Перейти до змісту

Саакашвілі - Обговорення персони (за / проти)


Basil

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
11 часов назад, jack74 сказал:

Шонєбуть

 

ПиСи: нагадайно, і шо ж то за один - Соловей Ігор!? Шурнашлюх?

НУ да,ну да. Час покаже,хто там шлюх. Міхо базарить з людиною,яка не признала росію агресором і проти  надання рівних з ЗСУ прав добровольцям(які до речі через неї загинули). Послідовний паца. В нього талант збирати навколо себе  тухлі консерви. Наступний  його друг Левченко?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, zaHARE сказано:

MKO.jpg

 

Прикільно було б фоточки побачити. Чи в шановного журналіста з такого видання як LB (яке до речі систематично поливає президента Саакашвілі брудом) не знайшося ніякого пристрою щоб зафіксувати таку цікаву кампашку? :)

PS до речі - la20, що там з фотками міхо і пукіна після анексії? Чи хоча б міхо і мєдвєдєва, про що вірно підказав Віталій СКНе було ще часу пошукати? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, zaHARE сказано:

НУ да,ну да. Час покаже,хто там шлюх. Міхо базарить з людиною,яка не признала росію агресором і проти  надання рівних з ЗСУ прав добровольцям(які до речі через неї загинули). Послідовний паца. В нього талант збирати навколо себе  тухлі консерви. Наступний  його друг Левченко?

Завтра якийсь мутний тіп напише що міхо сидів в кафе з інопланетянами.
Ти також будеш писати так, ніби немає сумнівів що така подія відбулась, без будь яких доказів?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє,ну тоді поясніть мені чому на орбіті Саакашвілі крутяться мутні тіпкі(Йуля,Надя,Найем,Садовий,Зімін,насіння і т.д.)?  Йому нема з кого обирати? Чи він абсолютно не принциповий? 

  Я дуже симпатизував Саакашвілі,але останні його вчинки ставлять під сумнів його адекватність як політика і чесність як людини.

Я не тролю,а щиро запитую. 

Тупе мінусування
 розглядаю як фанатизм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, zaHARE сказано:

НУ да,ну да. Час покаже,хто там шлюх. Міхо базарить з людиною,яка не признала росію агресором і проти  надання рівних з ЗСУ прав добровольцям(які до речі через неї загинули). Послідовний паца. В нього талант збирати навколо себе  тухлі консерви. Наступний  його друг Левченко?

Поясни мені, яким чином те, з ким він "базарить" в якийсь момент, говорить про його позицію? Те, що він зустрівся з хєроїнею в людному (заміть! не ховався) місці абсолютно не означає, що він поділяє "думки" Савченки. 

Чи ти дійсно та, як кажуть, вишивата, якій, щоб в її очах дискредитувати якусь людину, достатньо підіслати поручкатись до тієї людини якогось гандона і показати це тобі??? ... Та й навіть не показати, а написюкати відсєбятіну якогось продажного журнашлюшки. І що, все? Людина стала гнидою зразу для тебе?

м-даааа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, та яка різниця, хто з ким і де сидить ? В демократичному суспільстві кожен має право на спілкування з кожним, чи не так ? Таке спілкування може лише побічно на щось там вказувати, а не свідчити про певний факт домовленостей чи щось інше. А коли людина видає свої здогади, думки чи фантазії за реальність, то це як мінімум непрофесійно. Можливо Міхо збирає інформацію, вивчає позиції різних людей, робить з цього певні висновки і будує свою стратегію дій... Та може бути маса таких "можливо" та інших варіантів, чому, з ким, хто, де і коли спілкується...

 

З.І. Тримай друзів близько, а ворогів ще ближче

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні мова не тільки про Савченко,я ж написав перелік його теперішніх друзів. Чому ви нічого не говорите про Тимошенко,громадянина росії Соболєва-Зіміна,про бєніного бутафорського воїна насіння,про Садового і т.д.Всі вони не голосували за потрібні  для України закони.Вони тільки критикують,не даючи ніяких дієвих пропозицій.То якщо Міхо так вболіває за Україну,то чому він їх не послав? Чому треться з ними? Чиї гроші його пхають? 

 Знову,шановні,ви тільки  повторюєте мантру про методички і зарплату.Кожен звісно судить по собі. Я просто хочу розібратись. 

Я впевнений,що більшість з вас в свій час так само  "топила" за Савченко. А мені відразу вся історія погано тхнула. 

Тож час все розставить на свої місця. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, zaHARE сказано:

я ж написав перелік його теперішніх друзів.

Це:

21 годин тому, zaHARE сказано:

MKO.jpg

 

Признаюсь не знав, що друзями тепер так стають. Каву попив в кафе - все, всі присутні друзі. Тепер знову те саме курять що і в 60-ті.

Результат пошуку зображень за запитом "peace 60"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, sergkots сказал:

Це:

 

Признаюсь не знав, що друзями тепер так стають. Каву попив в кафе - все, всі присутні друзі. Тепер знову те саме курять що і в 60-ті.

Результат пошуку зображень за запитом "peace 60"

 Коли немає що написати по суті,то спригують на шизу. Добре,я терплячий. Кількома постами вище написано перелік його теперішніх друзів.Повторюю-Тимошенко,Семенченко,Соболєв,Найем,Садовий.Поки достатньо.Думаю після 17 жовтня вскриється ще пара-трійка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, jack74 сказал:

Чи ти дійсно та, як кажуть, вишивата, якій, щоб в її очах дискредитувати якусь людину, достатньо підіслати поручкатись до тієї людини якогось гандона і показати це тобі???

7315b2a0735817313e47c302946e4.jpg

 

Де вони сидять і базарять, фото нннада ? :) 

 

crying_laughter_statue_vancouver.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, zaHARE сказано:

.Повторюю-Тимошенко,Семенченко,Соболєв

А чим однотуровий кращий за цих персонажів? Ну крім того, що в парламент його провів кум путіна і що він був міністром януковича?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, zaHARE сказано:

Шановні мова не тільки про Савченко,я ж написав перелік його теперішніх друзів. Чому ви нічого не говорите про Тимошенко, громадянина росії Соболєва-Зіміна, про бєніного бутафорського воїна насіння, про Садового і т.д. Всі вони не голосували за потрібні  для України закони. Вони тільки критикують,не даючи ніяких дієвих пропозицій.То якщо Міхо так вболіває за Україну,то чому він їх не послав? Чому треться з ними? Чиї гроші його пхають? 

Історія Савченко мені від самого початку була безсумнівно-надутою і смерділа. 

Тимошенко... Так, теж смердить і вже давно "з душком", але вона дуже сильний і вигідний союзник. Її краще мати в своєму таборі, аніж ополчити її проти себе. 

Саакашвілі сам не може балотуватись в президенти, йому потрібна кандидатура, а тому Тимошенці тут поки "пахне" і вона за це буде рвати землю. 

Соболєв? А чим тобі Соболєв не вгодив? Навіть якщо корені з Росії? Це все?

Садовий чим тобі завинив?

 

Саакашвілі потрібні союзники, потужні впливові, і він їх має, і вони різношерсті і різнотабірні. А хіба може бути інакше? Ти може знаєш в політиці чистих "ІсусівХристів", чи цнотливих "ДівМарій"???

 

zaHARE, а ти лише цих людей в команді Саакашвілі бачиш? Інших ні? Не помічаєш? З старих досвідчених незабруднених політиків - Чумака, наприклад... з відомих (впливових, можна сказати) журналістів - Гордон, Шустер... Наєм теж там...  з силовиків - Касько... армія - Гриценко... з молодих облич - та ж Марушевська... А ще мери міст, голови РДА, і багато-багато людей різної освіти, різних професій та спеціальностей, з різних галузей суспільства...

Так, можливо вони десь знайомі, можливо там десь є якісь свати-куми, але ж це життя, інакше не буває. Всі ми шукаємо собі "команди" по рекомендаціях людей, котрим віримо, довіряємо...

А чи може Саакашвілі набрати в свою команду лише нікому невідомих токаря Василя, столяра Миколу і студента Дмитра, і з ними перемогти оте порохо-луценко-аваківське кодло-болото?!?

 

Не знаю, ЩО вийде в Саакашвілі, ЧИ вийде в Саакашвілі, чи не скурвиться його "команда", а я твердо переконаний, що те, що ми маємо зара, це шлак. Це "нові"-старі злодюги, котрі просто по-новому перекришували під себе ринки, виробництва, суди, митниці, бурштини і т.д., і ні про який народ вони не думають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, zaHARE сказал:

 Знову,шановні,ви тільки  повторюєте мантру про методички і зарплату.Кожен звісно судить по собі. Я просто хочу розібратись. 

Ну а як не повторюватися про методички, якщо ви тільки по них і пишете, і ні слова від себе? Всі вже давно зрозуміли, що з себе представляє Саакашвілі і втратили до нього інтерес. І тільки в Петі від Міхо підгорає, а якщо в Петі підгорає, то починаються шоу "позбавлення громадянства", шоу "зустріч на кордоні", шоу "Міхо виявляється пиє каву, паразіт-який". І все це мають обговорити активні і пасивні порохоботи, мають "просто хочу розібратися", мають пояснити "рядовому українцю" як правильно сприймати особистого ворога Петі. І похєр Петі, що людей не Міхо турбує, а зовсім інші нагальні питання.

Я тебе ще зрозумію, якщо ти за гроші порохоботиш - зараз усім важко, усі крутяться як можуть, але якщо ти безкоштовно це робиш, то це - діагноз.

п.с. Я до тебе краще відносився, коли ти на Борді про крішнаітів застьогував...

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

І тільки в Петі від Міхо підгорає

Бгггг :) Далі не читав, але шутка зачьотна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, difoto сказал:

Бгггг :) Далі не читав, але шутка зачьотна!

Заступив на зміну?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, jack74 сказано:

zaHARE, а ти лише цих людей в команді Саакашвілі бачиш? Інших ні? Не помічаєш? З старих досвідчених незабруднених політиків - Чумака, наприклад... з відомих (впливових, можна сказати) журналістів - Гордон, Шустер... Наєм теж там...  з силовиків - Касько... армія - Гриценко... з молодих облич - та ж Марушевська... А ще мери міст, голови РДА, і багато-багато людей різної освіти, різних професій та спеціальностей, з різних галузей суспільства...

Так, можливо вони десь знайомі, можливо там десь є якісь свати-куми, але ж це життя, інакше не буває. Всі ми шукаємо собі "команди" по рекомендаціях людей, котрим віримо, довіряємо...

А чи може Саакашвілі набрати в свою команду лише нікому невідомих токаря Василя, столяра Миколу і студента Дмитра, і з ними перемогти оте порохо-луценко-аваківське кодло-болото?!?

 

Не знаю, ЩО вийде в Саакашвілі, ЧИ вийде в Саакашвілі, чи не скурвиться його "команда", а я твердо переконаний, що те, що ми маємо зара, це шлак. Це "нові"-старі злодюги, котрі просто по-новому перекришували під себе ринки, виробництва, суди, митниці, бурштини і т.д., і ні про який народ вони не думають.

 

так, це що зараз - шлак.

але те, що збирається навколо Міхо - також шлак.

 

9 годин тому, nickel сказано:

Заступив на зміну?

 

ну, а якже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, nickel сказано:

Ну а як не повторюватися про методички, якщо ви тільки по них і пишете, і ні слова від себе? Всі вже давно зрозуміли, що з себе представляє Саакашвілі і втратили до нього інтерес. І тільки в Петі від Міхо підгорає, а якщо в Петі підгорає, то починаються шоу "позбавлення громадянства", шоу "зустріч на кордоні", шоу "Міхо виявляється пиє каву, паразіт-який". І все це мають обговорити активні і пасивні порохоботи, мають "просто хочу розібратися", мають пояснити "рядовому українцю" як правильно сприймати особистого ворога Петі. І похєр Петі, що людей не Міхо турбує, а зовсім інші нагальні питання.

Я тебе ще зрозумію, якщо ти за гроші порохоботиш - зараз усім важко, усі крутяться як можуть, але якщо ти безкоштовно це робиш, то це - діагноз.

п.с. Я до тебе краще відносився, коли ти на Борді про крішнаітів застьогував...

 

 

 

підгорає в свідків нового чергового мессії... поки не згорить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, rl72 сказано:

але те, що збирається навколо Міхо - також шлак.

знаєш кращу альернативу? Озвуч нам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, jack74 сказано:

знаєш кращу альернативу? Озвуч нам

на жаль, не знаю.

але не бачу, щоб щось змінилось від заміни одного шлаку на інший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ти шо?! Ну Грузію він КОНКРЕТНО змінив, і проти цього ти не посперечаєшся. І закинути йому досі ніхто толком нічого не може. Не знайшли в нього ні віл по всьому світу, ні рахунків в офшорах, нічого!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, jack74 сказано:

Та ти шо?! Ну Грузію він КОНКРЕТНО змінив, і проти цього ти не посперечаєшся. І закинути йому досі ніхто толком нічого не може. Не знайшли в нього ні віл по всьому світу, ні рахунків в офшорах, нічого!

якщо нічого закинути не можуть то за що ж на нього стільки кримінальних справ що він в реформовану Грузію боїться повернутись?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, difoto сказано:

Бгггг :) Далі не читав, але шутка зачьотна!

Спешал фор Діма'с інтелект, тук-тук:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...