроїв, моя думка була б протилежною. То що такого в тому пості, що я зразу став порохнявим?

 

Я тебе колись теж вважав більш поміркованим та й тролив ти більш витончено, а тепер скотився до образ та безпідставних звинувачень.

 

1 година тому, yu2007 сказано:

П.С. 

Ну от, про що я й писав. Усіляким ба-la20-болам ще вчитися і вчитися.

Нікель не схотів, то може ти хочеш закластись на пляшку доброго віскі, що Порошенко виграє наступну президентську гонку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romaxa11 сказано:

Який саме віскі і чка тара?

З тобою спорити не хочу, насамперед через твоє ставлення до інших користувачів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

10 hours ago, Віталій СК said:

Нікель не схотів, то може ти хочеш закластись на пляшку доброго віскі, що Порошенко виграє наступну президентську гонку?

 

1 hour ago, difoto said:

0.5 л самогону.

 

Знаємо ми вашу братію.

Вже @la20 забивався тут на борді на пляшку перваку, що безвіз буде до нового року. До цих пір проставляється))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

Знаємо ми вашу братію.

Вже @la20 забивався тут на борді на пляшку перваку, що безвіз буде до нового року. До цих пір проставляється))) 

Шкода кілька сотень гривень на пляшку віскі, то ти мене ще й брехуном зробив?:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Знаємо ми вашу братію.

Вже @la20 забивався тут на борді на пляшку перваку, що безвіз буде до нового року. До цих пір проставляється))) 

Це не так до Віталія як до ю2007.

Так як цей кадр в мене в ігнорі, але цитати відображає.

Ю2007 ти так переживаєш, не за своє що піпец. я вже давно розрахувався. Тільки так як людина не вживає було вирішено, що я замість пляшки віддам 50 грн. Що я і зробив.Не віриш, мені всеодно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нагадайте но порохоботи чому в Україні така срака з розмитненням автомобілів, це юля, садовий чи саакашвілі винен?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, case_l сказал:

А нагадайте но порохоботи чому в Україні така срака з розмитненням автомобілів, це юля, садовий чи саакашвілі винен?

Тю, Васадзе!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Віталій СК said:

Шкода кілька сотень гривень на пляшку віскі, то ти мене ще й брехуном зробив?:lol:

 

До виборів ще два роки, які кілька сотень? Аби в кілька тисяч вкластися на той момент.

 

А взагалі не маю жодних сумнівів в перемозі Петра Олексійовича, правда якщо вибори проводитимуться у конституційний спосіб, без майданів і революцій. Мільйони українських громадян не могли помилятися у 2014-му, не помиляться і в 2019-му. Якщо не Порошенко - то хто?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, yu2007 сказано:

А взагалі не маю жодних сумнівів в перемозі Петра Олексійовича

елементарно кине якусь кістку з панського столу для бидла і оберуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, yu2007 сказано:

Мільйони українських громадян не могли помилятися у 2014-му, не помиляться і в 2019-му. Якщо не Порошенко - то хто?))

Розумію, що це в тебе сарказм, але дійсно, дуже багато людей проголосували за Рошенка з логіки "нехай буде один тур, бо вже нема_коли/набридло гратися". А тому не думаю, що цей фокус пройде вдруге. Думаю, що частина з цих людей взагалі вже не піде на вибори, а частина дійсно проголосує не за "прохідного однотурового", а за кого дійсно хоче. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Три роки петра олексійовича - три роки брехні, саботажу, зради державних інтересів, національного приниження, клянчення грошей, імітації змін, не ділом а словом, легалізації корупції всіх рівнів. Якщо мова йде про наступних сім років - то України вже не буде, у нас не було і тих трьох просраних років щоб стати країною, десять років - це нереально довгий час для існування такого виродка, що собою представляє утворення на території України. Петворення в Північну Корею неможливо, через втрату будь-якої ідеологічної складової. Коли все монетизовано, купується-продається, говорити за вищу мету, цілі нема кому. Якщо петрусь проходить на другий термін - ми зникаємо, нас тупо розірвуть сусіди. Недаремно всі так активізувались на західних кордонах: і румуни, і угорці, і поляки - всі як гієни відчувають запах трупного корупційного розкладання. Якщо він виграє, пляшка віскі яку я готовий програти буде ніщо в порівнянні з руйнуванням моєї країни. Я думаю що більшість все ж має клепку в голові, усвідомлює ризики, за які вже неможна заходити. тупо заради самозбереження. Якщо таких буде достатня кількість - шанс ще залишається. Всі інші з плюшками їдуть дорогою в пекло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, romaxa11 said:

Три роки петра олексійовича - три роки брехні, саботажу, зради державних інтересів, національного приниження, клянчення грошей, імітації змін, не ділом а словом, легалізації корупції всіх рівнів. Якщо мова йде про наступних сім років - то України вже не буде, у нас не було і тих трьох просраних років щоб стати країною, десять років - це нереально довгий час для існування такого виродка, що собою представляє утворення на території України. Петворення в Північну Корею неможливо, через втрату будь-якої ідеологічної складової. Коли все монетизовано, купується-продається, говорити за вищу мету, цілі нема кому. Якщо петрусь проходить на другий термін - ми зникаємо, нас тупо розірвуть сусіди. Недаремно всі так активізувались на західних кордонах: і румуни, і угорці, і поляки - всі як гієни відчувають запах трупного корупційного розкладання. Якщо він виграє, пляшка віскі яку я готовий програти буде ніщо в порівнянні з руйнуванням моєї країни. Я думаю що більшість все ж має клепку в голові, усвідомлює ризики, за які вже неможна заходити. тупо заради самозбереження. Якщо таких буде достатня кількість - шанс ще залишається. Всі інші з плюшками їдуть дорогою в пекло.

сильно сказано!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@romaxa11 багато в чому правий, я вже мовчу про те, що бійців на сході обзивають атошниками, це треба до такої ганьби дожитись. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 minutes ago, jack74 said:

А тому не думаю, що цей фокус пройде вдруге. Думаю, що частина з цих людей взагалі вже не піде на вибори, а частина дійсно проголосує не за "прохідного однотурового", а за кого дійсно хоче. 

 

Тю, ну виграє наступний раз не в один тур, а в два (бо, як ти пишеш, в першому турі частина голосів народу розпорошиться серед "козаків-гаврилюків" і аналогічних кандидатів). Трохи довше і дорожче, але ж результат такий самий. 

 

Хоча це слушна думка, щоб отримати пляшку віскі. Тобто закластися з @Віталій СК не просто на перемогу, а на остаточну перемогу відразу в першому турі. Якщо портрету знадобиться для перемоги другий тур, @Віталій СК програв, якщо ні - виграв. :) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, romaxa11 сказано:

Три роки петра олексійовича - три роки брехні, саботажу, зради державних інтересів, національного приниження, клянчення грошей, імітації змін, не ділом а словом, легалізації корупції всіх рівнів. Якщо мова йде про наступних сім років - то України вже не буде, у нас не було і тих трьох просраних років щоб стати країною, десять років - це нереально довгий час для існування такого виродка, що собою представляє утворення на території України. Петворення в Північну Корею неможливо, через втрату будь-якої ідеологічної складової. Коли все монетизовано, купується-продається, говорити за вищу мету, цілі нема кому. Якщо петрусь проходить на другий термін - ми зникаємо, нас тупо розірвуть сусіди. Недаремно всі так активізувались на західних кордонах: і румуни, і угорці, і поляки - всі як гієни відчувають запах трупного корупційного розкладання. Якщо він виграє, пляшка віскі яку я готовий програти буде ніщо в порівнянні з руйнуванням моєї країни. Я думаю що більшість все ж має клепку в голові, усвідомлює ризики, за які вже неможна заходити. тупо заради самозбереження. Якщо таких буде достатня кількість - шанс ще залишається. Всі інші з плюшками їдуть дорогою в пекло.

Тексти для Карамби випадково не ти пишеш, чи може ви одне ціле?:lol:

Замітив цікаву тенденцію: чим більшу зраду ти написав в пості, тим більше під ним лайків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Віталій СК сказано:

Тексти для Карамби випадково не ти пишеш, чи може ви одне ціле?:lol:

Замітив цікаву тенденцію: чим більшу зраду ти написав в пості, тим більше під ним лайків.

Вівця думає що пастух і собака рятують їй життя, оберігаючи від вовків. Хоча вони з‘їдають на порядок більше овець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну да, ну да.

Тільки скільки вівця протягне сама  в лісі без пастуха і собаки.

Навітьпотомства не залишить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

Ну да, ну да.

Тільки скільки вівця протягне сама  в лісі без пастуха і собаки.

Навітьпотомства не залишить.

В природі виживає якось, просто думає більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 13.10.2017 at 10:09, nickel сказано:

І ти тоже? Графік виложіть, щоб ми знали коли і з ким можна поспілкуватися, а то задаю питання одному порохоботу, а відповідає інший. Чи забув перелогінитися?

а то, щоб тобі мозок зламати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.10.2017 at 17:06, jack74 сказано:

 

zaHARE, а ти лише цих людей в команді Саакашвілі бачиш? Інших ні? Не помічаєш? З старих досвідчених незабруднених політиків - Чумака, наприклад... з відомих (впливових, можна сказати) журналістів - Гордон, Шустер... Наєм теж там...  з силовиків - Касько... армія - Гриценко... з молодих облич - та ж Марушевська... А ще мери міст, голови РДА, і багато-багато людей різної освіти, різних професій та спеціальностей, з різних галузей суспільства...

 

 

а от думаю, про кого Гордон говорив, як про агентів ФСБ? жили на раіссі, приїхали в Україну, змінили прізвища, стали депутатами

цікаво, хто з них в новій команді Міхо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...