Перейти до змісту

[email protected]

Модератори
 • Кількість зміста

  4 797
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

73 Байдужий

12 Підписників

Про [email protected]

 • Ранг
  Music moderator

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  210495979

Останні відвідувачі профілю

19 827 перелядів профілю
 1. Намет тунельного типу для 2 людей для важких погодних умов з тамбуром і двома входами. Дуже просте і швидке встановлення. Невелика вага забезпечується використанням високотехнологічних матеріалів. Матеріали і технології: Зовнішній тент: 100% поліестер, 4 000 мм Внутрішній намет: дихаючий водовідштовхуючий поліестер Підлога: 100% нейлон PU 10 000 мм Конструкція: Дюралюміній 7001 T6, Ø 8,5 мм Технічні характеристики: Місткість: 2 людини Протимоскітна сітка Проклеєні шви Силіконове просочення Компресійний мішок: 16 x 16 х 39 см Розмір: 145 x (250+60) / 110 см Вага: 2700 гр. Стан як у нового, був куплений нещодавно, побував в одній визалці в гори. Спокійно пережив добу дощу. Ціна: 3000 грн.
 2. Хочемо поїхати в Одесу в червні. Дзвонили по цьому номеру, хазяйка сказала що вони саме роблять черговий ремонт, і взагалі до них так рано ніхто ніколи не приїздить (що дивно, я думав червень - якраз початок сезону). Проте просила передзвонити за тиждень. Можливо хто знає ще якийсь місця відпочинку в Одесі, де можна було б зупинитись з дитиною?
 3. Ну, так отож. Але все рівно, думка не покидає що треба було все вигрібати Буквально на місяць перетримав. Взагалі не розумію, чому такі істерики з цього приводу - лохотрон, розвод. Коли реєструєшся, там червоними буквами написано, що це піраміда, що своїх грошей можеш вже завтра не побачити більше, перепитують 3 рази чи ти при тверезій памяті і тд. А потім кричать - А-а-а, обманули
 4. Ну, забрав в 3 рази більше ніж поклав. А був би не таким жадібним - то вийшло в набагато більше
 5. А що там Мавродій, ще МММ-2013 не запустив? Я в свій час встиг вчасно вийти, цікаво, як зараз у них там справи йдуть. Ніби й реклама вже кудись пропала.
 6. Ось такій от маневр недавно в мене перед носом браві стражі порядку зафігачіли. Циркачі блін
 7. Цікаво, це для клумб розкопали зараз половину дороги біля вокзалу?
 8. Вай, тіко побачив. Мої щирі вітання. Підніму за тебе чарочку сьогодні
 9. Сьогодні на Волі, навпроти філармонії. Не зовсім зрозуміло, як вони так умудрились. Але у мене теорія, що китаєць розвертався з карманчика, що там є перед зупинкою, і забув в дзеркало глянути..
 10. Коли заходиш в нові повідомлення, раніше була цифра загальної кількості сторінок, а зараз видно тільки дві наступних. Тобто не зрозуміло, скільки всього непрочитаних сторінок є.
 11. Сам користуюсь. Прикольна штука, тільки довго щукав з укр. розкладкою і під свій екран. Тутпошукай.
 12. Прогулювався там вчора. Дорогу зробили - це добре. Ще краще, що зробили бордюри, що дає надію на новий тротуар. Але поясніть, як можна було зробити такі канал. люкі пля! Це ж просто ппц...
×