Перейти до змісту

Ціни на інтернет в Луцьку


spqr

Рекомендовані повідомлення

ну подумайте логічно.....причому тут тарифи Утела до тарифів ОГО?за кожне треба платити по своїм тарифам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 755
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Так а ось і ще одна штучка: http://www.datagroup.ua/retail/ru/tariffs/price_inet/adsl/ датагруп шо вже і безлімітні дає??? і в Луцьку???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти що, з дуба впав? Датагруп дає безлімітні, ще як він був Фотакомом давним-давно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так а за якими тарифами! а зараз подивись які!

За якими тарифами? Я вже давно юзаю 512 безліміт адсл за 125 грн. Зараз вродь як 100 буде, дешевшає трохи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вобщем пока всьо по старому.

384кб=100грн

ціни які зараз вивішені на http://www.datagroup.ua/retail/ru/tariffs/price_inet/adsl/ покіщо для нас не вступили в дію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вобщем пока всьо по старому.

384кб=100грн

ціни які зараз вивішені на http://www.datagroup.ua/retail/ru/tariffs/price_inet/adsl/ покіщо для нас не вступили в дію.

телеком рулит, единственно что не нравится в ого - неравномерность up\down...отдавать на торрентах долго приходиться... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут не ОГО винен а технологія АДСЛ

адсл адсл-ю рознь... :)

могли бы на 4 мегабита, отдачу хотя бы 1 мегабит поставить, против теперешних 512...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ФК вже ще гірше адже канал працює лише на скачку або лише на викачку. (Якщо щось качаю то одночасно аплоад макс на 4-5КБ)

В телекома він не семетричний але хоч стабільний і вказаний одразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ФК вже ще гірше адже канал працює лише на скачку або лише на викачку. (Якщо щось качаю то одночасно аплоад макс на 4-5КБ)

В телекома він не семетричний але хоч стабільний і вказаний одразу.

у меня фк дсл работал нормально, но скоростей захотелось ... :)

наверное от линии\станции крепко зависит

вот, к примеру - что моя линия показывает- не крепко и наотдаешь, даже если и скорость повысят...

post-345-1228402170.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ФК вже ще гірше адже канал працює лише на скачку або лише на викачку. (Якщо щось качаю то одночасно аплоад макс на 4-5КБ)

В телекома він не семетричний але хоч стабільний і вказаний одразу.

не замечал подобного, это что-то у вас (с) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

днём по радио услышал рекламку, чтото типа:

куча ВТ канало и качественный и недорогой инет от лучшгего провайдера АВЕРС
подробности в газере АверсПрес и на сайте

я сразу на сайт.....

а он не открывается.... ну, думаю, молодцы...

а щас зырк..... ееесть сайт...

и прайзик на сайте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а щас зырк..... ееесть сайт...

и прайзик на сайте

Та ці тарифи діють десь з травня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут не ОГО винен а технологія АДСЛ

адсл адсл-ю рознь... :)

могли бы на 4 мегабита, отдачу хотя бы 1 мегабит поставить, против теперешних 512...

ADSL – Asymmetric Digital Subscriber Line (Асиметрична Цифрова абонентська Лінія), технологія передавання даних по абонентській лінії на базі дискретної багаточастотної модуляції в діапазоні 4–1100 кГц зі швидкістю до 8 Мбіт/с у напрямку до Абонента та до 640 Кбіт/с від Абонента та з резервуванням частотного діапазону 0–4 кГц для голосового зв’язку. Міжнародний стандарт – з 1999 року (ITU-T G.992.1/G.dmt, G.992.2/G.lite, G.994.1, G.995.1, G.996.1, G.997.1).

ADSL2+ – Asymmetric Digital Subscriber Line (Асиметрична Цифрова абонентська Лінія), технологія передавання даних по абонентській лінії на базі дискретної багаточастотної модуляції в діапазоні 4–2200 кГц зі швидкістю до 24 Мбіт/с у напрямку до Абонента і до 800 Кбіт/с від Абонента та з резервуванням частотного діапазону 0–4 кГц для голосового зв’язку. Міжнародний стандарт – з 2002 року (ITU-T G.992.5).

"Учите матчасть!" (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прогресс не стоит на месте, в отличии от Basil... :)

Ну поки маємо те, що маємо....

На жаль, поки що й того не можуть настачити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а щас зырк..... ееесть сайт...

и прайзик на сайте

Та ці тарифи діють десь з травня.

неспорю, ударение ставилосьна "ееесть сайт..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут не ОГО винен а технологія АДСЛ

Технологія тут не при чому, на швидкостях до 1.5 Мбіта (в стандартному АДСЛ) можна роздавати. Тут винні самі провайдери. Одні в межах цієї швидкості дають синхронний доступ (512-512, 1-1), інші - асинхронний. А саме такі пакети і юзає більшість.

В ФК вже ще гірше адже канал працює лише на скачку або лише на викачку. (Якщо щось качаю то одночасно аплоад макс на 4-5КБ)

В телекома він не семетричний але хоч стабільний і вказаний одразу.

Щось з руками можливо. У мене 60/60КБ, АДСЛ. Так що не кажи за весь ФК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, обвалу думаю не буде, але гривень 20 на тарифі мусять скинути. До 15 грудня в них іде акція з ОГО!СТАРТ, так що числа 20 чекаємо нові тарифи з нетерпінням :) Але, як на мене, то УТК свою норму клієнтури вже перебрав. Раніше, ще буквально півроку тому швидкість скачування була стабільно по максимуму тарифного плану, а зараз вдень закачка іде з перебоями, пінг в Європу взагалі жах, а по вечорах швидкість нікудишня 10-15 кбайт/с, таке враження, що сидиш на дайл-апі. Стабільна максимальна швидкість в мене тільки вночі. УТК пора подумати над розширенням каналів і покращенням сервісу, а не як заманити низькими цінами побільше клієнтів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...