Перейти до змісту

[email protected]

Модератори
 • Кількість зміста

  4 797
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

73 Байдужий

12 Підписників

Про [email protected]

 • Ранг
  Music moderator

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  210495979

Останні відвідувачі профілю

19 688 перелядів профілю
 1. Намет тунельного типу для 2 людей для важких погодних умов з тамбуром і двома входами. Дуже просте і швидке встановлення. Невелика вага забезпечується використанням високотехнологічних матеріалів. Матеріали і технології: Зовнішній тент: 100% поліестер, 4 000 мм Внутрішній намет: дихаючий водовідштовхуючий поліестер Підлога: 100% нейлон PU 10 000 мм Конструкція: Дюралюміній 7001 T6, Ø 8,5 мм Технічні характеристики: Місткість: 2 людини Протимоскітна сітка Проклеєні шви Силіконове просочення Компресійний мішок: 16 x 16 х 39 см Розмір: 145 x (250+60) / 110 см Вага: 2700 гр. Стан як у нового, був куплений нещодавно, побував в одній визалці в гори. Спокійно пережив добу дощу. Ціна: 3000 грн.
 2. Хочемо поїхати в Одесу в червні. Дзвонили по цьому номеру, хазяйка сказала що вони саме роблять черговий ремонт, і взагалі до них так рано ніхто ніколи не приїздить (що дивно, я думав червень - якраз початок сезону). Проте просила передзвонити за тиждень. Можливо хто знає ще якийсь місця відпочинку в Одесі, де можна було б зупинитись з дитиною?
 3. Ну, так отож. Але все рівно, думка не покидає що треба було все вигрібати Буквально на місяць перетримав. Взагалі не розумію, чому такі істерики з цього приводу - лохотрон, розвод. Коли реєструєшся, там червоними буквами написано, що це піраміда, що своїх грошей можеш вже завтра не побачити більше, перепитують 3 рази чи ти при тверезій памяті і тд. А потім кричать - А-а-а, обманули
 4. Ну, забрав в 3 рази більше ніж поклав. А був би не таким жадібним - то вийшло в набагато більше
 5. А що там Мавродій, ще МММ-2013 не запустив? Я в свій час встиг вчасно вийти, цікаво, як зараз у них там справи йдуть. Ніби й реклама вже кудись пропала.
 6. Ось такій от маневр недавно в мене перед носом браві стражі порядку зафігачіли. Циркачі блін
 7. Попсовенько, якось так, радісно чи що.. http://www.youtube.com/watch?v=c_uVH-lHE_4
 8. не знав, що у них є кліп на цю річ, та ще й такий гарний
 9. Цікаво, це для клумб розкопали зараз половину дороги біля вокзалу?
 10. Вай, тіко побачив. Мої щирі вітання. Підніму за тебе чарочку сьогодні
×