Перейти до змісту

Ціни на інтернет в Луцьку


spqr

Рекомендовані повідомлення

Щось з руками можливо. У мене 60/60КБ, АДСЛ. Так що не кажи за весь ФК.

Угу з руками, але явно не моїми :)

Пів року дета назад питав знайомих казали аналогічна хрень була, після цього забив і юзаю так як є без звонків в пітримку ітд.

Рік тому дета все було чудненько і відавало і принімало на рівних, з того часу в системі ніфіга не мінялось практично в настройках і ПЗ.

+ ще одна фіча яка точно є у всіх з тим що канал на ЛМ і світ зараз (ну вже рік скоро буде) впихнули в 1н. Раніше скачка з ЛМа йшла на аналогічній швидкості як і в світ але при одночасному донлоаді вони не жерли один в одного канал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 755
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

За попередньою інформацією, після 17 грудня вступлять в дію нові тарифи, згідно яких УТК підвищить швидкість вдвічі по тій же ціні і введе тариф 8Mbit. Якщо це правда, то впринципі непогано. Тільки от я сумніваюсь, що на якості послуги це не позначиться. Навантаження на канали зросте вдвічі, а вони, як відомо, не гумові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Харків та Луцьк різні міста - Для Луцька, того що є повинно вистачити..

Бум бачити.. була б казка..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну у билайна тоже ничего, так что вместе с новыми тарифами укртелекома ждем билайн http://internet.beeline.ua/rus/tariffs/rates.wbp

:)

Сразу бы взял себе воооот этот тариф

Безлимит 25 200 грн 25 Мбит/c 100 Мбит/c
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Харків та Луцьк різні міста

І що з того? Тарифи ОГО! завжди були всеукраїнські, тобто одна ціна як для Києва, так і для Бердичева та Жмеринки. І це правильно. Доступ до інформації повинен бути однаковий для всіх, і за це Укртелекому жирний +1! А "Бджілка" ще поки прилетить в Луцьк, то тарифи встигнуть 10 разів помінятись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Датагруп, як завжди з запізненням, знизить ціну на гривень так 20 (напевно). :ok2:

І ще, можливо, щось відповість візор. Можливо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не думаю, що Датагруп буде знижувати ціну на послуги. Хіба що за ті самі гроші дадуть більше трафіку на ДМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не про те.

Ти привів як приклад Харківський форум. То їм із таким населенням є чого боятися, бо їм тих каналів точно може не вистачити.

А для Луцька - з головою.

І звісно ж - якість лінії та відстань від АТС до компа (АДСЛ модема)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Датагруп, як завжди з запізненням, знизить ціну на гривень так 20 (напевно). :0050:

І ще, можливо, щось відповість візор. Можливо...

Чому ж можливо? з 1 січня цього року Візор запровадив тарифи на безліміт, які були конкурентними, а місцями і нижчими ніж в конкурентів. Ще раніше (2006/2007) теж було відповідне зниження. А взагалі, побачимо :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От от. Мене тепер цікавить хід у відповідь всіх інших існуючих провайдерів :)

Для юр-осіб ~900 грн проти 1800 за 4-мбіт - МАЛИНА!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно подзвонили з Дата груп і повідомили про новорічну акцію - підключення одна гривня і WEB камера в подарунок :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробую зайти на сайт , змінити тариф, не можу, чи народу багато ломиться чи що...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно подзвонили з Дата груп і повідомили про новорічну акцію - підключення одна гривня і WEB камера в подарунок :(

Все для нових абонентів, а для тих хто вже підключений ніяких змін :( От толку мені з того, що вони дають WEB камеру в подарунок якщо я вже давно підключений, нехай би зробили якісь зміни в плані трафіку для ДМ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лично мне трафика более чем хватает, я на Датагруп не обижен. :(

Но ежели вдруг будут давать больше - я не против! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лично мне трафика более чем хватает, я на Датагруп не обижен. :)

Но ежели вдруг будут давать больше - я не против! :(

плуС адиН :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Справа - в конкуренції та лояльності.

Справа в тому, що хтось навмисне обезцінює урктелеком, роблячи його гіперзбитковим, щоб за безцінь його купити чи потрібним людям продати.

Цим самим обвалючи ринок послуг по передачі даних спровокують банкрутвство багатьох операторів. Прийде новий власник, на ринку практично не залишиться конкурентів і от тоді полізуть ціни вверх :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навряд. Я сперечатися не стану, але сумніваюся, що УТК такий вже збитковий. (хі ба що я не інформований про такі деталі) :D.

Та й ніхто не продасть державну структуру. А на податках - держава стільки не заробить.. краще отримувати прибутки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продадуть, ще й як продадуть. Сам "гарант" положив око на ласий шматочок. Себе він не обідить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фонд Держлайна давно вже збирається телеком продати. Просто занадто багато впливових сил в країні розвелося. Одні другим не дають це зробити. Жаба, вона скрізь своє діло робить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говорили люди з Укртелекому, що поки контора не впроваджувала інтернет - то вигоди з неї було мало, навіть збиткова була. Але як тільки почали встановлювати ОГО, зразу прибутки виросли в рази.

І один відділ який займається ОГО витягує майже весь Укртелеком.

Незнаю наскільки правда, але, ІМХО, дуже правдоподобно звучить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Говорили люди з Укртелекому, що поки контора не впроваджувала інтернет - то вигоди з неї було мало, навіть збиткова була. Але як тільки почали встановлювати ОГО, зразу прибутки виросли в рази.

І один відділ який займається ОГО витягує майже весь Укртелеком.

Незнаю наскільки правда, але, ІМХО, дуже правдоподобно звучить.

Не буду спорити, інтернет їм поміг але всетаки звітність на їх сайті http://www.ukrtelecom.ua/about/finance/financial_reports

говорить про протилежне. Балансова вартість навіть зменшилась :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говорили люди з Укртелекому, що поки контора не впроваджувала інтернет - то вигоди з неї було мало, навіть збиткова була. Але як тільки почали встановлювати ОГО, зразу прибутки виросли в рази.

І один відділ який займається ОГО витягує майже весь Укртелеком.

Незнаю наскільки правда, але, ІМХО, дуже правдоподобно звучить.

жесть )))... Прикольно! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...