Перейти до змісту

Саакашвілі - Обговорення персони (за / проти)


Basil

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
3 годин тому, romaxa11 сказано:

Міхо пішов на перевибори і переміг їх. В чому тиранія? Що за люди були проти нього питання відкрите.

 

он як цікаво... в 2003 році в Грузії пройшла революція троянд, і 22 листопада опозиція (партії Саакашвілі,  Ніно Бурджанадзе та Зураба Жванії)  захопила парламент. За наслідком революції троянд пішов у відставку та покинув Грузію президент Шеварнадзе і на позачергових президентських виборах переміг Міхо. Причиною революції троянд стало звинувачення опозиції на чолі з Міхо в нечесності проведених парламентських виборів.

в 2007 році на президентських виборах уже опозиція звинувачує Міхо у маніпуляціях на виборах та нечесній перемозі. Міхо у відставку не йде, бо опозиція не змогла захопити ні парламент, ні владу, а всі мітинги жорстко були розігнані поліцією з використання водометів та сльозогінного газу. Причина розгону мітингів - на прохання стурбованих громадян та для проведення дезинфекції (прям як у нас - для встановлення йолки).

в 2011 році протести опозиції ( Ніно Бурджанадзе )   також були розігнані. під час розгону були загиблі. підстава розгону мітингів - звільнити площу для проведення параду.

 

Своєобразна така демократія :D

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, yu2007 сказано:

 

 

дуже велика назва ролика. 

мені більше подобається так " Порошенко и Гройсману вручили по пакетику " B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, rl72 сказал:

Своєобразна така демократія :D

в ла20 питав й в тебе спитаю : тобто Порошенко про злобного Міхо взнав ото щойно від тебе ? А якщо він знав до цього, що то за людина, то зхуялі він його в Україну запрошував і отак з помпою громадянство вручав ? Й хто такий по суті Порошенко, якщо в нього в друзях отакі злобні диктатори, яких він ще й до себе запрошує й громадянство дає ? Відповісиш, чи як той укурок теж окуня включиш  ?

 

ЗІ як ото вам конгнітивний диссонанс моск не розриває ? дивина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

ЗІ як ото вам конгнітивний диссонанс моск не розриває ? дивина

Про яке майбутнє говорить Петрусь, мінстець? Що він готує для України хоча б до кінця каденції? Що він взагалі робить? І куди нас веде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

в ла20 питав й в тебе спитаю : тобто Порошенко про злобного Міхо взнав ото щойно від тебе ? А якщо він знав до цього, що то за людина, то зхуялі він його в Україну запрошував і отак з помпою громадянство вручав ? Й хто такий по суті Порошенко, якщо в нього в друзях отакі злобні диктатори, яких він ще й до себе запрошує й громадянство дає ? Відповісиш, чи як той укурок теж окуня включиш  ?

 

ЗІ як ото вам конгнітивний диссонанс моск не розриває ? дивина

 

відповім. мені абсолютно паралельно було на вручення Міхо паспорта, була надія на зміни на краще, в тому числі надія на те ,що Міхо щось таки та зробить в Одеській області.

Я не розумію для чого забрали громадянство, роблячи з Міхо мученика для певної частини громадян України. 

Але я абсолютно не вірю в ті плани реформ в 70 днів, які Міхо зараз озвучує. Бо головна його  і іже к нім примкнувшим апазіціонерам мета - перевибори. і весь той цирк з анонсованим за місяць перетином кордону лише для піар-шоу. Ібо за тиждень, що пройшов, Міхо так і не подав в суд на оскарження указу про позбавлення громадянства.

і я не та людина, яка може розповісти щось Порошенко, щоб він міг взнати від мене щось те, що він не знав про Міхо.   

 

так що нема в мене ніякого когнітивного дисонансу

 

зі

Свидетели Пророка Михуила

4 год · 

Наутро после субботы пришел прокуратор Луцений к верховному консулу Петру, прозванному Кондитером за то, что построил он множество храмов в честь десятой музы Кулинарии по всей Республике и за ее пределами.

- Дошло до меня, господин, что Михуил через месяц хочет прийти в столицу со Своим гастрольным шоу на ослах. Дозволь же не допустить смуты, схватить Его и посадить в вязницу!

Петр же отвечал ему: "Разве не слышал ты пророчество, что объявится Паяц в Святой Земле, и схватят Его, и толпа будет кричать "Экстрадируй Его!", и, осудив, экстрадируют.

И через три дня выйдет Вона перед народом, и скажет, что Он теперь говорит устами Воны. И вспашет Вона свое электоральное поле на ослах Его... Ну и зачем нам с тобой это надо?"

"Ты же сделай, как я тебе скажу, - продолжил Петр, - объяви всем, что не тронешь Его. А с теми, кто вокруг Него, поступишь по закону".

Прокуратор удивился таким словам консула и спросил, как же быть с угрозой, если Михуил со временем войдет в сенат и развалит Республику на радость северным варварам.

- Какая твоя печаль в том? - Отвечал ему Петр. - Еще три года по закону не может Он войти в сенат, и восемь - стать консулом.

Запомни, что пройдет немного времени, и Его же ослы проклянут Его, как они сделали со всеми своими кумирами до Него. Сами найдут в нем зраду, и сами осудят Его без нас.

А о других пастырях уже твоя забота. Они, а не Он - твоя цель.

И верховный консул бросил в чай еще одну карамельку.

(Зрад. 17:23)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, rl72 сказал:

відповім. мені абсолютно паралельно було на вручення Міхо паспорта, була надія на зміни на краще, в тому числі надія на те ,що Міхо щось таки та зробить в Одеській області.

бля, якщо вам не рве мозок конгнітивний диссонанс, то мені таки рве, від такої фрази, враховуючи попередній пост дикого обсирання Міхо. Про те, що відповідь майже повністю збігаєтся з ла20, я вже мовчу. Таки включив окуня, ну і хєр з вами, всерівно що сліпий з глухим порозмовляли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

бля, якщо вам не рве мозок конгнітивний диссонанс, то мені таки рве, від такої фрази, враховуючи попередній пост дикого обсирання Міхо. Про те, що відповідь майже повністю збігаєтся з ла20, я вже мовчу. Таки включив окуня, ну і хєр з вами, всерівно що сліпий з глухим порозмовляли

де ти побачив обсирання. Я щось придумав, і розповів якісь фейки про розіпятих мальчиків розгони мітингів опозиції в Грузії? 

сам ти окунь)))

і правильно когнітивний дисонанс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

 Про те, що відповідь майже повністю збігаєтся з ла20, я вже мовчу.

фсьо пропало, ти нас викрив))). так тупо спалились, фразу слово в слово переписали з методички((((

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І тут є логіка

1 час назад, rl72 сказал:

Я не розумію для чого забрали громадянство, роблячи з Міхо мученика для певної частини громадян України. 

Але я абсолютно не вірю в ті плани реформ в 70 днів, які Міхо зараз озвучує. Бо головна його  і іже к нім примкнувшим апазіціонерам мета - перевибори. і весь той цирк з анонсованим за місяць перетином кордону лише для піар-шоу. Ібо за тиждень, що пройшов, Міхо так і не подав в суд на оскарження указу про позбавлення громадянства.

І тут є логіка

2 часа назад, MANJAK11 сказал:

тобто Порошенко про злобного Міхо взнав ото щойно від тебе ? А якщо він знав до цього, що то за людина, то зхуялі він його в Україну запрошував і отак з помпою громадянство вручав ? Й хто такий по суті Порошенко, якщо в нього в друзях отакі злобні диктатори, яких він ще й до себе запрошує й громадянство дає ?

В чому ж вони, бля, так роблять?

А відповідь проста: зіштовхнути таких як ви лобами і цим скористатися в майбутніх виборах, революціях чи ще в чомусь.

Міхо, мені нагадує перед виборами іншого персонажа: Ляшка. Говорить те, що болить людям прямо зараз (до прикладу, "розтаможка по 300", сміх).  Мене дивує одне, чому він зараз такий ярий "українець" , а не "грузин"? Чому він так не проривав і не прориває грузинські кордони? Чому заради влади так швидко змінив громадянство? Я йому не вірив і не вірю.

Тепер про Петруся, (вибачте, браття порохоботи, але це лиш для конспірації), ця сука, не бачила не знала? Все він знав, просто з Міхо був договорняк, але той, відчувши запах влади, почав бити "прибліжоних" в Одесі і зірвався з цепу, це не Луцик. І Петрусь тепер зі злості робить помилку за помилкою, ігноруючи логіку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саакашвілі був сьогодні у Вінниці:

https://www.youtube.com/watch?v=fxoQ1XcEH3k&feature=youtu.be

А людей то не мало його зустрічало. І це вотчина порошенка та гройсмана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, rl72 сказано:

 

кажуть, в Шегинях радісно скандували "Юля, Юля" "Юлю геть". Брешуть ))))

Дивно, кричали юлю геть, але страшно комусь іншому стало :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, vaz75 сказано:

А відповідь проста: зіштовхнути таких як ви лобами і цим скористатися в майбутніх виборах, революціях чи ще в чомусь.

Немає кого зіштовхувати, всього 2-ва порохоботи і ті позмінно працюють :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LIVE СААКАШВІЛІ Суд про перетин кордону.

 

https://www.youtube.com/watch?v=v8xbYNbutz8 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

17 жовтня під ВР збирається народ, щоб підтримати ВРУ прийняти закон про Антикорупційний суд, відкриті списки і зняття недоторканості. Це єдине що дасть цій країні шанс на продовження проекту в майбутнє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, romaxa11 сказано:

17 жовтня під ВР збирається народ, щоб підтримати ВРУ прийняти закон про Антикорупційний суд, відкриті списки і зняття недоторканості. Це єдине що дасть цій країні шанс на продовження проекту в майбутнє.

 

запрошення на такі події треба давати правильно

 

21617940_1489621597752620_7959312713650667556_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, rl72 сказано:

запрошення на такі події треба давати правильно

А сам особисто за чи проти:

44 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Антикорупційний суд, відкриті списки і зняття недоторканості

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, rl72 сказано:

21617940_1489621597752620_7959312713650667556_n.jpg

Цитувати
d.u.a.l reacted to this
 
@d.u.a.l ніколи б не подумав, що ти підтримуєш побиття журналістів співробітниками УДО )))) 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

avatar  
Хроники Хунты
@JuntaChronicles
 
Саакашвили стоит сделать президентом лишь для того, чтобы искателей мессий, наконец-то, уже убило граблями, по которым они всё время бегают.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...