Перейти до змісту

Ціни на інтернет в Луцьку


spqr

Рекомендовані повідомлення

адеон гонщик рідкісний :), тільки що бачив 400 кілобайт в секунду(це явно більше ніж 3 мегабіта) до нього. нехай візьме щось смикне з http: // video.univ.kiev.ua і покаже тут результат, бажано скріншот

ps: можливо вечорами і буває щось в тій підмережі, це окрема мова і це досліджується при надходженні заявки.

А в мене таке постійно :huh:

post-497-1230586390.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 755
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Я вже викладав колись на форумі швидкість - якої максимально дотягнув в неті будучи абонентом ДГ - 1160Кб/сек. що і є ~10Mbit.

А в мене і до 4 Мб/с бувало :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там гарно написано в договорі ДО 10Mbit (10/8=1.25Мегабайта в секунду!).

Це все гнила відмазка. Це всеодно, що купуєш пляшку пива, на ній пише до 0.5 л, а там реально 150 мл... Цікаво, як би ти себе почував, якби тобі на ОГО! замість 4 мб/с віддавали 1 мб/с, в них же теж пише "до"?

У всіх провайдерів є якісь "граблі" не без того. Чинників - безліч. Тоому на тимчасові негаразди- жалітися не варто.

Тоді вони зовсім заб"ють болт на якість своїх послуг.

І знову нагадаю - КІНЕЦЬ МІСЯЦЯ - ВСІ намагаються докачати трафік - щоб дарма не пропав. Мережа загружена!

Мене це, як користувача послуг, має менше всього хвилювати.

Чекайте поки до Вас у будинок заведуть оптику! тоді ВСІМ полегшає. Цей процес просувається, не так стрімко, як цього хотілося б.. але все ж таки..

Для населення? Де це він просувається? Мабуть, не в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекайте поки до Вас у будинок заведуть оптику! тоді ВСІМ полегшає. Цей процес просувається, не так стрімко, як цього хотілося б.. але все ж таки..

Для населення? Де це він просувається? Мабуть, не в Луцьку.

Ще рік тому вже було кілька великих віток домашніх мереж, які були переведені на оптику. Гадаю, цей процес не припинявся. Так що не треба ля-ля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там гарно написано в договорі ДО 10Mbit (10/8=1.25Мегабайта в секунду!).

Я вже викладав колись на форумі швидкість - якої максимально дотягнув в неті будучи абонентом ДГ - 1160Кб/сек. що і є ~10Mbit.

Да, по поводу ДО - я часто и дома, и на работе (и там, и там - ДМ) получаю стабильную скорость "извне" в районе 2.5-3 Мбайт/сек, бывает даже до 3.75 доходит. Как это объяснить с точки зрения МегаБитов? Получается, что "внешний" доступ происходит на скорости около 30 Мбит/сек :) Чего тут жаловаться? ;)

Но "внутри" - с ФТП в частности - редко бывает больше 1.5 Мбайт/сек, хотя иногда доходит и до тех же 3.75. Только это ведь всё равно далеко до 100 Мбит :) Только с одним человеком в подсетке скорость обмена доходит до 11.5 Мбайт/сек (около 90 Мбит/сек) - вот это уже действительно интересная скорость :) Хотя "внутренний" траффик меня меньше всего интересует - из суммарных 65 Гбайт (дома и на работе) за этот месяц использованно в сумме около 1.5 Гбайт :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я не збираюсь тут захищати і відписуватись за Датагруп, але вважаю що послуги надаються в повному обсязі згідно підписаних доровірних умов, якщо ні - пряма дорога в суд для вирішення спірних питань.

Обговорення вийшло за рамки топіка, тому тема закривається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...