Перейти до змісту

Саакашвілі - Обговорення персони (за / проти)


Basil

Рекомендовані повідомлення

Я розумію, що більшість тут хочуть змін, але більш ніж впевнений що ще більше тих, що теж їх хочуть, але щоб ніц не змінювалось. Навіть тут, на борді повно таких. І повірте, як би не пнулась та меншість, вибір  більшості наперіод відомий: черговий вибраний в обмін на гречку і бла-бла обісцянки неугодний для меншості. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
3 минуты назад, Ukrainec сказал:

Я розумію, що більшість тут хочуть змін, але більш ніж впевнений що ще більше тих, що теж їх хочуть, але щоб ніц не змінювалось. Навіть тут, на борді повно таких. І повірте, як би не пнулась та меншість, вибір  більшості наперіод відомий: черговий вибраний в обмін на гречку і бла-бла обісцянки неугодний для меншості. 

Ну то всьо заїбісь, живемо так далі, ну а хулє

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заєбісь... Бо  ніби ти прям вже щось зібрався змінювати в свому стилі життя, щоб якось на це влинути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Ukrainec сказал:

Заєбісь... Бо  ніби ти прям вже щось зібрався змінювати в свому стилі життя, щоб якось на це влинути?

змінювати ? наприклад ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Ukrainec сказал:

Це ти ти мені скажи

ну в тебе ж предьява до мене, що я тіпа нічого в своєму житті не змінюю, то я й питаю, по яким критеріям можна оприділити, змінюю я в своєму житті щось чи ні ? А ти починаєш окуня включати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ukrainec сказано:

Рома, я б дуже хотів щоб, в тих хто дописують в такому жанрі президентом був завідувач психлікарні. 

Не Петя з Кийова наша основна біда, це скоріш наслідок. Біда в головах! 

Ех Рома Рома. Завтра інангурують нового обранця-лиценарожу (і це буде не Саакашфіллі, нажаль) і ти будеш знову істерити: зрада-зрада! А життя йтиме далі змінюючись з швидкісттю равлика. :)

і нащо януковича поперли, то ж біда в головах 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пред'ява!? Та ради Бога. 

Якщо твої вчинки принесуть в контексті закону добробут більш ніж звичному для тебе колу людей значить почалось! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Ukrainec сказал:

Пред'ява!? Та ради Бога. 

Якщо твої вчинки принесуть в контексті закону добробут більш ніж звичному для тебе колу людей значить почалось! 

ну значить почалось, а що це міняє ? блін, мова ні про що

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

ну значить почалось, а що це міняє ? блін, мова ні про що

Ага! Читаючи Рому в мене аналогічні відчуття...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Ukrainec сказал:

Ага! Читаючи Рому в мене аналогічні відчуття...

ага, як там кацапи постійно кажуть : *нада большє работать, а нє бастовать и рєволюции дєлать* , я правильно зрозумів хід твоїх думок ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З поправкою: революції - работать!!! Маленькі, великі і щодня, мінімум двічі ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, romaxa11 сказано:

Прочитай покращення від влади, темку про Майдан. Буде мало ще підкину.Хоча що цікавить?: розкрадання в армії, саботаж судової реформи, мвс, енергосектор, рефінанс і дивовижне зростання президентського банку, провали в податковій реформі, саботаж відкритих списків, антикорупційного суду. Короче що тебе цікавить?

Всьо прапало.

Мумія (Тимошенко ).повертається.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, romaxa11 сказано:

розкрадання в армії, саботаж судової реформи, мвс, енергосектор, рефінанс і дивовижне зростання президентського банку, провали в податковій реформі, саботаж відкритих списків, антикорупційного суду.

Певно ми в різних країнах живем. Бо я бачу якісне і кількісне змінення до кращого постачання в армії, посилення контролю, прийняття судової реформи, енергосектор постійно диверсифікується, показники в промисловості зростають, інвестування збільшується... Може ти з якої Сербії оце все пишеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://varta.kharkov.ua/news/city/1143816

Саакашвілі, як іТимошенко-люди,котрі одержимі владою.

Вони готовішвидше померти,ніж визнати свою неправоту.

Українцям такі не потрібні.

Єдине, чого Міхо дібється- знизить рейтинг Пороха на кілька процентів.

Ну хай гавкає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дещо про Грузію (з коментів мордокниги):

Цитата

Лия Чхиквишвили · Как оказался у власти аятолла Хомейни? Тоже самое. Чем быстрее реформы, тем больше масса тех, кто не догоняет, срабатывает фактор социального сравнения. И сравнивают не с той позицией от которой ушли, а с тем, чего достигли те, кто рядом. Именно поэтому - обида и зависть. Дальше, Грузия известна непотизмом, кумовством и коррупцией. Он разворотил это . А это дискомфорт, ведь тепло и сыро... Тут появился Иванишвили, который в своём местечке сделал всё- все бесплатное. Потом наобещал три короба , бредни, многие повелись, темболее, что Миша приучил к тому, что сказанное исполняется. Было много лжи и дезинформации со стороны тогдашней оппозиции: якобы газ продают дорого, а реально, -у нас он был дешевле чем росийский- из Азербайджана ( это тоже заслуга Миши) , якобы с каждого литра бензина - половина идёт в карман президента, якобы его жена работавшая медсестрой, подрабатывает))) торговлей органами... Смешно , но на быдло необразованное подействовало. Захотелось дармовщины, захотелось, меньше контроля, меньше усилий.. и тут прямо перед выборами распространили кадры из тюрьмы где реальные правонарушения были перемешаны с постановочными кадрами. Тот кто это снимал, работник тюрьмы, сам участвовал и издевался( в кадрах его голос) делал это 2! года!! Т.е. сам был преступником. И что? Его , новая власть, вопреки закону амнистировала БЕЗ судебного разбирательства, в России ему дали орден, 11 тысяч выпустили гуртом из тюрем, двумстам дали статус политзаключенных, в том числе гражданам России осужденным за шпионаж, полностью развалена госбезопасность, остановлены проекты по развитию портов и городов, курс валюты от 165 за 100$ стал 245. Полный пипец. Теперь и та дармовшина прекратилась на которую клюнули. Просто кинули всех. Но теперь избавиться от олигарха у которого в кармане столько денег сколько в бюджете и который с бешеной скоростью скупает все и всех, уже очень трудно. Вторые выборы уже были явно сфальсифицированы. А теперь еще переделали конституцию, так, что практически мы северная Корея.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міхо в Грузії достатньо було сказати фас і будь яку людину кидали в тюрму.

В нас таке тупо не пройде.

Тому його і поперли з Одеси.

По закону гір живуть в горах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Nokian сказано:

Міхо в Грузії достатньо було сказати фас і будь яку людину кидали в тюрму.

В нас таке тупо не пройде.

В нас так само, Музичка застрелили без проблем, і без проблем беркутівців повідпускали в росію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

Бардак і диктатура -далеко не те саме.

а паспорт забрали не через диктатуру? о_О

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Dima4s сказано:

а паспорт забрали не через диктатуру? о_О

А в країну потрапив без паспорта через бардак  :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міхов Грузіїсвоїхопонентів просто посадив. Ну все відібрав. І ще в багатьох просто відібрав.

Приблизно, як більшовики у громадянську війну.

В нас такий зараз не має жодних шансів на  владу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Чем быстрее реформы, тем больше масса тех, кто не догоняет

Це те про що я писав і чого ми ризикуємо "закінчити" як Грузія навіть, якщо президентом стане хтось типу Нельсона Манделла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...