Перейти до змісту

Саакашвілі - Обговорення персони (за / проти)


Basil

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
7 часов назад, yu2007 сказал:

Ну ніби й так, але й не зовсім.

Якщо пролистати теми на борді за 15-16 роки, то там теж частенько писали, що якщо не буде реформ, то цю владу винесуть, а однотуровий складе компанію лєгітімичу. Що народ зубожіє і скоро будуть "голодні" і "комунальні" бунти. І все це на фоні активних бойових дій на сході. І в мене теж закрадалась думка, що якось так воно і буде. 

Ні, вже не буде. Принаймні не зараз. Чим більше кілограм живої ваги набирають легендарні комбати і сотники, тим менше перспектив у такого розвитку подій.

Крехтали на борді і при Януковичу. І крехтали би ще один термін, якби яник не наробив помилок. Крехчуть і зараз, бо українці по іншому не вміють. Все залежить від Петі. Поки що йде за стандартним сценарієм: узурпація влади, плавний перехід до авторитаризму, на фоні зубожіння населення. Залишилося спотикнутися об ящик з гранатами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, weeran сказано:

Який сенс ото тут в цій темі, вжей навіть карамба цього не розуміє, що дають такі теми тут, попіздіти? і нічого не робити.  Саакашвілі буде робити свою справу, а народний фронт свою. Пєтя топить саху мішико через народний фронт, а оскільки тут парочка адмінів і ще десяток топлять за народний фронт і за пєтю,  а хто знає їх у реальному житті то й вже не сумнівається, то який сенс таких тем???? Що вони дають?

дякую що зареєструвався і просвітив нас. ми дуже цінуємо твою думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Денис Казанський (не знаю хто це, раніше не читав) в своєму пєйсбуку гарно пояснив, чому відбулася ця циркова вистава в Краковці. Держдеп ніучом нє уіноват :) . Звичайна внутрішньовидова боротьба, тому ніяких революцій і майданів на порядку денному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, yu2007 сказал:

Денис Казанський (не знаю хто це, раніше не читав) в своєму пєйсбуку гарно пояснив, чому відбулася ця циркова вистава в Краковці. Держдеп ніучом нє уіноват :) . Звичайна внутрішньовидова боротьба, тому ніяких революцій і майданів на порядку денному.

Дав би ссилку чи що. Вперше про нього почув, коли він про бурштин почав писати. І перший написав скільки і кому бабла відстьогують копателі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, nickel said:

Дав би ссилку чи що. Вперше про нього почув, коли він про бурштин почав писати. І перший написав скільки і кому бабла відстьогують копателі.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1517467268332780&id=100002085647117

я з кнопочної нокії в нет хожу, коли не за компом, складно це все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, d.u.a.l сказано:

Ну-ну, ти ще заведи звичну пісню "цар хороший, бояри погані". Навіть якщо допустити, що все, що відбувалося в неділю - то справа рук всяких там сабакових, то це ти просто опускаєш свого преза нижче плінтуса (хоча він і так давно вже там), бо він значить взагалі не відає, що поза його спиною такі ігри ведуть. Але тут навіть припускати непотрібно, бо дивись останній пункт з наведеного причинно-наслідкового зв'язку, він же перший в часовому просторі - позбавлення громадянства. Чи це знову не петрусь, і ти віриш тим словам, що він "як президент не міг поступити інакше, бо йому незалежний орган подав подання", з виразом обличчя, як у того кота зі Шрека. Знов бояри? Ну тоді це вже клінічний ідіотизм, нахіба нам президент-ідіот?

Я не знаю хто в тебе през.

Ми мабуть в різних краінах живем, або можливо я не вважаю за можливе називати президента своєі краіни презом, незважаючи на людину, яка займає цю посаду.

І я не писав, що винуваті бояри, а Порох ні при чому.

Стсовно твоіх тверджень про царя і боярів, то проблема тільки твоя, що ти віриш в мессію, який прийде і зробить заєбісь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з youtube :D

Цитувати

На Украине всё наладится только тогда, когда вдова Порошенко придёт в тюрьму к Гройсману узнать, за что повешенный Турчинов пристрелил Яценюка на похоронах Парубия, который так и не признался, где закопал трупы Авакова и Геращенко, взорвавших Раду после того, как там Парасюк и Ляшко устроили поножовщину, выясняя чьими агентами являются Садовый и Саакашвили

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Тут в рамках однієї голови існують два протилежних твердження з приводу одного й того ж

https://www.facebook.com/ivan.oberemko/posts/1496405913779325

 

Світлина від Івана Оберемка.

Світлина від Івана Оберемка.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ветеранів АТО які підтримали Саакашвілі заблокували у Винниках під Львовом

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Savage сказано:

От за що люблю нашу владу, так це за послідовність. :) 

 

523a323f0464c65c3310c127baae7655.gif

 

 

Но Йуля в проплачених рейтингах перша!

6967fc7b89e71cd0225c77b91255c7b1.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я уже дето писав то ще тут повторюся :)
Раз тему з Саакашвілі так круто роздувають по всіх "змі" ‒ значиться це дуже треба владі.
Ну а їй це може бути вигідно лише при одному розкладі ‒ "нова" фігура на виборах, яка підгребе усіх невдоволених теперішнім станом справ в Україні.
Всі існуючі "опозиціонери" вже давно не в тренді і щоб не робити знову вибори в одні ворота ‒ потрібен справжній джедай, який поборе корупцію, кумів і мєнтів.
Більш ніж впевнений що Петрик буде керувати далі, але видимість боротьби створювати треба. Без сильного суперника немає гучних перемог.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Соромітник сказал:

Раз тему з Саакашвілі так круто роздувають по всіх "змі" ‒ значиться це дуже треба владі.

Якщо це твердження помилкове, то далі можна і не читати. Бо виходить що майдан Януковичу також треба був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, nickel сказал:

Якщо це твердження помилкове, то далі можна і не читати. Бо виходить що майдан Януковичу також треба був.

111460.jpg.f1c67f4a5116ae119ce86e3f8a7bb14d.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумію, що це може образити почуття віруючих прихильників Міхо, але не можу пройти повз таке))

Quote

С того времени Михуил начал проповедывать и говорить: Барыги! 
ибо приблизилось Царство Предвыборное. 
Проходя же близ моря Львовского, Он увидел двух братьев: Симона, называемого Вомбатом, и Сотника Неизвестной Сотни, брата его, закидывающих понты, ибо они были Героями,
и говорит им: идите за Мною, и Я сделаю вас ловцами юрлиц. 
И они тотчас, взяв по мешку титушек, последовали за Ним.
...
За шесть дней до экстрадиции пришел Михуил в Леополис, где был номер за 12 тысяч динариев. 
Там приготовили Ему вечерю, и нардепы служили, и Вона была одной из возлежавших с Ним. 
Горничная же, взяв фунт нардового чистого драгоценного мира, помазала ноги Михуила и отерла волосами своими ноги Его; и дом наполнился благоуханием от мира. 
Тогда один из учеников Его, с именем, сокрытым в интересах следствия, сказал: Для чего бы не продать это миро за триста динариев и не раздать нищим? 
Михуил же сказал: Барыга! 12 тысяч за ночь тебе не жалко, и ты возлежишь здесь со мной, а за триста динариев беспокоишься!

 

Звідси: Свидетели Пророка Михуила

Там є перли й інших фейсбукєрів, з яких починався цей флешмоб.

 

Ось це найбільше посміхнуло:

prorok.jpg.86211af154e0e83d9c5c27b8193ad100.jpg

 

Креативно працюють, з душею))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курт Волкер - представник президента Трампа по Україні: 
«Якщо Україна хоче будувати правову державу, Михайлу Саакашвілі потрібно дати можливість відстояти своє громадянство в суді. Порошенко слід менш драматично підходити до Саакашвілі і зайнятися питаннями поліпшення управління країною і боротьбою з корупцією»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zplanetaz12 сказано:

 

Ukraine is a country with the rule of law. Someone like former President Saakashvili has a right to pursue his own case in Ukrainian courts. I hope people не розібрав слово a political drama. Focus on a legal matter and Ukraine will strengthen institution of democracy as well as enslave a corruption and economic reform. Ukraine will and need strong country democratically, economically so that we can stand the invasion and suffering from russia and merge as a successful country in the future.

 

Друге питання від неї щось типу чи має Порошенко надати міхо шанс. Волкер каже я не хочу казати щоб я сказав . І фактично повторює те саме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 hours ago, nickel said:

Якщо це твердження помилкове, то далі можна і не читати. Бо виходить що майдан Януковичу також треба був.

Януковичу ? умовивод через жопу канєшно, але не переймайся
Пропаганда глибоко засіла в тілах фанатів зомбоящика та поскакати закомпанію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Соромітник сказал:

умовивод через жопу канєшно, але не переймайся

Я ж тобі це й написав, про твій пост, але якось культурніше.

 

п.с. Шо за манери останнім часом на Борді, обсирати тих, хто з тобою не згідний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...