Перейти до змісту

Ціни на інтернет в Луцьку


spqr

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 755
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

На сторінці статистики, якщо мова про ДМ, є вкладка " Заказ пакета" де написано:

Заказ пакета на следующий месяц

Выберите пакет, на который вас автоматически переключит система в начале следующего месяца

і знизу перелік пакетів. Сам так поміняв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сторінці статистики, якщо мова про ДМ, є вкладка " Заказ пакета" де написано:
Заказ пакета на следующий месяц

Выберите пакет, на который вас автоматически переключит система в начале следующего месяца

і знизу перелік пакетів. Сам так поміняв.

+1 Заказ на смену пакета следующего месяца выполнен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця фіча в стадії тестування, пробуйте, але вибачайте якщо щось не так :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця фіча в стадії тестування, пробуйте, але вибачайте якщо щось не так :)

Що за фіча і як її тестувать :g27:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сторінці статистики http://dm.fk.lutsk.ua/cgi-bin/stat.pl є вкладка " Заказ пакета" де написано:

Заказ пакета на следующий месяц

Выберите пакет, на который вас автоматически переключит система в начале следующего месяца

і перелік пакетів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що по 5-ому, показували сюжет про датагруп. Сказали що чекайте нових тарифів, і плюс телебачення по лану, так що можливо скоро будемо дивитися ТБ.

Будем, но не много, так как это, скорей всего, будет учитываться во внутрений трафик, дешевле TV-тюнер купить...

Визор уже 2,5 года телевидение транслирует по лану, притом трафик бесплатный, 20 грн. абонплата и целый месяц тебе радио, телевидение, СвитЛан и IP-телефония.

Насколько я помню, на сайте "Фотакома" есть такой пункт:

"В перспективі розвитку мережі:

Можливість переглядати телевізійні канали.

Можливість здійснювати телефонні дзвінки."

И если я не ошибаюсь этот пункт уже 3 года в перспективе, каторая так до сих пор и не развивалась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що по 5-ому, показували сюжет про датагруп. Сказали що чекайте нових тарифів, і плюс телебачення по лану, так що можливо скоро будемо дивитися ТБ.

Будем, но не много, так как это, скорей всего, будет учитываться во внутрений трафик, дешевле TV-тюнер купить...

Визор уже 2,5 года телевидение транслирует по лану, притом трафик бесплатный, 20 грн. абонплата и целый месяц тебе радио, телевидение, СвитЛан и IP-телефония.

Насколько я помню, на сайте "Фотакома" есть такой пункт:

"В перспективі розвитку мережі:

Можливість переглядати телевізійні канали.

Можливість здійснювати телефонні дзвінки."

И если я не ошибаюсь этот пункт уже 3 года в перспективе, каторая так до сих пор и не развивалась.

Цікаво які канали показують,такі самі як "Аверс" чі кращі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можно трошки соффтопить? Спасибо :smile3:

spqr, какой смысл в цитировании сообщений, на которые ты отвечаешь сразу под ними??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ursa смисл в тому, що поки пишеш відповідь на повідомлення "сразу под ними", часто з"являється ще кілька нових повідомлень і ніть бєсєди розривається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, но ты ведь не процитировал мой ответ, хотя ситуация могла слуиться именно та, которую ты описал :)

Просто указал, кому адресуется твой пост - и всё понятно :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

spqr, IPTV від Візора, 2 місяця назад(коли останній раз дивився) було 20-22 канали.

Хоча, на даний час взагалі нічого не показує. Напевно знов ”обладнання тестують” :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось по Соборності мая нет від Візора ?

які враження ?

З.І. Хочу безлімітку !!!! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IPTV от визора работает ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО для избранных :) Как мне когда-то говорили "Ваше оборудование не поддерживает это", тоесть ,если между вами и Визором стоит какойнит ьинтельевый свич, то все пашет, а если парочка свичей, то уж извольте :)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У моего друга, каторый живет на Соборности, стоит Визоровская безлимитка, так у него комп сутками не выключается, уже более 10-ти фильмов в HDTV формате стянул за месяц. Скорость 2 Мбита/с, пока не жалуется.

Жду не дождусь пока до Кравчука, в раен Варшавки, дотянут...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У моего друга, каторый живет на Соборности, стоит Визоровская безлимитка, так у него комп сутками не выключается, уже более 10-ти фильмов в HDTV формате стянул за месяц. Скорость 2 Мбита/с, пока не жалуется.

Жду не дождусь пока до Кравчука, в раен Варшавки, дотянут...

Я уже так 3 года жду..... обидно, но кормят завтраками постоянно :-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сторінці статистики http://dm.fk.lutsk.ua/cgi-bin/stat.pl є вкладка " Заказ пакета" де написано:

Заказ пакета на следующий месяц

Выберите пакет, на который вас автоматически переключит система в начале следующего месяца

і перелік пакетів.

Велике "СПАСІБО"!!!! :)

Така можливість дуже порадувала, бо деколи хотів перейти на інший пакет, а потім як подумаю що треба їхати в офіс писати бамажку на зміну пакета, бажання зразу пропадало )))))

З.І. ліньтяй я, що ж поробиш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось і перше число настало, а нових тарифів так і немає.

Абідна, да?

P.S. Але на візор не ногой!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось і перше число настало, а нових тарифів так і немає.

Абідна, да?

P.S. Але на візор не ногой!!!

Наш дєвіз суров і груб - ми клієнти Дата Груп!

Наш дєвіз фсігда прастой - ми на Візор не нагой!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

spqr, IPTV від Візора (URL в Google), 2 місяця назад(коли останній раз дивився) було 20-22 канали.

Хоча, на даний час взагалі нічого не показує. Напевно знов ”обладнання тестують” :)

ОЙ! Ви не можете сюди зайти!

Доступ до цього сайта мають тільки клієнти мережі "СвітLAN"

просто цікаво що вони показують,які канали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сторінці статистики http://dm.fk.lutsk.ua/cgi-bin/stat.pl є вкладка " Заказ пакета" де написано:

Заказ пакета на следующий месяц

Выберите пакет, на который вас автоматически переключит система в начале следующего месяца

і перелік пакетів.

Велике "СПАСІБО"!!!! :smile-zachot:

Така можливість дуже порадувала, бо деколи хотів перейти на інший пакет, а потім як подумаю що треба їхати в офіс писати бамажку на зміну пакета, бажання зразу пропадало )))))

З.І. ліньтяй я, що ж поробиш :)

В мене теж переключілось.Було б не погано щоб перехід на нові тарифи,якіх всі з нетерпінням чекають,можна було б здійснити цім ж способом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...