Перейти до змісту

Саакашвілі - Обговорення персони (за / проти)


Basil

Рекомендовані повідомлення

6 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Спешал фор Діма'с інтелект, тук-тук:

 

а швидко в межах країни це які строки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
20 хвилин тому, la20 сказано:

якщо нічого закинути не можуть то за що ж на нього стільки кримінальних справ що він в реформовану Грузію боїться повернутись?

Ну то відкрий нам таємницю, про що ж ті "справи"? КРИМІНАЛЬНІ! Розкрий нам очі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто ти сам не знаєш :) Навіть не вникав, да :) Головне для тебе, що хтось там каже, що на нього завели справу :)

"Нє чітал, но асуждаю!" ;) 

 

Ну то візьми і хоч прочитай разок, яку туфту там "нашили"

Генпрокурор Грузії розповіла усі подробиці кримінальних справ Саакашвілі

Цитувати
Стосовно екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі у нього на батьківщині порушено 4 кримінальні справи, деякі з них вже завершено

Про це головний прокурор країни Натія Сонгулашвілі, яка за своїм статусом дорівнює українському генпрокуророві, розповіла в інтерв'ю "Обозревателю".

"Перша справа - дуже відома в Грузії - "справа Гіргвіліані". У цій справі Саакашвілі видав акт про помилування виконавців, винних у вбивстві Сандро Гіргвіліані ... Ще до засудження, дав їм слово, що він їх помилує. Було це десь за два роки до їхнього засудження і винесення вироку", - повідомила головний прокурор.

Вона зазначила, що у цій справі Саакашвілі перевищив свої повноваження.

За її словами, почалося все це з-за одного конфлікту в ресторані з вищими посадовими особами МВС Грузії, близькими до Саакашвілі. Тоді співробітника банку Гіргвіліані прямо з ресторану відвезли на автомобілі, після чого знайшли мертвим на міському цвинтарі Тбілісі.

"Друга справа - про розтрату державних коштів. Справа стосується розтрати 9 мільйонів грузинських ларі (понад $3 млн. - ред.). Він дарував дуже багато, літав дуже багато (не в державних справах), витрачав дуже багато на свої особисті потреби з коштів фонду Спеціальної служби державної охорони Грузії", - зазначила Сонгулашвілі. 

Третя справа - справа телеканалу "Імеді", відібраного у підприємця Бадрі Патаркацишвілі

Четверта справа пов'язана з побиттям грузинського парламентарія Валерія Гелашвілі, який написав критичну статтю про сім'ю Саакашвілі.

"У нього було дуже багато переломів, поламана щелепа і т.д. Найголовніше, що поліцейські побили його за волею Саакашвілі через критику на його адресу", - наголосила прокурор.

У справі про вбивство Зураба Жванії, який був чи не найбільшим опонентом Саакашвілі, за словами керівника Головної прокуратури Грузії, наразі є "тільки один обвинувальний вирок суду, який був винесений десь півтора роки тому проти членів його (Саакашвілі - ред.) охорони". У цій справі, яку зараз теж розглядає Головна прокуратура, окрім цих людей, звинувачення більше нікому не пред'являлося.

Загалом, стверджує головний прокурор, згідно з новим законодавством Грузії, Саакашвілі загрожує 11 років позбавлення волі, якщо суд винесе обвинувальний вирок.

" ...Зараз, якщо у людини є 3-4 звинувачення, у нього буде тільки один термін", - пояснила вона.

"Усі ці справи зараз розглядаються Тбіліським міським судом", - додала Сонгулашвілі.

Також вона підтвердила, що Саакашвілі не знаходиться в розшуку по лінії Інтерполу.

Дав в морду? - молодець, якщо було за що.

Відібраний телеканал? :) Отак прийшов і відібрав? І що далі зробив? З'їв? Чи на офшори собі поклав?

Розтрата державних коштів? Та таку хєрню можна зшити на будь-якого "папєрєдніка"

А першу навіть коментувати не хочу

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rl72 сказал:

ну, а якже

І ти тоже? Графік виложіть, щоб ми знали коли і з ким можна поспілкуватися, а то задаю питання одному порохоботу, а відповідає інший. Чи забув перелогінитися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, jack74 сказано:

тобто ти сам не знаєш :) Навіть не вникав, да :) Головне для тебе, що хтось там каже, що на нього завели справу :)

"Нє чітал, но асуждаю!" ;) 

 

Ну то візьми і хоч прочитай разок, яку туфту там "нашили"

Генпрокурор Грузії розповіла усі подробиці кримінальних справ Саакашвілі

Дав в морду? - молодець, якщо було за що.

Відібраний телеканал? :) Отак прийшов і відібрав? І що далі зробив? З'їв? Чи на офшори собі поклав?

Розтрата державних коштів? Та таку хєрню можна зшити на будь-якого "папєрєдніка"

А першу навіть коментувати не хочу

 

тобі дав посилання там є і обвинувальний акт. ну якщо все надумане на твою думку то він тим більше повинен поїхати в Грузію і відстояти свою невинуватість в "реформованих"  судах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, jack74 сказал:

Історія Савченко мені від самого початку була безсумнівно-надутою і смерділа. 

Тимошенко... Так, теж смердить і вже давно "з душком", але вона дуже сильний і вигідний союзник. Її краще мати в своєму таборі, аніж ополчити її проти себе. 

Саакашвілі сам не може балотуватись в президенти, йому потрібна кандидатура, а тому Тимошенці тут поки "пахне" і вона за це буде рвати землю. 

Соболєв? А чим тобі Соболєв не вгодив? Навіть якщо корені з Росії? Це все?

Садовий чим тобі завинив?

 

Саакашвілі потрібні союзники, потужні впливові, і він їх має, і вони різношерсті і різнотабірні. А хіба може бути інакше? Ти може знаєш в політиці чистих "ІсусівХристів", чи цнотливих "ДівМарій"???

 

zaHARE, а ти лише цих людей в команді Саакашвілі бачиш? Інших ні? Не помічаєш? З старих досвідчених незабруднених політиків - Чумака, наприклад... з відомих (впливових, можна сказати) журналістів - Гордон, Шустер... Наєм теж там...  з силовиків - Касько... армія - Гриценко... з молодих облич - та ж Марушевська... А ще мери міст, голови РДА, і багато-багато людей різної освіти, різних професій та спеціальностей, з різних галузей суспільства...

Так, можливо вони десь знайомі, можливо там десь є якісь свати-куми, але ж це життя, інакше не буває. Всі ми шукаємо собі "команди" по рекомендаціях людей, котрим віримо, довіряємо...

А чи може Саакашвілі набрати в свою команду лише нікому невідомих токаря Василя, столяра Миколу і студента Дмитра, і з ними перемогти оте порохо-луценко-аваківське кодло-болото?!?

 

Не знаю, ЩО вийде в Саакашвілі, ЧИ вийде в Саакашвілі, чи не скурвиться його "команда", а я твердо переконаний, що те, що ми маємо зара, це шлак. Це "нові"-старі злодюги, котрі просто по-новому перекришували під себе ринки, виробництва, суди, митниці, бурштини і т.д., і ні про який народ вони не думають.

ТИ все добре написав, але Шустер,як і Найем -продажні журналісти;Гриценко-мій тесть військовий чітко знає як розвалювалась армія і продавалось майно при Гриценкові,не факт що він цим керував особисто,але й не перешкоджав;Касько-не знаю,можливо позитивний,але косяків і безрезультативності ГП теж навалом;Марушевська-вроді теж нормальна,приніймні бізнес при ній розмитнювався без затримок і хабарів.
Я з тобою цілком згоден,що зараз ми маємо шлак.І його так багато,що любі позитивні зміни і реформи заливаються зверху тим шлаком і з реформи залишається 50%(в кращому випадку). Але  50% це крок вперед.Мені теж хочеться швидких реформ,мені хочеться,щоб п'яних водіїв саджали на рік,а не випускали.,щоб за крадіжку бюджетних коштів давали 10років тюрми за кожен 1млн. . і т.д. Мені,як і тобі хочеться всього і одразу. Але найбільше не хочеться один шлак замінити на інший.Вже в нас так було був ніякий Ющенко,замінили господарником Януковичем. Бо шкода втрачати ще з десяток років  до наступного майдану,який буде вже відразу збройним.Ось такі мої переживання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, la20 сказано:

а швидко в межах країни це які строки?

Дебіл у відео вказані чіткі строки, не сци і додивись до кінця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, nickel сказал:

Ну а як не повторюватися про методички, якщо ви тільки по них і пишете, і ні слова від себе? Всі вже давно зрозуміли, що з себе представляє Саакашвілі і втратили до нього інтерес. І тільки в Петі від Міхо підгорає, а якщо в Петі підгорає, то починаються шоу "позбавлення громадянства", шоу "зустріч на кордоні", шоу "Міхо виявляється пиє каву, паразіт-який". І все це мають обговорити активні і пасивні порохоботи, мають "просто хочу розібратися", мають пояснити "рядовому українцю" як правильно сприймати особистого ворога Петі. І похєр Петі, що людей не Міхо турбує, а зовсім інші нагальні питання.

Я тебе ще зрозумію, якщо ти за гроші порохоботиш - зараз усім важко, усі крутяться як можуть, але якщо ти безкоштовно це робиш, то це - діагноз.

п.с. Я до тебе краще відносився, коли ти на Борді про крішнаітів застьогував...

 

 

 Розчарую тебе.Я маю хорошу офіційну роботу і пристойну офіційну зарплату.І до Порошенка не маю ніякого відношення.Ба,більше-я працюю в компанії регіонала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Дебіл у відео вказані чіткі строки, не сци і додивись до кінця

судячи з сезонних (весняних і осінніх) загострень від дебілізму з елементами шизофренії лікують тебе і все безрезультатно.

А відео я не те що до кінця не дивився я його взагалі не влючав та і не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE"не все зразу" - це зрозуміло, але що позитивного ти бачиш зараз? Про які 50% чого ти кажеш??? Де ті "покращення" на 50%?

"щоб п'яних водіїв саджали на рік,а не випускали" - та при чому тут водії?!! Три роки пройшло, а ні одної гучної "посадки" не відбулось! Досі нікого не посадили за "Майдан", хоча відео було купа! Ок, нехай там важко розкопати прямі докази - Досі ні одного "товстого" сепаратюги не наказали!, хоча відео їх "прямої мови", відкритих закликів і свідчень дій є валом!!! Навіть ту срану ШТепу не змогли всадити!!! Вона, сука, ще й виходить і сміється нам всім в очі - гімн України нам плює! Лукашиха нагло посміхалась, забираючи назад "завдаток" за себе! Де ті "посадки" за "бурштинові кімнаті" і "золоті підземні ходи"??? Там теж доказів нема?

Та Яник "ЮЛЮ" і "ЮВУ" посадив!, а ці??

Спочатку я ще заспокоював себе, внушаючи собі, що "нова" влада молода, ще поки зуби не відростила, а тепер бачу, що то все - те ж саме шобло, лише змінили "пахана" і переділили "общак".

 

Тепер про "шкурні" "не все зразу". Гривню безпідставно обвалили в три рази, ЗРАЗУ. Без будь-яких вагомих причин! Хоча причина зрозуміла - казна порожня, а народу потрібно щось платити, народу треба дати видимість, що прийшли "правильні пацани"!, то ДЕ взяти гривні на пенсії, на зарплати бюджетникам і на соцвиплати? Правильно! - Надрукувати! І, відповідно, обвалити гривню! І от ОПА! - з нічого взялися "гроші"!

Але тут друга "ОПА" прийшла - а за газ Раші і за електрику Ахмєтці такий фокус не проходить! Вони не такі барани, як народ України, вони вимагають "тверду" валюту! Ну знач "взвінтілі" вартість за комунальні і переклали на народ! І що народ? -  ропче, але хлепче.

То де тут ти бачиш "50%"??? Мож не в ту сторону ті "50%" пішли?? Не в "краще", а в "гірше"??? певно, правда ж...

Субсидію придумали? - ну то ж така сама тимчасова "обманка" народу, якого вони мають "стадом баранів", бо спочатку типу дають всім, а потім починають вирізати, починають "відсіювати" "злосних аферистів"! І вже, дивись, за рік-другий на субсідії живуть вже лиш невеличка частинка "нужденних"

 

Не бачу я ніяких "50%"... Навіть "5%" не бачу... як не прикро..

 

А Безвіз? - та нахєр він нам нужен був такими жертвами!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, zaHARE сказал:

І до Порошенка не маю ніякого відношення.

Всі порохоботи це строчать, ще ні один не написав, що отримує гроші від Петі. Значить діагноз, таки розчарував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, jack74 сказано:

тобто ти сам не знаєш :) Навіть не вникав, да :) Головне для тебе, що хтось там каже, що на нього завели справу :)

"Нє чітал, но асуждаю!" ;) 

А ти вникав?

За розгін опозиційної акції протесту? Хіба ні?

Розтрату бюджетних коштів? Ні?

Та за це ж саме Янукович сидить в Ростові і так само розказує, що проти нього відкрито політичні справи, а не кримінальні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

 Гривню безпідставно обвалили в три рази, ЗРАЗУ

Бугага, апять економіст на дивані прокинувся :) Це вже просто смішно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, nickel сказано:

Всі порохоботи це строчать, ще ні один не написав, що отримує гроші від Петі. Значить діагноз, таки розчарував.

І ти туди ж. Ну для чого клеймити людей з іншими політичними вподобаннями? Чого, якщо когось влаштовує Порошенко, як президент, то він одразу порохобот, чи дебіл, як написав romaxa11 (саме за це слово я йому поставив мінус)? Не віриш, що такі бувають?

 

1 година тому, nickel сказано:

Всі вже давно зрозуміли, що з себе представляє Саакашвілі і втратили до нього інтерес.

Серйозно? Ти тільки подивись кількома постами вище, як jack74 взахльоб розказує який Саакашвілі реформатор і його "молода" команда.

Проте його ж ніхто не називає саакашвілеботом.

Чи sergkots , який постійно топить за Самопоміч, його чогось теж ніхто не називає садовоботом.

 

P. S.nickel , заб'ємось на пляшку нормального віскі, що Порошенка виберуть на другий термін?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Віталій СК сказал:

І ти туди ж. Ну для чого клеймити людей з іншими політичними вподобаннями? Чого, якщо когось влаштовує Порошенко, як президент, то він одразу порохобот, чи дебіл, як написав romaxa11 (саме за це слово я йому поставив мінус)? Не віриш, що такі бувають?

Вірю. От ти, наприклад. Правда ж? Тільки різниця між ботами і тобою, що ти не розказуєш мені чим поганий Саакашвілі, чому я його маю ненавидіти і т.д. Зверни на це увагу. От тому я тролю таких "просто хочу розібратися". 

7 минут назад, Віталій СК сказал:

P. S.nickel , заб'ємось на пляшку нормального віскі, що Порошенка виберуть на другий термін?

Хто кому має ставити, якщо Петю виберуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Віталій СК сказал:

Серйозно? Ти тільки подивись кількома постами вище, як jack74 взахльоб розказує який Саакашвілі реформатор і його "молода" команда.

Проте його ж ніхто не називає саакашвілеботом.

Чи sergkots , який постійно топить за Самопоміч, його чогось теж ніхто не називає садовоботом.

Більше чим Петя в розкрутку Саакашвілі не вклав ніхто. І зараз Петя своїм патологічним страхом конкуренції робить для Міхо лише краще. Я не уявляю, що Петі шепчуть на вухо "радники", що він так взявся за Міхо. До початку цієї фігні Міхо і в Раду не пройшов би. Зате після такого потужного піару ще й партію за собою протягне. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, nickel сказано:

І зараз Петя своїм патологічним страхом конкуренції робить для Міхо лише краще.

Такой паталагічний страх іспитує - кушять ні можєт! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, nickel сказано:

Хто кому має ставити, якщо Петю виберуть?

Ти мені:D.

10 хвилин тому, nickel сказано:

Більше чим Петя в розкрутку Саакашвілі не вклав ніхто. І зараз Петя своїм патологічним страхом конкуренції робить для Міхо лише краще. Я не уявляю, що Петі шепчуть на вухо "радники", що він так взявся за Міхо. До початку цієї фігні Міхо і в Раду не пройшов би. Зате після такого потужного піару ще й партію за собою протягне. 

З цим згідний. Якась фігня вийшла з цим громадянством. Хіба що ми чогось не знаємо і це - таємний план Госдепа:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Віталій СК сказано:

А ти вникав?

За розгін опозиційної акції протесту? Хіба ні?

Розтрату бюджетних коштів? Ні?

Та за це ж саме Янукович сидить в Ростові і так само розказує, що проти нього відкрито політичні справи, а не кримінальні.

А ти прочитав, що я написав? Чи ти лиша одне речення на початку осилити здатен? Ну спробуй ще раз прочитай, що я написав (там я навіть повиділяв справи шрифтом, щоб декому простіше було, ну але не сліпим, звичайно)

4 годин тому, jack74 сказано:

Ну то візьми і хоч прочитай разок, яку туфту там "нашили"

Генпрокурор Грузії розповіла усі подробиці кримінальних справ Саакашвілі

Спойлер
Стосовно екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі у нього на батьківщині порушено 4 кримінальні справи, деякі з них вже завершено

Про це головний прокурор країни Натія Сонгулашвілі, яка за своїм статусом дорівнює українському генпрокуророві, розповіла в інтерв'ю "Обозревателю".

"Перша справа - дуже відома в Грузії - "справа Гіргвіліані". У цій справі Саакашвілі видав акт про помилування виконавців, винних у вбивстві Сандро Гіргвіліані ... Ще до засудження, дав їм слово, що він їх помилує. Було це десь за два роки до їхнього засудження і винесення вироку", - повідомила головний прокурор.

Вона зазначила, що у цій справі Саакашвілі перевищив свої повноваження.

За її словами, почалося все це з-за одного конфлікту в ресторані з вищими посадовими особами МВС Грузії, близькими до Саакашвілі. Тоді співробітника банку Гіргвіліані прямо з ресторану відвезли на автомобілі, після чого знайшли мертвим на міському цвинтарі Тбілісі.

"Друга справа - про розтрату державних коштів. Справа стосується розтрати 9 мільйонів грузинських ларі (понад $3 млн. - ред.). Він дарував дуже багато, літав дуже багато (не в державних справах), витрачав дуже багато на свої особисті потреби з коштів фонду Спеціальної служби державної охорони Грузії", - зазначила Сонгулашвілі. 

Третя справа - справа телеканалу "Імеді", відібраного у підприємця Бадрі Патаркацишвілі

Четверта справа пов'язана з побиттям грузинського парламентарія Валерія Гелашвілі, який написав критичну статтю про сім'ю Саакашвілі.

"У нього було дуже багато переломів, поламана щелепа і т.д. Найголовніше, що поліцейські побили його за волею Саакашвілі через критику на його адресу", - наголосила прокурор.

У справі про вбивство Зураба Жванії, який був чи не найбільшим опонентом Саакашвілі, за словами керівника Головної прокуратури Грузії, наразі є "тільки один обвинувальний вирок суду, який був винесений десь півтора роки тому проти членів його (Саакашвілі - ред.) охорони". У цій справі, яку зараз теж розглядає Головна прокуратура, окрім цих людей, звинувачення більше нікому не пред'являлося.

Загалом, стверджує головний прокурор, згідно з новим законодавством Грузії, Саакашвілі загрожує 11 років позбавлення волі, якщо суд винесе обвинувальний вирок.

" ...Зараз, якщо у людини є 3-4 звинувачення, у нього буде тільки один термін", - пояснила вона.

"Усі ці справи зараз розглядаються Тбіліським міським судом", - додала Сонгулашвілі.

Також вона підтвердила, що Саакашвілі не знаходиться в розшуку по лінії Інтерполу.

Дав в морду? - молодець, якщо було за що.

Відібраний телеканал? :) Отак прийшов і відібрав? І що далі зробив? З'їв? Чи на офшори собі поклав?

Розтрата державних коштів? Та таку хєрню можна зшити на будь-якого "папєрєдніка"

А першу навіть коментувати не хочу

 

 

52 хвилин тому, difoto сказано:

Бугага, апять економіст на дивані прокинувся :) Це вже просто смішно.

уважно слухаю дипломованого недиванного економіста, просвіти мене "темного" как касмічєскіє караблі бараздят як при кожних революціях місцева валюта девальвує

Тільки наперед тобі скажу, що РЕВОЛЮЦІЇ, як такої, в нас не було. Це Путін так співає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, jack74 сказано:

уважно слухаю дипломованого недиванного економіста, просвіти мене "темного" как касмічєскіє караблі бараздят як при кожних революціях місцева валюта девальвує

Я тобі максимально на пальцях поясню, чому не нова влада обвалила гривню, а стара.

Хабарі і потоки йшли наверх у гривні, а дачі, яхти і золоті батони куплялись за долари, тому стара влада самоотвєрженно любими способами тримала гривню в потрібних рамках, поки були гроші тримати. В нас є якийсь ніібічєскій експорт (відредаговано), щоб гривня не девальвувала? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nickel сказал:

Всі порохоботи це строчать, ще ні один не написав, що отримує гроші від Петі. Значить діагноз, таки розчарував.

  Сміюсь.Таке враження,що за твоїм ніком 10-ти річна дитина.  Ярлики типу "порохобот","зрадофіл","кулак","куркуль","контра" ,"бандера," і т.д. вішають люди  обділені інтелектом,але  з поставленим голосом і неповагою до людей з іншою думкою,колись вони себе називали комісарами. Але то таке,я не ображаюсь. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, difoto сказано:

Я тобі максимально на пальцях поясню, чому не нова влада обвалила гривню, а стара.

Хабарі і потоки йшли наверх у гривні, а дачі, яхти і золоті батони куплялись за долари, тому стара влада самоотвєрженно любими способами тримала гривню в потрібних рамках, поки були гроші тримати. В нас є якийсь ніібічєскій імпорт, щоб гривня не девальвувала? 

:) 

"В нас є якийсь ніібічєскій імпорт, щоб гривня не девальвувала?" -

1. якщо по такій "логіці" - то чому зупинився подальший обвал? Імпорт з'явився?

2. тобі перелічити для прикладу декілька країн, котрі теж не мають "ніібічєского" імпорту, не мають суттєвих природних ресурсів, але та все стабільно.

 

"тому стара влада самоотвєрженно любими способами тримала гривню в потрібних рамках" - якими способами? Чому ж тоді ця влада тими самими способами не втримує?

 

ПиСи: на пальцях можеш (...чи на пальці)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не придумуйте. Імпорт, який перевищує експорт, вимиває валюту з країни, і створює негативний торговельний баланс, який в свою чергу впливає на платіжний баланс країни. Тому, щоб валюта потрапляла в країну (і продавалась, забезпечуючи таким чином попит на неї, а то й перебільшуючи його) потрібен "нііпіческіій експорт", який буде більшим за трішки менший "нііпіческій імпорт".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...