Перейти до змісту

Саакашвілі - Обговорення персони (за / проти)


Basil

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, jack74 сказал:

zaHARE"не все зразу" - це зрозуміло, але що позитивного ти бачиш зараз? Про які 50% чого ти кажеш??? Де ті "покращення" на 50%?

"щоб п'яних водіїв саджали на рік,а не випускали" - та при чому тут водії?!! Три роки пройшло, а ні одної гучної "посадки" не відбулось! Досі нікого не посадили за "Майдан", хоча відео було купа! Ок, нехай там важко розкопати прямі докази - Досі ні одного "товстого" сепаратюги не наказали!, хоча відео їх "прямої мови", відкритих закликів і свідчень дій є валом!!! Навіть ту срану ШТепу не змогли всадити!!! Вона, сука, ще й виходить і сміється нам всім в очі - гімн України нам плює! Лукашиха нагло посміхалась, забираючи назад "завдаток" за себе! Де ті "посадки" за "бурштинові кімнаті" і "золоті підземні ходи"??? Там теж доказів нема?

Та Яник "ЮЛЮ" і "ЮВУ" посадив!, а ці??

Спочатку я ще заспокоював себе, внушаючи собі, що "нова" влада молода, ще поки зуби не відростила, а тепер бачу, що то все - те ж саме шобло, лише змінили "пахана" і переділили "общак".

 

Тепер про "шкурні" "не все зразу". Гривню безпідставно обвалили в три рази, ЗРАЗУ. Без будь-яких вагомих причин! Хоча причина зрозуміла - казна порожня, а народу потрібно щось платити, народу треба дати видимість, що прийшли "правильні пацани"!, то ДЕ взяти гривні на пенсії, на зарплати бюджетникам і на соцвиплати? Правильно! - Надрукувати! І, відповідно, обвалити гривню! І от ОПА! - з нічого взялися "гроші"!

Але тут друга "ОПА" прийшла - а за газ Раші і за електрику Ахмєтці такий фокус не проходить! Вони не такі барани, як народ України, вони вимагають "тверду" валюту! Ну знач "взвінтілі" вартість за комунальні і переклали на народ! І що народ? -  ропче, але хлепче.

То де тут ти бачиш "50%"??? Мож не в ту сторону ті "50%" пішли?? Не в "краще", а в "гірше"??? певно, правда ж...

Субсидію придумали? - ну то ж така сама тимчасова "обманка" народу, якого вони мають "стадом баранів", бо спочатку типу дають всім, а потім починають вирізати, починають "відсіювати" "злосних аферистів"! І вже, дивись, за рік-другий на субсідії живуть вже лиш невеличка частинка "нужденних"

 

Не бачу я ніяких "50%"... Навіть "5%" не бачу... як не прикро..

 

А Безвіз? - та нахєр він нам нужен був такими жертвами!

 Садити хто буде? Продажні судді? Ти серйозно на це сподівався? Чи ти думав реформу суду провернуть за рік? А хто прийде на їх місце? Чи ти не в курсі,що більшість випускників юридичних за такими ж намірами йшли вчитись або їх пристроїли батьки-судді/прокурори?  Ти в якій країні живеш? Тут автоандона знімеш на відео і викладеш в мережу,а через пів години вже до тебе дзвонить кум і просить видалити відео,бо то його племінник.І так зі всім.В Литві по такій же схемі робили і в Грузія,якщо не помиляюсь теж.Хапали чиновника,забирали заставу,залишали в прокуратурі папку з компроматом(щоб не рипався) і випускали. 
  Стосовно гривні,твоя аналітика неперевершена. Всі знали,що яник тримає фіксований курс,який давно не відповідав дійсності.Але ми тішились,що за копійки можна відпочивати за кордоном. Чи може ти забув скільки бюджетів України вивели за кордон яник і його бандота? Чим закрити діру? При  чому в державі де практичгно відсутній реальний сектор економіки,державі,яка торгує ресурсами.  Є тільки один правильний вихід,що й зробили. Я дивуюсь як не відбулось дефолту.
Відповідно твоя репліка склала всі пазли.Ти такий самий  "обіжений",як і тисячі інших. Скажу одну фразу,яку почув від жителя Свитязя-" При янику краще було."

-Чому?????
-Долар був по 8.
 Ти такий самий. Ти плачеш за дешевим доларом тому для тебе й безвіз до сраки.
Жертви кажеш великі?
ТИ погано вчив історію інших розвинених країн. На шару нікому щастя не привалило.І йшли вон  до цього десятиліттями і століттями.
Да,і я по своїй роботі якраз витягував з дупи підприємства,які всадили в яму такі експерти.І витягував не за день і не за місяць."Час не головне-головне результат"-так казав власник.  
Але то таке,Піду мармеладку рошенівську з'їм,бо шось мене попускає.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
2 хвилин тому, rabzy сказано:

Не придумуйте. Імпорт, який перевищує експорт, вимиває валюту з країни, і створює негативний торговельний баланс, який в свою чергу впливає на платіжний баланс країни. Тому, щоб валюта потрапляла в країну (і продавалась, забезпечуючи таким чином попит на неї, а то й перебільшуючи його) потрібен "нііпіческіій експорт", який буде більшим за трішки менший "нііпіческій імпорт".

соррі, виправив, мав на увазі саме експорт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, jack74 сказано:

2. тобі перелічити для прикладу декілька країн, котрі теж не мають "ніібічєского" імпорту, не мають суттєвих природних ресурсів, але та все стабільно.

Давай, уважно слухаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, Віталій СК сказал:

Ти мені:D.

Однотуровий + адмінресурс? Е ні, давай краще разом якогось лоха на таке парі шукати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, zaHARE сказал:

  Сміюсь.Таке враження,що за твоїм ніком 10-ти річна дитина.  Ярлики типу "порохобот","зрадофіл","кулак","куркуль","контра" ,"бандера," і т.д. вішають люди  обділені інтелектом,але  з поставленим голосом і неповагою до людей з іншою думкою,колись вони себе називали комісарами. Але то таке,я не ображаюсь. 

Ну вибачай. Насправді ярлики я сам придумую, тому вони такі трохи провінційні і в геополітичному плані застарілі. Не те що ваші києвські, спущені згори, вицяцьковані командою високооплачуваних креативщиків, типу "тухлі консерви", "Йуля", "насіння". Тут ви мене, канєшно, кладете на лопатки своїм високим інтелектом. Я б навіть сказав: рвете на клоччя. І хотів би вставити картінку: нєчєго_сказать_-_доєбісь_до_орфографії.джипег, але не буду, просто не маю права. Треба вміти визнавати свою недосконалість, перед такими видатними опонентами як ти Ви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, rabzy сказано:

Не придумуйте. Імпорт, який перевищує експорт, вимиває валюту з країни, і створює негативний торговельний баланс, який в свою чергу впливає на платіжний баланс країни. Тому, щоб валюта потрапляла в країну (і продавалась, забезпечуючи таким чином попит на неї, а то й перебільшуючи його) потрібен "нііпіческіій експорт", який буде більшим за трішки менший "нііпіческій імпорт".

А ще є імпортозаміщення (купуйте українське), обмеження імпорту (дорога розтаможка) як альтернатива "нііпіческому експорту". Плюс розвинені країни наразі експортують більше інтелектуальні товари а ми сировину, але навіть тут палки в колеса вставляють бо хочуть мати свою мзду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, difoto сказал:

Такой паталагічний страх іспитує - кушять ні можєт! :D

Ти вже бутерброди на Києв зробив? Дорога ж не близька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, nickel сказано:

Ти вже бутерброди на Києв зробив? Дорога ж не близька.

Стапе, я ж порохобот... Так це наші на Київ їдуть???? *пішов готувати бутерброди*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, difoto сказал:

Стапе, я ж порохобот... Так це наші на Київ їдуть???? *пішов готувати бутерброди*

Ні, це мої зрадойоби

01.thumb.png.6d749e0c7c5260171dc9c582809e9822.png02.thumb.png.1d30fc0c51efb8b65558ee19d84b3a0d.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, difoto сказал:

і шо? чєм блєснуть хтів, якшо ума нема?

Нічим, ума ж нема. Бєжи по батона, бо не фатить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

Нічим, ума ж нема. Бєжи по батона, бо не фатить.

зранку шоколадку Рошен іззів, більше одної не положено, бо накриє так, шо буду писать "Порошенка - наш месія!!!!!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, difoto сказано:

зранку шоколадку Рошен іззів, більше одної не положено, бо накриє так, шо буду писать "Порошенка - наш месія!!!!!"

ти багато що писав до 2013 року, так що твоя підтримка Порошенка обнадіює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, romaxa11 сказано:

ти багато що писав до 2013 року, так що твоя підтримка Порошенка обнадіює

я не помню, що вчора писав, а ти про 2013й - мені за шо платять - те й пишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Далі, у тебе Ді архаїчне уявлення про економіку, я і нашої влади і тих хто дабілся успєха на державній посаді. Суть вашого світогляду в тому, що щоб мені стати багатшим, я маю щось забрати в тебе і обов'язково зробити тебе біднішим. Вся економічна діяльність влади напрямлена на розподіл бідності. Класичне win-lose. Середньовіччя - 18ст. 

Сучасний світ живе за прикладом win-win, коли від взаємодії двоє залишаються в виграші. Я не забираю в тебе, а обмінююсь на взаємокорисні речі, залишаючи після трансакції двох задоволених контрагентів. Це єдиний шлях до багатства. Не потрібно сильно імпортити, а достатньо створити умови, законодавчий базис і сервіси для можливості впровадження win-win  ігроші самі потечуть рікою від придурків, в яких сервіси гірші. Гроші оминатимуть певні кишені і тому така політика владі не цікава, але яким боком до того всього ти Ді, чи та ж Одна, в мене в голові не вкладається. Зараз ти борешся за те, щоб держава не стала волонтером, сервісом допомоги. Якщо в тебе є питання, я скажу які книжки прочитати, і де їх взяти, тільки звернись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, difoto сказано:

Давай, уважно слухаю.

піжди-піжди-но!  спочатку Я тебе слухаю

1 година тому, jack74 сказано:

:) 

"В нас є якийсь ніібічєскій імпорт, щоб гривня не девальвувала?" -

1. якщо по такій "логіці" - то чому зупинився подальший обвал? Імпорт експорт (відредаговано) з'явився?

2. тобі перелічити для прикладу декілька країн, котрі теж не мають "ніібічєского" імпорту, не мають суттєвих природних ресурсів, але та все стабільно.

 

"тому стара влада самоотвєрженно любими способами тримала гривню в потрібних рамках" - якими способами? Чому ж тоді ця влада тими самими способами не втримує?

 

ПиСи: на пальцях можеш (...чи на пальці)

і  давно приготувався конспектувати замальовувати лекцію на долонях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 minutes ago, difoto said:

і шо? чєм блєснуть хтів, якшо ума нема?

 

50 minutes ago, nickel said:

Ти вже бутерброди на Києв зробив? Дорога ж не близька.

 

А помнішь, как всьо начіналось?... (с) машина врємєні)

 

Spoiler
On 22.10.2015 at 11:48 PM, nickel said:

Di, є на 2 виборчому окрузі (ДПЗ) люди, за яких ти рекомендував би голосувати?

 

On 23.10.2015 at 9:46 AM, difoto said:

Закріплених кандидатів нормальних не бачу. Якщо голосувати - то просто за Самопоміч або за Громадянську позицію.(Чуріков і Вусенко)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, yu2007 сказал:

А помнішь, как всьо начіналось?... (с) машина врємєні)

 

  Скрыть контент

 

 

І що не так?

 

От реально заздрю твоїй пам'яті, але ти її на таку куйню тратиш...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

А ти прочитав, що я написав? Чи ти лиша одне речення на початку осилити здатен? Ну спробуй ще раз прочитай, що я написав (там я навіть повиділяв справи шрифтом, щоб декому простіше було, ну але не сліпим, звичайно)

Редагував повідомлення, а мене сліпим робиш?

 

1 година тому, jack74 сказано:

Ну то візьми і хоч прочитай разок, яку туфту там "нашили"

Генпрокурор Грузії розповіла усі подробиці кримінальних справ Саакашвілі

  Показати прихований контент
Стосовно екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі у нього на батьківщині порушено 4 кримінальні справи, деякі з них вже завершено

Про це головний прокурор країни Натія Сонгулашвілі, яка за своїм статусом дорівнює українському генпрокуророві, розповіла в інтерв'ю "Обозревателю".

"Перша справа - дуже відома в Грузії - "справа Гіргвіліані". У цій справі Саакашвілі видав акт про помилування виконавців, винних у вбивстві Сандро Гіргвіліані ... Ще до засудження, дав їм слово, що він їх помилує. Було це десь за два роки до їхнього засудження і винесення вироку", - повідомила головний прокурор.

Вона зазначила, що у цій справі Саакашвілі перевищив свої повноваження.

За її словами, почалося все це з-за одного конфлікту в ресторані з вищими посадовими особами МВС Грузії, близькими до Саакашвілі. Тоді співробітника банку Гіргвіліані прямо з ресторану відвезли на автомобілі, після чого знайшли мертвим на міському цвинтарі Тбілісі.

"Друга справа - про розтрату державних коштів. Справа стосується розтрати 9 мільйонів грузинських ларі (понад $3 млн. - ред.). Він дарував дуже багато, літав дуже багато (не в державних справах), витрачав дуже багато на свої особисті потреби з коштів фонду Спеціальної служби державної охорони Грузії", - зазначила Сонгулашвілі. 

Третя справа - справа телеканалу "Імеді", відібраного у підприємця Бадрі Патаркацишвілі

Четверта справа пов'язана з побиттям грузинського парламентарія Валерія Гелашвілі, який написав критичну статтю про сім'ю Саакашвілі.

"У нього було дуже багато переломів, поламана щелепа і т.д. Найголовніше, що поліцейські побили його за волею Саакашвілі через критику на його адресу", - наголосила прокурор.

У справі про вбивство Зураба Жванії, який був чи не найбільшим опонентом Саакашвілі, за словами керівника Головної прокуратури Грузії, наразі є "тільки один обвинувальний вирок суду, який був винесений десь півтора роки тому проти членів його (Саакашвілі - ред.) охорони". У цій справі, яку зараз теж розглядає Головна прокуратура, окрім цих людей, звинувачення більше нікому не пред'являлося.

Загалом, стверджує головний прокурор, згідно з новим законодавством Грузії, Саакашвілі загрожує 11 років позбавлення волі, якщо суд винесе обвинувальний вирок.

" ...Зараз, якщо у людини є 3-4 звинувачення, у нього буде тільки один термін", - пояснила вона.

"Усі ці справи зараз розглядаються Тбіліським міським судом", - додала Сонгулашвілі.

Також вона підтвердила, що Саакашвілі не знаходиться в розшуку по лінії Інтерполу.

Дав в морду? - молодець, якщо було за що.

Відібраний телеканал? :) Отак прийшов і відібрав? І що далі зробив? З'їв? Чи на офшори собі поклав?

Розтрата державних коштів? Та таку хєрню можна зшити на будь-якого "папєрєдніка"

А першу навіть коментувати не хочу

Янукович аплодує стоячи. Він святий, на нього все навішали наступники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, nickel said:

І що не так?

 

От реально заздрю твоїй пам'яті, але ти її на таку куйню тратиш...

 

 

всьо так, всьо так

не звертайте уваги, продовжуйте в тому ж дусі

 

2 hours ago, Віталій СК said:

Ну для чого клеймити людей з іншими політичними вподобаннями? Чого, якщо когось влаштовує Порошенко...

 

А можна дізнатися, чим тобі особисто імпонує Порошенко? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, jack74 сказано:

чому зупинився подальший обвал? Імпорт експорт (відредаговано) з'явився?

ти не повіриш..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, yu2007 сказал:

всьо так, всьо так

Ну я справді не зрозумів, що ти тією цитатою сказати хотів. Але мені цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Редагував повідомлення, а мене сліпим робиш?

те повідомлення я доповнив протягом 5ти хвилин від написання, а ти відповів на нього аж через ТРИ ГОДИНИ після того, як воно вже набуло теперішнього змісту, і я вже й забув про нього.

А якщо ти відкрив сторінку якраз в той момент "5ти хвилин", і потім думав писав спав три години, а тоді, не оновлюючи, родив свою відповідь, то вибачай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

А можна дізнатися, чим тобі особисто імпонує Порошенко? 

Я, здається, ніде не писав, що мені він імпонує чи влаштовує мене. Навіть якщо і писав, то ти це маєш пам'ятати і наступним своїм постом наведеш мою цитату.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, nickel сказано:

Однотуровий + адмінресурс? Е ні, давай краще разом якогось лоха на таке парі шукати.

Справа навіть не в адмінресурсі. Вибору ж то особо немає...

Чи, може, це тільки я не бачу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...