Перейти до змісту

Ціни на інтернет в Луцьку


spqr

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 755
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Орінтовно (не факт) зі слів мінімальний пакет для ДМ 65грн в якій включено буде 10 гіг зовнішнього і 15 міського.

интересно, после этого пропадут посты про "скачайте 5 метрів, а-то вже трафік майже весь використав" в "Пошук/Замовлення"?

или хотя бы после 20-го числа появляться начнут :ok2:

Ідея нормальна. Але думається мені, що після подібної оптимізації тарифів, про нормальну швидкість користувачам ДМ можна буде забути взагалі....

Тому, мабуть, все ж таки краще 1.5 гіг при хоча б тій швидкості що є, ніж 10 - при неможливості їх нормально використати :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви що смієтесь? Від збільшення мегабайт в тарифах швидкість не зменшиться. Не всі ж одночасно будуть качати. Пам’ятаю, в часи коли ще був не обмежений міський траф, падіння в швидкості я щось не помічав, навіть навпаки швидше було. Так що про збереження існуючих тарифів не може бути й мови. Як на мене, траф для ДМ потрібно збільшити що най менше в разів 7. Інакше Домашня мережа просто не буде потрібна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звонив знайомий сьогодні все на місці мінімальний 48 гр 1.5 Г.Не думаю що за ці декілька днів щось змінеться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виходячи з того, що досі тарифи не оголошені, то 1-го числа їх не буде. Але думаю, то організаційна затримка, їх просто не встигли погодити з усіма з ким треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да...с приходом ДГ многое стало решаться в Киеве, а не тут, что никак не ускоряет работу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На місяць раніше ч ипізніше - не має значення, аби лише тарифи зробили на рівні ОГО, чи дешевші :smile3:

А ще було б добре дати АДСЛщикам біщьшу швидкість доступу до фтп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидкість в проекті для АДСЛ буде більше ніж на ОГО - до 5Мбіт! (як в інет, так і в місто)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут вже писали, мін. 65грн включено буде 10 гіг зовнішнього і 15 міського. Для АДСЛ фізиків і ДМ тарифи будуть однакові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидкість в проекті для АДСЛ буде більше ніж на ОГО - до 5Мбіт! (як в інет, так і в місто)

Для безлімітних акційних тарифів чи для лімітованих?

Тут вже писали, мін. 65грн включено буде 10 гіг зовнішнього і 15 міського. Для АДСЛ фізиків і ДМ тарифи будуть однакові.

А як же Особливий і інші тарифні пакети? Ціна збільшиться пропорціонально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Некоторые тарифные пакеты попросту уберут, наверное... :)

А вообще - еще целых 3 дня, могут всё успеть, если захотят, IMHO ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Було б добре.

А то навіть незнаю на які тарифи писати заяву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А для декого ДМ - це поки що єдиний прийнятний варіант. АДСЛ (будь-чий) - це стабільний лаг навіть до шлюза. І тільки на ДМ я маю пінг на свого провайдера =<1ms. Я не набираю 20-40 ms ще по "дорозі" як більшість адсл-щиків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ підскажіть реально до кінця місяця перейти з пакету за 48 гр на 84.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що по 5-ому, показували сюжет про датагруп. Сказали що чекайте нових тарифів, і плюс телебачення по лану, так що можливо скоро будемо дивитися ТБ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ підскажіть реально до кінця місяця перейти з пакету за 48 гр на 84.

Если я правильно понял твою фразу - то реально переходится за один день. Можешь даже 29-го числа подойти в 4-й кабинет с паспортом и написать заявку на смену тарифного плана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ підскажіть реально до кінця місяця перейти з пакету за 48 гр на 84.

Если я правильно понял твою фразу - то реально переходится за один день. Можешь даже 29-го числа подойти в 4-й кабинет с паспортом и написать заявку на смену тарифного плана.

так все вірно,просто цікаво чі такій варінт технічно можливий,чі вспіють переключіти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...