Перейти до змісту

Саакашвілі - Обговорення персони (за / проти)


Basil

Рекомендовані повідомлення

27 минут назад, volks сказал:

Виходить зачароване коло. Зп не піднімають, бо є такі, хто готові за такі гроші згідні працювати.

Ну чому ж? Просто треба прагнути перейти на вищий рівень.

 

Наприклад, вчити технічну англійську; вчити технології, в яких не можуть/не хочуть розбиратися "кодери з дипломами"; наповнювати портфоліо проектами, які демонструють твій скілл; цікавитися сучасними принципами і підходами програмування; освоювати супутній софт; пробувати себе в оупенсорс-проектах; світитися на ГітХабі. 

 

Впевнений, що далекоглядний роботодавець по достоїнству оцінить такі переваги. А раз не оцінить, то ну нах такого роботодавця - шукай іншого :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Як на мене, то важливим фактом є те, що "туди" вже їдуть не тільки на низькокваліфіковану працю. Декілька знайомих вже працюють інженерами на місцевих підприємствах. Ті самі кодери можуть легко податись на захід і тоді їх вже 20 тисячами тут важко буде заохотити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 minutes ago, IronSun said:

Як на мене, то важливим фактом є те, що "туди" вже їдуть не тільки на низькокваліфіковану працю. Декілька знайомих вже працюють інженерами на місцевих підприємствах. Ті самі кодери можуть легко податись на захід і тоді їх вже 20 тисячами тут важко буде заохотити.

в чому його важливість ? 5 чи 20 років тому хіба не їхали ? чи може поляки не їдуть ? чи німці ? чи америкоси ?
люди завжди виїзджали і мандрували в пошуках чогось інакшого

 

Відносно кодерів, то там 20к зможуть заробляти ті хто і тут міг. Там не платитмуть нашим неукам хороші зарплати бо немає потреби в поганій роботі за великі гроші.

Коли Естонія/Латвія в еврик вступили – в них відразу почався відтік висококваліфікованих кадрів, що спричинило нехватку працівників. Компанії були змушені перелаштуватися і тепер в них зарплати на рівні – європейці туди їдуть.
В нас ситуація інакша зовсім – тікають ті хто тут заробляти не можуть чи не хочуть.
Без них економіка постраждати не повинна :) хіба оздоровиться
Фігня починається коли вони починають назад приїзджати і тратити бабло направо і наліво – що спричиняє невиправданий підйом цін.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник ти ж про себе пишеш. Кому тут нафігтвоя праця потрібна? А тим кому потрібна, скільки заплатять? Ти ж сам і виїхав, тільки докацію не змінив і фактично ти ціни і піднімаєш на все)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Соромітник, не зрозумів, або не хочеш розуміти. Постає (або вже постала давно, якщо так більш подобається) інша реальність, де

3 часа назад, Соромітник сказал:

Роботодавець знайде свого програміста, котрий буде отримувати 25к чи 100к, заробляючи для компанії 200к.

 

може і не відбутись, так як програмісти помалу виїдуть до Польщі навіть суто заради кращої якості життя (рівень зп "там" для таких спеціалістів, думаю, знаєш не гірше мене).

Тому й не згідний з тезою "роботодавець ні в чому не винен".

 

 

Можу подискутувати в окремій темі, тут закінчив оффтопити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, IronSun сказано:

може і не відбутись, так як програмісти помалу виїдуть до Польщі навіть суто заради кращої якості життя (рівень зп "там" для таких спеціалістів, думаю, знаєш не гірше мене).

Брат щойно з Європи. Так от середній айтішнік получає набагато менше за лікаря чи вчителя. Майже у всій Європі. І тільки в нас (поки що) в них зарплатня європейського гатунку (тому що зарплатня лікаря нижче плінтуса)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, romaxa11 said:

Соромітник ти ж про себе пишеш. Кому тут нафігтвоя праця потрібна? А тим кому потрібна, скільки заплатять? Ти ж сам і виїхав, тільки докацію не змінив і фактично ти ціни і піднімаєш на все)))

нє, я експортер та інвестую в економіку України – то є різні речі, мав би розуміти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, romaxa11 said:

Соромітник ти ж про себе пишеш. Кому тут нафігтвоя праця потрібна? А тим кому потрібна, скільки заплатять?

Ти помиляєшся. Попит є тут, і попит той шалений. Проблема одна - низька мотивованість персоналу. Ти можеш покласти вагон зусиль на автоматизацію бізнес-процесів, але все впреться у те, що персонал похєрить любі твої зусилля. Бо йому треба вже, і бажано шоб нічого не мінялось, але шоби робить поменше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, diezel сказано:

Ти помиляєшся. Попит є тут, і попит той шалений. Проблема одна - низька мотивованість персоналу. Ти можеш покласти вагон зусиль на автоматизацію бізнес-процесів, але все впреться у те, що персонал похєрить любі твої зусилля. Бо йому треба вже, і бажано шоб нічого не мінялось, але шоби робить поменше.

CRM-системи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, romaxa11 said:

CRM-системи

І ERP-системи, і системи автоматизованої обробки даних, і системи контролю, і оптимізація каналів продажу, і сертифікація, і багато чого іншого.

Суми цілком співвідносяться із сумами в розвинутих країнах. Проблема не в відсутності попиту, а в людях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, romaxa11 сказано:

CRM-системи?

Рома, давай я тебе на завод влаштую на 1міс, а після цього періоду побачимо твою думку, щодо людей і кому що бракує

вже десь я вже писав, що 3х "спеціалістів" з ЗП від 8 - 13тис+вечірні/нічні довелося звільнити саме через низьку ефективність і продуктивність їх праці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Ukrainec сказал:

Рома, давай я тебе на завод влаштую на 1міс, а після цього періоду побачимо твою думку, щодо людей і кому що бракує

вже десь я вже писав, що 3х "спеціалістів" з ЗП від 8 - 13тис+вечірні/нічні довелося звільнити саме через низьку ефективність і продуктивність їх праці

А чого на 1 місяць? Щоб потім казати, що звільнив через низьку ефективність?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

1 година тому, difoto сказано:

Брат щойно з Європи. Так от середній айтішнік получає набагато менше за лікаря чи вчителя. Майже у всій Європі

Бо іт ринок кордонами не обмежений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, IronSun сказано:

може і не відбутись, так як програмісти помалу виїдуть до Польщі навіть суто заради кращої якості життя (рівень зп "там" для таких спеціалістів, думаю, знаєш не гірше мене).

Тут є ще такий момент, що вартість життя тут і там сильно відрізняється, набагато вигідніше жити тут і працювати на європу, аніж їхати туди. І правильно Соромітник каже, що поїдуть або ті хто хоче перебратись до іншої країни, або ті чиєї кваліфікації не вистачає для того щоб нормально заробляти тут. Є ще процент тих хто їде в "рожевих окулярах", але більшість таких повертається назад по закінченню контракту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, alexvvv сказано:

А коли виїдуть порохоботи разом із хазяїном?

Ізраїль - досить специфічна країна, і не кожен (навіть порохобот) захоче туди виїхати. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

А чого на 1 місяць? Щоб потім казати, що звільнив через низьку ефективність?

Для того щоб зрозуміти життя, поспілкуватися з "електоратом" і тогг вистачить. На довше боюсь, що Софія мене "прокляне" через те що муситиме щодня забирати ромку біля бочки з квасом/пивом, відриваючи його в розпал розмов з "електоратом" в стані потрібної "кондиції". :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 minutes ago, alexvvv said:

А коли виїдуть порохоботи разом із хазяїном?

:) їх і тут непогано кормлять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитав тему і трохи прикуїв, які в нас роботодавці файнюні, а роботяги гавнюні. Посони, ви точно луцькі? Бо аж до вас на роботу захотілося.

 

п.с. Не палю, не зловживаю алкоголем, не запізнююся, не прогулюю, не пропадаю, не краду, відповідальний. Де можна рости, росту.  Легко вчуся. Дехто кличе назад - це я до того, що якби те що написав вище було брехнею, то не кликали б. Налітай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Почитав тему і трохи прикуїв, які в нас роботодавці файнюні, а роботяги гавнюні. Посони, ви точно луцькі? Бо аж до вас на роботу захотілося.

 

п.с. Не палю, не зловживаю алкоголем, не запізнююся, не прогулюю, не пропадаю, не краду, відповідальний. Де можна рости, росту.  Легко вчуся. Дехто кличе назад - це я до того, що якби те що написав вище було брехнею, то не кликали б. Налітай.

10 К хватить? Або 15, але не 5, а 8 годин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, difoto сказал:

10 К хватить? Або 15, але не 5, а 8 годин.

Хватить. 8 годин? Та це ж халява, зараз 12.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

24 хвилин тому, nickel сказано:

Почитав тему і трохи прикуїв, які в нас роботодавці файнюні, а роботяги гавнюні. Посони, ви точно луцькі? Бо аж до вас на роботу захотілося.

 

п.с. Не палю, не зловживаю алкоголем, не запізнююся, не прогулюю, не пропадаю, не краду, відповідальний. Де можна рости, росту.  Легко вчуся. Дехто кличе назад - це я до того, що якби те що написав вище було брехнею, то не кликали б. Налітай.

Ну що красивий панятно! А робить що вмієш? За що багато платить то?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зараз працюю на об'єкті за 20К. Його можна зробити за тиждень, або за місяць. Тому зарплатня або 6 за тиждень (на трьох 20/3=6,...) або по дві. Відбійний молоток втримаєш? Якщо "здружимся" - можна ще скоріше і відповідно ще більше. Але... відбійний молоток втримаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

5 хвилин тому, difoto сказано:

Я зараз працюю на об'єкті за 20К. 

Не позорся! Зараз такі як юріч і соромітник назвуть тебе лохом :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...